z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

08.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 KAŁUŻNY BARTŁOMIEJ Przedszkole 112 Łódź 2012 M 00:01:28
2 6 CIEŚLIK MATYLDA Przedszkole Nr 7 2012 K 00:01:32
3 51 ŚWIĄDER JOANNA PM 2 NIEZAPOMINAJKA RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2012 K 00:01:40
4 7 ŁOŚ DAWID Przedszkole miejskie nr.126 2012 M 00:01:50
5 54 URAZIŃSKI BARTOSZ 2012 M 00:01:52
6 4 WACH RAFAŁ Przedszkole Niezapominajka 2013 M 00:01:54
7 53 WAWSZKO WIKTORIA 2012 K 00:01:57
8 2 KAŁUŻNY DAWID Przedszkole 112 Łódź 2013 M 00:01:58
9 3 ZAKRZEWSKA ANNA 2013 K 00:02:13
10 9 SOBIESIAK LAURA Rysie 2013 K 00:02:31
11 8 GRAD MICHAŁ PM 106 2013 M 00:02:33
12 56 URBANOWICZ POLA 2012 K 00:02:34
13 55 URBANOWICZ MAJA 2015 K 00:02:38
14 13 RAJSKI DAWID Sekcja Sportowa ANALYTICAL RD 2015 M 00:02:46
15 52 SAWCZYK NADIA 2015 K 00:02:58

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 MŁODZIŃSKA ALA SP34 2010 K 00:01:03
2 3 SZMERKA PATRYK SP NR 12 2010 M 00:01:07
3 8 ELJASZ LAURA SP nr 1 2010 K 00:01:10
4 18 RAWECKA HANNA RYSIE / Akademia Lekkoatletyki 2010 K 00:01:10
5 17 MYDŁOWSKI HUBERT szkoła im. Montesory 2010 M 00:01:12
6 15 TKACZYK MAJA SP 184 Łódź 2010 K 00:01:14
7 13 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:01:16
8 11 ANDRZEJCZAK FILIP PM 110 w Łodzi 2011 M 00:01:18
9 4 STERCZEWSKI BARTOSZ SP 139 2010 M 00:01:21
10 5 PEREPEREZ -CHĘTKOWSKI JAN 2011 M 00:01:22
11 98 DRZEWIECKI IGNACY SP Bratoszewice 2010 M 00:01:23
12 100 WRÓBLEWSKA MARIA SP Bratoszewice 2010 K 00:01:26
13 9 ŁAWICKI MACIEJ 2011 M 00:01:27
14 52 SAMBORSKA ZOFIA Sp nr 29 w Łodzi 2011 K 00:01:29
15 6 ZARĘBA FRANCISZEK 2011 M 00:01:36
16 12 SKOWROŃSKI MARCIN Przedszkole Miejskie nr 106 2011 M 00:01:38
17 14 BARTOSIK MAJA Sekcja Sportowa ANALYTICAL RD 2010 K 00:01:40
18 10 GRAD HANNA PM 106 2011 K 00:01:41
19 7 ŁOŚ AGATKA Szkoła Podstawowa 149 2010 K 00:01:48
20 2 WACH HANNA Szkoła podstawowa nr 4 2010 K 00:01:56
21 1 ZAKRZEWSKI ARTUR 2010 M 00:01:57
22 51 KRUK DOMINIK ŁÓDŹ KOCHA SPORT 2011 M 00:02:01
23 19 ŁASKA JUSTYNA Przedszkole 165 2011 K 00:05:31

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 51 STEFANIAK SERGIUSZ K.S. Triathlon Rawa 2008 M 00:02:44
2 25 KRAWCZYK JĘDRZEJ SO Twoja Szkoła 2009 M 00:02:46
3 91 PACH AMELIA SP Bratoszewice 2008 K 00:02:50
4 52 KRUK WIKTOR UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2008 M 00:02:53
5 2 GŁOWACKI ANTONI 2009 M 00:02:59
6 17 WESOŁOWSKI TYMOTEUSZ 2009 M 00:02:59
7 7 KRÓLEWSKI WIKTOR MKS trójka łódź 2008 M 00:03:02
8 19 CZYSZANOWSKI DOMINIK UKS55 2008 M 00:03:02
9 14 ANDRZEJCZAK NINA SP 56 w Łodzi 2008 K 00:03:08
10 5 WOLNA MARTYNA SP12 Bełchatów 2009 K 00:03:17
11 22 RAKSHIT SZYMON UKS 55 2008 M 00:03:20
12 11 JAROSIŃSKI KRYSTIAN SP 184 2008 M 00:03:20
13 93 LEWANDOWSKI KORNEL SP Bratoszewice 2009 M 00:03:23
14 24 ALBRECHT MAŁGORZATA Czerwona 2008 K 00:03:23
15 96 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:26
16 21 MĘDRZAK JULIA 2008 K 00:03:27
17 15 PILISZEK ALEKSANDRA 2008 K 00:03:28
18 94 KUŹMIŃSKI JAKUB SP Bratoszewice 2008 M 00:03:34
19 13 KACPRZAK JAGODA SP 29 2008 K 00:03:39
20 23 WDOWIAK JULIUSZ KS 55 2009 M 00:03:40
21 1 SUCHARKIEWICZ AGATA SP 149 2008 K 00:03:43
22 53 OLECHNOWICZ LUCYNA Szp. 55 2009 K 00:03:54
23 95 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA SP Bratoszewice 2008 K 00:04:44

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 93 KOSMA SZYMON SP Bratoszewice 2006 M 00:03:14
2 20 TKACZYK MIKOŁAJ SP 184 Łódź 2005 M 00:03:19
3 23 MŁODZIŃSKA NINA SP34 2006 K 00:03:20
4 58 STALA WIKTOR 2007 M 00:03:30
5 21 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:36
6 57 OLECHNOWICZ IGNACY Szp. 55 2007 M 00:03:40
7 6 KRÓLEWSKI BORYS MKS trójka łódź 2006 M 00:03:44
8 53 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:46
9 17 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:48
10 51 STEFANIAK WIKTOR K.S. Triathlon Rawa 2005 M 00:03:49
11 14 WESOŁOWSKI SZYMON 2007 M 00:03:51
12 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 2006 M 00:03:54
13 24 MYDŁOWSKA WIKTORIA Szkoła im. Montesory 2007 K 00:03:54
14 15 SKOWROŃSKA NATALIA SP 7 2006 K 00:03:57
15 5 RUZICKI PATRYK szkoła 114 2006 M 00:03:58
16 56 CYNKIER NIKOLA UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2005 K 00:03:59
17 54 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:02
18 3 SZMERKA KINGA SP NR 12 2006 K 00:04:02
19 55 KOS KLAUDIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:03
20 52 WŁODARSKA PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:05
21 22 WDOWIAK JĘDRZEJ KS 55 2006 M 00:04:07
22 25 RAWECKA ZOFIA RYSIE / Akademia Lekkoatletyki 2007 K 00:04:09
23 96 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:04:16
24 9 WALAS PATRYCJA SP 137 2007 K 00:04:18
25 19 SIEMIŃSKA ADRIANNA LKS Koluszki 2007 K 00:04:23
26 89 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:04:25
27 59 KOSTECKA MAJA Sp29 2007 K 00:04:42
28 84 PIESTRZENIEWICZ MATEUSZ 2007 M 00:04:44
29 16 GRANECKI TYMON SP172 2005 M 00:04:48
30 8 GRODECKA JAGODA Drużyna Cyborga 2007 K 00:04:48
31 7 KIERZEK IGOR SP 189 Łódź 2007 M 00:04:54
32 100 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:04:55
33 18 RUTA NATALIA Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2005 K 00:05:00
34 99 CZERWONKA WOJCIECH SP Bratoszewice 2006 M 00:05:12
35 10 ŁOŚ ZUZANNA Szkoła Podstawowa 149 2005 K 00:05:15
36 94 KOSIELSKA KLAUDIA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:19
37 91 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:27
38 95 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:05:31
39 4 EJZERT BARBARA SP 44 2007 K 00:05:35
40 92 KRZESZEWSKA ALINA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:46
41 90 KUNIKOWSKA DĄBRÓWKA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:47
42 98 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:52
43 86 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:54
44 88 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:06:13

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 253 PAWŁOWSKI WOJCIECH MLUKS RAWA 2002 M 00:06:20
2 204 TROCIŃSKI KACPER RYSIOTEAM 2003 M 00:06:31
3 206 RUTA MARCEL Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2002 M 00:07:26
4 207 MILCZAREK IGOR Zespół Szkół Katolickich im. JP2 2003 M 00:07:57
5 201 TOMASZEWSKA WIKTORIA MLUKS Rawa Mazowiecka 2003 K 00:08:20
6 205 PILISZEK FILIP 2004 M 00:08:36
7 251 WŁODARSKA OLIWIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2003 K 00:08:39
8 288 PIESTRZENIEWICZ LIDIA SP Bratoszewice 2004 K 00:08:53
9 296 KAŁUŻA DOMINIK SP Bratoszewice 2002 M 00:08:58
10 293 LEWANDOWSKI TRISTAN SP Bratoszewice 2002 M 00:09:03
11 295 KAŁUŻA KRZYSZTOF SP Bratoszewice 2002 M 00:09:03
12 294 KUCZKOWSKI PATRYK SP Bratoszewice 2004 M 00:09:19
13 297 GABARA NATALIA SP Bratoszewice 2003 K 00:09:20
14 287 MRZYGŁÓD MARTYNA 2002 K 00:09:24
15 203 EJZERT BARTŁOMIEJ Gimnazjum 22 2003 M 00:09:51
16 290 WALERYCH WERONIKA SP Bratoszewice 2004 K 00:10:34
17 300 BARTNIK KRYSTIAN SP Bratoszewice 2004 M 00:11:32
18 208 OLSZÓWKA JAKUB SP nr 122 w Łodzi 2004 M 00:12:10
19 291 ROSZCZYPAŁA WERONIKA SP Bratoszewice 2004 K 00:12:32
20 289 WOSIŃSKA MARCELINA SP Bratoszewice 2004 K 00:12:35
21 299 BURTKA ALEKSANDRA SP Bratoszewice 2004 K 00:13:16
22 298 DANYCH MARTYNA SP Bratoszewice 2004 K 00:13:19
PK 252 GIELEC JULIA 2004 K 00:08:05

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni