z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

08.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 KAŁUŻNY BARTŁOMIEJ Przedszkole 112 Łódź 2012 M 00:01:28
2 7 ŁOŚ DAWID Przedszkole miejskie nr.126 2012 M 00:01:50
3 54 URAZIŃSKI BARTOSZ 2012 M 00:01:52
4 4 WACH RAFAŁ Przedszkole Niezapominajka 2013 M 00:01:54
5 2 KAŁUŻNY DAWID Przedszkole 112 Łódź 2013 M 00:01:58
6 8 GRAD MICHAŁ PM 106 2013 M 00:02:33
7 13 RAJSKI DAWID Sekcja Sportowa ANALYTICAL RD 2015 M 00:02:46

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 SZMERKA PATRYK SP NR 12 2010 M 00:01:07
2 17 MYDŁOWSKI HUBERT szkoła im. Montesory 2010 M 00:01:12
3 11 ANDRZEJCZAK FILIP PM 110 w Łodzi 2011 M 00:01:18
4 4 STERCZEWSKI BARTOSZ SP 139 2010 M 00:01:21
5 5 PEREPEREZ -CHĘTKOWSKI JAN 2011 M 00:01:22
6 98 DRZEWIECKI IGNACY SP Bratoszewice 2010 M 00:01:23
7 9 ŁAWICKI MACIEJ 2011 M 00:01:27
8 6 ZARĘBA FRANCISZEK 2011 M 00:01:36
9 12 SKOWROŃSKI MARCIN Przedszkole Miejskie nr 106 2011 M 00:01:38
10 1 ZAKRZEWSKI ARTUR 2010 M 00:01:57
11 51 KRUK DOMINIK ŁÓDŹ KOCHA SPORT 2011 M 00:02:01

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 51 STEFANIAK SERGIUSZ K.S. Triathlon Rawa 2008 M 00:02:44
2 25 KRAWCZYK JĘDRZEJ SO Twoja Szkoła 2009 M 00:02:46
3 52 KRUK WIKTOR UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2008 M 00:02:53
4 2 GŁOWACKI ANTONI 2009 M 00:02:59
5 17 WESOŁOWSKI TYMOTEUSZ 2009 M 00:02:59
6 7 KRÓLEWSKI WIKTOR MKS trójka łódź 2008 M 00:03:02
7 19 CZYSZANOWSKI DOMINIK UKS55 2008 M 00:03:02
8 22 RAKSHIT SZYMON UKS 55 2008 M 00:03:20
9 11 JAROSIŃSKI KRYSTIAN SP 184 2008 M 00:03:20
10 93 LEWANDOWSKI KORNEL SP Bratoszewice 2009 M 00:03:23
11 96 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:26
12 94 KUŹMIŃSKI JAKUB SP Bratoszewice 2008 M 00:03:34
13 23 WDOWIAK JULIUSZ KS 55 2009 M 00:03:40

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 93 KOSMA SZYMON SP Bratoszewice 2006 M 00:03:14
2 20 TKACZYK MIKOŁAJ SP 184 Łódź 2005 M 00:03:19
3 58 STALA WIKTOR 2007 M 00:03:30
4 57 OLECHNOWICZ IGNACY Szp. 55 2007 M 00:03:40
5 6 KRÓLEWSKI BORYS MKS trójka łódź 2006 M 00:03:44
6 51 STEFANIAK WIKTOR K.S. Triathlon Rawa 2005 M 00:03:49
7 14 WESOŁOWSKI SZYMON 2007 M 00:03:51
8 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 2006 M 00:03:54
9 5 RUZICKI PATRYK szkoła 114 2006 M 00:03:58
10 22 WDOWIAK JĘDRZEJ KS 55 2006 M 00:04:07
11 89 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:04:25
12 84 PIESTRZENIEWICZ MATEUSZ 2007 M 00:04:44
13 16 GRANECKI TYMON SP172 2005 M 00:04:48
14 7 KIERZEK IGOR SP 189 Łódź 2007 M 00:04:54
15 100 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:04:55
16 99 CZERWONKA WOJCIECH SP Bratoszewice 2006 M 00:05:12
17 98 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:52
18 88 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:06:13

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 253 PAWŁOWSKI WOJCIECH MLUKS RAWA 2002 M 00:06:20
2 204 TROCIŃSKI KACPER RYSIOTEAM 2003 M 00:06:31
3 206 RUTA MARCEL Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2002 M 00:07:26
4 207 MILCZAREK IGOR Zespół Szkół Katolickich im. JP2 2003 M 00:07:57
5 205 PILISZEK FILIP 2004 M 00:08:36
6 296 KAŁUŻA DOMINIK SP Bratoszewice 2002 M 00:08:58
7 293 LEWANDOWSKI TRISTAN SP Bratoszewice 2002 M 00:09:03
8 295 KAŁUŻA KRZYSZTOF SP Bratoszewice 2002 M 00:09:03
9 294 KUCZKOWSKI PATRYK SP Bratoszewice 2004 M 00:09:19
10 203 EJZERT BARTŁOMIEJ Gimnazjum 22 2003 M 00:09:51
11 300 BARTNIK KRYSTIAN SP Bratoszewice 2004 M 00:11:32
12 208 OLSZÓWKA JAKUB SP nr 122 w Łodzi 2004 M 00:12:10

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni