Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

27.02.2022 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 20 ŚLIWIŃSKA ŁUCJA 2016 K 00:01:24
2 21 CIOĆ JAGODA 2016 K 00:01:30
3 12 WALCZAK PASCAL 2016 M 00:01:31
4 140 SZKODA JAN 2017 M 00:01:31
5 3 WOŁUJEWICZ MIKOŁAJ 2016 M 00:01:39
6 14 DŁUGOSZ JAKUB Miejskie Przedszkole nr 72 w Katowicach 2016 M 00:01:40
7 116 BUDA ADAM 2016 M 00:01:43
8 25 BEDNARZ ADAM Przedszkole Węgielek 2017 M 00:01:46
9 27 RZESZÓTKO HANNA PRZEDSZKOLE CYPRZANÓW 2016 K 00:01:49
10 101 PYTEL STANISŁAW 2017 M 00:01:55
11 10 ĆWIKLIŃSKI MATEUSZ APK 2017 M 00:01:57
12 18 KRAWCZYK ADAM 2017 M 00:02:03
13 6 KSIĄŻEK PIOTR Harpagan Sosnowiec / Przedszkole nr 2 S-c 2016 M 00:02:10
14 156 KOHYT-MIKULSKI BARTOSZ 2018 M 00:02:14
15 2 WOŁUJEWICZ KACPER 2018 M 00:02:15
16 155 MOLĘDA JAGODA 2017 K 00:02:16
17 29 KROL STANISŁAW 2018 M 00:02:18
18 15 STAŃCZYK MIKOLAJ 2018 M 00:02:31
19 157 SOLECKI KAMIL Tri TERM Team 2019 M 00:02:38
20 26 DUDKIEWICZ AMELIA 2018 K 00:02:41
21 1 SZYDŁOWSKI WITOLD 2019 M 00:02:45
22 28 KROL JÓZEF 2019 M 00:03:40

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 124 KHELOUF ALIYAH Sp6 Mikołów 2014 K 00:01:06
2 12 PIETRZYK VANESSA 2014 K 00:01:13
3 129 PUCHAŁA HANNA Szkoła Podstawowa nr 25 w Zabrzu 2014 K 00:01:14
4 10 GŁÓWKA KACPER SP Nr 12 w Katowicach 2014 M 00:01:16
5 1 SZYDŁOWSKA ANNA SPMS Bytom 2014 K 00:01:18
6 2 KLUK LEA 2014 K 00:01:21
7 11 SALWA KACPER 2015 M 00:01:23
8 4 WOLNY OTYLIA Giszowiec Biega Razem 2014 K 00:01:25
9 6 SŁODKIEWICZ FELICJA Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach 2015 K 00:01:31
10 3 ROSIŃSKI KRZYSZTOF 2015 M 00:01:32
11 8 KOCUR EMIL Przedszkole 35 Katowice 2015 M 00:01:40
12 18 DUDKIEWICZ WIKTOR 2014 M 00:01:47
13 5 PAMUŁA IGOR 2015 M 00:02:07

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 114 ANTCZAK KALINA SP 15 Racibórz 2012 K 00:02:15
2 17 CIOĆ PRZEMYSŁAW UKS 1 Łazy 2013 M 00:02:27
3 16 ŚLIWIŃSKI ANTONI 2013 M 00:02:27
4 7 JAROSZ MACIEJ Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu 2012 M 00:02:28
5 4 SZKUCIK BARTOSZ Katolicka Szkoła Podstawowa Czechowice-Dziedzice 2013 M 00:02:32
6 2 KSIĄŻEK KACPER Harpagan Sosnowiec / SP1 Sosnowiec 2013 M 00:02:42
7 133 PAZDEJ WIKTOR 2012 M 00:02:52
8 132 IGIELSKI JULIUSZ SP 67 Katowice 2012 M 00:02:53
9 19 BEDNARZ FILIP UKS Kuźnica 2013 M 00:02:54
10 13 GRZEŚKÓW PAWEŁ 2013 M 00:02:57
11 20 RZESZÓTKO TADEUSZ SP Pietrowice Wielkie 2013 M 00:02:57
12 6 GRESZTA ANTONINA SMS Tychy 2012 K 00:03:13
13 8 KOCUR KALINA SP 37 Katowice 2012 K 00:03:14
14 10 DOBRAS NATALIA Sp 59 Katowice 2012 K 00:03:38
15 5 SŁODKIEWICZ MARIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gliwicach 2013 K 00:03:57
PK 104 MLECZKO ALICJA Zabrze 2013 K 00:01:08

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 152 JANKOWSKI BARTOSZ Szkoła 2009 M 00:04:43
2 156 KNAPIK KAROL SP 7 Częstochowa 2009 M 00:04:45
3 115 KANDZIA KAMIL sp 20 2009 M 00:04:46
4 148 KANDZIA MATEUSZ sp 20 2011 M 00:04:47
5 41 SZEWCZYK KAMILA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:04:51
6 11 SZKUCIK MATEUSZ Katolicka Szkoła Podstawowa Czechowice-Dziedzice 2010 M 00:04:53
7 19 LABISKO MAJA KUSY BUKOWNO 2009 K 00:04:54
8 43 RZESZÓTKO FRANCISZEK SP Pietrowice Wielkie 2011 M 00:05:00
9 3 TRZEBSKA HANNA SP nr 31 w Katowicach 2011 K 00:05:04
10 159 ZACZYK PIOTR 2010 M 00:05:06
11 4 TRZEBSKI MICHAŁ SP nr 31 w Katowicach 2009 M 00:05:11
12 110 KADŁUCZKA MILENA LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2011 K 00:05:14
13 36 DZIERŻĘGA IGOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 M 00:05:17
14 6 JANOCHA FILIP SP nr 3 Myszków 2011 M 00:05:19
15 37 GRÓSZKA NATANIEL UKS Piątka Plus Rydułtowy 2011 M 00:05:20
16 108 KHELOUF MALIKA Sp6 Mikołów 2010 K 00:05:22
17 39 KONDROT ZUZANNA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:05:27
18 38 KĘPNY WIKTORIA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:05:32
19 2 SKOMOROWSKI FRANCISZEK ZSP5 2011 M 00:05:38
20 40 ŁĄCZKA AGATA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:05:44
21 21 STANCZYK ANTONI 2010 M 00:05:46
22 7 JANOCHA NIKOLA SP nr 3 Myszków 2011 K 00:05:47
23 14 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ SP 46 2010 M 00:05:53
24 29 PIETRZYK DAWID 2009 M 00:06:08
25 30 JANOR JAKUB Szkoła podstawowa nr 16 Mysłowice 2010 M 00:06:11
26 23 SIKORA TOMASZ Miraz Race Team 2009 M 00:06:15
27 1 PINKAWA DOROTA Giszowiec Biega Razem 2009 K 00:06:33
28 8 KSIĄŻEK JAKUB Harpagan Sosnowiec / SP1 Sosnowiec 2010 M 00:06:40
29 10 OCZKO PIOTR Endurance 2010 M 00:06:52
30 5 PAJĄK OLGA GISZOWIEC BIEGA RAZEM/ SP 54 W KATOWICACH 2011 K 00:07:08
31 16 MOGILSKA MARTYNA SP 54 2011 K 00:07:13
32 35 BULA BARBARA Szkoła Podstawowa nr 1 w Świętochłowicach 2011 K 00:07:15
33 20 DOBRAS BARTLOMIEJ Sp 59 Katowice 2009 M 00:07:34
34 104 KOCHEL OLIWIA 2011 K 00:08:34
35 25 BIRAGA JAKUB 2010 M 00:10:29
PK 160 NAPIECEK MARCEL CITY TRAIL Team 2008 M 00:10:48

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 340 ZACZYK ŁUKASZ 2007 M 00:08:51
2 331 KADŁUCZKA KACPER LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2006 M 00:09:03
3 210 DARLIŃSKI DAWID KS ADEA Team Gliwice 2007 M 00:09:05
4 339 PAKOSZ MAX SP nr 2 Radzionków 2007 M 00:09:06
5 215 WANGLORZ MATEUSZ UKS Piątka Plus Rydułtowy 2006 M 00:09:06
6 217 BUDA PIOTR UKS OLimpia Zabrze 2008 M 00:09:12
7 212 KOŹLIK ARTUR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 M 00:09:41
8 218 POLOCZEK KAMIL UKS OLimpia Zabrze 2008 M 00:09:46
9 211 BANAŚ ROKSANA UKS Romer Rabka Zdrój 2008 K 00:09:46
10 214 SWOBODA MARTYNA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 K 00:09:48
11 219 WIELGOSZ KACPER UKS OLimpia Zabrze 2008 M 00:09:52
12 314 KUREK ROKSANA Kusy Bukowno 2008 K 00:10:20
13 216 GAJEWSKI FRANCISZEK UKS Olimpia Zabrze 2008 M 00:10:39
14 213 NACHREBECKA ANNA U 2008 K 00:10:53
15 201 SZOŁTYS PAWEŁ Giszowiec Biega Razem 2007 M 00:12:00
16 202 LACH ANNA MKS MOSM Bytom 2007 K 00:12:04
17 323 KRUK KALINA Szkoła Podstawowa nr 25 w Zabrzu 2007 K 00:12:48
18 338 KWAPIEŃ HANNA Turbo żółwie 2008 K 00:13:29

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni