z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

03.11.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 244 KOZIARZ OLIWIER 2014 M 00:01:12
2 4 KHELOUF ALIYAH Katowice 2014 K 00:01:14
3 10 WOJTYSIAK MAGDALENA 2014 K 00:01:26
4 13 HAŁACIŃSKA JOANNA MP 34 Ruda Śląska 2014 K 00:01:28
5 12 PIETRZYK VANESSA 2014 K 00:01:29
6 1 WÓJCIK WIKTORIA AP TYGRYSKI 2014 K 00:01:30
7 229 PIĘTKA WIKTOR Przedszkole nr 40 2014 M 00:01:35
8 29 MIKA OLGA 2015 K 00:01:37
9 241 IGIELSKA LIWIA 2014 K 00:01:39
10 28 SZYDŁOWSKA ANNA 2014 K 00:01:40
11 17 KAMIŃSKI FILIP 2015 M 00:01:41
12 207 STAWICKA POLA Przedszkole 2015 K 00:01:43
13 238 ZIMNICKA ZOSIA 2014 K 00:01:45
14 26 FILAPEK MATEUSZ Przedszkole Żyrafa Brzeszcze 2015 M 00:01:46
15 21 MICHALIK MARTYNA Przedszkole DOMINO 2014 K 00:01:47
16 247 SŁODKIEWICZ FELICJA Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach 2015 K 00:01:48
17 203 JACHIMCZYK MAGDALENA 2014 K 00:01:50
18 231 MAZUREK LIWIA Ustroń 2015 K 00:01:51
19 7 WILK INGA Miejskie Przedszkole nr 32 2014 K 00:01:52
20 15 POLAK ZUZANNA Grupa DBK Katowice 2014 K 00:01:54
21 11 LOSKA JULIA 2015 K 00:02:01
22 239 ROSIŃSKI KRZYSZTOF 2015 M 00:02:07
23 236 SKÓRA ALICJA 2015 K 00:02:07
24 25 CIOĆ JAGODA 2016 K 00:02:08
25 19 CHODZIDŁO ALEKSANDER 2014 M 00:02:09
26 235 KACZMARSKI MIKOŁAJ MMM Kaczmarski 2016 M 00:02:10
27 2 WALCZAK PASCAL Przedszkole 2016 M 00:02:13
28 8 WILK NINA Miejskie Przedszkole nr 32 2016 K 00:02:23
29 16 KAMIŃSKI EMIL 2017 M 00:02:25
30 212 JACHIMCZYK ANIA 2017 K 00:02:35
31 6 KSIĄŻEK PIOTR Przedszkole nr 2 w Sosnowcu 2016 M 00:02:39
32 237 SKÓRA MATEUSZ 2016 M 00:02:43
33 242 OCHOT JAGODA 2017 K 00:02:54
34 5 BEDNARZ ADAM 2017 M 00:02:57
35 230 PYTEL STANISŁAW Wesołe Skrzaty 2017 M 00:03:01

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 232 HOMAN DOMINIK 2012 M 00:01:01
2 203 ANTCZAK KALINA SP 15 Racibórz 2012 K 00:01:01
3 17 CIEŚLIK PAWEŁ Ruda Śląska 2013 M 00:01:03
4 19 SZKUCIK BARTOSZ Judo Czechowice-Dziedzice 2013 M 00:01:05
5 215 CHMIELASZ HANNA ZS nr 13 Katowice 2012 K 00:01:06
6 234 IGIELSKI JULIUSZ SP 67 Katowice 2012 M 00:01:07
7 10 PODGÓRSKI IGOR 2013 M 00:01:09
8 3 BEDNARZ FILIP 2013 M 00:01:10
9 18 CIOĆ PRZEMYSŁAW 2013 M 00:01:11
10 8 HAŁACIŃSKI ADAM Szkoła Muzyczna I. st. Katowice 2013 M 00:01:14
11 231 BIEGACZ ALEKSANDER Power Sport 2013 M 00:01:14
12 241 AUGUSTYN ADAM ADS Masna 2012 M 00:01:15
13 20 DYBOWSKI DOMINI Biegam dla Siebie 2012 M 00:01:16
14 16 BRYŚ MICHAŁ UKS KUŹNICA KATOWICE 2013 M 00:01:16
15 219 KACZMARSKI MATEUSZ MMM Kaczmarski 2013 M 00:01:16
16 238 SKRZELOWSKI JERZY 2013 M 00:01:17
17 7 LASAK ZOSIA Przedszkole nr 7 w Chorzowie 2013 K 00:01:17
18 13 MIKA BORYS 2013 M 00:01:17
19 6 KSIĄŻEK KACPER Przedszkole nr 2 w Sosnowcu 2013 M 00:01:18
20 204 LEPICH ZOFIA MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 2012 K 00:01:23
21 21 FILAPEK KAROLINA 2012 K 00:01:24
22 226 PAWŁUSZEK GUSTAW Szkoła nr 152 2012 M 00:01:26
23 224 BALCAREK HANNA Szkoła Kornela Makuszyńskiego 37 Tychy 2012 K 00:01:26
24 209 KLICH POLA Przedszkole nr 20 w Mysłowicach 2013 K 00:01:26
25 9 KLICH TYTUS 2013 M 00:01:27
26 2 WAWROSZ SONIA MP nr 58 w Katowicach 2013 K 00:01:28
27 4 KOZIARZ AGATA SP nr 51 w Katowicach 2012 K 00:01:31
28 243 SŁODKIEWICZ MARIA Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwice 2013 K 00:01:32
29 229 CZERWIŃSKA EMILIA Szkoła 2012 K 00:01:33
30 22 ZNYK PIOTRUŚ KMP 2013 M 00:01:35
PK 1 SKRZELOWSKA MARTA 2013 K 00:01:45

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 30 SZKUCIK MATEUSZ UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 2010 M 00:02:00
2 27 SMOLEJ MICHAŁ Szkoła podstawowa nr 2 imieniem Floriana Adamskiego 2011 M 00:02:03
3 137 THAMM MALWINA SP 33 Katowice 2010 K 00:02:06
4 107 KADŁUCZKA MILENA LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2011 K 00:02:07
5 3 KHELOUF MALIKA Sp 66 2010 K 00:02:10
6 25 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ SP 46 Sosnowiec 2010 M 00:02:12
7 21 WARSKI JAŚ Bootcamp Katowice Kids 2010 M 00:02:16
8 1 TRZEBSKA HANNA Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2011 K 00:02:16
9 31 NIECZYPOR KRZYSZTOF szkoła podstawowa4 2011 M 00:02:17
10 134 DELAPARRA-SANETRA TOMEK 2011 M 00:02:18
11 29 STAŃCZYK ANTONI BootCamp Katowice 2010 M 00:02:19
12 22 BAŁKOWSKI KACPER Szkoła Podstawowa nr 38 2010 M 00:02:20
13 129 ZACZYK PIOTR SPMS Chorzów 2010 M 00:02:21
14 4 WRÓBEL LENA Sp54 Katowice_Giszowiec /UKKS Katowice 2011 K 00:02:24
15 126 CZESLEJKO-SOCHACKI PIOTR SP 16 Siemianowice Śląskie 2010 M 00:02:24
16 135 MAY-MAJEWSKI JAN KATOWICE 2011 M 00:02:28
17 11 ŁOBKO PAWEŁ Szkoła 2010 M 00:02:29
18 131 HELBIG FRANCISZEK Academia Espanola 2011 M 00:02:30
19 10 LASAK BARTEK Szkoła Podstawowa nr 1 w Świętochłowicach 2010 M 00:02:34
20 124 AUGUSTYN ALEKSANDRA ADS Masna 2010 K 00:02:34
21 111 KOCZENASZ LENA 2011 K 00:02:35
22 102 MALIK MICHAŁ SP 5 Gliwice 2010 M 00:02:35
23 115 WYCISK MICHAŁ SP 2 Czechowice Dziedzice 2011 M 00:02:39
24 130 WALEWANDER MAGDALENA SP 1 Łaziska Górne 2010 K 00:02:39
25 13 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:02:40
26 12 PAJĄK OLGA SP 54 KATOWICE 2011 K 00:02:41
27 17 BULA BARBARA Szkoła Podstawowa nr 1 w Świętochłowicach 2011 K 00:02:41
28 125 KOZIARZ WIKTORIA 2011 K 00:02:42
29 7 SOBCZAK ALICJA SP 51/13 Katowice 2011 K 00:02:42
30 8 KSIĄŻEK JAKUB SP1 w Sosnowcu 2010 M 00:02:46
31 24 KUCZYŃSKA TAMARA SP 33 Katowice 2010 K 00:02:47
32 127 FAULHABER NATALIA ZSP NR 13 2011 K 00:02:49
33 26 OCZKO PIOTR STO 2010 M 00:02:51
34 28 MOGILSKA MARTYNA SP 54 2011 K 00:02:55
35 33 SMAGA GABRIEL 2010 M 00:03:01
36 23 LOSSA FILIP SP17 Tychy 2011 M 00:03:07
37 15 KLEJSZTA DAWID #czeladzbiega 2010 M 00:03:18
38 2 NOWAK JAKUB PORAŻENI SPORTEM 2010 M 00:03:19
39 9 WILK BRUNO Szkoła podstawowa nr 51 2010 M 00:04:11

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 131 ZACZYK ŁUKASZ SP MS Chorzów 2007 M 00:03:37
2 25 DARLIŃSKI DAWID ADEA 2007 M 00:03:39
3 101 RINKE ŁUKASZ LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2007 M 00:03:44
4 31 KOŹLIK ARTUR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 M 00:03:49
5 12 PORWOLIK OLIWIA UKS Trójka Mikołów 2007 K 00:03:54
6 3 DYRKA MATEUSZ 2008 M 00:04:00
7 133 KNAPIK KAROL SP Przeczyce 2009 M 00:04:04
8 29 KAPŁAN OLIWIA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 K 00:04:08
9 34 SZEWCZYK KAMILA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:04:11
10 32 NACHREBECKA ANNA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2008 K 00:04:11
11 136 BUDKOWSKA STELLA UKS Chromik Mysłowice 2008 K 00:04:12
12 116 KAPUŚNIK MICHAŁ Media Target 2009 M 00:04:13
13 16 FAULHABER BENIAMIN ZSP NR 13 2008 M 00:04:16
14 7 STAJKOWSKI CEZARY MOSiR Łaziska Górne 2009 M 00:04:17
15 121 PYJAS BARTŁOMIEJ 2009 M 00:04:18
16 134 OCHOT KAJETAN Mysłowice 2008 M 00:04:19
17 23 SMOLEJ MATEUSZ Szkoła podstawowa nr 2 imieniem Floriana Adamskiego 2007 M 00:04:22
18 26 KORCZAK SANDRA Sp.nr 29 Chorzów 2007 K 00:04:24
19 5 ŁOBKO MACIEJ Szkoła 2007 M 00:04:26
20 33 SWOBODA MARTYNA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 K 00:04:26
21 28 KAMCZYK WIKTOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 M 00:04:27
22 103 WARNICKA KAROLINA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 K 00:04:31
23 24 STAŃCZYK BARTŁOMIEJ BootCamp Katowice 2007 M 00:04:32
24 30 KONDROT ZUZANNA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:04:32
25 1 TRZEBSKI MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2009 M 00:04:34
26 11 BARTUSEK PATRYK SP 6 Ruda Śląska 2009 M 00:04:35
27 18 WRZOSOWSKA KAMILA SP 2 Myszków 2008 K 00:04:38
28 17 FRĄCZEK OLIWIA SP 6 Myszków 2007 K 00:04:42
29 138 SOLARZ KAJA SP 51 KATOWICE 2008 K 00:04:59
30 126 ZIOMEK TOMASZ Katowice 2007 M 00:05:00
31 128 GIL FILIP Endurance Team 2008 M 00:05:00
32 10 STEFANI MICHAŁ SP 67 Katowice 2008 M 00:05:03
33 8 PIETRZYK DAWID 2009 M 00:05:29
34 132 LANDAU DAWID UKS Orzeł Katowice 2007 M 00:05:33
35 35 DROŻDŻ DARIA ZSP nr 13 w Katowicach 2009 K 00:05:35
36 125 PIEJKO MICHAL Sp2 Katowice 2009 M 00:05:38
37 9 JASNOCH ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa Nr 15 2009 K 00:05:40
38 113 CHMIELARZ NATALIA Szkoła 2009 K 00:05:41
39 4 PINKAWA DOROTA Giszowiec Biega Razem 2009 K 00:05:42
40 19 MICHALIK KAROLINA Katowice 2008 K 00:05:43

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 317 FLOREK KAMIL LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 M 00:05:32
2 319 MAŁASIŃSKI DASTIN LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 M 00:05:45
3 315 KARWAT BARTŁOMIEJ MKS-MOS Katowice 2005 M 00:05:56
4 204 SZYMCZAK TADEK ZSS Siemianowice Śląskie 2005 M 00:05:59
5 210 CZEMPAS BARTŁOMIEJ MKS-MOS Katowice 2004 M 00:06:00
6 324 THAMM MILENA 2005 K 00:06:19
7 322 WANGLORZ MATEUSZ UKS Piątka Plus Rydułtowy 2006 M 00:06:27
8 320 WILK BARTOSZ LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2006 M 00:06:46
9 205 CENKIER WERONIKA MOSiR ŁAZISKA GÓRNE 2005 K 00:06:56
10 209 WRZOSOWSKA KLAUDIA SP 2 Myszków 2006 K 00:07:17
11 318 KADŁUCZKA KACPER LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2006 M 00:07:19
12 211 KOSTELNIK EMILIA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 K 00:07:36
13 203 LIGOCKA MAJA 2005 K 00:07:57
14 321 JANECKI KACPER SOSNOWIEC 2004 M 00:08:11
15 206 STEFANI BARBARA III LO Katowice 2004 K 00:09:13
16 202 JEDLIŃSKA ALEKSANDRA SP 59 Katowice 2005 K 00:09:26
17 207 BIEDROŃ ALEKSANDER Grupa DBK Katowice 2005 M 00:11:15
18 323 POLOK KINGA ZS Piekary Śląskie 2006 K 00:11:25

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni