z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

08.12.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 PIETRZYK VANESSA 2014 K 00:01:33
2 28 SZYDŁOWSKA ANNA 2014 K 00:01:36
3 10 WOJTYSIAK MAGDALENA 2014 K 00:01:46
4 15 POLAK ZUZANNA Grupa DBK Katowice 2014 K 00:01:48
5 203 WIDLARZ ŁUCJA Team URODZENI BIEGACZE 2015 K 00:01:53
6 17 KAMIŃSKI FILIP 2015 M 00:01:54
7 26 FILAPEK MATEUSZ Przedszkole Żyrafa Brzeszcze 2015 M 00:01:54
8 21 MICHALIK MARTYNA Przedszkole DOMINO 2014 K 00:01:59
9 2 WALCZAK PASCAL Przedszkole 2016 M 00:02:10
10 3 NOWAK KACPER PORAŻENI SPORTEM 2015 M 00:02:13
11 7 WILK INGA Miejskie Przedszkole nr 32 2014 K 00:02:17
12 18 SŁODKIEWICZ FELICJA Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach 2015 K 00:02:18
13 235 CIEŚLIK MAGDALENA 2015 K 00:02:28
14 8 WILK NINA Miejskie Przedszkole nr 32 2016 K 00:02:28
15 29 MIKA OLGA 2015 K 00:02:47
16 20 WOŁUJEWICZ MIKOŁAJ Przedszkole nr.5 Mysłowice 2016 M 00:02:50
17 11 LOSKA JULIA 2015 K 00:02:58
18 222 PYTEL STANISŁAW Wesołe Skrzaty 2017 M 00:03:02
19 236 BONK TYMOTEUSZ 2017 M 00:03:16
20 23 ĆWIKLIŃSKI MATEUSZ 2017 M 00:03:17
21 16 KAMIŃSKI EMIL 2017 M 00:03:46

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 204 ANTCZAK KALINA 2012 K 00:01:04
2 246 IGIELSKI JULIUSZ SP 67 Katowice 2012 M 00:01:12
3 202 GĘBCZAK ZOFIA SP Płomień 2012 K 00:01:14
4 17 CIEŚLIK PAWEŁ Ruda Śląska 2013 M 00:01:15
5 19 SZKUCIK BARTOSZ Judo Czechowice-Dziedzice 2013 M 00:01:16
6 13 MIKA BORYS 2013 M 00:01:20
7 262 LEPICH ZOFIA MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 2012 K 00:01:22
8 231 ? ? 2013 M 00:01:23
9 23 PYRK HANIA Katowice, Przedszkole nr 90 2013 K 00:01:24
10 5 ROSA ALICJA Run2RosaTeam 2012 K 00:01:26
11 20 DYBOWSKI DOMINI Biegam dla Siebie 2012 M 00:01:27
12 4 KOZIARZ AGATA SP nr 51 w Katowicach 2012 K 00:01:29
13 21 FILAPEK KAROLINA 2012 K 00:01:31
14 12 SŁODKIEWICZ MARIA Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwice 2013 K 00:01:34
15 2 WAWROSZ SONIA MP nr 58 w Katowicach 2013 K 00:01:35
16 9 KLICH TYTUS 2013 M 00:01:36
17 1 SKRZELOWSKA MARTA 2013 K 00:01:45
18 229 CZERWIŃSKA EMILIA Szkoła 2012 K 00:01:46

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 30 SZKUCIK MATEUSZ UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 2010 M 00:02:12
2 150 THAMM MALWINA SP 33 Katowice 2010 K 00:02:15
3 27 SMOLEJ MICHAŁ Szkoła podstawowa nr 2 imieniem Floriana Adamskiego 2011 M 00:02:17
4 143 KADŁUCZKA MILENA LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2011 K 00:02:20
5 25 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ SP 46 Sosnowiec 2010 M 00:02:21
6 3 KHELOUF MALIKA Sp 66 2010 K 00:02:24
7 146 ZACZYK PIOTR SPMS Chorzów 2010 M 00:02:26
8 21 WARSKI JAŚ Bootcamp Katowice Kids 2010 M 00:02:28
9 107 GUSTYN EMILIA MOSiR ŁAZISKA GÓRNE 2010 K 00:02:29
10 29 STAŃCZYK ANTONI BootCamp Katowice 2010 M 00:02:30
11 14 SKOMOROWSKI FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana III Sobieskiego 2011 M 00:02:32
12 32 RATAJ TOMASZ SP 31 2011 M 00:02:33
13 105 TRZEBSKA HANNA Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2011 K 00:02:34
14 153 DE LA PARRA TOMASZ 2011 M 00:02:34
15 11 ŁOBKO PAWEŁ Szkoła 2010 M 00:02:44
16 151 HELBIG FRANCISZEK Academia Espanola 2011 M 00:02:44
17 10 LASAK BARTEK Szkoła Podstawowa nr 1 w Świętochłowicach 2010 M 00:02:46
18 142 GĘBCZAK HANNA SP Płomień 2010 K 00:02:47
19 127 MALIK MICHAŁ SP 5 Gliwice 2010 M 00:02:51
20 34 KOCZENASZ LENA 2011 K 00:02:53
21 26 OCZKO PIOTR STO 2010 M 00:02:57
22 7 SOBCZAK ALICJA SP 51/13 Katowice 2011 K 00:02:58
23 18 MACHURA MARCEL Grupa DBK Katowice 2010 M 00:02:59
24 126 OBOZ ISABELLA Team URODZENI BIEGACZE 2011 K 00:02:59
25 12 PAJĄK OLGA SP 54 KATOWICE 2011 K 00:03:00
26 16 JURZYSTA NATALIA Grupa DBK Katowice 2011 K 00:03:01
27 139 FAULHABER NATALIA ZSP NR 13 2011 K 00:03:10
28 15 KLEJSZTA DAWID #czeladzbiega 2010 M 00:03:28
29 28 MOGILSKA MARTYNA SP 54 2011 K 00:03:30
30 17 BULA BARBARA Szkoła Podstawowa nr 1 w Świętochłowicach 2011 K 00:03:30
31 6 KOZIARZ ALICJA SP nr 51 w Katowicach 2011 K 00:03:39
32 9 WILK BRUNO Szkoła podstawowa nr 51 2010 M 00:04:05

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 134 ZACZYK ŁUKASZ SP MS Chorzów 2007 M 00:03:31
2 126 RINKE ŁUKASZ LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2007 M 00:03:40
3 31 KOŹLIK ARTUR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 M 00:03:48
4 12 PORWOLIK OLIWIA UKS Trójka Mikołów 2007 K 00:03:52
5 36 OCHOT KAJETAN Mysłowice 2008 M 00:04:04
6 29 KAPŁAN OLIWIA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 K 00:04:07
7 34 SZEWCZYK KAMILA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:04:10
8 32 NACHREBECKA ANNA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2008 K 00:04:11
9 7 STAJKOWSKI CEZARY MOSiR Łaziska Górne 2009 M 00:04:19
10 136 BUDKOWSKA STELLA UKS Chromik Mysłowice 2008 K 00:04:20
11 26 KORCZAK SANDRA Sp.nr 29 Chorzów 2007 K 00:04:26
12 132 MATYKA ZUZANNA MOSiR ŁAZISKA GÓRNE 2009 K 00:04:30
13 11 BARTUSEK PATRYK SP 6 Ruda Śląska 2009 M 00:04:30
14 24 STAŃCZYK BARTŁOMIEJ BootCamp Katowice 2007 M 00:04:32
15 33 SWOBODA MARTYNA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 K 00:04:33
16 16 FAULHABER BENIAMIN ZSP NR 13 2008 M 00:04:35
17 5 ŁOBKO MACIEJ Szkoła 2007 M 00:04:37
18 133 MILER FRANCISZEK MOSiR ŁAZISKA GÓRNE 2007 M 00:04:37
19 128 TRZEBSKI MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2009 M 00:04:42
20 37 WARNICKA KAROLINA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 K 00:04:47
21 23 SMOLEJ MATEUSZ Szkoła podstawowa nr 2 imieniem Floriana Adamskiego 2007 M 00:04:52
22 8 PIETRZYK DAWID 2009 M 00:05:15
23 35 DROŻDŻ DARIA ZSP nr 13 w Katowicach 2009 K 00:05:29
24 4 PINKAWA DOROTA Giszowiec Biega Razem 2009 K 00:05:38
25 139 LANDAU DAWID UKS Orzeł Katowice 2007 M 00:05:39
26 19 MICHALIK KAROLINA Katowice 2008 K 00:05:48
27 137 PIESKO MICHAŁ SP 2 KATOWICE 2009 M 00:05:52

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 322 FLOREK KAMIL LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 M 00:05:44
2 302 KARWAT BARTŁOMIEJ MKS-MOS Katowice 2005 M 00:05:58
3 210 CZEMPAS BARTŁOMIEJ MKS-MOS Katowice 2004 M 00:06:04
4 214 WANGLORZ MATEUSZ UKS Piątka Plus Rydułtowy 2006 M 00:06:40
5 317 KADŁUCZKA KACPER LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2006 M 00:06:44
6 325 CIAŁOŃ BARTŁOMIEJ MOSiR ŁAZISKA GÓRNE 2004 M 00:07:02
7 205 CENKIER WERONIKA MOSiR ŁAZISKA GÓRNE 2005 K 00:07:06
8 201 FIGIEL MAGDA Klub Kojotki Naprzód Janów 2005 K 00:07:22
9 328 ZAWADA KATARZYNA MOSiR ŁAZISKA GÓRNE 2005 K 00:07:41
10 213 ZIELEŹNY KAROLINA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2005 K 00:07:44
11 208 MACHURA MAKSYMILIAN Grupa DBK Katowice 2004 M 00:08:16
12 207 BIEDROŃ ALEKSANDER Grupa DBK Katowice 2005 M 00:11:27
13 329 POLOK KINGA ZS Piekary Śląskie 2006 K 00:13:51

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni