z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

10.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 14 ŚWIĄDER JOANNA PM 2 NIEZAPOMINAJKA RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2012 K 00:01:40
2 12 MORAWIEC WERONIKA Przedszkole Samorządowe nr 8 w Bełchatowie 2013 K 00:01:45
3 3 ZAKRZEWSKA ANNA 2013 K 00:02:31
4 6 CIEŚLIK MATYLDA Przedszkole Nr 7 2012 K 00:02:54
5 57 SAWCZYK NADIA 2015 K 00:03:36
6 52 WOŹNICKA BASIA Running Sucks / parkrun Łódź 2015 K 00:04:41

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 57 SOBCZAK INES 2010 K 00:01:03
2 18 RAWECKA HANNA RYSIE / Akademia Lekkoatletyki 2010 K 00:01:14
3 15 TKACZYK MAJA SP 184 Łódź 2010 K 00:01:15
4 8 ELJASZ LAURA SP nr 1 2010 K 00:01:16
5 63 SAMBORSKA ZOFIA Sp nr 29 w Łodzi 2011 K 00:01:17
6 51 WRÓBLEWSKA MARIA SP Bratoszewice 2010 K 00:01:18
7 54 PEŁZOWSKA MAJA 2010 K 00:01:18
8 10 GRAD HANNA PM 106 2011 K 00:01:35
9 62 BOROWIEC MAJA Przedszkole Miejskie nr 163 Łodzi 2011 K 00:01:50
10 2 WACH HANNA Szkoła podstawowa nr 4 2010 K 00:01:54

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 51 PACH AMELIA SP Bratoszewice 2008 K 00:02:37
2 18 MORAWIEC ALICJA SP 5 Bełchatów 2009 K 00:02:53
3 14 ANDRZEJCZAK NINA SP 56 w Łodzi 2008 K 00:03:10
4 57 SYGUŁA SANDRA 2009 K 00:03:16
5 21 MĘDRZAK JULIA 2008 K 00:03:26
6 1 SUCHARKIEWICZ AGATA SP 149 2008 K 00:03:30
7 56 DOMAGAŁA ZUZANNA S.P. 9 2009 K 00:03:36
8 4 WOŹNIAKOWSKA ZOFIA SP 169 2008 K 00:03:43
9 32 STEFANÓW NATALIA Dom Dziecka nr5 2008 K 00:04:30
10 31 IDOWSKA ZUZANNA Dom Dziecka nr5 2008 K 00:04:32
11 53 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA SP Bratoszewice 2008 K 00:05:00

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 42 KARBOWNIK MAŁGOSIA MKS Jedynka 2005 K 00:02:53
2 67 MALINOWSKA OLIWIA BKL Bełchatów 2005 K 00:03:08
3 17 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:12
4 23 MŁODZIŃSKA NINA SP34 2006 K 00:03:24
5 30 OLCZYK ANNA BKL 2007 K 00:03:24
6 35 MODELEWSKA JULIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:31
7 24 MYDŁOWSKA WIKTORIA Szkoła im. Montesory 2007 K 00:03:35
8 37 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:40
9 40 ZAGRAJEK AMELIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:40
10 21 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:54
11 46 TOMCZYK ZUZANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:56
12 3 SZMERKA KINGA SP NR 12 2006 K 00:03:57
13 71 CYNKIER NIKOLA UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2005 K 00:03:59
14 38 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:03
15 28 CZERSKA OLIWIA SP190 2006 K 00:04:04
16 15 SKOWROŃSKA NATALIA SP 7 2006 K 00:04:06
17 36 NOWAK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:07
18 52 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:04:11
19 34 KOS KLAUDIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:16
20 25 RAWECKA ZOFIA RYSIE / Akademia Lekkoatletyki 2007 K 00:04:26
21 18 RUTA NATALIA Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2005 K 00:04:41
22 32 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA Szkoła Montessori 2007 K 00:04:50
23 60 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:04:52
24 58 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:05:00
25 10 ŁOŚ ZUZANNA Szkoła Podstawowa 149 2005 K 00:05:06
26 61 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:14
27 1 TOBOŁA MARTYNA M A G Team 2007 K 00:05:32
28 57 KUNIKOWSKA DĄBRÓWKA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:35
29 4 EJZERT BARBARA SP 44 2007 K 00:05:37

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 256 CHMIELEWSKA GABRIELA BKL Bełchatów 2003 K 00:07:26
2 257 LESKA ANTONINA BKL Bełchatów 2004 K 00:07:35
3 255 DYBALAK MARITA BKL Bełchatów 2004 K 00:07:40
4 266 BIERNACKA MAJA MKS Jedynka Łódź 2004 K 00:07:59
5 213 KAROLCZUK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:08:28
6 201 TOMASZEWSKA WIKTORIA MLUKS Rawa Mazowiecka 2003 K 00:08:44
7 265 CZERNEK ALICJA 2004 K 00:09:05
8 214 NOWAK PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:09:08
9 260 BŁAŻEJEWSKA SYLWIA LUKS BOGUSZYCE 2002 K 00:09:16
10 215 WŁODARSKA OLIWIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2003 K 00:09:50
11 261 IWAŃSKA PATRYCJA LUKS BOGUSZYCE 2002 K 00:10:16
PK 264 GIELEC JULIA 2004 K 00:08:14

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni