z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

29.09.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 213 KOZIARZ OLIWIER 2014 M 00:01:17
2 4 KHELOUF ALIYAH Katowice 2014 K 00:01:25
3 10 WOJTYSIAK MAGDALENA 2014 K 00:01:27
4 13 HAŁACIŃSKA JOANNA MP 34 Ruda Śląska 2014 K 00:01:30
5 12 PIETRZYK VANESSA 2014 K 00:01:33
6 206 SZYDŁOWSKA ANNA 2014 K 00:01:37
7 17 KAMIŃSKI FILIP 2015 M 00:01:39
8 19 CHODZIDŁO ALEKSANDER 2014 M 00:01:48
9 7 WILK INGA Miejskie Przedszkole nr 32 2014 K 00:01:54
10 212 IGIELSKA LIWIA 2014 K 00:01:54
11 21 MICHALIK MARTYNA Przedszkole DOMINO 2014 K 00:01:55
12 18 SŁODKIEWICZ FELICJA Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach 2015 K 00:01:57
13 22 LOSSA JULIA Przedszkole Frajda 2015 K 00:01:58
14 1 WÓJCIK WIKTORIA AP TYGRYSKI 2014 K 00:02:01
15 202 BOROŃ ALICJA 2014 K 00:02:02
16 208 SERWATKA LILIANA 2015 K 00:02:04
17 2 WALCZAK PASCAL Przedszkole 2016 M 00:02:19
18 211 THAMM TOMASZ 2017 M 00:02:20
19 201
26*
FILAPEK MATEUSZ 2015 M 00:02:21
20 25 CIOĆ JAGODA 2016 K 00:02:26
21 20 WOŁUJEWICZ MIKOŁAJ Przedszkole nr.5 Mysłowice 2016 M 00:02:26
22 11 LOSKA JULIA 2015 K 00:02:27
23 8 WILK NINA Miejskie Przedszkole nr 32 2016 K 00:02:35
24 14 HAŁACIŃSKA NATALIA MP 34 Ruda Śląska 2016 K 00:02:42
25 210 GAWRON EMILIA 2016 K 00:02:48
26 16 KAMIŃSKI EMIL 2017 M 00:02:51
27 207 PYTEL STANISŁAW Wesołe Skrzaty 2017 M 00:02:54
28 23 ĆWIKLIŃSKI MATEUSZ 2017 M 00:03:19
29 203 BOROŃ URSZULA 2014 K 00:03:21
30 5 BEDNARZ ADAM 2017 M 00:03:31
31 6 KSIĄŻEK PIOTR Przedszkole nr 2 w Sosnowcu 2016 M 00:04:29

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 202 ANTCZAK KALINA 2012 K 00:01:07
2 203 HOMAN DOMINIK 2012 M 00:01:07
3 215 IGIELSKI JULIUSZ SP 67 Katowice 2012 M 00:01:10
4 17 CIEŚLIK PAWEŁ Ruda Śląska 2013 M 00:01:12
5 10 PODGÓRSKI IGOR 2013 M 00:01:14
6 18 CIOĆ PRZEMYSŁAW 2013 M 00:01:16
7 206 SZKUTNIK BARTOSZ YUDO Czechowice-Dziedzice 2013 M 00:01:18
8 218 ŻYREK LEON DBK Katowice 2012 M 00:01:19
9 3 BEDNARZ FILIP 2013 M 00:01:19
10 15 KAPUŚNIK JAKUB Media Target 2013 M 00:01:21
11 13 MIKA BORYS 2013 M 00:01:22
12 8 HAŁACIŃSKI ADAM Szkoła Muzyczna I. st. Katowice 2013 M 00:01:23
13 16 BRYŚ MICHAŁ UKS KUŹNICA KATOWICE 2013 M 00:01:23
14 217 AUGUSTYN ADAM ADS Masna 2012 M 00:01:25
15 7 LASAK ZOSIA Przedszkole nr 7 w Chorzowie 2013 K 00:01:25
16 209 LUPA ZUZANNA 2012 K 00:01:25
17 216 KWIECIEŃ FILIP 2013 M 00:01:31
18 6 KSIĄŻEK KACPER Przedszkole nr 2 w Sosnowcu 2013 M 00:01:31
19 9 KLICH TYTUS 2013 M 00:01:34
20 208 CZERWIŃSKA EMILIA Szkoła 2012 K 00:01:34
21 2 WAWROSZ SONIA MP nr 58 w Katowicach 2013 K 00:01:35
22 4 KOZIARZ AGATA SP nr 51 w Katowicach 2012 K 00:01:37
23 12 SŁODKIEWICZ MARIA Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwice 2013 K 00:01:38
24 212 GAWRON ANNA 2012 K 00:01:39
25 204
21*
FILAPEK KAROLINA 2012 K 00:01:41
26 14 LOSSA EWA Przedszkole Frajda 2013 K 00:01:41
27 1 SKRZELOWSKA MARTA 2013 K 00:01:49

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ SP 46 Sosnowiec 2010 M 00:02:12
2 101 SZKUCIK MATEUSZ UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 2010 M 00:02:13
3 111 THAMM MALWINA SP 33 Katowice 2010 K 00:02:21
4 3 KHELOUF MALIKA Sp 66 2010 K 00:02:25
5 14 SKOMOROWSKI FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana III Sobieskiego 2011 M 00:02:27
6 21 WARSKI JAŚ Bootcamp Katowice Kids 2010 M 00:02:27
7 103 NIECZYPOR KRZYSZTOF szkoła podstawowa4 2011 M 00:02:31
8 1 TRZEBSKA HANNA Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2011 K 00:02:32
9 19 JANOCHA FILIP Szkoła Podstawowa nr 3 w Myszkowie 2011 M 00:02:32
10 107 DE LA PARRA TOMASZ 2011 M 00:02:35
11 4 WRÓBEL LENA Sp54 Katowice_Giszowiec /UKKS Katowice 2011 K 00:02:36
12 29 STAŃCZYK ANTONI BootCamp Katowice 2010 M 00:02:40
13 22 BAŁKOWSKI KACPER Szkoła Podstawowa nr 38 2010 M 00:02:42
14 10 LASAK BARTEK Szkoła Podstawowa nr 1 w Świętochłowicach 2010 M 00:02:42
15 11 ŁOBKO PAWEŁ Szkoła 2010 M 00:02:43
16 20 JANOCHA NIKOLA Szkoła Podstawowa nr 3 w Myszkowie 2011 K 00:02:44
17 102
34*
KOCZENASZ LENA 2011 K 00:02:51
18 12 PAJĄK OLGA SP 54 KATOWICE 2011 K 00:02:52
19 109 HELBIG FRANCISZEK Academia Espanola 2011 M 00:02:52
20 110 KOZIARZ WIKTORIA 2011 K 00:02:55
21 13 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:02:56
22 16 JURZYSTA NATALIA Grupa DBK Katowice 2011 K 00:02:56
23 105 AUGUSTYN ALEKSANDRA ADS Masna 2010 K 00:02:58
24 106 MAY-MAJEWSKI JAN KATOWICE 2011 M 00:02:59
25 5 MAZUR MARIA SP 35 2011 K 00:03:06
26 24 KUCZYŃSKA TAMARA SP 33 Katowice 2010 K 00:03:08
27 7 SOBCZAK ALICJA SP 51/13 Katowice 2011 K 00:03:12
28 26 OCZKO PIOTR STO 2010 M 00:03:14
29 8 KSIĄŻEK JAKUB SP1 w Sosnowcu 2010 M 00:03:18
30 6 KOZIARZ ALICJA SP nr 51 w Katowicach 2011 K 00:03:28
31 28 MOGILSKA MARTYNA SP 54 2011 K 00:03:28
32 23 LOSSA FILIP SP17 Tychy 2011 M 00:03:29
33 15 KLEJSZTA DAWID #czeladzbiega 2010 M 00:03:51
34 2 NOWAK JAKUB PORAŻENI SPORTEM 2010 M 00:03:56
35 9 WILK BRUNO Szkoła podstawowa nr 51 2010 M 00:04:25

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 116 ZACZYK ŁUKASZ SP MS Chorzów 2007 M 00:03:37
2 114 DARLIŃSKI DAWID ADEA 2007 M 00:03:38
3 3 DYRKA MATEUSZ 2008 M 00:03:56
4 12 PORWOLIK OLIWIA UKS Trójka Mikołów 2007 K 00:03:59
5 7 STAJKOWSKI CEZARY MOSiR Łaziska Górne 2009 M 00:04:10
6 106 BUDKOWSKA STELLA UKS Chromik Mysłowice 2008 K 00:04:11
7 105 BUDKOWSKA SARA UKS Chromik Mysłowice 2007 K 00:04:12
8 22 KAPUŚNIK MICHAŁ Media Target 2009 M 00:04:13
9 101 PYJAS BARTŁOMIEJ 2009 M 00:04:13
10 108 SZAFARCZYK ALICJA UKS Chromik Mysłowice 2007 K 00:04:18
11 16 FAULHABER BENIAMIN ZSP NR 13 2008 M 00:04:24
12 17 FRĄCZEK OLIWIA SP 6 Myszków 2007 K 00:04:28
13 18 WRZOSOWSKA KAMILA SP 2 Myszków 2008 K 00:04:30
14 1 TRZEBSKI MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2009 M 00:04:33
15 5 ŁOBKO MACIEJ Szkoła 2007 M 00:04:33
16 14 SZOŁTYS PAWEŁ SP 51 Katowice 2007 M 00:04:35
17 11 BARTUSEK PATRYK SP 6 Ruda Śląska 2009 M 00:04:36
18 104 KORCZAK SANDRA Sp.nr 29 Chorzów 2007 K 00:04:38
19 24 STAŃCZYK BARTŁOMIEJ BootCamp Katowice 2007 M 00:04:40
20 20 TABIŚ-HUBKA ZOFIA Zabrzańskie Parkowe Bieganie 2008 K 00:04:47
21 2 SOLARZ KAJA SP 51 KATOWICE 2008 K 00:04:57
22 10 STEFANI MICHAŁ SP 67 Katowice 2008 M 00:05:04
23 6 ZIOMEK OSKAR 2009 M 00:05:06
24 8 PIETRZYK DAWID 2009 M 00:05:19
25 19 MICHALIK KAROLINA Katowice 2008 K 00:05:19
26 115 MARCINKOWSKI JAN Miechowicka Grupa Biegowa 2009 M 00:05:34
27 113 BOROWSKI MICHAŁ 2009 M 00:05:44
28 9 JASNOCH ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa Nr 15 2009 K 00:05:45
29 111 ŻYREK JAKUB Grupa DBK Katowice 2007 M 00:05:48
30 110
35*
DROŻDŻ DARIA SP 51 KATOWICE 2009 K 00:05:49
31 4 PINKAWA DOROTA Giszowiec Biega Razem 2009 K 00:05:49
32 102 KOCZENASZ HANNA 2007 K 00:05:50
33 117 WOLNY MATYLDA SP Mysłowice 2008 K 00:06:04
PK 103 CZERWIŃSKI DAWID Szkoła 2008 M 00:03:54

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 303 KAFAROWSKI JAKUB SMS Zakopane 2004 M 00:06:02
2 204 SZYMCZAK TADEK ZSS Siemianowice Śląskie 2005 M 00:06:06
3 302 BOROŃ ADAM TKKF MOSiR Saturn Czeladź 2004 M 00:06:22
4 301 WAWROWSKI DOMINIK 2005 M 00:06:29
5 205 CENKIER WERONIKA MOSiR ŁAZISKA GÓRNE 2005 K 00:06:54
6 209 WRZOSOWSKA KLAUDIA SP 2 Myszków 2006 K 00:07:14
7 201 FIGIEL MAGDA Klub Kojotki Naprzód Janów 2005 K 00:07:43
8 203 LIGOCKA MAJA 2005 K 00:08:08
9 206 STEFANI BARBARA III LO Katowice 2004 K 00:08:21
10 202 JEDLIŃSKA ALEKSANDRA SP 59 Katowice 2005 K 00:08:28

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni