Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

31.10.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 20 ŚLIWIŃSKA ŁUCJA 2016 K 00:01:41
2 14 DŁUGOSZ JAKUB Miejskie Przedszkole nr 72 w Katowicach 2016 M 00:01:42
3 118 KURPANIK MACIEJ Przedszlole Rybnik 2016 M 00:01:44
4 5 WAWROSZ SARA MP nr 58 Katowice 2017 K 00:01:52
5 8 DAWIDOWICZ BOGNA Przedszkole nr 87 w Katowicach 2016 K 00:01:55
6 7 OCHOT JAGODA Przedszkole nr13 2017 K 00:01:57
7 119 BEDNARZ ADAM Przedszkole Węgielek 2017 M 00:01:58
8 11 KUROWSKI FRANCISZEK 2016 M 00:02:03
9 10 ĆWIKLIŃSKI MATEUSZ APK 2017 M 00:02:04
10 19 BEREDA MIKOŁAJ 2017 M 00:02:05
11 122 STRZELECKA ALICJA Przedszkole przy Szkole podstawowej nr 13 w Kromołowie 2017 K 00:02:12
12 126 PYTEL STANISŁAW 2017 M 00:02:14
13 18 KRAWCZYK ADAM 2017 M 00:02:29
14 13 KAMIŃSKI ROBERT 2017 M 00:02:36
15 124 KOHYT-MIKULSKI BARTOSZ 2018 M 00:02:38
16 17 TRYBUŁA ALICJA Przedszkole nr 2 Goczałkowice-Zdrój 2016 K 00:02:42
17 15 STAŃCZYK MIKOLAJ 2018 M 00:02:48
18 116 MATUSIK ANTOŚ Przedszkole przy SP 16 Siemianowice Śląskie 2018 M 00:03:03
19 1 SZYDŁOWSKI WITOLD 2019 M 00:03:05
20 128 WILK NINA Miejskie przedszkole nr 32 2016 K 00:03:21
21 125 DUDKIEWICZ AMELIA 2018 K 00:03:27
22 121 KASIŃSKI MARCIN Kasiński team 2019 M 00:04:13
23 130 BEREDA BRUNO 2019 M 00:04:49
24 123 OLEKSY BARTŁOMIEJ ADS Masna 2020 M 00:05:38
25 120 CHOMICZEWSKA LIWIA 2018 K 00:05:44
26 127 WILK POLA Miejski żłobek Wojciecha 2019 K 00:05:53
27 4 LOSKA ZUZIA 2020 K 00:06:00
28 9 DAWIDOWICZ DOROTA Przedszkole nr 87 w Katowicach 2019 K 00:08:00

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 15 KHELOUF ALIYAH Sp6 Mikołów 2014 K 00:01:14
2 13 TRYBUŁA ARTUR Sp nr 1 Goczałkowice-Zdrój 2014 M 00:01:18
3 10 GŁÓWKA KACPER SP Nr 12 w Katowicach 2014 M 00:01:19
4 2 KLUK LEA 2014 K 00:01:22
5 1 SZYDŁOWSKA ANNA SPMS Bytom 2014 K 00:01:24
6 12 PIETRZYK VANESSA 2014 K 00:01:26
7 4 WOLNY OTYLIA Giszowiec Biega Razem 2014 K 00:01:28
8 115 IGIELSKA LIWIA SP 67 Katowice 2014 K 00:01:29
9 9 CHODZIDŁO ALEKSANDER GREENBELTRUNNER 2014 M 00:01:29
10 116 CHOMIK LILA SP 30 Gliwice 2014 K 00:01:37
11 8 KOCUR EMIL Przedszkole 35 Katowice 2015 M 00:01:42
12 6 SŁODKIEWICZ FELICJA Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach 2015 K 00:01:45
13 3 ROSIŃSKI KRZYSZTOF 2015 M 00:01:47
14 114 DUDKIEWICZ WIKTOR 2014 M 00:01:48
15 117 WILK INGA Zespół szkolno przedszkolny nr 13 2014 K 00:01:54
16 5 PAMUŁA IGOR 2015 M 00:01:59

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 17 CIOĆ PRZEMYSŁAW UKS 1 Łazy 2013 M 00:02:38
2 7 JAROSZ MACIEJ Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu 2012 M 00:02:38
3 16 ŚLIWIŃSKI ANTONI 2013 M 00:02:44
4 14 POLAŃSKI STANISŁAW SP 65 w Katowicach 2013 M 00:02:48
5 120 KURPANIK SZYMON SP Rybnik 2013 M 00:02:53
6 124 IGIELSKI JULIUSZ SP 67 Katowice 2012 M 00:02:54
7 121 BEDNARZ FILIP UKS Kuźnica 2013 M 00:02:55
8 3 BARTOŃ FILIP 2012 M 00:02:56
9 13 GRZEŚKÓW PAWEŁ 2013 M 00:03:02
10 11 SZYMCZAK DANIEL 2012 M 00:03:12
11 119 PYRK HANNA Sp 59 Katowice 2013 K 00:03:17
12 123 KWIECIEŃ FILIP Szkoła Omega 2013 M 00:03:19
13 12 AUGUSTYN ADAM ADS Masna 2012 M 00:03:22
14 10 DOBRAS NATALIA Sp 59 Katowice 2012 K 00:03:27
15 6 GRESZTA ANTONINA SMS Tychy 2012 K 00:03:36
16 122 STRZELECKA ZUZANNA 2013 K 00:03:47
17 122 STRZELECKA ZUZANNA 2013 K 00:03:47
18 5 SŁODKIEWICZ MARIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gliwicach 2013 K 00:03:52
19 8 KOCUR KALINA SP 37 Katowice 2012 K 00:04:01
PK 1 WAWROSZ SONIA SP nr 47 Katowice 2013 K 00:01:42

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 121 JANKOWSKI BARTOSZ Szkoła 2009 M 00:04:39
2 125 KNAPIK KAROL SP 7 Częstochowa 2009 M 00:04:40
3 126 THAMM MALWINA SMS Katowice 2010 K 00:04:50
4 19 LABISKO MAJA KUSY BUKOWNO 2009 K 00:04:52
5 119 KADŁUCZKA MILENA LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2011 K 00:05:17
6 13 JAROSZ SZYMON Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu 2009 M 00:05:23
7 32 KHELOUF MALIKA Sp6 Mikołów 2010 K 00:05:29
8 3 TRZEBSKA HANNA SP nr 31 w Katowicach 2011 K 00:05:29
9 4 TRZEBSKI MICHAŁ SP nr 31 w Katowicach 2009 M 00:05:33
10 24 CHOMICZEWSKI JAKUB SP 15 RACIBÓRZ 2011 M 00:05:41
11 14 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ SP 46 2010 M 00:05:53
12 23 SIKORA TOMASZ Miraz Race Team 2009 M 00:06:02
13 21 STANCZYK ANTONI 2010 M 00:06:15
14 10 OCZKO PIOTR Endurance 2010 M 00:06:16
15 29 PIETRZYK DAWID 2009 M 00:06:19
16 17 KAMIŃSKI ADAM 2011 M 00:06:23
17 104 PYRK FRANEK SP 59 Katowice 2011 M 00:06:29
18 124 KAŁUŻA JULIA JAROSLAVA STO Tychy 2011 K 00:06:30
19 20 DOBRAS BARTLOMIEJ Sp 59 Katowice 2009 M 00:06:37
20 5 PAJĄK OLGA GISZOWIEC BIEGA RAZEM/ SP 54 W KATOWICACH 2011 K 00:06:39
21 22 SZYMCZAK MATEUSZ 2009 M 00:07:19
22 127 ZOBER ZOFIA Rudzki Klub Karate 2011 K 00:07:39
23 15 FOJCIK PAWEŁ Szkoła 2009 M 00:08:12
24 123 WILK BRUNO Zespół szkolno przedszkolny nr 13 2010 M 00:10:10
25 25 BIRAGA JAKUB 2010 M 00:10:20

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 308 KADŁUCZKA KACPER LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2006 M 00:08:41
2 311 DARLIŃSKI DAWID KS ADEA Team Gliwice 2007 M 00:08:41
3 208 BEREDA OSKAR UKS Jedynka Łazy 2008 M 00:11:14
4 201 SZOŁTYS PAWEŁ Giszowiec Biega Razem 2007 M 00:11:39
5 207 NIEMIEC JULIA Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie 2008 K 00:11:42
6 203 OCHOT KAJETAN SP nr1 Mysłowice 2008 M 00:12:03
7 202 LACH ANNA MKS MOSM Bytom 2007 K 00:12:33
8 310 KWAPIEŃ HANNA Turbo żółwie 2008 K 00:13:02
9 209 SEWERYN BARTOSZ Mors Hubertus 2006 M 00:13:03
10 306 ŁĘKAWSKA LENA RMKS 2008 K 00:13:03
11 206 ŻUROWSKA MATYLDA 2007 K 00:13:21
12 205 SOLARZ KAJA GISZOWIEC BIEGA RAZEM 2008 K 00:18:54
13 204 OCZKO HANNA 2007 K 00:18:55

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni