z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

10.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 KAŁUŻNY BARTŁOMIEJ Przedszkole 112 Łódź 2012 M 00:01:33
2 55 URAZIŃSKI BARTOSZ 2012 M 00:01:51
3 2 KAŁUŻNY DAWID Przedszkole 112 Łódź 2013 M 00:01:52
4 4 WACH RAFAŁ Przedszkole Niezapominajka 2013 M 00:01:53
5 51 GALANT PIOTR Rodzinka pl 2013 M 00:02:17
6 8 GRAD MICHAŁ PM 106 2013 M 00:02:35
7 56 FIRAZA NIKODEM 2015 M 00:04:14
PK 10 STREJCZEK KRZYŚ Papierowy Wiatraczek 2013 M 00:00:00

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 SZMERKA PATRYK SP NR 12 2010 M 00:01:04
2 22 KOPACKI KUBA SP nr 160 2010 M 00:01:08
3 55 PIETRZAK MACIEJ K.S. Triathlon Rawa 2010 M 00:01:10
4 11 ANDRZEJCZAK FILIP PM 110 w Łodzi 2011 M 00:01:13
5 17 MYDŁOWSKI HUBERT szkoła im. Montesory 2010 M 00:01:15
6 59 GALANT BARTEK Rodzinka pl 2011 M 00:01:16
7 52 DRZEWIECKI IGNACY SP Bratoszewice 2010 M 00:01:16
8 27 SZYMIOŁ JULEK MKS Trójka 2010 M 00:01:22
9 53 KUNIKOWSKI IWO SP Bratoszewice 2011 M 00:01:24
10 56 JAWORSKI SZYMON SP149 2010 M 00:01:27
11 9 ŁAWICKI MACIEJ 2011 M 00:01:33
12 12 SKOWROŃSKI MARCIN Przedszkole Miejskie nr 106 2011 M 00:01:40
13 23 JANCZAK KACPER Dom Dziecka nr5 2010 M 00:01:49
14 1 ZAKRZEWSKI ARTUR 2010 M 00:01:49
15 61 KRUK DOMINIK ŁÓDŹ KOCHA SPORT 2011 M 00:01:54
16 26 RAMIĘGA JAKUB Przedszkole nr 200 2011 M 00:01:57
17 25 BILKOWSKI ALEKSANDER Przedszkole 2011 M 00:01:57
18 58 KOŁODZIEJCZYK ŁUKASZ ABiS 2011 M 00:01:59
19 60 KRUK DAWID ŁÓDŹ KOCHA SPORT 2011 M 00:02:06

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 RZEMPOŁUCH BARTOSZ SP nr.5 Turek 2008 M 00:02:33
2 25 KRAWCZYK JĘDRZEJ SO Twoja Szkoła 2009 M 00:02:34
3 26 STEFANIAK SERGIUSZ K.S. Triathlon Rawa 2008 M 00:02:42
4 55 KRUK WIKTOR UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2008 M 00:02:43
5 2 GŁOWACKI ANTONI 2009 M 00:02:53
6 19 CZYSZANOWSKI DOMINIK UKS55 2008 M 00:03:01
7 52 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:15
8 8 KALISTA FILIP Szkoła Podstawowa ZNP ul. Bohdanowicza 4, Łódź 2009 M 00:03:16
9 22 RAKSHIT SZYMON UKS 55 2008 M 00:03:18
10 11 JAROSIŃSKI KRYSTIAN SP 184 2008 M 00:03:23
11 28 WRÓBLEWSKI JAN Szkoła Montessori 2009 M 00:03:29
12 10 GORZEŃ BARTOSZ SP 122 2008 M 00:03:30
13 20 KOWALSKI MARCIN Lekkoatletyka dla każdego 2008 M 00:03:32
14 23 WDOWIAK JULIUSZ KS 55 2009 M 00:03:52

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 ARENT ARTUR MKS Jedynka 2005 M 00:02:49
2 29 MARKOWIAK MATEUSZ BKL Bełchatów 2005 M 00:02:54
3 66 PEŁZOWSKI ADAM 2006 M 00:03:08
4 70 STALA WIKTOR 2007 M 00:03:30
5 26 STEFANIAK WIKTOR K.S. Triathlon Rawa 2005 M 00:03:33
6 68 KOSIOR WOJCIECH Biegacz Nowosolna 2006 M 00:03:34
7 72 KLECZYK SZYMON BKL 2007 M 00:03:38
8 69 KOWALSKI PATRYK Biegacz Nowosolna 2006 M 00:03:39
9 5 RUZICKI PATRYK szkoła 114 2006 M 00:03:52
10 45 PIERZCHALSKI WIKTOR SP190 2005 M 00:03:53
11 73 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:00
12 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 2006 M 00:04:05
13 22 WDOWIAK JĘDRZEJ KS 55 2006 M 00:04:11
14 27 DZIEKOŃSKI JAKUB KrejzoleTim 2006 M 00:04:13
15 44 STEFANÓW KRYSTIAN Dom Dziecka nr5 2005 M 00:04:15
16 7 KIERZEK IGOR SP 189 Łódź 2007 M 00:04:23
17 53 PIESTRZENIEWICZ MATEUSZ 2007 M 00:04:28
18 54 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:04:37
19 63 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:04:47
20 59 AUGUSTYNIAK KAROL SP Bratoszewice 2006 M 00:05:12
21 55 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:28
22 62 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:05:59

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 258 WOŚKO KACPER BKL Bełchatów 2003 M 00:06:24
2 263 PAWŁOWSKI WOJCIECH MLUKS RAWA 2002 M 00:06:28
3 204 TROCIŃSKI KACPER RYSIOTEAM 2003 M 00:06:48
4 262 KLIMEK ROBERT LUKS BOGUSZYCE 2002 M 00:07:02
5 212 KLIMCZAK KACPER Mks Jedynka Łódź 2004 M 00:07:32
6 269 POTOCKI STANISŁAW 2002 M 00:07:46
7 206 RUTA MARCEL Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2002 M 00:07:50
8 210 MATLOK MARCEL 2002 M 00:08:07
9 259 STANKIEWICZ OLAF K.S. Triathlon Rawa 2004 M 00:08:09
10 207 MILCZAREK IGOR Zespół Szkół Katolickich im. JP2 2003 M 00:08:13
11 209 MATLOK ALEXANDER 2003 M 00:08:44
12 251 KUCZKOWSKI PATRYK SP Bratoszewice 2004 M 00:09:06
13 203 EJZERT BARTŁOMIEJ Gimnazjum 22 2003 M 00:10:23
14 208 OLSZÓWKA JAKUB SP nr 122 w Łodzi 2004 M 00:10:50
15 252 BARTNIK KRYSTIAN SP Bratoszewice 2004 M 00:11:41
16 253 MIŚKIEWICZ NIKODEM SP Bratoszewice 2004 M 00:11:42
17 254 SMELA BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2004 M 00:12:40

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni