z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

10.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 KAŁUŻNY BARTŁOMIEJ Przedszkole 112 Łódź 2012 M 00:01:33
2 14 ŚWIĄDER JOANNA PM 2 NIEZAPOMINAJKA RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2012 K 00:01:40
3 12 MORAWIEC WERONIKA Przedszkole Samorządowe nr 8 w Bełchatowie 2013 K 00:01:45
4 55 URAZIŃSKI BARTOSZ 2012 M 00:01:51
5 2 KAŁUŻNY DAWID Przedszkole 112 Łódź 2013 M 00:01:52
6 4 WACH RAFAŁ Przedszkole Niezapominajka 2013 M 00:01:53
7 51 GALANT PIOTR Rodzinka pl 2013 M 00:02:17
8 3 ZAKRZEWSKA ANNA 2013 K 00:02:31
9 8 GRAD MICHAŁ PM 106 2013 M 00:02:35
10 6 CIEŚLIK MATYLDA Przedszkole Nr 7 2012 K 00:02:54
11 57 SAWCZYK NADIA 2015 K 00:03:36
12 56 FIRAZA NIKODEM 2015 M 00:04:14
13 52 WOŹNICKA BASIA Running Sucks / parkrun Łódź 2015 K 00:04:41
PK 10 STREJCZEK KRZYŚ Papierowy Wiatraczek 2013 M 00:00:00

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 57 SOBCZAK INES 2010 K 00:01:03
2 3 SZMERKA PATRYK SP NR 12 2010 M 00:01:04
3 22 KOPACKI KUBA SP nr 160 2010 M 00:01:08
4 55 PIETRZAK MACIEJ K.S. Triathlon Rawa 2010 M 00:01:10
5 11 ANDRZEJCZAK FILIP PM 110 w Łodzi 2011 M 00:01:13
6 18 RAWECKA HANNA RYSIE / Akademia Lekkoatletyki 2010 K 00:01:14
7 15 TKACZYK MAJA SP 184 Łódź 2010 K 00:01:15
8 17 MYDŁOWSKI HUBERT szkoła im. Montesory 2010 M 00:01:15
9 8 ELJASZ LAURA SP nr 1 2010 K 00:01:16
10 59 GALANT BARTEK Rodzinka pl 2011 M 00:01:16
11 52 DRZEWIECKI IGNACY SP Bratoszewice 2010 M 00:01:16
12 63 SAMBORSKA ZOFIA Sp nr 29 w Łodzi 2011 K 00:01:17
13 51 WRÓBLEWSKA MARIA SP Bratoszewice 2010 K 00:01:18
14 54 PEŁZOWSKA MAJA 2010 K 00:01:18
15 27 SZYMIOŁ JULEK MKS Trójka 2010 M 00:01:22
16 53 KUNIKOWSKI IWO SP Bratoszewice 2011 M 00:01:24
17 56 JAWORSKI SZYMON SP149 2010 M 00:01:27
18 9 ŁAWICKI MACIEJ 2011 M 00:01:33
19 10 GRAD HANNA PM 106 2011 K 00:01:35
20 12 SKOWROŃSKI MARCIN Przedszkole Miejskie nr 106 2011 M 00:01:40
21 23 JANCZAK KACPER Dom Dziecka nr5 2010 M 00:01:49
22 1 ZAKRZEWSKI ARTUR 2010 M 00:01:49
23 62 BOROWIEC MAJA Przedszkole Miejskie nr 163 Łodzi 2011 K 00:01:50
24 2 WACH HANNA Szkoła podstawowa nr 4 2010 K 00:01:54
25 61 KRUK DOMINIK ŁÓDŹ KOCHA SPORT 2011 M 00:01:54
26 26 RAMIĘGA JAKUB Przedszkole nr 200 2011 M 00:01:57
27 25 BILKOWSKI ALEKSANDER Przedszkole 2011 M 00:01:57
28 58 KOŁODZIEJCZYK ŁUKASZ ABiS 2011 M 00:01:59
29 60 KRUK DAWID ŁÓDŹ KOCHA SPORT 2011 M 00:02:06

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 RZEMPOŁUCH BARTOSZ SP nr.5 Turek 2008 M 00:02:33
2 25 KRAWCZYK JĘDRZEJ SO Twoja Szkoła 2009 M 00:02:34
3 51 PACH AMELIA SP Bratoszewice 2008 K 00:02:37
4 26 STEFANIAK SERGIUSZ K.S. Triathlon Rawa 2008 M 00:02:42
5 55 KRUK WIKTOR UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2008 M 00:02:43
6 2 GŁOWACKI ANTONI 2009 M 00:02:53
7 18 MORAWIEC ALICJA SP 5 Bełchatów 2009 K 00:02:53
8 19 CZYSZANOWSKI DOMINIK UKS55 2008 M 00:03:01
9 14 ANDRZEJCZAK NINA SP 56 w Łodzi 2008 K 00:03:10
10 52 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:15
11 8 KALISTA FILIP Szkoła Podstawowa ZNP ul. Bohdanowicza 4, Łódź 2009 M 00:03:16
12 57 SYGUŁA SANDRA 2009 K 00:03:16
13 22 RAKSHIT SZYMON UKS 55 2008 M 00:03:18
14 11 JAROSIŃSKI KRYSTIAN SP 184 2008 M 00:03:23
15 21 MĘDRZAK JULIA 2008 K 00:03:26
16 28 WRÓBLEWSKI JAN Szkoła Montessori 2009 M 00:03:29
17 1 SUCHARKIEWICZ AGATA SP 149 2008 K 00:03:30
18 10 GORZEŃ BARTOSZ SP 122 2008 M 00:03:30
19 20 KOWALSKI MARCIN Lekkoatletyka dla każdego 2008 M 00:03:32
20 56 DOMAGAŁA ZUZANNA S.P. 9 2009 K 00:03:36
21 4 WOŹNIAKOWSKA ZOFIA SP 169 2008 K 00:03:43
22 23 WDOWIAK JULIUSZ KS 55 2009 M 00:03:52
23 32 STEFANÓW NATALIA Dom Dziecka nr5 2008 K 00:04:30
24 31 IDOWSKA ZUZANNA Dom Dziecka nr5 2008 K 00:04:32
25 53 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA SP Bratoszewice 2008 K 00:05:00

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 ARENT ARTUR MKS Jedynka 2005 M 00:02:49
2 42 KARBOWNIK MAŁGOSIA MKS Jedynka 2005 K 00:02:53
3 29 MARKOWIAK MATEUSZ BKL Bełchatów 2005 M 00:02:54
4 66 PEŁZOWSKI ADAM 2006 M 00:03:08
5 67 MALINOWSKA OLIWIA BKL Bełchatów 2005 K 00:03:08
6 17 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:12
7 23 MŁODZIŃSKA NINA SP34 2006 K 00:03:24
8 30 OLCZYK ANNA BKL 2007 K 00:03:24
9 70 STALA WIKTOR 2007 M 00:03:30
10 35 MODELEWSKA JULIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:31
11 26 STEFANIAK WIKTOR K.S. Triathlon Rawa 2005 M 00:03:33
12 68 KOSIOR WOJCIECH Biegacz Nowosolna 2006 M 00:03:34
13 24 MYDŁOWSKA WIKTORIA Szkoła im. Montesory 2007 K 00:03:35
14 72 KLECZYK SZYMON BKL 2007 M 00:03:38
15 69 KOWALSKI PATRYK Biegacz Nowosolna 2006 M 00:03:39
16 37 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:40
17 40 ZAGRAJEK AMELIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:40
18 5 RUZICKI PATRYK szkoła 114 2006 M 00:03:52
19 45 PIERZCHALSKI WIKTOR SP190 2005 M 00:03:53
20 21 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:54
21 46 TOMCZYK ZUZANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:56
22 3 SZMERKA KINGA SP NR 12 2006 K 00:03:57
23 71 CYNKIER NIKOLA UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2005 K 00:03:59
24 73 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:00
25 38 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:03
26 28 CZERSKA OLIWIA SP190 2006 K 00:04:04
27 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 2006 M 00:04:05
28 15 SKOWROŃSKA NATALIA SP 7 2006 K 00:04:06
29 36 NOWAK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:07
30 52 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:04:11
31 22 WDOWIAK JĘDRZEJ KS 55 2006 M 00:04:11
32 27 DZIEKOŃSKI JAKUB KrejzoleTim 2006 M 00:04:13
33 44 STEFANÓW KRYSTIAN Dom Dziecka nr5 2005 M 00:04:15
34 34 KOS KLAUDIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:16
35 7 KIERZEK IGOR SP 189 Łódź 2007 M 00:04:23
36 25 RAWECKA ZOFIA RYSIE / Akademia Lekkoatletyki 2007 K 00:04:26
37 53 PIESTRZENIEWICZ MATEUSZ 2007 M 00:04:28
38 54 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:04:37
39 18 RUTA NATALIA Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2005 K 00:04:41
40 63 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:04:47
41 32 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA Szkoła Montessori 2007 K 00:04:50
42 60 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:04:52
43 58 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:05:00
44 10 ŁOŚ ZUZANNA Szkoła Podstawowa 149 2005 K 00:05:06
45 59 AUGUSTYNIAK KAROL SP Bratoszewice 2006 M 00:05:12
46 61 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:14
47 55 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:28
48 1 TOBOŁA MARTYNA M A G Team 2007 K 00:05:32
49 57 KUNIKOWSKA DĄBRÓWKA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:35
50 4 EJZERT BARBARA SP 44 2007 K 00:05:37
51 62 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:05:59

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 258 WOŚKO KACPER BKL Bełchatów 2003 M 00:06:24
2 263 PAWŁOWSKI WOJCIECH MLUKS RAWA 2002 M 00:06:28
3 204 TROCIŃSKI KACPER RYSIOTEAM 2003 M 00:06:48
4 262 KLIMEK ROBERT LUKS BOGUSZYCE 2002 M 00:07:02
5 256 CHMIELEWSKA GABRIELA BKL Bełchatów 2003 K 00:07:26
6 212 KLIMCZAK KACPER Mks Jedynka Łódź 2004 M 00:07:32
7 257 LESKA ANTONINA BKL Bełchatów 2004 K 00:07:35
8 255 DYBALAK MARITA BKL Bełchatów 2004 K 00:07:40
9 269 POTOCKI STANISŁAW 2002 M 00:07:46
10 206 RUTA MARCEL Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2002 M 00:07:50
11 266 BIERNACKA MAJA MKS Jedynka Łódź 2004 K 00:07:59
12 210 MATLOK MARCEL 2002 M 00:08:07
13 259 STANKIEWICZ OLAF K.S. Triathlon Rawa 2004 M 00:08:09
14 207 MILCZAREK IGOR Zespół Szkół Katolickich im. JP2 2003 M 00:08:13
15 213 KAROLCZUK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:08:28
16 201 TOMASZEWSKA WIKTORIA MLUKS Rawa Mazowiecka 2003 K 00:08:44
17 209 MATLOK ALEXANDER 2003 M 00:08:44
18 265 CZERNEK ALICJA 2004 K 00:09:05
19 251 KUCZKOWSKI PATRYK SP Bratoszewice 2004 M 00:09:06
20 214 NOWAK PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:09:08
21 260 BŁAŻEJEWSKA SYLWIA LUKS BOGUSZYCE 2002 K 00:09:16
22 215 WŁODARSKA OLIWIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2003 K 00:09:50
23 261 IWAŃSKA PATRYCJA LUKS BOGUSZYCE 2002 K 00:10:16
24 203 EJZERT BARTŁOMIEJ Gimnazjum 22 2003 M 00:10:23
25 208 OLSZÓWKA JAKUB SP nr 122 w Łodzi 2004 M 00:10:50
26 252 BARTNIK KRYSTIAN SP Bratoszewice 2004 M 00:11:41
27 253 MIŚKIEWICZ NIKODEM SP Bratoszewice 2004 M 00:11:42
28 254 SMELA BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2004 M 00:12:40
PK 264 GIELEC JULIA 2004 K 00:08:14

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni