Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

16.01.2022 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 20 ŚLIWIŃSKA ŁUCJA 2016 K 00:01:25
2 21 CIOĆ JAGODA 2016 K 00:01:36
3 25 BEDNARZ ADAM Przedszkole Węgielek 2017 M 00:01:41
4 116 BUDA ADAM 2016 M 00:01:42
5 27 RZESZÓTKO HANNA PRZEDSZKOLE CYPRZANÓW 2016 K 00:01:47
6 11 KUROWSKI FRANCISZEK 2016 M 00:01:49
7 7 OCHOT JAGODA Przedszkole nr13 2017 K 00:01:54
8 5 WAWROSZ SARA MP nr 58 Katowice 2017 K 00:01:55
9 18 KRAWCZYK ADAM 2017 M 00:02:02
10 6 KSIĄŻEK PIOTR Harpagan Sosnowiec / Przedszkole nr 2 S-c 2016 M 00:02:03
11 17 TRYBUŁA ALICJA Przedszkole nr 2 Goczałkowice-Zdrój 2016 K 00:02:14
12 22 WILK NINA Miejskie przedszkole nr 32 2016 K 00:02:18
13 142 IGIELSKI TOMASZ 2017 M 00:02:20
14 150 MARTOWSKI JULIAN Przedszkole 2017 M 00:02:33
15 144 BORZĘCKA ANNA 2019 K 00:02:34
16 137 MATUSIK ANTOŚ Przedszkole przy SP 16 Siemianowice Śląskie 2018 M 00:02:43
17 28 KROL JÓZEF 2019 M 00:02:50
18 29 KROL STANISŁAW 2018 M 00:02:51
19 1 SZYDŁOWSKI WITOLD 2019 M 00:02:52
20 15 STAŃCZYK MIKOLAJ 2018 M 00:03:21
21 149 SOLECKI KAMIL Tri TERM Team 2019 M 00:03:26
22 133 OLEKSY BARTŁOMIEJ ADS Masna 2020 M 00:04:28

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 15 KHELOUF ALIYAH Sp6 Mikołów 2014 K 00:01:04
2 13 TRYBUŁA ARTUR Sp nr 1 Goczałkowice-Zdrój 2014 M 00:01:09
3 121 PUCHAŁA HANNA Szkoła Podstawowa nr 25 w Zabrzu 2014 K 00:01:12
4 2 KLUK LEA 2014 K 00:01:13
5 9 CHODZIDŁO ALEKSANDER GREENBELTRUNNER 2014 M 00:01:18
6 4 WOLNY OTYLIA Giszowiec Biega Razem 2014 K 00:01:19
7 1 SZYDŁOWSKA ANNA SPMS Bytom 2014 K 00:01:22
8 11 SALWA KACPER 2015 M 00:01:28
9 102 IGIELSKA AGATA 2014 K 00:01:29
10 116 BORZĘCKA AGATA 2014 K 00:01:31
11 8 KOCUR EMIL Przedszkole 35 Katowice 2015 M 00:01:31
12 6 SŁODKIEWICZ FELICJA Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach 2015 K 00:01:32
13 16 WILK INGA Zespół szkolno przedszkolny nr 13 2014 K 00:01:50

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 103 ANTCZAK KALINA SP 15 Racibórz 2012 K 00:02:10
2 17 CIOĆ PRZEMYSŁAW UKS 1 Łazy 2013 M 00:02:19
3 4 SZKUCIK BARTOSZ Katolicka Szkoła Podstawowa Czechowice-Dziedzice 2013 M 00:02:26
4 16 ŚLIWIŃSKI ANTONI 2013 M 00:02:30
5 2 KSIĄŻEK KACPER Harpagan Sosnowiec / SP1 Sosnowiec 2013 M 00:02:39
6 132 ANDZELA ADAM 2013 M 00:02:40
7 19 BEDNARZ FILIP UKS Kuźnica 2013 M 00:02:41
8 11 SZYMCZAK DANIEL 2012 M 00:02:48
9 20 RZESZÓTKO TADEUSZ SP Pietrowice Wielkie 2013 M 00:02:50
10 133 PYRK HANNA SP 59 Katowice 2013 K 00:02:57
11 13 GRZEŚKÓW PAWEŁ 2013 M 00:02:59
12 6 GRESZTA ANTONINA SMS Tychy 2012 K 00:03:07
13 12 AUGUSTYN ADAM ADS Masna 2012 M 00:03:12
14 8 KOCUR KALINA SP 37 Katowice 2012 K 00:03:24
15 10 DOBRAS NATALIA Sp 59 Katowice 2012 K 00:03:39
16 5 SŁODKIEWICZ MARIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gliwicach 2013 K 00:04:04
PK 1 WAWROSZ SONIA SP nr 47 Katowice 2013 K 00:01:33

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 162 JANKOWSKI BARTOSZ Szkoła 2009 M 00:04:44
2 159 KNAPIK KAROL SP 7 Częstochowa 2009 M 00:04:45
3 41 SZEWCZYK KAMILA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:04:50
4 19 LABISKO MAJA KUSY BUKOWNO 2009 K 00:04:54
5 11 SZKUCIK MATEUSZ Katolicka Szkoła Podstawowa Czechowice-Dziedzice 2010 M 00:04:54
6 163 THAMM MALWINA SMS Katowice 2010 K 00:05:05
7 160 ZACZYK PIOTR 2010 M 00:05:17
8 43 RZESZÓTKO FRANCISZEK SP Pietrowice Wielkie 2011 M 00:05:18
9 32 KHELOUF MALIKA Sp6 Mikołów 2010 K 00:05:19
10 3 TRZEBSKA HANNA SP nr 31 w Katowicach 2011 K 00:05:23
11 4 TRZEBSKI MICHAŁ SP nr 31 w Katowicach 2009 M 00:05:27
12 36 DZIERŻĘGA IGOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 M 00:05:30
13 6 JANOCHA FILIP SP nr 3 Myszków 2011 M 00:05:31
14 42 WILK MIKOŁAJ UKS Piątka Plus Rydułtowy 2011 M 00:05:33
15 110 CHRUŚLICKI STANISŁAW 2009 M 00:05:34
16 2 SKOMOROWSKI FRANCISZEK ZSP5 2011 M 00:05:35
17 39 KONDROT ZUZANNA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:05:50
18 7 JANOCHA NIKOLA SP nr 3 Myszków 2011 K 00:05:56
19 40 ŁĄCZKA AGATA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:06:00
20 38 KĘPNY WIKTORIA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:06:00
21 30 JANOR JAKUB Szkoła podstawowa nr 16 Mysłowice 2010 M 00:06:08
22 8 KSIĄŻEK JAKUB Harpagan Sosnowiec / SP1 Sosnowiec 2010 M 00:06:26
23 127 PYRK FRANEK SP 59 Katowice 2011 M 00:06:35
24 21 STANCZYK ANTONI 2010 M 00:06:39
25 115 WIANKOWSKA NINA 2009 K 00:06:39
26 22 SZYMCZAK MATEUSZ 2009 M 00:07:24
27 20 DOBRAS BARTLOMIEJ Sp 59 Katowice 2009 M 00:07:28
28 35 BULA BARBARA Szkoła Podstawowa nr 1 w Świętochłowicach 2011 K 00:07:37
29 16 MOGILSKA MARTYNA SP 54 2011 K 00:07:38
30 10 OCZKO PIOTR Endurance 2010 M 00:08:34
31 25 BIRAGA JAKUB 2010 M 00:10:06
32 33 WILK BRUNO Zespół szkolno przedszkolny nr 13 2010 M 00:10:24

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 329 ZACZYK ŁUKASZ 2007 M 00:09:04
2 215 WANGLORZ MATEUSZ UKS Piątka Plus Rydułtowy 2006 M 00:09:11
3 217 BUDA PIOTR UKS OLimpia Zabrze 2008 M 00:09:11
4 308 PAKOSZ MAX SP nr 2 Radzionków 2007 M 00:09:21
5 214 SWOBODA MARTYNA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 K 00:09:50
6 218 POLOCZEK KAMIL UKS OLimpia Zabrze 2008 M 00:10:08
7 216 GAJEWSKI FRANCISZEK UKS Olimpia Zabrze 2008 M 00:10:13
8 211 BANAŚ ROKSANA UKS Romer Rabka Zdrój 2008 K 00:10:19
9 212 KOŹLIK ARTUR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 M 00:10:20
10 316 KUREK ROKSANA Kusy Bukowno 2008 K 00:10:26
11 213 NACHREBECKA ANNA U 2008 K 00:11:09
12 207 NIEMIEC JULIA Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie 2008 K 00:12:03
13 324 KRUK KALINA Szkoła Podstawowa nr 25 w Zabrzu 2007 K 00:12:10
14 203 OCHOT KAJETAN SP nr1 Mysłowice 2008 M 00:12:19
15 209 SEWERYN BARTOSZ Mors Hubertus 2006 M 00:12:30
16 330 DUDEK NATALIA Wariat Team 2008 K 00:13:29

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni