z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

04.02.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 58 SMITH COHEN 2012 M 00:01:25
2 3 STĘPIEŃ MARTYNA Pezedszkole 2012 K 00:01:33
3 62 ROSA ALICJA 2012 K 00:01:47
4 50 HERDUŚ LENA 2013 K 00:01:48
5 6 DUDZIK STANISŁAW 2014 M 00:01:50
6 65 JURECZKO NINA PARKRUN KATOWICE 2014 K 00:02:04
7 2 KOZIARZ AGATA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2012 K 00:02:05
8 11 MICHALIK MARTYNA 2014 K 00:02:32
9 53 KUREK ADAM 2008 M 00:03:39

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 KHELOUF MALIKA Sp66 Katowice 2010 K 00:01:03
2 5 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ 2010 M 00:01:07
3 31 GRUSZCZYŃSKI KAROL UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:01:10
4 32 GRUSZCZYŃSKI LEON UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:01:10
5 22 DUDZIK ZOFIA Przedszkole w Łące 2011 K 00:01:15
6 8 KANIA OLIWIA SP nr 6 2010 K 00:01:16
7 16 NOWAK PAULINA Szkoła 2010 K 00:01:16
8 13 SKOMOROWSKI FRANCISZEK Przedszkole nr. 67 2011 M 00:01:20
9 19 PAJĄK OLGA MP 59 W KATOWICACH 2011 K 00:01:21
10 15 HABIŃSKI FILIP 2010 M 00:01:21
11 20 OBOZ ISABELLA URODZENI BIEGACZE www.bornrunners.pl 2011 K 00:01:22
12 26 KOTAS MIKOŁAJ Szkoła 2010 M 00:01:23
13 11 NOWAK JAKUB Szkoła podstawowa nr 54 Katowice-Giszowiec 2010 M 00:01:24
14 14 MACHURA MARCEL Grupa DBK Katowice 2010 M 00:01:28
15 18 MIKTUS ALICJA Miejskie Przedszkole nr 91 z Oddziałami Integracyjnymi 2011 K 00:01:28
16 10 KOZIARZ ALICJA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2011 K 00:01:31
17 63 SOBCZAK ALA Przedszkole 51 2011 K 00:01:31
18 7 MAZUR MARIA Przedszkole 89 2011 K 00:01:34
19 25 DYRKA SZYMON 2011 M 00:01:36
20 3 RADZIEJEWSKA ZOSIA 2010 K 00:01:36
21 24 DYRKA BARTOSZ 2011 M 00:02:10
22 1 BIELEC AGNIESZKA 2011 K 00:02:45

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 10 DUDZIK KRZYSZTOF LKS PSZCZYNA 2008 M 00:01:53
2 11 DYRKA MATEUSZ 2008 M 00:01:57
3 24 KNAPIK KAROL SP Przeczyce 2009 M 00:02:02
4 2 OCHOT KAJETAN SP nr 1 Mysłowice 2008 M 00:02:05
5 77 TOKARSKA POLA SP 7 Jaworzno 2009 K 00:02:06
6 70 STAJKOWSKI CEZARY MOSIR Łaziska Górne 2009 M 00:02:10
7 14 JAROMIN TYMOTEUSZ SP7 JAWORZNO 2009 M 00:02:15
8 78 TOKARSKI KUBA SP 7 Jaworzno 2009 M 00:02:19
9 18 ŻYŁKA KUBA Szkoła Podstawowa nr 6 w Zabrzu 2009 M 00:02:26
10 6 GAMZA ANNA UKS Wodnik 2009 K 00:02:28
11 4 NOWAK JULIAN SP 6 JAWORZNO 2009 M 00:02:31
12 1 MYNARSKI ADAM UKS Orzeł Katowice 2009 M 00:02:34
13 68 MOĆKOWSKA JULIA 2009 K 00:02:45
14 25 MICHALIK KAROLINA SP 11 KATOWICE 2008 K 00:03:14

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 67 CENKIER WERONIKA MOSIR Łaziska Górne 2005 K 00:03:45
2 6 KACZMAREK ALEKSANDER SP 12 Katowice 2005 M 00:04:11
3 8 WACHOWSKA DOMINIKA SP nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2007 K 00:04:14
4 18 FIGIEL MAGDALENA sp.53 2005 K 00:04:19
5 10 LIGOCKA MAJA 2005 K 00:04:28
6 1 NOWAK EMILIA SP 6 JAWORZNO 2005 K 00:04:34
7 28 FROSZTĘGA IGA UKS JUDO MYSŁOWICE 2007 K 00:04:44
8 9 WACHOWSKA ZUZANNA SP nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2006 K 00:04:44
9 7 STĘPIEŃ JULIA SZKOŁA 2007 K 00:04:52
10 74 KOŁODZIEJ JULIA ZSP5 2006 K 00:05:00
11 75 SEKUŁA SARA GRUPA DBK WROCŁAW 2008 K 00:06:30
12 73 POLOK KINGA 2006 K 00:07:26

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 257 SZTUK KAMIL MOSIR Łaziska Górne 2002 M 00:06:22
2 258 ŁABA DANIEL 2003 M 00:06:33
3 203 PORWOLIK BERNADETA UKS Trójka Mikołów 2004 K 00:07:22
4 204 BIESZCZAD KAMIL Sekcja Morsowania i Lodowego Pływania TERMOKLINA 2002 M 00:07:33
5 201 KANIA WIKTORIA MOS Sosnowiec, Gim nr 18 2003 K 00:08:05
6 202 MACHURA MAKSYMILIAN Grupa DBK Katowice 2004 M 00:09:26
7 206 STEFANI BARBARA SP 67 w Katowicach 2004 K 00:09:30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni