z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

24.02.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 251 SZKUCIK BARTOSZ Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach 2013 M 00:01:15
2 17 JAROMIN PATRYK PRZEDSZKOLE 27 IM. MAJKI JEŻOWSKIEJ 2013 M 00:01:18
3 22 BEDNARZ FILIP Przedszkole nr 40 w Katowicach 2013 M 00:01:23
4 261 HAŁACIŃSKI ADAM 2013 M 00:01:25
5 2 PYRK HANIA Przedszkole nr 90 im Wróbelka Elemelka w Katowicach 2013 K 00:01:27
6 4 LOSSA EWA Frajda 2013 K 00:01:32
7 23 MUSIOŁ AMELIA 2014 K 00:01:32
8 1 OPIŁEK MAJA Miejskie Przedszkole 97 Katowice 2014 K 00:01:33
9 14 PIETRZYK VANESSA citytrial 2014 K 00:01:40
10 233 KOŻDOŃ TOMASZ Przedszkole Bajka 2014 M 00:01:42
11 15 WAWROSZ SONIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Katowicach 2013 K 00:01:43
12 259 KLICH POLA Miejskie Przedszkole nr 20 w Mysłowicach 2013 K 00:01:45
13 3 KHELOUF ALIYAH 2014 K 00:01:46
14 26 SŁODKIEWICZ MARIA Przedszkole nr 18 w Gliwicach 2013 K 00:01:55
15 21 WOLNY OTYLIA 2014 K 00:01:57
16 254 PUSTELNIK ALICJA 2014 K 00:02:03
17 5 LOSSA JULIA Frajda 2015 K 00:02:08
18 19 WILK INGA Miejskie przedszkole nr 32 Katowice 2014 K 00:02:15
19 255 MICHALIK MARTYNA 2014 K 00:02:16
20 253 KOCUR EMIL nr 35 w Katowicach 2015 M 00:02:16
21 12 MAZUREK LIWIA Przedszkole Nr 7 MANHATAN w Ustroniu 2015 K 00:02:17
22 25 SŁODKIEWICZ FELICJA Przedszkole nr 18 w Gliwicach 2015 K 00:02:36
23 258 MATULA FRANEK GRUPA DBK KATOWICE 2015 M 00:02:47
24 7 NOWAK KACPER PORAŻENI SPORTEM 2015 M 00:02:48
25 260 HAŁACIŃSKA JOANNA 2014 K 00:03:04
26 20 WILK NINA Miejski żłobek Katowice 2016 K 00:03:05
27 262 HAŁACIŃSKA NATALIA 2016 K 00:03:09
28 27 NIEDZIELA NATAN W Pogoni za Duchem 2016 M 00:03:56

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 248 TRZEBSKA HANNA Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2011 K 00:00:56
2 245 SMOLEJ MICHAŁ 2011 M 00:00:57
3 243 KADŁUCZKA MILENA Sprinter Głogówek-Walce 2011 K 00:00:57
4 249 NIECZYPOR KRZYSZTOF 2011 M 00:00:58
5 254 WRÓBEL LENA PODSTAWOWA 54 Giszowiec /Klub KKS Katowice 2011 K 00:01:01
6 10 RATAJ TOMASZ SP 31 2011 M 00:01:03
7 253 PUSTELNIK JAKUB 2011 M 00:01:03
8 9 PAJĄK OLGA SP 54 w Katowicach 2011 K 00:01:05
9 14 SOBCZAK ALICJA Katowice 2011 K 00:01:09
10 251 IGIELSKI JULIUSZ 2012 M 00:01:12
11 250 JURZYSTA NATALIA Grupa DBK Katowice 2011 K 00:01:13
12 1 PYRK FRANEK Szkoła Podstawowa nr 59 w Katowicach 2011 M 00:01:18
13 5 LOSSA FILIP SP17 2011 M 00:01:22
14 252 KOCUR KALINA nr 35 w Katowicach 2012 K 00:01:22
15 256 AUGUSTYN ADAM ADS Masna 2012 M 00:01:24
16 255 SMOLIK DOBROMIR SwionyFit 2012 M 00:01:25
17 244 KOŻDOŃ HENRYK Przedszkole Bajka 2012 M 00:01:28
18 257 DYBOWSKI DOMINIK Przedszkole nr 94 im. Małego Księcia 2012 M 00:01:29
19 6 WYDRA ANNA Przedszkole nr 59 2012 K 00:01:33
20 4 ROSA ALICJA 2012 K 00:01:41

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 143 KNAPIK KAROL SP Przeczyce 2009 M 00:02:03
2 25 JAROMIN TYMOTEUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W JAWORZNIE 2009 M 00:02:03
3 29 TOKARSKI KUBA SP nr 7 w Jaworznie 2009 M 00:02:03
4 28 TOKARSKA POLA SP nr 7 w Jaworznie 2009 K 00:02:04
5 138 SZEWCZYK KAMILA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:02:05
6 136 SZKUCIK MATEUSZ Szkoła Podstawowa nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach 2010 M 00:02:05
7 21 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ SP 46 Sosnowiec 2010 M 00:02:06
8 18 STAJKOWSKI CEZARY MOSiR Łaziska Górne 2009 M 00:02:07
9 22 SIKORA TOMASZ 2009 M 00:02:08
10 23 THAMM MALWINA SP 33 Katowice 2010 K 00:02:10
11 137 TRZEBSKI MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2009 M 00:02:14
12 1 KHELOUF MALIKA Sp 66 Katowice 2010 K 00:02:14
13 20 GRUSZCZYŃSKI LEON Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:02:15
14 27 STAŃCZYK ANTONI 2010 M 00:02:16
15 35 JAROSZ SZYMON Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu 2009 M 00:02:17
16 19 GRUSZCZYŃSKI KAROL Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:02:18
17 31 LUTOWSKA JULIA Statima Biathlon Team 2009 K 00:02:18
18 4 WYDRA GRZEGORZ Szkoła podstawowa nr 51 2009 M 00:02:19
19 144 ZACZYK PIOTR SP 5 Chorzów 2010 M 00:02:20
20 145 OSTROWSKA NINA SP67 w Katowicach 2010 K 00:02:26
21 12 RATAJ FILIP SP 31 2009 M 00:02:35
22 11 KANIA OLIWIA SP nr 6 2010 K 00:02:35
23 15 PIETRZYK DAWID citytrial 2009 M 00:02:36
24 30 BABINSKI MICHAŁ Statima Biathlon Team 2010 M 00:02:37
25 9 PINKAWA DOROTA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2009 K 00:02:41
26 146 DROŻDŻ DARIA Szkoła Podstawowa nr 51 w Katowicach 2009 K 00:02:42
27 32 BEDNARSKI ŁUKASZ Statima Biathlon Team 2010 M 00:02:43
28 7 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:02:43
29 16 NOWAK JULIAN SP 6 Jaworzno 2009 M 00:02:49
30 141 AUGUSTYN ALEKSANDRA ADS Masna 2010 K 00:03:01
31 14 KUCZYŃSKA TAMARA SP 33 2010 K 00:03:04
32 34 KLEJSZTA DAWID #czeladzbiega 2010 M 00:03:14
33 139 KLICH MAJA Szkoła Podstawowa nr 4 w Mysłowicach 2010 K 00:03:17
34 6 NOWAK JAKUB PORAŻENI SPORTEM 2010 M 00:03:27
35 26 WILK BRUNO Szkoła podstawowa nr 51 z ośrodkiem integracyjnym 2010 M 00:03:32

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 133 ZACZYK ŁUKASZ SP MS Chorzów 2007 M 00:04:12
2 130 RINKE ŁUKASZ PS Walce 2007 M 00:04:17
3 132 DARLIŃSKI DAWID ADEA 2007 M 00:04:21
4 35 WYSZTYGIEL NATAN 21 szkoła podstawowa w Katowicach 2006 M 00:04:29
5 31 RYCHLIK PATRYK LISY PUSTYNI 2008 M 00:04:33
6 24 THAMM MICHALINA SP 33 Katowice 2007 K 00:04:33
7 30 BEDNARSKI MATEUSZ Statima Biathlon Team 2008 M 00:04:43
8 15 JASKÓLSKA MARTYNA UKS Statima Biathlon Team 2008 K 00:04:50
9 20 DYRKA MATEUSZ SP Przeczyce 2008 M 00:04:50
10 129 KADŁUCZKA KACPER Sprinter Głogówek-Walce 2006 M 00:05:13
11 6 OCHOT KAJETAN Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach 2008 M 00:05:14
12 25 CZYLOK NIKODEM Czechowicka Biega 2008 M 00:05:21
13 16 JANECKI SZYMON SP 51 KATOWICE 2007 M 00:05:35
14 27 STAŃCZYK BARTŁOMIEJ 2007 M 00:05:44
15 17 WACHOWSKA DOMINIKA Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu im. Juliusza Słowackiego 2007 K 00:05:59
16 22 STEFANI MICHAŁ SP 67 w Katowicach 2008 M 00:06:15
17 18 WACHOWSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu im. Juliusza Słowackiego 2006 K 00:06:18
18 131 SMOLEJ MATEUSZ 2007 M 00:06:21
19 36 FICEK ADRIAN SP 34 KATOWICE 2008 M 00:06:22
20 23 LANDAU DAWID UKS Orzeł Katowice 2007 M 00:06:22
21 142 KOŁODZIEJ JULIA ZSP 5 Gliwice 2006 K 00:06:54
22 139 ŻYREK JAKUB Grupa DBK Katowice 2007 M 00:07:18
23 11 POLOK KINGA 2006 K 00:08:24
24 7 SUSKI ZENON SP 36 Bielsko-Biała 2006 M 00:11:21

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 346 FLOREK KAMIL PSP Walce 2005 M 00:08:40
2 210 GRUSZCZYŃSKI FILIP Wodnik Siemianowice Śląskie 2005 M 00:08:41
3 347 DRAZIK KASPER UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 M 00:09:03
4 349 NOWAK JACEK UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 M 00:09:19
5 345 PIOTROWSKA JOANNA 2004 K 00:10:12
6 348 TOMCZYK WIKTOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 M 00:10:24
7 215 KONDOSZEK ROKSANA SP 20 Jaworzno 2003 K 00:10:35
8 353 SZYMCZAK TADEUSZ Szkoła 2005 M 00:10:44
9 203 SUSKI KACPER SP 36 Bielsko-Biała 2005 M 00:10:51
10 202 CENKIER WERONIKA MOSIR ŁAZISKA GORNE 2005 K 00:10:52
11 204 FIGIEL MAGDALENA SP 53 2005 K 00:11:06
12 350 KOSTELNIK EMILIA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 K 00:11:08
13 351 MARSZAŁKOWSKA DOROTA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2005 K 00:11:33
14 216 KANIA JESSICA 2005 K 00:11:41
15 352 JEDLIŃSKA ALEKSANDRA SP59 Katowice 2005 K 00:12:45
16 205 ŚWITAŁA KAMIL 2003 M 00:12:51
17 212 STEFANI BARBARA SP 67 w Katowicach 2004 K 00:12:53
18 338 SEWERYN JULIA SP 10 Mysłowice 2004 K 00:13:09
19 209 NOWAK EMILIA SP 6 Jaworzno 2005 K 00:14:50

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni