z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

10.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 ARENT ARTUR MKS Jedynka 2005 M 00:02:49
2 42 KARBOWNIK MAŁGOSIA MKS Jedynka 2005 K 00:02:53
3 29 MARKOWIAK MATEUSZ BKL Bełchatów 2005 M 00:02:54
4 66 PEŁZOWSKI ADAM 2006 M 00:03:08
5 67 MALINOWSKA OLIWIA BKL Bełchatów 2005 K 00:03:08
6 17 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:12
7 23 MŁODZIŃSKA NINA SP34 2006 K 00:03:24
8 30 OLCZYK ANNA BKL 2007 K 00:03:24
9 70 STALA WIKTOR 2007 M 00:03:30
10 35 MODELEWSKA JULIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:31
11 26 STEFANIAK WIKTOR K.S. Triathlon Rawa 2005 M 00:03:33
12 68 KOSIOR WOJCIECH Biegacz Nowosolna 2006 M 00:03:34
13 24 MYDŁOWSKA WIKTORIA Szkoła im. Montesory 2007 K 00:03:35
14 72 KLECZYK SZYMON BKL 2007 M 00:03:38
15 69 KOWALSKI PATRYK Biegacz Nowosolna 2006 M 00:03:39
16 37 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:40
17 40 ZAGRAJEK AMELIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:40
18 5 RUZICKI PATRYK szkoła 114 2006 M 00:03:52
19 45 PIERZCHALSKI WIKTOR SP190 2005 M 00:03:53
20 21 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:54
21 46 TOMCZYK ZUZANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:56
22 3 SZMERKA KINGA SP NR 12 2006 K 00:03:57
23 71 CYNKIER NIKOLA UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2005 K 00:03:59
24 73 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:00
25 38 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:03
26 28 CZERSKA OLIWIA SP190 2006 K 00:04:04
27 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 2006 M 00:04:05
28 15 SKOWROŃSKA NATALIA SP 7 2006 K 00:04:06
29 36 NOWAK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:07
30 52 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:04:11
31 22 WDOWIAK JĘDRZEJ KS 55 2006 M 00:04:11
32 27 DZIEKOŃSKI JAKUB KrejzoleTim 2006 M 00:04:13
33 44 STEFANÓW KRYSTIAN Dom Dziecka nr5 2005 M 00:04:15
34 34 KOS KLAUDIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:16
35 7 KIERZEK IGOR SP 189 Łódź 2007 M 00:04:23
36 25 RAWECKA ZOFIA RYSIE / Akademia Lekkoatletyki 2007 K 00:04:26
37 53 PIESTRZENIEWICZ MATEUSZ 2007 M 00:04:28
38 54 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:04:37
39 18 RUTA NATALIA Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2005 K 00:04:41
40 63 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:04:47
41 32 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA Szkoła Montessori 2007 K 00:04:50
42 60 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:04:52
43 58 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:05:00
44 10 ŁOŚ ZUZANNA Szkoła Podstawowa 149 2005 K 00:05:06
45 59 AUGUSTYNIAK KAROL SP Bratoszewice 2006 M 00:05:12
46 61 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:14
47 55 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:28
48 1 TOBOŁA MARTYNA M A G Team 2007 K 00:05:32
49 57 KUNIKOWSKA DĄBRÓWKA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:35
50 4 EJZERT BARBARA SP 44 2007 K 00:05:37
51 62 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:05:59

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni