z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

16.02.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 KHELOUF ALIYAH Katowice 2014 K 00:01:12
2 10 WOJTYSIAK MAGDALENA 2014 K 00:01:17
3 204 KAPUŚNIK HANNA 2014 K 00:01:22
4 19 CHODZIDŁO ALEKSANDER 2014 M 00:01:25
5 26 FILAPEK MATEUSZ Przedszkole Żyrafa Brzeszcze 2015 M 00:01:42
6 292 SZOBLIK KAROL Przedszkole 2014 M 00:01:42
7 1 WÓJCIK WIKTORIA AP TYGRYSKI 2014 K 00:01:44
8 18 SŁODKIEWICZ FELICJA Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach 2015 K 00:01:57
9 30 OCHOT JAGODA 2017 K 00:02:07
10 3 NOWAK KACPER PORAŻENI SPORTEM 2015 M 00:02:15
11 23 ĆWIKLIŃSKI MATEUSZ 2017 M 00:02:53
12 5 BEDNARZ ADAM 2017 M 00:02:54
13 230 PYTEL STANISŁAW Wesołe Skrzaty 2017 M 00:02:57

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 271 HOMAN DOMINIK 2012 M 00:00:57
2 270 ANTCZAK KALINA SP 15 Racibórz 2012 K 00:00:58
3 267 IGIELSKI JULIUSZ SP 67 Katowice 2012 M 00:01:04
4 17 CIEŚLIK PAWEŁ Ruda Śląska 2013 M 00:01:04
5 10 PODGÓRSKI IGOR 2013 M 00:01:05
6 19 SZKUCIK BARTOSZ Judo Czechowice-Dziedzice 2013 M 00:01:06
7 265 BARTOSZAK OLIWIA UMKS Nadir Jędrzejów 2012 K 00:01:08
8 16 BRYŚ MICHAŁ UKS KUŹNICA KATOWICE 2013 M 00:01:09
9 15 KAPUŚNIK JAKUB Media Target 2013 M 00:01:09
10 3 BEDNARZ FILIP 2013 M 00:01:11
11 272 DYBOWSKI DOMINI Biegam dla Siebie 2012 M 00:01:14
12 5 ROSA ALICJA Run2RosaTeam 2012 K 00:01:17
13 21 FILAPEK KAROLINA 2012 K 00:01:25
14 12 SŁODKIEWICZ MARIA Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwice 2013 K 00:01:26
15 9 KLICH TYTUS 2013 M 00:01:34

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 30 SZKUCIK MATEUSZ UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 2010 M 00:01:58
2 25 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ SP 46 Sosnowiec 2010 M 00:02:03
3 157 THAMM MALWINA SP 33 Katowice 2010 K 00:02:04
4 27 SMOLEJ MICHAŁ Szkoła podstawowa nr 2 imieniem Floriana Adamskiego 2011 M 00:02:09
5 1 TRZEBSKA HANNA Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2011 K 00:02:10
6 3 KHELOUF MALIKA Sp 66 2010 K 00:02:12
7 19 JANOCHA FILIP Szkoła Podstawowa nr 3 w Myszkowie 2011 M 00:02:16
8 4 WRÓBEL LENA Sp54 Katowice_Giszowiec /UKKS Katowice 2011 K 00:02:20
9 14 SKOMOROWSKI FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana III Sobieskiego 2011 M 00:02:27
10 11 ŁOBKO PAWEŁ Szkoła 2010 M 00:02:29
11 32 RATAJ TOMASZ SP 31 2011 M 00:02:30
12 20 JANOCHA NIKOLA Szkoła Podstawowa nr 3 w Myszkowie 2011 K 00:02:32
13 20 JANOCHA NIKOLA Szkoła Podstawowa nr 3 w Myszkowie 2011 K 00:02:32
14 156 AUGUSTYN ALEKSANDRA ADS Masna 2010 K 00:02:33
15 22 BAŁKOWSKI KACPER Szkoła Podstawowa nr 38 2010 M 00:02:33
16 26 OCZKO PIOTR STO 2010 M 00:02:36
17 154 MALIK MICHAŁ SP 5 Gliwice 2010 M 00:02:39
18 34 KOCZENASZ LENA 2011 K 00:02:39
19 18 MACHURA MARCEL Grupa DBK Katowice 2010 M 00:02:44
20 13 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:02:47
21 12 PAJĄK OLGA SP 54 KATOWICE 2011 K 00:02:49
22 17 BULA BARBARA Szkoła Podstawowa nr 1 w Świętochłowicach 2011 K 00:02:55
23 28 MOGILSKA MARTYNA SP 54 2011 K 00:03:00
24 6 KOZIARZ ALICJA SP nr 51 w Katowicach 2011 K 00:03:15
25 16 JURZYSTA NATALIA Grupa DBK Katowice 2011 K 00:03:18
26 2 NOWAK JAKUB PORAŻENI SPORTEM 2010 M 00:03:36

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 DARLIŃSKI DAWID ADEA 2007 M 00:03:31
2 12 PORWOLIK OLIWIA UKS Trójka Mikołów 2007 K 00:03:38
3 31 KOŹLIK ARTUR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 M 00:03:46
4 203 THAMM MICHALINA SP 33 Katowice 2007 K 00:03:52
5 202 SURMA IGOR TL Pogoń Ruda Śląska 2007 M 00:04:02
6 32 NACHREBECKA ANNA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2008 K 00:04:04
7 29 KAPŁAN OLIWIA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 K 00:04:07
8 34 SZEWCZYK KAMILA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:04:09
9 22 KAPUŚNIK MICHAŁ Media Target 2009 M 00:04:10
10 201 PYJAS BARTŁOMIEJ 2009 M 00:04:12
11 11 BARTUSEK PATRYK SP 6 Ruda Śląska 2009 M 00:04:15
12 168 OSIŃSKA OLIWIA UMKS Nadir Jędrzejów 2008 K 00:04:16
13 36 OCHOT KAJETAN Mysłowice 2008 M 00:04:22
14 7 STAJKOWSKI CEZARY MOSiR Łaziska Górne 2009 M 00:04:27
15 37 WARNICKA KAROLINA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 K 00:04:33
16 1 TRZEBSKI MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2009 M 00:04:34
17 17 FRĄCZEK OLIWIA SP 6 Myszków 2007 K 00:04:40
18 173 WIĘCKOWSKA ALEKSANDRA UMKS Nadir Jędrzejów 2007 K 00:04:41
19 187 WYROZUMSKA NIKOLA UMKS Nadir Jędrzejów 2009 K 00:04:42
20 180 WOŹNIAK MARIA UMKS Nadir Jędrzejów 2008 K 00:04:44
21 145 LASKOWSKA ZOFIA UMKS Nadir Jędrzejów 2009 K 00:04:46
22 14 SZOŁTYS PAWEŁ SP 51 Katowice 2007 M 00:04:48
23 5 ŁOBKO MACIEJ Szkoła 2007 M 00:04:49
24 18 WRZOSOWSKA KAMILA SP 2 Myszków 2008 K 00:04:49
25 161 ŁOJEWSKA NATALIA UMKS Nadir Jędrzejów 2008 K 00:04:58
26 24 STAŃCZYK BARTŁOMIEJ BootCamp Katowice 2007 M 00:04:59
27 30 KONDROT ZUZANNA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:05:01
28 23 SMOLEJ MATEUSZ Szkoła podstawowa nr 2 imieniem Floriana Adamskiego 2007 M 00:05:09
29 170 OSTROWSKA OLGA UMKS Nadir Jędrzejów 2008 K 00:05:11
30 144 BOŚ LENA UMKS Nadir Jędrzejów 2008 K 00:05:13
31 172 WALCZYŃSKA ŁUCJA UMKS Nadir Jędrzejów 2008 K 00:05:14
32 189 SYNOWSKA EMILIA UMKS Nadir Jędrzejów 2008 K 00:05:21
33 193 CZEKAJ ALEKSANDRA UMKS Nadir Jędrzejów 2008 K 00:05:22
34 35 DROŻDŻ DARIA ZSP nr 13 w Katowicach 2009 K 00:05:30
35 4 PINKAWA DOROTA Giszowiec Biega Razem 2009 K 00:05:37
36 9 JASNOCH ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa Nr 15 2009 K 00:05:51
37 177 WIĘCKOWSKA JUSTYNA UMKS Nadir Jędrzejów 2008 K 00:05:58
38 205 LANDAU DAWID UKS Orzeł Katowice 2007 M 00:06:06
39 192 PAWŁOWSKA ZUZANNA UMKS Nadir Jędrzejów 2008 K 00:06:07
40 190 BODUCH KLAUDIA UMKS Nadir Jędrzejów 2008 K 00:06:16
41 166 MATEJA ROBERT UMKS Nadir Jędrzejów 2009 M 00:06:29
42 204 PIEJKO MICHAL Sp2 Katowice 2009 M 00:06:32

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 355 FLOREK KAMIL LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 M 00:05:24
2 346 STRZESZKOWSKI KAROL UMKS Nadir Jędrzejów 2004 M 00:05:28
3 351 JONAS BENIAMIN TL Pogoń Ruda Śląska 2004 M 00:05:31
4 353 SOCHA TYMON TL Pogoń Ruda Śląska 2005 M 00:05:39
5 210 CZEMPAS BARTŁOMIEJ MKS-MOS Katowice 2004 M 00:05:50
6 350 HAJDUK MATEUSZ TL Pogoń Ruda Śląska 2004 M 00:05:53
7 357 THAMM MILENA 2005 K 00:06:16
8 341 OLEKSIAK MAGDA UMKS Nadir Jędrzejów 2005 K 00:06:21
9 356 WILK BARTOSZ LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2006 M 00:06:22
10 349 CZYŻ ZUZANNA TL Pogoń Ruda Śląska 2006 K 00:06:35
11 339 KISIEL KATARZYNA UMKS Nadir Jędrzejów 2004 K 00:06:45
12 205 CENKIER WERONIKA MOSiR ŁAZISKA GÓRNE 2005 K 00:06:46
13 342 SPERCZYŃSKA JULIA UMKS Nadir Jędrzejów 2004 K 00:06:47
14 209 WRZOSOWSKA KLAUDIA SP 2 Myszków 2006 K 00:07:08
15 347 WACHOWICZ IGOR UMKS Nadir Jędrzejów 2005 M 00:07:16
16 334 FREJ MAJA UMKS Nadir Jędrzejów 2004 K 00:07:35
17 206 STEFANI BARBARA III LO Katowice 2004 K 00:08:51
18 354 POLOK KINGA ZS Piekary Śląskie 2006 K 00:14:52

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni