z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

08.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 CIEŚLIK MATYLDA Przedszkole Nr 7 2012 K 00:01:32
2 51 ŚWIĄDER JOANNA PM 2 NIEZAPOMINAJKA RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2012 K 00:01:40
3 53 WAWSZKO WIKTORIA 2012 K 00:01:57
4 3 ZAKRZEWSKA ANNA 2013 K 00:02:13
5 9 SOBIESIAK LAURA Rysie 2013 K 00:02:31
6 56 URBANOWICZ POLA 2012 K 00:02:34
7 55 URBANOWICZ MAJA 2015 K 00:02:38
8 52 SAWCZYK NADIA 2015 K 00:02:58

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 MŁODZIŃSKA ALA SP34 2010 K 00:01:03
2 8 ELJASZ LAURA SP nr 1 2010 K 00:01:10
3 18 RAWECKA HANNA RYSIE / Akademia Lekkoatletyki 2010 K 00:01:10
4 15 TKACZYK MAJA SP 184 Łódź 2010 K 00:01:14
5 13 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:01:16
6 100 WRÓBLEWSKA MARIA SP Bratoszewice 2010 K 00:01:26
7 52 SAMBORSKA ZOFIA Sp nr 29 w Łodzi 2011 K 00:01:29
8 14 BARTOSIK MAJA Sekcja Sportowa ANALYTICAL RD 2010 K 00:01:40
9 10 GRAD HANNA PM 106 2011 K 00:01:41
10 7 ŁOŚ AGATKA Szkoła Podstawowa 149 2010 K 00:01:48
11 2 WACH HANNA Szkoła podstawowa nr 4 2010 K 00:01:56
12 19 ŁASKA JUSTYNA Przedszkole 165 2011 K 00:05:31

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 91 PACH AMELIA SP Bratoszewice 2008 K 00:02:50
2 14 ANDRZEJCZAK NINA SP 56 w Łodzi 2008 K 00:03:08
3 5 WOLNA MARTYNA SP12 Bełchatów 2009 K 00:03:17
4 24 ALBRECHT MAŁGORZATA Czerwona 2008 K 00:03:23
5 21 MĘDRZAK JULIA 2008 K 00:03:27
6 15 PILISZEK ALEKSANDRA 2008 K 00:03:28
7 13 KACPRZAK JAGODA SP 29 2008 K 00:03:39
8 1 SUCHARKIEWICZ AGATA SP 149 2008 K 00:03:43
9 53 OLECHNOWICZ LUCYNA Szp. 55 2009 K 00:03:54
10 95 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA SP Bratoszewice 2008 K 00:04:44

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 23 MŁODZIŃSKA NINA SP34 2006 K 00:03:20
2 21 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:36
3 53 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:46
4 17 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:48
5 24 MYDŁOWSKA WIKTORIA Szkoła im. Montesory 2007 K 00:03:54
6 15 SKOWROŃSKA NATALIA SP 7 2006 K 00:03:57
7 56 CYNKIER NIKOLA UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2005 K 00:03:59
8 54 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:02
9 3 SZMERKA KINGA SP NR 12 2006 K 00:04:02
10 55 KOS KLAUDIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:03
11 52 WŁODARSKA PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:05
12 25 RAWECKA ZOFIA RYSIE / Akademia Lekkoatletyki 2007 K 00:04:09
13 96 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:04:16
14 9 WALAS PATRYCJA SP 137 2007 K 00:04:18
15 19 SIEMIŃSKA ADRIANNA LKS Koluszki 2007 K 00:04:23
16 59 KOSTECKA MAJA Sp29 2007 K 00:04:42
17 8 GRODECKA JAGODA Drużyna Cyborga 2007 K 00:04:48
18 18 RUTA NATALIA Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2005 K 00:05:00
19 10 ŁOŚ ZUZANNA Szkoła Podstawowa 149 2005 K 00:05:15
20 94 KOSIELSKA KLAUDIA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:19
21 91 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:27
22 95 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:05:31
23 4 EJZERT BARBARA SP 44 2007 K 00:05:35
24 92 KRZESZEWSKA ALINA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:46
25 90 KUNIKOWSKA DĄBRÓWKA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:47
26 86 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:54

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 201 TOMASZEWSKA WIKTORIA MLUKS Rawa Mazowiecka 2003 K 00:08:20
2 251 WŁODARSKA OLIWIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2003 K 00:08:39
3 288 PIESTRZENIEWICZ LIDIA SP Bratoszewice 2004 K 00:08:53
4 297 GABARA NATALIA SP Bratoszewice 2003 K 00:09:20
5 287 MRZYGŁÓD MARTYNA 2002 K 00:09:24
6 290 WALERYCH WERONIKA SP Bratoszewice 2004 K 00:10:34
7 291 ROSZCZYPAŁA WERONIKA SP Bratoszewice 2004 K 00:12:32
8 289 WOSIŃSKA MARCELINA SP Bratoszewice 2004 K 00:12:35
9 299 BURTKA ALEKSANDRA SP Bratoszewice 2004 K 00:13:16
10 298 DANYCH MARTYNA SP Bratoszewice 2004 K 00:13:19
PK 252 GIELEC JULIA 2004 K 00:08:05

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni