z

Wrocław

Listy startowe

CITY TRAIL onTour

28.07.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Sobczyk Tomasz 1977 M40 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
2 Kubica Paweł 1985 M30 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
4 Chrzanowski Patryk 1989 M30 PCH SPORT TEAM
5 Sipurzyńska Ewa 1979 K40
6 Tomczak Henryk 1962 M50 WKB PIAST WROCLAW
9 Ślimak Agata 1990 K30
10 Pokrzywiński Marcin 1991 M30
14 Wawrzyniak-Wacko Zofia 1986 K30 kobietybiegaja.pl / Zoffee Kawiarnia
15 Wacko Marcin 1985 M30 Zoffee Team
16 Skoracka Anna 1992 K20 Run Vegan!
17 Wieczorek Jacek 1972 M40 Velicante Sport Team
18 DYMKOWSKA MAŁGORZATA 1976 K40 Velicante Sport Team
19 Chaszczewska Monika 1981 K40
20 KOCHMAN KATARZYNA 1986 K30 #SobasTeam
21 Merklinghaus-Kober Monika 1975 K40 Speed Feet 16 / parkrun Kościan
22 Mielczarek Tomasz 1975 M40
23 Kusal Tomasz 1995 M20
24 Puchalska Katarzyna 1981 K40 Velicante Sport Team
25 Srokowska Joanna 1981 K40
26 Kucharski Robert 1980 M40 Zakochaj się w bieganiu
27 Możejko Ines 1987 K30 STREFA-DOBREJ-FORMY.COM
28 Bagiński Łukasz 1981 M40 Grupa Biegowa Melo-Śmiacz
29 Srokowski Łukasz 1983 M30
30 Nowicki Mateusz 1995 M20
31 Kucharska Kamila 1983 K30 Zakochaj się w bieganiu
32 Dobrowolska Agnieszka 1994 K20
33 Sahaj Danuta 1992 K20
34 Sajduda Adam 1993 M20 POKAZECISWIAT
35 Broda Dominik 1986 M30
36 Mas Dominik 1984 M30
37 Olaczek Łukasz 1979 M40 Tata startuje // TRI AMO
39 Ratymirski Wojciech 1977 M40 #sobasteam
40 Skrajny Łukasz 1981 M40 HAKUNA MATATA
41 Marcinkowski Jakub 1998 M20 140minut.pl
43 Woźniak Karolina 1995 K20 SOBCZYK TEAM- MKS SIECHNICE
44 Ogrodnik Anna 1983 K30 Zakochaj sie w bieganiu
45 Filipek Agnieszka 1981 K40 Klub Bobika
46 Wróbel Damian 1989 M30
47 Korgól Anna 1983 K30 RUN WISZNIA RUN
48 Antoniewicz Grzegorz 1985 M30 91 batalion logostyczny
49 Bartosik Kamila 1977 K40 Night Runners Wrocław/#SobasTeam
50 Świca Magdalena 1989 K30
51 Sobczak Tomasz 1981 M40 140minut.pl
52 Bała PitEr 1985 M30 Night Runners
53 Pużyńska Alicja 1975 K40
54 Smyrnova Kateryna 1986 K30
55 Kowalczyk Paweł 1973 M40 ArdentCode
56 Koczan Henryk 1961 M60
57 Zwierz Patryk 1984 M30 #SOBASTEAM
58 Strzyżewski Maciek 1993 M20 BNW Bo Nie Wypada
59 Łozienko Anna 1991 K30 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
60 Czaja Małgorzata 1976 K40 Running Academy
61 Wendland Michał 1989 M30
62 Bondrow Krzysztof 1991 M30 Makoś team
63 Witek Andrzej 1992 M20 140minut.pl
64 Antoniak-Witek Joanna 1992 K20 140minut.pl
65 Studnicki Paweł 1979 M40 140minut.pl
66 Mazurkiewicz Agnieszka 1975 K40 140Minut
67 Ząbek Łukasz 1978 M40 140minut.pl
68 Pietrzyk Tomasz 1979 M40 140minut.pl
69 Szczęśnik Jerzy 1968 M50 WOSIEK Team
70 Żukrowska Kornelia 1988 K30
71 Przybysławski Kamil 1982 M30 140minut.pl
72 Sędzik Piotr 1994 M20 Applover
73 Jagniątkowski Jacek 1980 M40 Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
74 Lis Szymon 1986 M30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
75 Hawron Agnieszka 1972 K40
76 Hawron Tomasz 1972 M40
77 Ciołkowska Katarzyna 1981 K40
78 Czech Dorota 1976 K40 AFR Poland
79 Stodółka Szymon 1986 M30 Wosiek Team
80 BARAN EWA 1978 K40 MARATON TEAM
81 Sahaj-Zawadzka Idalia 1988 K30
82 Peniowicz Justyna 1987 K30
83 Gorczyński Filip 1974 M40
84 Wrońska Daniela 1989 K30 140minut.pl
85 BANACHOWSKI WALDEMAR 1976 M40 WALVET
86 TOMCZAK ANNA 1976 K40 Biegam bo biegam
87 Hołubowicz Anita 1993 K20 Wosiek Team
88 Stippa Adam 1981 M40 Piekielni Warszawa
89 Wiater Monika 1986 K30
90 Jopek Monika 1982 K30
91 Świątek Łukasz 1981 M40
92 Szerszeń Agata 1983 K30 Dtr Biega / Mario Team
93 Sukiennik Łukasz 1991 M30
94 Grzegorek Bartlomiej 1993 M20
95 Szachniewicz Joanna 1970 K50 Heart Attack
96 Grochowska Anna 1982 K30
97 Glapa Beata 1990 K30 PRO366
98 Łopatka Olga 1979 K40 Brak
99 Drwięga Jadwiga 1979 K40 Bergson Team Run
100 Wolak-Łakomy Dominika 1982 K30 Bergson Team Run
101 Królikowska Anita 1979 K40 Bergson Team Run
102 Soszka Katarzyna 1987 K30
103 Jordanek Tomasz 1988 M30
104 Bujała Michał 1987 M30
105 Hyżyk Anna 1977 K40
107 Robak Manuela 1989 K30
108 Tyburek Rafał 1978 M40 Sobczyk Team-MKS Siechnice
109 Witkowski Michał 1985 M30
110 Gałosz Łukasz 1992 M20
111 Olaczek Magdalena 1979 K40 Tata startuje TEAM
112 Lobka Arkadiusz 1973 M40
113 Pelc Paweł 1978 M40 LoMag Software
114 Korman Mariola 1985 K30 Akademia Biegania
115 CHUDZINSKA Patrycja 1986 K30
116 PRUSEK PIOTR 1974 M40
117 KRÓLIKOWSKI Piotr 1980 M40 Bergson Team Run
118 Lorek Jakub 1993 M20
119 Więckowska Agata 1984 K30 Zakochaj się w bieganiu
120 Trombik-Cwiek Agnieszka 1976 K40
121 KOLASA PIOTR 1990 M30 MKS Siechnice
122 Chabińska Paulina 1995 K20 Akademia Biegania
123 Grajnert Małgorzata 2000 K20 Sobczyk team- MKS SIECHNICE
124 Trzeciak Jacek 1978 M40 MKS Siechnice
125 Czarciński Michał 1974 M40
126 Kurowska Paulina 1999 K20
127 Wirth-Czarcińska Magdalena 1975 K40
128 Kluz Adrianna 1983 K30
129 Kanus Marta 1980 K40
130 Przybylski Filip 1979 M40 Niedoścignione Jenoty
131 Bielecki Grzegorz 1976 M40 Happy School
131 Bielecki Grzegorz 1976 M40 Happy School
132 Pokarowska Hania 1983 K30
133 Michalewska-Szubert Anna 1981 K40
134 Wróbel Tomasz 1981 M40 TEAM DRACZYŃSKI
135 Powolna Żaneta 1995 K20
136 Dykas Marcin 1982 M30
137 Dykas Malgorzata 1990 K30
138 SIKOŃ-WILCZYŃSKA MAGDALENA 1975 K40
140 Królikowska Sylwia 1980 K40
141 Jamrozik Mateusz 1984 M30 Matner Running Team
142 Dryńkowska Anna 1985 K30
143 Lipkowski Artur 1992 M20 Chodzi o bieganie
144 Cwiek Szymon 1976 M40
145 Bazan Marcin 1984 M30
146 Zielonka Leszek 1984 M30 DEVINITI
147 Kulczycka Anna 1975 K40
148 Jaworski Łukasz 1994 M20
149 Esteve Suarez Oliwia 1996 K20
150 Kuc Asia 1989 K30
151 Stanisz Radosław 1983 M30 bezklubowy
152 Ratajczak Marek 1966 M50 Triathlon Club Wrocław
153 Mackiw Olga 1997 K20
154 Bury Marcin 1978 M40 Triathlon Club Wrocław
155 Ratajczak Karolina 1969 K50 Triathlon Club Wrocław
156 Marciniak Barbara 1961 K60 Triathlon Club Wrocław
157 Kubicz Kamila 1984 K30
158 Poźniak Łukasz 1975 M40 Triathlon Club Wrocław
159 Biały Aleksander 1958 M60 Triathlon Club Wrocław
160 Hendel Mirela 1998 K20
161 Esteve Suarez Jakub 1987 M30
162 Ciechanowska Iwona 1980 K40
163 Hołubowicz Krzysztof 1970 M50 Matner Running Team
164 Rabsztyn Andrzej 1978 M40 FUNTRI
165 Banach Dawid 1985 M30
166 Karmowska Magdalena 1979 K40
168 Respondek Dariusz 1974 M40
169 Wojciechowski Bartosz 1973 M40
170 Stępień Grzegorz 1977 M40 Wieczorne bieganie w Opolu
171 Stępień Kamila 1987 K30 Wieczorne bieganie w Opolu
174 Szczepański Maciej 1989 M30
175 Spikowska Monika 1981 K40
176 Pietras Kinga 2001 K20
177 Kołacz Arkadiusz 1966 M50 Maraton Team
178 Potocki Marcin 1978 M40
179 Chatys Przemysław 1990 M30 Akademia Biegania
180 Słobodzian Jerzy 1966 M50 Nysa Biega
181 Wysok Piotr 1977 M40 MARATON TEAM
182 Pietrzak Błażej 1981 M40
183 Nowak Paweł 1986 M30 Lipa Piotrowska Running Team
184 Krause Tomasz 1983 M30 Atos Runners
185 Cieszkowska-Kuchta Magdalena 1972 K40
186 Kowalski Rafał 1971 M50 CICLISMO WROCŁAW
187 Janusz Iza 1994 K20
188 Grygiel Ilona 1999 K20 Sobczyk Team - MKS Siechnice
189 Nalepa Jola 1982 K30
190 Gajdowski Przemysław 1985 M30
191 Dzikowska Natalia 1988 K30 Trenuj z nami
192 Pudlis Dawid 1990 M30 BNY MELLON
193 Zymlinski Robert 1970 M50 Heart Attack
194 Onichimowska Katarzyna 1980 K40 Wataha
195 Miaśkiewicz Sylwia 1979 K40
196 FLOREK KATARZYNA 1988 K30
197 Nalepa Agata 1983 K30
198 Cuch Adam 1973 M40 Szybki Janusz Biegania
199 Cylich Paweł 1979 M40 aka Dj Niuton
200 Kwit Ania 1976 K40
201 Wylężek michał 1990 M30
202 Kołaczek Sylwia 1980 K40
203 Kurosz Renata 1993 K20
204 Królikowski Robert 1985 M30
205 Krzyśków Piotr 1983 M30 Velicante Sport Team
206 Hojko Adrianna 1991 K30
207 Ptak Arkadiusz 1979 M40 Spartanie Dzieciom
208 Jaworska Monika 1992 K20
209 Cieśla Piotr 1998 M20 -
210 Lewiński Jan 1981 M40 Podatki to kradzież
211 Kubicki Piotr 1985 M30
212 Bublis Grzegorz 1983 M30 Wabco Running
213 Podhajska Agata 1974 K40
214 Pawlus Klaudia 2000 K20
215 Kabała Przemysław 1981 M40 Cogitare Team
216 DOMAGAŁA GRAŻYNA 1986 K30 Night Runners Wrocław
217 Wójcik Wojciech 1973 M40
218 Wójcik Katarzyna 1978 K40
219 Regimowicz Tomasz 1976 M40 Team Draczyński
220 Cichosz Arkadiusz 1973 M40
221 Kaliciński Jarosław 1982 M30 Ślęzak Team
222 Drop Łukasz 1980 M40 WATAHA
225 SKOWRON-MARKOWSKA STEFANIA 1980 K40
226 Kowalik Anna 1993 K20
227 ŁĄK TOMASZ 1972 M40 NOA
230 Woźniak Konrad 1984 M30
231 Barwicka Sonia 1985 K30
232 Husak Mateusz 1992 M20 mRunners
233 Jarząbek Michał 1988 M30 mRunners
234 Markiewicz Michał 1996 M20
235 Krzemień Sławomir 1974 M40 KRATOS TRZEBNICA
236 MIERZWA SŁAWOMIR 1981 M40 140minut.pl
237 Hycnar Jowita 1991 K30 PĄCZUSZKI
238 Mielniczuk Joanna 1991 K30 Matner running team
239 Demucha Maciej 2001 M20
240 Różalski Janusz 1964 M50
241 Mojka Tomasz 1985 M30 ROSOCHATE PIŻMAKI
242 BRZEZIŃSKA-MOJKA SYLWIA 1983 K30 ROSOCHATE PIŻMAKI
243 Rogala Klaudiusz 1973 M40 DRUŻYNA SZPIKU
244 Momot Piotr 1986 M30 Triathlon Club Wrocław
245 Drab Paweł 1978 M40 Lean-Tech Run
246 Poważny Marek 1989 M30 Wataha
247 Jóźwik Rafał 1992 M20
248 KULCZEWSKI ŁUKASZ 1980 M40 KB Vamos Amigos Wrocław
249 DRZEWIŃSKA KATARZYNA 1989 K30
250 STASIAK MAŁGORZATA 1976 K40 VELICANTE SPORT TEAM
251 Makułowicz Barbara 1986 K30
252 Gruhn Anna 1982 K30 Podatki to kradzież
253 Miaśkiewicz Krzysztof 1976 M40 Orientop Wrocław
254 Cisło Krzysztof 1981 M40 140minut.pl
256 Urbanska-Krawczyk Izabela 1958 K60 Zakochaj sie w bieganiu
257 Walas Andrzej 1993 M20 Pro-run Wrocław
259 Głomba Michał 1982 M30 System Error
262 Misiorek Emilia 1980 K40
266 Zimoń Adam 1975 M40 Integrum Broker
267 Kapuściński Wojciech 1974 M40
268 Hacuś Tomasz 1975 M40
269 Maleszka Kinga 1985 K30 Grupa Biegowa Melo-Śmiacz
271 Ciepły Maciej 1990 M30
272 Bardziński Rafał 1992 M20 JanoSport Team Legnica
273 Tompalski Wojciech 1979 M40
274 Dyjak Bożena 1963 K50
275 GRZELAK Danuta 1967 K50
276 Kubiak Maciej 1972 M40
277 Mroczkowski Karol 1990 M30 Hakuna Matata
279 Lewandowski Maciej 1989 M30 Aloha Triathlon Team
280 Liputa Emilia 1995 K20 Aloha Triathlon Team
281 Zachara Małgorzata 1985 K30
285 Zachara Łukasz 1982 M30
287 Ziombka Jakub 1981 M40
289 Kircuń Paweł 1975 M40
290 Ruła Maciej 1988 M30
291 Śmigiel Magdalena 1983 K30
292 Gruda Rafał 1997 M20
294 Głód Mateusz 1979 M40 HakunaMatata
300 Skorzec Kamil 1995 M20
301 Masternak Dominik 1999 M20
302 Szumigalski Łukasz 1999 M20
303 Turniak Marek 1979 M40
304 Zawadzki Michał 1977 M40
305 Zawadzka-Jurochnik Justyna 1981 K40
306 Klesta Rafał 1985 M30 ATOS RUNNERS
307 Gawron Arkadiusz 1990 M30
308 Tabor Aleksander 1996 M20
309 Kos Adrian 1992 M20 Smolecka Zadyszka
310 Dżugaj Michał 1992 M20
311 Kędzia Kamil 1986 M30 Ślęzak Team
312 Olas Tomasz 1979 M40 Litwin Sports
313 Drzazga Jakub 1982 M30 Puncher
314 Lary Joanna 1994 K20
315 Pirek Natalia 1986 K30
316 Binkiewicz Agnieszka 1990 K30 Vege Runners
317 Podemski Paweł 1982 M30
318 Zentkowski Błażej 1983 M30
319 Kasprzak Bartłomiej 1980 M40
320 Zagrobelny Radosław 1964 M50 MONKO COFFEE
321 Cabrera Ruiz Ernesto 1983 M30
322 Petrukanec Andrzej 1982 M30
323 Mruk Paweł 1988 M30 140minut.pl
324 Kuczyńska Barbara 1976 K40
325 Kędzia Renata 1985 K30
326 Jasik Wiktor 1995 M20
327 Kluczyński Tomasz 1965 M50 GVT
328 Pasturak Jacek 1968 M50
329 Pawlik Wojciech 1979 M40 Tebia Runners
330 Skibińska Małgorzata 1984 K30
331 Majer Agnieszka 1990 K30
332 Rymut Szymon 1988 M30
333 Nowak-Kasprzak Anna 1985 K30
334 Jarzębska-Majchrzak Agnieszka 1991 K30
335 Majchrzak Maciej 1989 M30 140minut.pl
336 Mazur Patryk 1994 M20
337 Stępień Waldemar 1954 M60 Pszczółkowski Team
338 Iwanczewski Marcin 1981 M40
339 Wyszyńska-Hendzelek Kamila 1989 K30
340 Płonowski Maciej 1989 M30 Pszczółkowski Team
341 WOJTYŁŁO KRZYSZTOF 1949 M60
342 Gąsiorowski Krzysztof 1990 M30 OIRP Wrocław
343 Góral Joanna 2003 K20
344 Zawada Grzegorz 1983 M30
345 Łuczak Justyna 1996 K20 Awl
346 Furlepa Adam 1971 M50
347 Benedyk Mateusz 1986 M30 Podatki to kradzież
348 Strzałka Sławomir 1986 M30 Europa Ubezpieczenia
349 Szczęsny Paweł 1992 M20 Fortum
350 Graf Remigiusz 1969 M50 Turbo Run Leszno
351 Budziewska Katarzyna 1985 K30 Łab Łagiewniki
352 budziewski tomasz 1978 M40
353 WIŚNIEWSKI MACIEJ 1974 M40 MAVIX TEAM
354 Raczyński Andrzej 1971 M50
355 Wollny Łukasz 1990 M30 OIRP Wrocław
356 Mazur Mariusz 1983 M30 Skorpion Polkowice
357 Śpik Katarzyna 1996 K20
358 Śpik Mateusz 1997 M20
359 Żółtowski Bartosz 1982 M30
360 wojtala teresa 1969 K50
361 Szałucki Dariusz 1990 M30 InsERT Team
362 Fedyk Agnieszka 1970 K50
363 Szczepański Darek 1960 M60 Trenujznami.pl
364 Pociecha Paulina 1992 K20
365 Wawrzyniak Krzysztof 1985 M30
366 Olkuska Anna 1971 K50
367 Śpik Krzysztof 1988 M30
368 Barszcz Justyna 1988 K30
369 Zając Małgorzata 1970 K50
370 Matyaszek Waldemar 1976 M40 Brak
371 Matyaszek Weronika 1999 K20
372 Piekarska Alina 1947 K60
373 Piekarski Piotr 1979 M40
374 Piekarska Krystyna 1979 K40
375 Bednarski Adrian 1989 M30
376 Kuryga Anna 1988 K30
377 Kuryga Michał 1982 M30
378 Olkuski Slawek 1971 M50
379 WOJNOWSKI MICHAŁ 1989 M30
380 Michalski Jerzy 1979 M40 https://www.siepomaga.pl/aneta
381 Gronowska Anna 1994 K20
382 TABISZ MARLENA 1975 K40
383 Kaczor Jan 2002 M20 ADRIAN DANILEWICZ GROUP
384 WŁODARCZYK KRZYSZTOF 1981 M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
385 Murmyło Wojciech 1975 M40 HAKUNA MATATA
386 Ruszczyk Paulina 1989 K30
387 Jankowska Karolina 1993 K20 MAKOŚ team
388 Broziński Krzysztof 1975 M40 E-10 ZG LUBIN
389 Hołowińska Katarzyna 1989 K30 Night runners
390 Starościak Marta 1985 K30 Małe Wilczyce Biegowo
391 Kuzera Kalina 1983 K30
392 Mezyk Marcin 1985 M30
393 Zembaty Marek 1979 M40
394 Ulejczyk Marcin 1985 M30
395 Krzaczkowski Łukasz 1980 M40 Dziki Wrocław
396 WROŻYNA AGNIESZKA 1979 K40 ŁAB ŁAGIEWNIKI
397 Popków Anna 1982 K30
398 Gronowska Karolina 1993 K20
399 Barnaś Piotr 1998 M20
400 Stelmach Piotr 1973 M40 Stelmach Team
401 Stelmach Barbara 1969 K50 Stelmach Team
402 Piskorowska Danuta 1980 K40
403 Cholewiński Paweł 1984 M30 Średzcy Biegacze
404 Goloborodko Vladyslav 1992 M20
405 Grosicki Wit 1999 M20 Fitness Piekary Legnica
406 Momot Anna 1978 K40 ŁAB Łagiewniki
407 Napieraj Dominika 1991 K30 CITY TRAIL Team/ FALSTART Rudniki
408 Kural Łukasz 1989 M30 PolmeRun
409 Polak Łukasz 1981 M40 Oborygeni
410 Wojtaszko Michał 1997 M20
411 Broda Michał 2000 M20 Triathlon Club Wrocław
412 Sołtys Ewelina 1984 K30 Rower WRONA
413 Broda Mateusz 2005 M20 Triathlon Club Wrocław
414 Broda Jarosław 1969 M50 Triathlon Club Wrocław
415 Chaszczewski Marcin 1981 M40
416 Styruła Marco 2004 M20
417 Smolik Artur 1972 M40 Manage or Die
418 GAŁKIEWICZ Irena 1974 K40
419 FRYGA MAGDA 1982 K30 ŁAB
420 Staszkowian Magda 1982 K30 ŁAB
421 Grabowski Mateusz 1988 M30 WATAHA
422 Wesołowska Kinga 1995 K20 #55team/ASICSFRONTRUNNERPOLAND
423 Mela Marcin 1984 M30 MSC
424 Mazur Adam 1994 M20
425 JANAS Tomasz 1967 M50 EUROPA UBEZPIECZENIA
426 Lach Agnieszka 1974 K40
427 Just Rafał 1974 M40 Szkoła Podstawowa nr 84
428 Ryś Bartosz 1986 M30 Rugby Wrocław
429 Ślęzak Piotr 1989 M30 ŚlęzakTeam
430 Kuźmicki Karol 1965 M50 Kiku Run Team
431 Chrobot Krzysztof 1963 M50 Ślęzak Team
432 Wenne Artur 1972 M40 InsERT TEAM
433 Strama Dorota 1985 K30
434 Krzaczkowska Iwona 1982 K30 Dziki Wrocław
435 Szczygieł Karolina 1990 K30
436 Ziętek Krzysztof 1973 M40 adidas Runners Warsaw
437 CICHOSZ ANNA 1980 K40 Łab
438 Piasecki Paweł 1976 M40
439 Kosterkiewicz Jarek 1984 M30
440 Madera Andrzej 1977 M40 Kilometry Pomocy
441 Chmielewski Paweł 1982 M30
442 Wolikowska Joanna 1993 K20 Komando Foki
443 Piotrowski Jan 1997 M20 UMED WROC
444 Fedorczak Michał 1995 M20 Wosiek Team
445 Michalak Kamil 1998 M20
446 Szymczyk Filip 1985 M30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni