z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

17.03.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 255 SZKUCIK BARTOSZ Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach 2013 M 00:01:11
2 261 PODGÓRSKI IGOR 2013 M 00:01:11
3 260 SZPIT ALAN HK Żory 2013 M 00:01:13
4 17 JAROMIN PATRYK PRZEDSZKOLE 27 IM. MAJKI JEŻOWSKIEJ 2013 M 00:01:18
5 2 PYRK HANIA Przedszkole nr 90 im Wróbelka Elemelka w Katowicach 2013 K 00:01:19
6 22 BEDNARZ FILIP Przedszkole nr 40 w Katowicach 2013 M 00:01:21
7 266 HAŁACIŃSKI ADAM 2013 M 00:01:22
8 263 KLICH POLA Miejskie Przedszkole nr 20 w Mysłowicach 2013 K 00:01:26
9 4 LOSSA EWA Frajda 2013 K 00:01:28
10 15 WAWROSZ SONIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Katowicach 2013 K 00:01:30
11 14 PIETRZYK VANESSA citytrial 2014 K 00:01:31
12 1 OPIŁEK MAJA Miejskie Przedszkole 97 Katowice 2014 K 00:01:35
13 3 KHELOUF ALIYAH 2014 K 00:01:36
14 21 WOLNY OTYLIA 2014 K 00:01:38
15 262 STANICKA AMELIA Przedszkole 91 Katowice 2014 K 00:01:39
16 8 WÓJCIK WIKTORIA 2014 K 00:01:44
17 253 KOŻDOŃ TOMASZ Przedszkole Bajka 2014 M 00:01:45
18 264 HAŁACIŃSKA JOANNA 2014 K 00:01:46
19 26 SŁODKIEWICZ MARIA Przedszkole nr 18 w Gliwicach 2013 K 00:01:47
20 19 WILK INGA Miejskie przedszkole nr 32 Katowice 2014 K 00:01:53
21 13 POLAK ZUZIA GRUPA DBK KATOWICE 2014 K 00:01:54
22 5 LOSSA JULIA Frajda 2015 K 00:02:00
23 12 MAZUREK LIWIA Przedszkole Nr 7 MANHATAN w Ustroniu 2015 K 00:02:02
24 25 SŁODKIEWICZ FELICJA Przedszkole nr 18 w Gliwicach 2015 K 00:02:19
25 258 WOŁUJEWICZ MIKOŁAJ 2016 M 00:02:26
26 259 MATULA FRANEK GRUPA DBK KATOWICE 2015 M 00:02:32
27 265 HAŁACIŃSKA NATALIA 2016 K 00:03:12
28 20 WILK NINA Miejski żłobek Katowice 2016 K 00:03:34

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 245 SMOLEJ MICHAŁ 2011 M 00:00:55
2 251 TRZEBSKA HANNA Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2011 K 00:00:56
3 239 NIECZYPOR KRZYSZTOF 2011 M 00:00:57
4 208 KADŁUCZKA MILENA Sprinter Głogówek-Walce 2011 K 00:00:58
5 244 CZESZEJKO-SOCHACKI PIOTR 2011 M 00:00:59
6 10 RATAJ TOMASZ SP 31 2011 M 00:01:01
7 248 WRÓBEL LENA PODSTAWOWA 54 Giszowiec /Klub KKS Katowice 2011 K 00:01:02
8 9 PAJĄK OLGA SP 54 w Katowicach 2011 K 00:01:02
9 15 SKOMOROWSKI FRANCISZEK SP2 2011 M 00:01:03
10 16 JAROSZ MACIEJ Przedszkole Miejskie nr 39 w Bytomiu 2012 M 00:01:07
11 250 BULA BARBARA Helen Doron 2011 K 00:01:10
12 252 IGIELSKI JULIUSZ 2012 M 00:01:11
13 258 KACZWIŃSKA ALICJA SP 5 Dąbrowa Górnicza 2011 K 00:01:14
14 1 PYRK FRANEK Szkoła Podstawowa nr 59 w Katowicach 2011 M 00:01:14
15 14 SOBCZAK ALICJA Katowice 2011 K 00:01:15
16 257 AUGUSTYN ADAM ADS Masna 2012 M 00:01:16
17 5 LOSSA FILIP SP17 2011 M 00:01:18
18 256 DYBOWSKI DOMINIK Przedszkole nr 94 im. Małego Księcia 2012 M 00:01:19
19 3 KOZIARZ ALICJA SP 51 w Katowicach 2011 K 00:01:20
20 4 ROSA ALICJA 2012 K 00:01:24
21 6 WYDRA ANNA Przedszkole nr 59 2012 K 00:01:26
22 249 BALCAREK HANNA Grupa DBK Katowice 2012 K 00:01:29
23 243 KOŻDOŃ HENRYK Przedszkole Bajka 2012 M 00:01:31
24 2 KOZIARZ AGATA MP 59 w Katowicach 2012 K 00:01:33
PK 255 KUREK ADAM Szkoła Specjalna 2008 M 00:06:25

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 139 KNAPIK KAROL SP Przeczyce 2009 M 00:02:02
2 145 SZKUCIK MATEUSZ Szkoła Podstawowa nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach 2010 M 00:02:02
3 29 TOKARSKI KUBA SP nr 7 w Jaworznie 2009 M 00:02:03
4 147 SZEWCZYK KAMILA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:02:04
5 25 JAROMIN TYMOTEUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W JAWORZNIE 2009 M 00:02:05
6 18 STAJKOWSKI CEZARY MOSiR Łaziska Górne 2009 M 00:02:05
7 23 THAMM MALWINA SP 33 Katowice 2010 K 00:02:06
8 22 SIKORA TOMASZ 2009 M 00:02:09
9 35 JAROSZ SZYMON Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu 2009 M 00:02:12
10 146 TRZEBSKI MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2009 M 00:02:13
11 1 KHELOUF MALIKA Sp 66 Katowice 2010 K 00:02:18
12 151 ZACZYK PIOTR SP 5 Chorzów 2010 M 00:02:21
13 4 WYDRA GRZEGORZ Szkoła podstawowa nr 51 2009 M 00:02:23
14 11 KANIA OLIWIA SP nr 6 2010 K 00:02:25
15 27 STAŃCZYK ANTONI 2010 M 00:02:26
16 152 WARSKI JAŚ AZS AWF Katowice 2010 M 00:02:27
17 5 FRANKIEWICZ BARTOSZ Szkoła podstawowa 51 2009 M 00:02:29
18 108 KISZEWSKA LENA SP 51 w Katowicach 2009 K 00:02:30
19 9 PINKAWA DOROTA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2009 K 00:02:33
20 15 PIETRZYK DAWID citytrial 2009 M 00:02:33
21 153 DROŻDŻ DARIA Szkoła Podstawowa nr 51 w Katowicach 2009 K 00:02:35
22 150 AUGUSTYN ALEKSANDRA ADS Masna 2010 K 00:02:38
23 2 MYNARSKI ADAM UKS Orzeł Katowice 2009 M 00:02:46
24 8 BANAŚ KUBA Tropiciele Przygody 2010 M 00:02:57
25 148 KLICH MAJA Szkoła Podstawowa nr 4 w Mysłowicach 2010 K 00:02:57
26 14 KUCZYŃSKA TAMARA SP 33 2010 K 00:03:01
27 104 PLEKANIEC DOMINIKA Miasteczko Śląskie 2009 K 00:03:09
28 13 MACHURA MARCEL Grupa DBK Katowice 2010 M 00:03:14
29 34 KLEJSZTA DAWID #czeladzbiega 2010 M 00:03:16
30 149 MACHULEC MAJA Grupa DBK Katowice 2010 K 00:03:21
31 26 WILK BRUNO Szkoła podstawowa nr 51 z ośrodkiem integracyjnym 2010 M 00:04:16

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 132 ZACZYK ŁUKASZ SP MS Chorzów 2007 M 00:04:05
2 128 DARLIŃSKI DAWID ADEA 2007 M 00:04:07
3 24 THAMM MICHALINA SP 33 Katowice 2007 K 00:04:09
4 35 WYSZTYGIEL NATAN 21 szkoła podstawowa w Katowicach 2006 M 00:04:10
5 116 RINKE ŁUKASZ PS Walce 2007 M 00:04:11
6 142 FORAJTER FILIP UKS SPRINT KATOWICE 2007 M 00:04:33
7 15 JASKÓLSKA MARTYNA UKS Statima Biathlon Team 2008 K 00:04:42
8 120 TOMCZYK IGOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2006 M 00:04:51
9 115 KADŁUCZKA KACPER Sprinter Głogówek-Walce 2006 M 00:04:57
10 6 OCHOT KAJETAN Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach 2008 M 00:05:03
11 12 FRĄCZEK OLIWIA SP 6 Myszków 2007 K 00:05:03
12 1 SZOŁTYS PAWEŁ 87 DH Mroczna Puszcza 2007 M 00:05:11
13 16 JANECKI SZYMON SP 51 KATOWICE 2007 M 00:05:12
14 33 KOCUR PATRYK SP 2 Radzionków 2008 M 00:05:17
15 14 SOWA WOJCIECH Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie 2006 M 00:05:21
16 17 WACHOWSKA DOMINIKA Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu im. Juliusza Słowackiego 2007 K 00:05:24
17 131 GOŚCINIEWICZ KATARZYNA 2007 K 00:05:34
18 27 STAŃCZYK BARTŁOMIEJ 2007 M 00:05:44
19 13 BORECKA WIKTORIA Grupa DBK Katowice 2006 K 00:05:50
20 117 SMOLEJ MATEUSZ 2007 M 00:06:09
21 36 FICEK ADRIAN SP 34 KATOWICE 2008 M 00:06:29
22 4 WOLNY MATYLDA 2008 K 00:06:30
23 19 PEŁYPYSZYN FILIP SP 56 2007 M 00:06:32
24 23 LANDAU DAWID UKS Orzeł Katowice 2007 M 00:06:45
25 139 ŻYREK JAKUB Grupa DBK Katowice 2007 M 00:07:23
26 133 KOŁODZIEJ JULIA ZSP 5 Gliwice 2006 K 00:07:24
27 11 POLOK KINGA 2006 K 00:07:39
28 7 SUSKI ZENON SP 36 Bielsko-Biała 2006 M 00:10:57

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 325 FLOREK KAMIL PSP Walce 2005 M 00:08:47
2 346 DRAZIK KASPER UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 M 00:08:50
3 345 NOWAK JACEK UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 M 00:09:22
4 341 TOMCZYK WIKTOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 M 00:09:57
5 202 CENKIER WERONIKA MOSIR ŁAZISKA GORNE 2005 K 00:10:28
6 354 ŁABA DANIEL MKS MOSM Bytom 2003 M 00:10:37
7 203 SUSKI KACPER SP 36 Bielsko-Biała 2005 M 00:10:54
8 204 FIGIEL MAGDALENA SP 53 2005 K 00:10:55
9 342 KOSTELNIK EMILIA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 K 00:11:14
10 348 ZIELEŹNY KAROLINA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2005 K 00:11:26
11 352 JEDLIŃSKA ALEKSANDRA SP59 Katowice 2005 K 00:11:37
12 340 MARSZAŁKOWSKA DOROTA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2005 K 00:11:49
13 208 MACHURA MAKSYMILIAN Grupa DBK Katowice 2004 M 00:12:41
14 205 ŚWITAŁA KAMIL 2003 M 00:12:42
15 351 GRUCHEL WIKTORIA Grupa DBK Katowice 2003 K 00:12:42
16 355 ŁUCZKIEWICZ IGOR Grupa DBK Katowice 2005 M 00:12:51
17 207 BIEDROŃ ALEKSANDER Grupa DBK Katowice 2005 M 00:13:09
18 353 GOŚCINIEWICZ BŁAŻEJ 2004 M 00:13:22
19 350 SEWERYN JULIA SP 10 Mysłowice 2004 K 00:15:23
20 349 KAMIŃSKA JOANNA SP 10 Mysłowice 2005 K 00:15:25

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni