z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

16.12.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 22 BEDNARZ FILIP Przedszkole nr 40 w Katowicach 2013 M 00:01:24
2 2 PYRK HANIA Przedszkole nr 90 im Wróbelka Elemelka w Katowicach 2013 K 00:01:30
3 227 HAŁACIŃSKI ADAM 2013 M 00:01:32
4 23 MUSIOŁ AMELIA 2014 K 00:01:40
5 15 WAWROSZ SONIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Katowicach 2013 K 00:01:46
6 1 OPIŁEK MAJA Miejskie Przedszkole 97 Katowice 2014 K 00:01:47
7 3 KHELOUF ALIYAH 2014 K 00:01:48
8 231 KLICH POLA Miejskie Przedszkole nr 20 w Mysłowicach 2013 K 00:01:52
9 26 SŁODKIEWICZ MARIA Przedszkole nr 18 w Gliwicach 2013 K 00:01:56
10 8 WÓJCIK WIKTORIA 2014 K 00:02:00
11 232 JARZĘBOWICZ ALICJA MP nr 87 2013 K 00:02:04
12 14 PIETRZYK VANESSA citytrial 2014 K 00:02:05
13 228 KOŻDOŃ TOMASZ Przedszkole Bajka 2014 M 00:02:06
14 243 HAŁACIŃSKA JOANNA 2014 K 00:02:27
15 25 SŁODKIEWICZ FELICJA Przedszkole nr 18 w Gliwicach 2015 K 00:02:37
16 19 WILK INGA Miejskie przedszkole nr 32 Katowice 2014 K 00:03:05
17 16 WALCZAK PASCAL 2016 M 00:03:28
18 7 NOWAK KACPER PORAŻENI SPORTEM 2015 M 00:03:35
19 242 WOŁUJEWICZ MIKOŁAJ 2016 M 00:03:37
20 20 WILK NINA Miejski żłobek Katowice 2016 K 00:03:53
21 27 NIEDZIELA NATAN W Pogoni za Duchem 2016 M 00:04:01

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 206 WRÓBEL LENA PODSTAWOWA 54 Giszowiec /Klub KKS Katowice 2011 K 00:01:04
2 9 PAJĄK OLGA SP 54 w Katowicach 2011 K 00:01:06
3 10 RATAJ TOMASZ SP 31 2011 M 00:01:06
4 212 KADŁUCZKA MILENA Sprinter Głogówek-Walce 2011 K 00:01:09
5 15 SKOMOROWSKI FRANCISZEK SP2 2011 M 00:01:09
6 16 JAROSZ MACIEJ Przedszkole Miejskie nr 39 w Bytomiu 2012 M 00:01:10
7 14 SOBCZAK ALICJA Katowice 2011 K 00:01:11
8 220 TRZEBSKA HANNA Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2011 K 00:01:13
9 7 MIKTUS ALICJA SP NR 51 2011 K 00:01:14
10 1 PYRK FRANEK Szkoła Podstawowa nr 59 w Katowicach 2011 M 00:01:24
11 233 IGIELSKI JULIUSZ 2012 M 00:01:25
12 236 AUGUSTYN ADAM ADS Masna 2012 M 00:01:26
13 3 KOZIARZ ALICJA SP 51 w Katowicach 2011 K 00:01:30
14 13 FAULHABER NATALIA SP51 2011 K 00:01:32
15 240 JARZĘBOWICZ EWA MP nr 87 2012 K 00:01:39
16 239 DYBOWSKI DOMINIK Przedszkole nr 94 im. Małego Księcia 2012 M 00:01:41
17 224 BALCAREK HANNA 2012 K 00:01:42
18 238 JURZYSTA NATALIA Grupa DBK Katowice 2011 K 00:01:43
19 237 KOŻDOŃ HENRYK Przedszkole Bajka 2012 M 00:01:45
20 2 KOZIARZ AGATA MP 59 w Katowicach 2012 K 00:01:46

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 124 KNAPIK KAROL SP Przeczyce 2009 M 00:02:08
2 29 TOKARSKI KUBA SP nr 7 w Jaworznie 2009 M 00:02:09
3 22 SIKORA TOMASZ 2009 M 00:02:09
4 28 TOKARSKA POLA SP nr 7 w Jaworznie 2009 K 00:02:10
5 18 STAJKOWSKI CEZARY MOSiR Łaziska Górne 2009 M 00:02:12
6 35 JAROSZ SZYMON Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu 2009 M 00:02:16
7 111 SZEWCZYK KAMILA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:02:19
8 31 LUTOWSKA JULIA Statima Biathlon Team 2009 K 00:02:19
9 1 KHELOUF MALIKA Sp 66 Katowice 2010 K 00:02:21
10 25 JAROMIN TYMOTEUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W JAWORZNIE 2009 M 00:02:21
11 108 TRZEBSKI MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2009 M 00:02:22
12 104 SZKUCIK MATEUSZ Szkoła Podstawowa nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach 2010 M 00:02:23
13 120 MATYKA ZUZANNA MOSiR Łaziska Górne 2009 K 00:02:27
14 21 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ SP 46 Sosnowiec 2010 M 00:02:30
15 3 KLIMAS KSAWIER Szkoła Podstawowa nr 58 w Katowicach 2010 M 00:02:32
16 19 GRUSZCZYŃSKI KAROL Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:02:33
17 122 OSTROWSKA NINA SP67 w Katowicach 2010 K 00:02:42
18 10 NIEDZIELA MARTYNA Szkoła Podstawowa 51 Katowice 2009 K 00:02:43
19 9 PINKAWA DOROTA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2009 K 00:02:44
20 15 PIETRZYK DAWID citytrial 2009 M 00:02:44
21 121 DROŻDŻ DARIA Szkoła Podstawowa nr 51 w Katowicach 2009 K 00:02:44
22 123 ZACZYK PIOTR SP 5 Chorzów 2010 M 00:02:46
23 2 MYNARSKI ADAM UKS Orzeł Katowice 2009 M 00:02:49
24 116 AUGUSTYN ALEKSANDRA ADS Masna 2010 K 00:02:49
25 20 GRUSZCZYŃSKI LEON Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:02:50
26 17 NOWAK ANASTAZJA 2009 K 00:02:54
27 115 KOŁODZIEJ MAŁGORZATA SP 1 Gliwice 2010 K 00:03:01
28 32 BEDNARSKI ŁUKASZ Statima Biathlon Team 2010 M 00:03:05
29 14 KUCZYŃSKA TAMARA SP 33 2010 K 00:03:06
30 13 MACHURA MARCEL Grupa DBK Katowice 2010 M 00:03:08
31 114 KLICH MAJA Szkoła Podstawowa nr 4 w Mysłowicach 2010 K 00:03:10
32 16 NOWAK JULIAN SP 6 Jaworzno 2009 M 00:03:12
33 6 NOWAK JAKUB PORAŻENI SPORTEM 2010 M 00:03:26
34 26 WILK BRUNO Szkoła podstawowa nr 51 z ośrodkiem integracyjnym 2010 M 00:04:03
35 106 KUREK ADAM Szkoła Specjalna 2008 M 00:04:22

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 24 THAMM MICHALINA SP 33 Katowice 2007 K 00:04:26
2 35 WYSZTYGIEL NATAN 21 szkoła podstawowa w Katowicach 2006 M 00:04:27
3 115 ZACZYK ŁUKASZ SP MS Chorzów 2007 M 00:04:28
4 37 DARLIŃSKI DAWID ADEA 2007 M 00:04:29
5 128 RINKE ŁUKASZ PS Walce 2007 M 00:04:33
6 31 RYCHLIK PATRYK LISY PUSTYNI 2008 M 00:04:40
7 20 DYRKA MATEUSZ SP Przeczyce 2008 M 00:04:44
8 26 PORWOLIK OLIWIA SP 4 Mikołów 2007 K 00:04:45
9 126 FORAJTER FILIP UKS SPRINT KATOWICE 2007 M 00:04:48
10 30 BEDNARSKI MATEUSZ Statima Biathlon Team 2008 M 00:04:49
11 15 JASKÓLSKA MARTYNA UKS Statima Biathlon Team 2008 K 00:05:07
12 29 BABINSKI FILIP Statima Biathlon Team 2008 M 00:05:13
13 25 CZYLOK NIKODEM Czechowicka Biega 2008 M 00:05:14
14 12 FRĄCZEK OLIWIA SP 6 Myszków 2007 K 00:05:18
15 33 KOCUR PATRYK SP 2 Radzionków 2008 M 00:05:21
16 21 FAULHABER BENIAMIN 2008 M 00:05:21
17 1 SZOŁTYS PAWEŁ 87 DH Mroczna Puszcza 2007 M 00:05:25
18 9 NIEDZIELA ADRIAN Szkoła Podstawowa 51 2007 M 00:05:28
19 16 JANECKI SZYMON SP 51 KATOWICE 2007 M 00:05:28
20 6 OCHOT KAJETAN Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach 2008 M 00:05:33
21 130 KADŁUCZKA KACPER Sprinter Głogówek-Walce 2006 M 00:05:41
22 110 CZEMPAS OLIWIA MOSiR Łaziska Górne 2008 K 00:05:42
23 111 KOWAL ALEKSANDRA MOSiR Łaziska Górne 2006 K 00:05:44
24 32 PTAK KAROLINA Szkoła 2007 K 00:05:46
25 109 KOŁODZIEJ JULIA ZSP 5 Gliwice 2006 K 00:05:57
26 113 BORECKA WIKTORIA Grupa DBK Katowice 2006 K 00:06:22
27 147 CZELNY ZOFIA Smashing Pąpkins 2008 K 00:06:24

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 337 MAŃDOK ŁUKASZ MOSIR ŁAZISKA GORNE 2003 M 00:09:03
2 334 DRAZIK KASPER UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 M 00:09:13
3 330 FLOREK KAMIL PSP Walce 2005 M 00:09:16
4 335 NOWAK JACEK UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 M 00:09:47
5 213 THAMM MILENA SP 33 Katowice 2005 K 00:10:08
6 217 SZYMCZAK TADEUSZ Szkoła 2005 M 00:10:23
7 338 ŁABA DANIEL MKS MOSM Bytom 2003 M 00:10:39
8 336 CIAŁOŃ BARTEK MOSIR ŁAZISKA GORNE 2004 M 00:11:05
9 215 KONDOSZEK ROKSANA SP 20 Jaworzno 2003 K 00:11:15
10 202 CENKIER WERONIKA MOSIR ŁAZISKA GORNE 2005 K 00:11:15
11 204 FIGIEL MAGDALENA SP 53 2005 K 00:11:22
12 343 PEREK MACIEJ SP Omega 2005 M 00:12:06
13 340 PATRYAS OLAF OMEGA 2005 M 00:12:07
14 333 ZIELEŹNY KAROLINA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2005 K 00:12:38
15 339 JEDLIŃSKA ALEKSANDRA SP59 Katowice 2005 K 00:12:57
16 208 MACHURA MAKSYMILIAN Grupa DBK Katowice 2004 M 00:13:20
17 341 SEWERYN JULIA SP 10 Mysłowice 2004 K 00:13:28
18 209 NOWAK EMILIA SP 6 Jaworzno 2005 K 00:13:28
19 214 PTAK PAULINA Szkoła 2005 K 00:13:54
20 211 PASTUSZKA JOANNA SP 4 Mysłowice z Oddziałami Dwujęzycznymi 2004 K 00:15:03
21 342 KAMIŃSKA JOANNA SP 10 Mysłowice 2005 K 00:15:38

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni