Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

28.11.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 20 ŚLIWIŃSKA ŁUCJA 2016 K 00:01:24
2 12 WALCZAK PASCAL 2016 M 00:01:27
3 3 WOŁUJEWICZ MIKOŁAJ 2016 M 00:01:35
4 25 BEDNARZ ADAM Przedszkole Węgielek 2017 M 00:01:43
5 11 KUROWSKI FRANCISZEK 2016 M 00:01:51
6 124 KAMOŃ KAJETAN 2016 M 00:01:52
7 7 OCHOT JAGODA Przedszkole nr13 2017 K 00:01:53
8 10 ĆWIKLIŃSKI MATEUSZ APK 2017 M 00:01:54
9 2 WOŁUJEWICZ KACPER 2018 M 00:02:05
10 6 KSIĄŻEK PIOTR Harpagan Sosnowiec / Przedszkole nr 2 S-c 2016 M 00:02:07
11 17 TRYBUŁA ALICJA Przedszkole nr 2 Goczałkowice-Zdrój 2016 K 00:02:15
12 128 MATUSIK ANTOŚ 2018 M 00:02:54
13 26 DUDKIEWICZ AMELIA 2018 K 00:03:06
14 29 KROL STANISŁAW 2018 M 00:03:10
15 1 SZYDŁOWSKI WITOLD 2019 M 00:03:17
16 28 KROL JÓZEF 2019 M 00:04:16
17 116 OLEKSY BARTŁOMIEJ ADS Masna 2020 M 00:05:29

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 15 KHELOUF ALIYAH Sp6 Mikołów 2014 K 00:01:08
2 13 TRYBUŁA ARTUR Sp nr 1 Goczałkowice-Zdrój 2014 M 00:01:11
3 10 GŁÓWKA KACPER SP Nr 12 w Katowicach 2014 M 00:01:13
4 2 KLUK LEA 2014 K 00:01:17
5 1 SZYDŁOWSKA ANNA SPMS Bytom 2014 K 00:01:17
6 107 IGIELSKA LIWIA SP 67 Katowice 2014 K 00:01:18
7 12 PIETRZYK VANESSA 2014 K 00:01:19
8 9 CHODZIDŁO ALEKSANDER GREENBELTRUNNER 2014 M 00:01:21
9 11 SALWA KACPER 2015 M 00:01:28
10 18 DUDKIEWICZ WIKTOR 2014 M 00:01:38
11 7 MOGILSKI MATEUSZ MP 59 2015 M 00:01:40
12 14 NOWAK KACPER Giszowiec Biega Razem 2015 M 00:01:45
13 16 WILK INGA Zespół szkolno przedszkolny nr 13 2014 K 00:01:48

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 17 CIOĆ PRZEMYSŁAW UKS 1 Łazy 2013 M 00:02:25
2 16 ŚLIWIŃSKI ANTONI 2013 M 00:02:26
3 4 SZKUCIK BARTOSZ Katolicka Szkoła Podstawowa Czechowice-Dziedzice 2013 M 00:02:27
4 2 KSIĄŻEK KACPER Harpagan Sosnowiec / SP1 Sosnowiec 2013 M 00:02:37
5 19 BEDNARZ FILIP UKS Kuźnica 2013 M 00:02:40
6 108 IGIELSKI JULIUSZ SP 67 Katowice 2012 M 00:02:49
7 112 PYRK HANNA SP 59 Katowice 2013 K 00:03:02
8 13 GRZEŚKÓW PAWEŁ 2013 M 00:03:05
9 10 DOBRAS NATALIA Sp 59 Katowice 2012 K 00:03:17
10 12 AUGUSTYN ADAM ADS Masna 2012 M 00:03:23
11 5 SŁODKIEWICZ MARIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gliwicach 2013 K 00:03:45

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 136 JANKOWSKI BARTOSZ Szkoła 2009 M 00:04:41
2 138 KNAPIK KAROL SP 7 Częstochowa 2009 M 00:04:42
3 11 SZKUCIK MATEUSZ Katolicka Szkoła Podstawowa Czechowice-Dziedzice 2010 M 00:04:49
4 19 LABISKO MAJA KUSY BUKOWNO 2009 K 00:04:53
5 141 THAMM MALWINA SMS Katowice 2010 K 00:05:03
6 3 TRZEBSKA HANNA SP nr 31 w Katowicach 2011 K 00:05:11
7 4 TRZEBSKI MICHAŁ SP nr 31 w Katowicach 2009 M 00:05:18
8 6 JANOCHA FILIP SP nr 3 Myszków 2011 M 00:05:20
9 125 KADŁUCZKA MILENA 2011 K 00:05:24
10 130 STEC STANISŁAW 2011 M 00:05:25
11 110 MAJEWSKI MARIUSZ 2010 M 00:05:29
12 37 GRÓSZKA NATANIEL UKS Piątka Plus Rydułtowy 2011 M 00:05:30
13 2 SKOMOROWSKI FRANCISZEK ZSP5 2011 M 00:05:33
14 14 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ SP 46 2010 M 00:05:36
15 32 KHELOUF MALIKA Sp6 Mikołów 2010 K 00:05:38
16 127 STEC HUBERT 2011 M 00:05:39
17 7 JANOCHA NIKOLA SP nr 3 Myszków 2011 K 00:05:40
18 30 JANOR JAKUB Szkoła podstawowa nr 16 Mysłowice 2010 M 00:05:46
19 8 KSIĄŻEK JAKUB Harpagan Sosnowiec / SP1 Sosnowiec 2010 M 00:05:52
20 23 SIKORA TOMASZ Miraz Race Team 2009 M 00:05:56
21 29 PIETRZYK DAWID 2009 M 00:06:09
22 109 KAŁUŻA JULIA JAROSLAVA STO Tychy 2011 K 00:06:30
23 107 PYRK FRANEK SP 59 Katowice 2011 M 00:06:41
24 20 DOBRAS BARTLOMIEJ Sp 59 Katowice 2009 M 00:06:44
25 1 PINKAWA DOROTA Giszowiec Biega Razem 2009 K 00:06:56
26 35 BULA BARBARA Szkoła Podstawowa nr 1 w Świętochłowicach 2011 K 00:06:58
27 5 PAJĄK OLGA GISZOWIEC BIEGA RAZEM/ SP 54 W KATOWICACH 2011 K 00:07:31
28 12 DROŻDŻ DARIA ZSP nr 13 w Katowicach 2009 K 00:07:32
29 16 MOGILSKA MARTYNA SP 54 2011 K 00:07:38
30 33 WILK BRUNO Zespół szkolno przedszkolny nr 13 2010 M 00:10:44
PK 108 SALWA PIOTR 2008 M 00:06:44

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 215 WANGLORZ MATEUSZ UKS Piątka Plus Rydułtowy 2006 M 00:08:57
2 217 BUDA PIOTR UKS OLimpia Zabrze 2008 M 00:08:58
3 308 PAKOSZ MAX SP nr 2 Radzionków 2007 M 00:09:07
4 210 DARLIŃSKI DAWID KS ADEA Team Gliwice 2007 M 00:09:08
5 330 THAMM MICHALINA 2007 K 00:09:33
6 212 KOŹLIK ARTUR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 M 00:09:51
7 216 GAJEWSKI FRANCISZEK UKS Olimpia Zabrze 2008 M 00:10:04
8 211 BANAŚ ROKSANA UKS Romer Rabka Zdrój 2008 K 00:10:22
9 213 NACHREBECKA ANNA U 2008 K 00:10:51
10 207 NIEMIEC JULIA Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie 2008 K 00:11:16
11 316 STEC HANNA 2008 K 00:11:19
12 202 LACH ANNA MKS MOSM Bytom 2007 K 00:12:08
13 201 SZOŁTYS PAWEŁ Giszowiec Biega Razem 2007 M 00:12:09
14 311 KWAPIEŃ HANNA Turbo żółwie 2008 K 00:12:43
15 209 SEWERYN BARTOSZ Mors Hubertus 2006 M 00:12:45
16 329 DUDEK NATALIA Wariat Team 2008 K 00:12:58
17 310 ŁĘKAWSKA LENA RMKS 2008 K 00:13:25
18 206 ŻUROWSKA MATYLDA 2007 K 00:13:46
19 204 OCZKO HANNA 2007 K 00:17:21

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni