z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

05.01.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 293 KOZIARZ OLIWIER 2014 M 00:01:22
2 4 KHELOUF ALIYAH Katowice 2014 K 00:01:27
3 28 SZYDŁOWSKA ANNA 2014 K 00:01:33
4 10 WOJTYSIAK MAGDALENA 2014 K 00:01:34
5 295 KOŻDOŃ TOMASZ Niewymieńkacze 2014 M 00:01:36
6 19 CHODZIDŁO ALEKSANDER 2014 M 00:01:37
7 1 WÓJCIK WIKTORIA AP TYGRYSKI 2014 K 00:01:43
8 15 POLAK ZUZANNA Grupa DBK Katowice 2014 K 00:01:44
9 17 KAMIŃSKI FILIP 2015 M 00:01:45
10 294 GALANT ALEKSANDRA 2016 K 00:02:05
11 305 MAZUREK LIWIA Ustroń 2015 K 00:02:11
12 2 WALCZAK PASCAL Przedszkole 2016 M 00:02:12
13 18 SŁODKIEWICZ FELICJA Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach 2015 K 00:02:15
14 304 CIEŚLIK MAGDALENA 2015 K 00:02:20
15 30 OCHOT JAGODA 2017 K 00:02:25
16 7 WILK INGA Miejskie Przedszkole nr 32 2014 K 00:02:26
17 3 NOWAK KACPER PORAŻENI SPORTEM 2015 M 00:02:31
18 20 WOŁUJEWICZ MIKOŁAJ Przedszkole nr.5 Mysłowice 2016 M 00:02:35
19 8 WILK NINA Miejskie Przedszkole nr 32 2016 K 00:02:43
20 5 BEDNARZ ADAM 2017 M 00:02:52
21 25 CIOĆ JAGODA 2016 K 00:03:02
22 301 PYTEL STANISŁAW Wesołe Skrzaty 2017 M 00:03:14
23 302 MAY-MAJEWSKA MAGDALENA 2017 K 00:03:18
24 6 KSIĄŻEK PIOTR Przedszkole nr 2 w Sosnowcu 2016 M 00:03:46
25 16 KAMIŃSKI EMIL 2017 M 00:04:17

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 270 HOMAN DOMINIK 2012 M 00:01:07
2 271 ANTCZAK KALINA 2012 K 00:01:10
3 272 IGIELSKI JULIUSZ SP 67 Katowice 2012 M 00:01:11
4 17 CIEŚLIK PAWEŁ Ruda Śląska 2013 M 00:01:14
5 10 PODGÓRSKI IGOR 2013 M 00:01:15
6 19 SZKUCIK BARTOSZ Judo Czechowice-Dziedzice 2013 M 00:01:16
7 18 CIOĆ PRZEMYSŁAW 2013 M 00:01:17
8 16 BRYŚ MICHAŁ UKS KUŹNICA KATOWICE 2013 M 00:01:19
9 15 KAPUŚNIK JAKUB Media Target 2013 M 00:01:21
10 6 KSIĄŻEK KACPER Przedszkole nr 2 w Sosnowcu 2013 M 00:01:22
11 274 AUGUSTYN ADAM ADS Masna 2012 M 00:01:23
12 3 BEDNARZ FILIP 2013 M 00:01:24
13 267 GABRYŚ ANIA Ruda Ślaska 2012 K 00:01:27
14 7 LASAK ZOSIA Przedszkole nr 7 w Chorzowie 2013 K 00:01:30
15 273 ROSA ALICJA Run2RosaTeam 2012 K 00:01:31
16 12 SŁODKIEWICZ MARIA Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwice 2013 K 00:01:32
17 4 KOZIARZ AGATA SP nr 51 w Katowicach 2012 K 00:01:34
18 269 KOŻDOŃ HENRYK Niewymieńkacze 2012 M 00:01:42
19 275 CZERWIŃSKA EMILIA Szkoła 2012 K 00:01:46
20 20 DYBOWSKI DOMINI Biegam dla Siebie 2012 M 00:01:46

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 30 SZKUCIK MATEUSZ UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 2010 M 00:02:15
2 25 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ SP 46 Sosnowiec 2010 M 00:02:20
3 1 TRZEBSKA HANNA Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2011 K 00:02:20
4 27 SMOLEJ MICHAŁ Szkoła podstawowa nr 2 imieniem Floriana Adamskiego 2011 M 00:02:21
5 159 KADŁUCZKA MILENA LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2011 K 00:02:27
6 21 WARSKI JAŚ Bootcamp Katowice Kids 2010 M 00:02:29
7 3 KHELOUF MALIKA Sp 66 2010 K 00:02:32
8 165 ZACZYK PIOTR SPMS Chorzów 2010 M 00:02:32
9 19 JANOCHA FILIP Szkoła Podstawowa nr 3 w Myszkowie 2011 M 00:02:36
10 14 SKOMOROWSKI FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana III Sobieskiego 2011 M 00:02:39
11 20 JANOCHA NIKOLA Szkoła Podstawowa nr 3 w Myszkowie 2011 K 00:02:42
12 32 RATAJ TOMASZ SP 31 2011 M 00:02:43
13 10 LASAK BARTEK Szkoła Podstawowa nr 1 w Świętochłowicach 2010 M 00:02:47
14 22 BAŁKOWSKI KACPER Szkoła Podstawowa nr 38 2010 M 00:02:50
15 4 WRÓBEL LENA Sp54 Katowice_Giszowiec /UKKS Katowice 2011 K 00:02:50
16 29 STAŃCZYK ANTONI BootCamp Katowice 2010 M 00:02:52
17 160 MAY-MAJEWSKI JAN KATOWICE 2011 M 00:02:54
18 161 AUGUSTYN ALEKSANDRA ADS Masna 2010 K 00:02:54
19 167 HELBIG FRANCISZEK Academia Espanola 2011 M 00:02:56
20 26 OCZKO PIOTR STO 2010 M 00:02:57
21 18 MACHURA MARCEL Grupa DBK Katowice 2010 M 00:02:59
22 162 MALIK MICHAŁ SP 5 Gliwice 2010 M 00:03:00
23 8 KSIĄŻEK JAKUB SP1 w Sosnowcu 2010 M 00:03:05
24 7 SOBCZAK ALICJA SP 51/13 Katowice 2011 K 00:03:10
25 12 PAJĄK OLGA SP 54 KATOWICE 2011 K 00:03:14
26 13 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:03:15
27 166 WILKINSON LILLY 2010 K 00:03:17
28 28 MOGILSKA MARTYNA SP 54 2011 K 00:03:17
29 17 BULA BARBARA Szkoła Podstawowa nr 1 w Świętochłowicach 2011 K 00:03:18
30 6 KOZIARZ ALICJA SP nr 51 w Katowicach 2011 K 00:03:25
31 158 KOZIARZ WIKTORIA 2011 K 00:03:25
32 15 KLEJSZTA DAWID #czeladzbiega 2010 M 00:03:52
33 2 NOWAK JAKUB PORAŻENI SPORTEM 2010 M 00:03:57
34 9 WILK BRUNO Szkoła podstawowa nr 51 2010 M 00:04:19

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 170 ZACZYK ŁUKASZ SP MS Chorzów 2007 M 00:03:40
2 169 RINKE ŁUKASZ LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2007 M 00:03:45
3 25 DARLIŃSKI DAWID ADEA 2007 M 00:03:51
4 175 THAMM MICHALINA SP 33 Katowice 2007 K 00:04:00
5 31 KOŹLIK ARTUR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 M 00:04:03
6 29 KAPŁAN OLIWIA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 K 00:04:13
7 177 KNAPIK KAROL SP Przeczyce 2009 M 00:04:15
8 34 SZEWCZYK KAMILA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:04:17
9 32 NACHREBECKA ANNA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2008 K 00:04:28
10 36 OCHOT KAJETAN Mysłowice 2008 M 00:04:36
11 174 BUDKOWSKA STELLA UKS Chromik Mysłowice 2008 K 00:04:48
12 16 FAULHABER BENIAMIN ZSP NR 13 2008 M 00:04:49
13 168 GABRYŚ PAULINA Ruda Ślaska 2007 K 00:04:52
14 1 TRZEBSKI MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2009 M 00:04:54
15 17 FRĄCZEK OLIWIA SP 6 Myszków 2007 K 00:04:58
16 26 KORCZAK SANDRA Sp.nr 29 Chorzów 2007 K 00:04:59
17 37 WARNICKA KAROLINA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 K 00:05:02
18 30 KONDROT ZUZANNA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:05:03
19 23 SMOLEJ MATEUSZ Szkoła podstawowa nr 2 imieniem Floriana Adamskiego 2007 M 00:05:04
20 18 WRZOSOWSKA KAMILA SP 2 Myszków 2008 K 00:05:22
21 171 WILKINSON MATEUSZ 2008 M 00:05:25
22 10 STEFANI MICHAŁ SP 67 Katowice 2008 M 00:05:28
23 2 SOLARZ KAJA SP 51 KATOWICE 2008 K 00:05:35
24 35 DROŻDŻ DARIA ZSP nr 13 w Katowicach 2009 K 00:05:44
25 9 JASNOCH ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa Nr 15 2009 K 00:05:55
26 4 PINKAWA DOROTA Giszowiec Biega Razem 2009 K 00:06:02
27 172 LANDAU DAWID UKS Orzeł Katowice 2007 M 00:06:09
28 173 KĘSICKI FILIP SP 1 2007 M 00:06:10

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 342 FLOREK KAMIL LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 M 00:05:36
2 343 MAŁASIŃSKI DASTIN LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 M 00:05:51
3 210 CZEMPAS BARTŁOMIEJ MKS-MOS Katowice 2004 M 00:06:11
4 204 SZYMCZAK TADEK ZSS Siemianowice Śląskie 2005 M 00:06:27
5 341 WILK BARTOSZ LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2006 M 00:06:34
6 346 THAMM MILENA 2005 K 00:06:34
7 214 WANGLORZ MATEUSZ UKS Piątka Plus Rydułtowy 2006 M 00:06:48
8 340 KADŁUCZKA KACPER LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2006 M 00:06:54
9 205 CENKIER WERONIKA MOSiR ŁAZISKA GÓRNE 2005 K 00:07:16
10 209 WRZOSOWSKA KLAUDIA SP 2 Myszków 2006 K 00:07:32
11 201 FIGIEL MAGDA Klub Kojotki Naprzód Janów 2005 K 00:07:37
12 211 KOSTELNIK EMILIA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 K 00:07:47
13 203 LIGOCKA MAJA 2005 K 00:08:43
14 202 JEDLIŃSKA ALEKSANDRA SP 59 Katowice 2005 K 00:09:45
15 207 BIEDROŃ ALEKSANDER Grupa DBK Katowice 2005 M 00:12:48
16 345 POLOK KINGA ZS Piekary Śląskie 2006 K 00:15:39

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni