Wrocław

Listy startowe

Bieg 4

24.02.2024 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Boratyński Dariusz 1997 M23 Wosiek Team
3 Adamczak Kacper 2003 M16 Wosiek Team
4 Wendland Michał 1989 M23 MKS Siechnice
5 Kulik Robert 2002 M16 Wosiek Team
6 Witek Andrzej 1992 M23 CodeTwo / Asics
10 Napieraj Dominika 1991 K23 FALSTART Rudniki
12 Pietras Kinga 2001 K16 Wosiek Team
13 Liputa Emilia 1995 K23 ALOHA HAKUNA
14 Grygiel Ilona 1999 K23 MKS Siechnice
16 Rogala Filip 2007 M16 DRUŻYNA SZPIKU
21 Różańska Magdalena 1976 K45
22 Matysiak Marek 1983 M40 Speed Hiking Polska
23 Frankowska Ela 1982 K40
24 Górnicka Małgorzata 1984 K35
25 Kornak Anna 1993 K23 Drużyna ML
26 Lenart Natalia 1997 K23 Drużyna ML
27 Żółtowski Bartosz 1982 M40
28 Miłek Jakub 1971 M50
29 Ziober Zbigniew 1992 M23 Ex Team
30 Sobczak Tomasz 1981 M40 AW Szybciej
31 Bagińska Katarzyna 1988 K35
32 Stella-Sawicka Anna 1980 K40
33 JANUSZ TOMASZ 1984 M35 DBTP
34 Łowicki Michał 1995 M23
35 Tomczak Katarzyna 1998 K23
36 Murmyło Wojciech 1975 M45 ALOHA HAKUNA
37 Misiorek Emilia 1980 K40
38 Toborowicz Dżesika 1996 K23
39 Śródka Jacek 1981 M40
40 Madera Michał 1986 M35 LECIMY TUTAJ
41 Petkova Ristovska Verica 1986 K35
42 Rodak Szymon 1992 M23 Elektrotechnicy
43 Śródka Anna 1983 K40
44 Szczepański Darek 1960 M60 Trenujznami.pl
45 Kleszczewska Aleksandra 2001 K16
46 Filipek Agnieszka 1981 K40 Klub Bobika
47 Majerczyk-Godlewska Jadwiga 1968 K55 Wrocławskie Morsy
48 Iwanski Grzegorz 1989 M23 DBTP
49 Kasperczyk Marta 1990 K23
50 Ważny Dariusz 1979 M40 WAŻNY TEAM
51 Ważny Artur 2005 M16 WKS Śląsk Wrocław / WAŻNY TEAM
52 Osmenda Jakub 1985 M35
53 Teleńczuk Tomasz 1975 M45 Szybkie Stopy
54 Śnieg Maciej 1985 M35 Szybkie Stopy
55 Kita-Kawecka Barbara 1986 K35 Szybkie Stopy
56 Głód Mateusz 1979 M40
57 Olaczek Łukasz 1979 M40 Tata startuje // TRI AMO
58 Wrońska Daniela 1989 K23 140minut.pl
59 Gniadek Jarosław 1975 M45
60 Hotloś Rafał 1978 M45
61 Wasula Tomasz 1975 M45
62 Wasula Katarzyna 1978 K45
63 Królikowski Krzysztof 1981 M40 BERGSON TEAM
64 Radecki Jakub 1975 M45 Kubutek Running Team Wrocław
65 Kozimor Katarzyna 1980 K40 Kubutek Running Team
66 Woźniak Karolina 1995 K23
67 Moras Daria 1988 K35
68 Hankiewicz-Bomirska Olga 1979 K40
69 Golec Grzegorz 1977 M45
70 Hawron Agnieszka 1972 K50 Parkrun Wrocław
71 Hawron Tomasz 1972 M50 Parkrun Wrocław
72 Stankiewicz Izabela 1977 K45
73 Klisz Iwo 1983 M40
74 Knuth Malwina 1987 K35 Lecimy Tutaj
75 Sznajder Joanna 1983 K40
76 Szczepański Jacek 1968 M55 Pro-run Wrocław
77 Nelke Kamil 1986 M35
78 Nelke Maciej 1961 M60
79 Korościk Ewa 1990 K23
80 Lewiński Jan 1981 M40 Podatki to kradzież
81 Lewandowski Łukasz 1989 M23 LSB-WE-FEEL-IT
82 Ajdukiewicz Marek 1985 M35 LSB-WE-FEEL-IT
83 Martyński Piotr 1985 M35 Biegam bo nie chce mi się chodzić
84 Kraśniewski Krzysztof 1965 M55 KB SUKCES ŻMIGRÓD
85 Socha Piotr 1972 M50 Matner Running Team
86 Kopała Justyna 1978 K45
87 Jeziorowski Ryszard 1963 M60 LSB-WE-FEEL-IT
88 budziewski tomasz 1978 M45 Team aktywni
89 Budziewska Katarzyna 1985 K35 Team Aktywni
90 Dullak Mariusz 1981 M40
91 Kusal Tomasz 1995 M23 Sklep Biegacza
92 AMBROZIK Adam 1975 M45 AMBROZIK TEAM
93 Sytniowski Artur 1985 M35 WMT Animals
94 Pluta Jakub 1986 M35 SwimmingLab
95 Sajewicz Piotr 1986 M35 Koźlak
96 Wojciechowski Bartosz 1973 M50
97 Karmowska Magdalena 1979 K40
98 Jaroszewski Konrad 1993 M23 Aloha Hakuna
99 Głomba Michał 1982 M40 System Error
100 Nowicki Mateusz 1995 M23 AUTOMATT
101 Spychaj Marcin 1980 M40
102 Dziedzic Bartosz 2001 M16
103 Klimowicz Małgorzata 1976 K45
104 Spychaj Agnieszka 1982 K40
105 Siwek Maciej 1986 M35
106 Królikowska Anita 1979 K40 Bergson Team
107 Urbanska Klaudia 1987 K35
108 Królikowska Sylwia 1980 K40
109 Królikowski Przemysław 1978 M45
110 Rupinski Jacek 1979 M40 Smętna Gentlemens Adventure Club
111 Roksela Paweł 1986 M35
112 Szczurek Michał 1991 M23 Smętna Gentlemens Adventure Club
113 Drapała Marzena 1993 K23
114 Koziołek Roman 1983 M40
115 Kuna Marcin 1984 M35
116 Smyrnova Kateryna 1986 K35
117 Bara Bartłomiej 1984 M35
118 Kowalczyk Katarzyna 1988 K35
119 Marczuk Jakub 1993 M23 Matner Running Team
120 Gawrzoł Łukasz 1981 M40 2pokoje.com
121 Różańska Małgorzata 1973 K50 PRO-RUN WROCŁAW
122 Płonowski Maciej 1989 M23 Pszczółkowski Team
123 Skoracka Anna 1992 K23 Run Vegan!
124 Lulis Dawid 1988 M35 Altra Team Red
125 Miskiewicz Michal 1977 M45
126 Brzozowski Paweł 1979 M40
127 Jaworska-Haręza Katarzyna 1979 K40
128 Caban Łukasz 1983 M40
129 Ratajczyk Dominika 1995 K23
130 Bonter Wojciech 1996 M23 FPL-OWE ŚWIRY
131 Aniołczyk Agnieszka 1979 K40
132 Ryfa Tomasz 1978 M45
133 Lewicka Joanna 1992 K23
134 Dreszer Paweł 1985 M35
135 Kolebuk Robert 1972 M50 Rodzina Kolebuków
136 Oleksa Robert 1972 M50
137 Pałgan Anna 1986 K35
138 Zalewska Katarzyna 1990 K23
139 Koślacz Anna 1974 K45 Aktywnie z Kasią
140 KIEŻA MAREK 1988 M35
141 Tymejczyk Jakub 1991 M23
142 Nalepa Jola 1982 K40
143 Kozińska Edyta 1975 K45
144 PRUSEK PIOTR 1974 M45
145 DYMKOWSKA MAŁGORZATA 1976 K45 Velicante Sport Team
146 Posłuszny Paweł 1979 M40 AWF WROCŁAW
147 Waniek Karol 1983 M40
148 Stankiewicz Filip 2006 M16
149 Wolna Żaneta 2006 K16
150 Krzyśków Piotr 1983 M40 Velicante Sport Team
151 Wieczorek Jacek 1972 M50 Velicante Sport Team
152 Wróbel Tomasz 1981 M40 EPAM SYSTEMS POLAND
153 Oleszczyk Piotr 1992 M23
154 Nowakowski Marcin 1983 M40
155 Świątek Ewelina 1980 K40 OIRP WROCŁAW
156 Bielak Miłosz 2001 M16 MLKS Agros Żary
157 Ostrowski Maciej 1986 M35
158 Hejna Rafał 1991 M23
159 Kopacz Michał 1990 M23 Perła Team
160 Kazuła Izabela 1973 K50
161 Kazuła Dawid 1998 M23
162 Proszak Sebastian 1972 M50 GóryLasy
163 Szkudlarski Tomasz 1972 M50 Kilometry Pomocy
164 Harzowski Mateusz 1990 M23 GóryLasy
165 Putyra Adam 1983 M40 Wrocławskie Iten
166 Dobrowolska Agnieszka 1994 K23
167 Gołębiowski Krzysztof 1995 M23
168 Świątek Łukasz 1981 M40
169 Małysko Patrycja 1992 K23 Łiskiersiki
170 Helwich Karina 1994 K23
171 Grodzka Anna 1983 K40
172 Cichy Łukasz 1979 M40 KB Lupus Oleśnica
173 Trzeciak Jacek 1978 M45 MKS Siechnice
174 Multański Tomasz 1971 M50
175 Multańska Dorota 1972 K50
176 Zielińska Magdalena 1982 K40
177 Płatek Dominik 1976 M45 Smętna Gentlemens Adventure Club
178 Chorążewski Paweł 1991 M23 Witkowski Running Team
179 Kolesiński Wojciech 1988 M35 Running Tanks
180 Szpik Agnieszka 1977 K45
181 Szpik Maciej 1975 M45
182 Przybylski Filip 1979 M40 VELICANTE SPORT TEAM
183 Klaus Joanna 1986 K35
184 Więckowski Marek 1982 M40
185 Kłoszewska Ewa 1981 K40 Matner Running Team
186 Mastalerz Mateusz 1991 M23 Witkowski Running Team
187 Jaskólski Marcin 1972 M50 HappyFeetTeam
188 Smoter Ewa 1982 K40
189 Winnicka Magdalena 1975 K45
190 Bartosik Kamila 1977 K45 Smolecka Zadyszka
191 Smoter Anna 1982 K40
192 Dudziak Anna 1987 K35
193 Dudziak Marcin 1988 M35 MKS Siechnice
194 Biczkowska Marta 1979 K40
195 Karpiński Oskar 1981 M40
196 Kurasz Krzysztof 1990 M23
197 Bedarczyk Bogusław 1967 M55 Pro-Run Wrocław
198 Pietroczuk Sylwia 1991 K23 MKS Siechnice
199 Pukalska Urszula 1985 K35 Triathlololo
200 Kowalski Artur 1969 M50 KDPAK-TAX
201 Ruda Kamila 1987 K35 Kuracjusze
202 Michalik-Kwaśnicka Katarzyna 1985 K35 Team Łapka
203 Franczak Mariusz 1977 M45 DTR BIEGA / MARIO TEAM
204 Szczerbakowicz Kamil 1989 M23
205 Dowlaszewicz Małgorzata 1977 K45
206 Kucharska Renata 1966 K55
207 Zieniewicz Wojciech 1975 M45
208 Ślęzak Piotr 1989 M23 ŚlęzakTeam
209 Ogrodnik Anna 1983 K40 Zakochaj sie w bieganiu
210 Tyl Radosław 1979 M40
211 BURAKIEWICZ KLAUDIA 1984 K35
212 Sipurzyńska Ewa 1979 K40
213 Skrzypczak Łukasz 1981 M40 Fight Club
214 SIKOŃ-WILCZYŃSKA MAGDALENA 1975 K45
215 Łowicki Gabriel 2000 M23
216 Filarska Małgorzata 1981 K40 Matner Running Team
217 Możejko Ines 1987 K35 Strefa Dobrej Formy
218 Grela Rafał 2002 M16
219 Mańkowski Kamil 1995 M23
220 Sielicki Mariusz 1985 M35 MATNER RUNNING TEAM
221 Koczan Henryk 1961 M60
222 Hojko Adrianna 1991 K23
223 Białkowski Mateusz 1989 M23
224 Pomianowski Szymek 1984 M35 KURACJUSZE
225 Noganowicz Agata 1970 K50 Pro-Run Wrocław
226 Kita Michał 1975 M45 pędzący w miejscu
227 Kwiecień Magda 1990 K23 MKS Siechnice
228 Pogorzała Urszula 1972 K50 Zakochaj się w bieganiu
229 Momot Piotr 1986 M35 Triathlon Club Wrocław
230 Bińczyk Adam 1985 M35 Anatomia Biegania
231 Garbaciak Małgorzata 1995 K23 Batcave Extreme Sport Team
232 Wantuch Ewa 1989 K23
233 Nowak-Kasprzak Anna 1985 K35
234 Bujała Michał 1987 M35 Fotoboxik.pl - fotobudka na imprezę
235 Szulc Robert 1987 M35 City Trail Team
236 Cholewa Aleksander 2004 M16 Wosiek Team
237 Woźniak Daria 1994 K23
238 Sieczkowska Joanna 1986 K35
239 Sawiełajc Jakub 1999 M23 TM Iron Team
240 Hołownia Ryszard 1959 M60 Dream Team
241 Wnuk Grzegorz 1973 M50 GóryLasy
242 Kornaś Marcin 1978 M45 GóryLasy
243 Podyma Łukasz 1986 M35
244 Kozimor Weronika 1993 K23
245 Biernacka Katarzyna 1991 K23 SKLEP BIEGACZA
246 Grochowski Oskar 1996 M23
247 Filipowski Michał 1987 M35
248 Kosiba-Rogala Wioletta 1974 K45 DRUŻYNA SZPIKU
249 Sycz-Langner Honorata 1989 K23
250 Gieroń Kasia 1984 K35 Gajewski Swimming Team
251 Banaszak Barbara 1997 K23
252 Gieroń Adam 1985 M35 Gajewski Swimming Team
253 Kowal Sebastian 1985 M35
254 Haręza Piotr 2005 M16
255 Michalska Jolanta 1994 K23
256 Jasek Dominika 1976 K45 Matner Running Team
257 PISARSKI BARTOSZ 1988 M35 WITKOWSKI RUNNING TEAM
258 Kowal Agnieszka 1979 K40
259 Bogacz Patrycja 2001 K16 MKS Siechnice
260 Srokowski Łukasz 1983 M40
261 Sydoruk Nina 1972 K50 Macopharma
262 Srokowska Joanna 1981 K40
263 Wiater Monika 1986 K35 Potem wino
264 Cichoń Michał 1981 M40 Team Aktywni
265 Wilk Krzysztof 1976 M45
266 Jamrosz-Grudzinska Paulina 1984 K35 Koszal Triathlon/ triton konin
267 Terka Dominik 1981 M40
268 Kamińska Malwina 1995 K23
269 Godlewski Hubert 1979 M40
270 Błachut Michał 1977 M45
271 Nieduziak Agnieszka 1971 K50
272 KULCZEWSKI ŁUKASZ 1980 M40 KB Vamos Amigos i Przyjaciele
273 Chaszczewska Monika 1981 K40
274 Wiater Przemysław 1983 M40 Potem wino
275 Strzelecki Grzegorz 1981 M40 ALOHA HAKUNA
276 Ryszczyk Adam 1983 M40 PatoRunners
277 Chaszczewski Marcin 1981 M40
278 Gorlicka Julia 1997 K23
279 Lenart Miłosz 1965 M55 Drużyna ML
280 Strzelczak Robert 1974 M45 Trail Is Our Way
281 BUDNIK ŁUKASZ 1984 M35 GÓRYLASY
282 Lewandowski Maciej 1989 M23 HAKUNA ALOHA
283 Piotrowski Kamil 1980 M40
284 Czerkawski Piotr 1989 M23
285 Guzowski Marek 1982 M40
286 Fedorowicz Jacek 1970 M50 KB Vamos Amigos Wrocław
287 Strzelczyk Marek 1975 M45
288 Koralewicz Aga 1981 K40
289 Rachwalski Tomasz 1982 M40 Batcave Extreme Sport Team
290 Bała Piotr 1985 M35 Corleonis
291 Petryna Jagoda 1988 K35 NOA OnRunning
292 Kubacka Katarzyna 2002 K16 MKS Siechnice
293 Korgól Anna 1983 K40 Rodzicielstwo Zastępcze Wrocław
294 Urbaniak Jan 1976 M45 AW-Szybciej-Team
295 Konrad Biela 1991 M23 On Run Crew Poland
296 FLOREK KATARZYNA 1988 K35 AW-SZYBCIEJ-TEAM
297 Zymlinski Robert 1970 M50 Heart Attack
298 Strzyżewski Maciek 1993 M23 BNW Bo Nie Wypada
299 Mielczarek Tomasz 1975 M45
300 Bednarz Krzysiek 1976 M45 Przedwojewski Team
301 Zawadzki Andrzej 1983 M40 AW - SZYBCIEJ - Team
302 Sajduda Adam 1993 M23 AW - SZYBCIEJ - Team
303 Mazur Paweł 1979 M40 Kwadrat Na Ptasiej
304 Rogala Klaudiusz 1973 M50 DRUŻYNA SZPIKU
305 Repka Milos 1981 M40
306 Wiktor Mateusz 1985 M35 Gajewski Swimming Team
307 zbroja krzysztof 1990 M23
308 Machała Paweł 1984 M35 KURACJUSZE
309 Myszywoda Monika 1990 K23 Adrian Danilewicz Group
310 Kępski Grzegorz 1984 M35 Adrian Danilewicz Group
311 Sikora Barbara 1979 K40
312 Kowalski Konrad 1990 M23 Trenujznami.pl
313 Rusnarczyk Agata 1990 K23
314 Strożek Bartek 1975 M45
315 Lesiuk Aleksandra 1983 K40
316 Lesiuk Grzegorz 1983 M40
317 Baranowski Bartłomiej 1983 M40
318 Kubica Paweł 1985 M35 GóryLasy
319 Koremba Piotr 1980 M40
320 Wróbel Jarosław 1978 M45 Cezar
321 Luppi Stefano 1985 M35
322 Pirozek Aneta 1992 K23
323 Zalewska Kamila 1995 K23
324 ZALEWSKI IGOR 1993 M23
325 Puchalska Katarzyna 1981 K40 Velicante Sport Team
326 Tomaka Maciej 1986 M35 Drużyna Kłodzka Kotlina
327 Stachi Anna 1992 K23 Running Tanks
328 Kozłewska Beata 1972 K50 GóryLasy
329 Bieńkowska Krystyna 1963 K60
330 Majcher Piotr 1994 M23 Bruk-Team1
331 Kucharski Robert 1980 M40 Zakochaj się w bieganiu
332 Kucharska Kamila 1983 K40
333 wojtala teresa 1969 K50
334 DUDEK MONIKA 1983 K40 Góry lasy
335 Kawalec Małgorzata 1966 K55 Matner Running Team
336 Walkosz Mateusz 1989 M23 #sobasteam
337 Madej Maciej 1971 M50
338 Paradyż Jarosław 1982 M40 Alko-Trekking Komando
339 Krukowski Adrian 1975 M45 TriActiv Ridley
340 Malinowska Karolina 2003 K16 GLKS ŚWIDNICA
341 Pawlak Arkadiusz 1987 M35
342 Kaim Adam 1998 M23 Sii Running Team
343 Hangiel Bolesław 1990 M23
344 Gańko Bartłomiej 1981 M40 Off-Road Runners Benefit Systems
345 Lipnicka Alicja 2002 K16
346 Sobczyński Kalikst 1971 M50 WKS Śląsk BNO
347 Pulchny Katarzyna 1990 K23
348 Ciura Aleksandra 2001 K16 WKS Śląsk BNO
349 Kossowski Sebastian 1990 M23
350 Woźniak Konrad 1984 M35
351 Barwicka Sonia 1985 K35
352 Kuciel Hanna 2006 K16 WKS Śląsk BNO
353 Kociuba Wiktor 2006 M16 WKS Śląsk BNO
354 Bryda Dorota 1971 K50 Eurodent
355 TOMAKA PATRYCJA AGATA 1988 K35 Drużyna Kłodzka Kotlina
356 Gumienny Piotr 1989 M23
357 Pelc Paweł 1978 M45 KB Vamos Amigos i Przyjaciele
358 Gawlik Rafał 1987 M35
359 Karniewicz Tomasz 1986 M35 Off-Road Runners Benefit Systems
360 Hernandez Gonzalez Francisca 1995 K23
361 Kubiak Adam 1984 M35
362 Wnuk Mateusz 1991 M23
363 Kraszewska Olga 2006 K16 WKS Śląsk BNO
364 Markowicz Łukasz 1994 M23 Wosiek Team
365 Woźniak Waldemar 1981 M40 EBIEGI.PL
366 Czarnecka Malwina 1987 K35
367 Wodzicki Filip 2006 M16 WKS Śląsk BNO
368 Kondrat Kamil 1994 M23 Jamniki Zagłady
369 Nieczyszczak Klaudyna 1985 K35 Triathlon Training Center - Jamniki Zagłady
370 Sołtys Alicja 1997 K23 Jamniki Zagłady
371 Serafin- Gorszkowska Paulina 1981 K40 AW-Szybciej- Team
372 Kiełczewski Grzegorz 1960 M60
373 Pajor Bartosz 1984 M35 GVT
374 Wieczorek Mikołaj 2001 M16 Wosiek Team
375 Bieńkowska Barbara 1992 K23
376 Bieńkowski Igor 1992 M23
377 Grela Łukasz 1992 M23
378 Zacharewicz Filip 2006 M16
379 Wirth-Czarcińska Magdalena 1975 K45
380 Czarciński Michał 1974 M45
381 Ostapczuk Lidia 1985 K35
382 OPALIŃSKA DOROTA 1985 K35 Bielawska Akademia Biegania
383 Pokrzepa Kamila 1991 K23
384 Pieńkowski Bartłomiej 1983 M40
385 Altewęgier Jarosław 1978 M45 AW SzybciejTeam
386 Sławiński Robert 1975 M45 #BasiaTeam
387 Dziura Artur 1979 M40
388 Olbińska Katarzyna 1990 K23
389 Gala Ewelina 1995 K23
390 Mazzara Dominika 1985 K35
391 Kosińska Monika 1977 K45 CUKIER JEST BE
392 Ciesiółka Magdalena 1977 K45 ENERGOTERM SPORTS TEAM
393 Ciura Krzysztof 1966 M55
394 Różańska Agnieszka 1977 K45 LKS Ziębice
395 Muszyński Paweł 1987 M35
396 Bagiński Łukasz 1981 M40
397 Szczygieł Hanna 2006 K16 WKS Śląsk BNO
398 Bachurski Tomasz 1978 M45 AW-SZYBCIEJ/KB Harcownik Jelcz Laskowice
399 Herbinger Maciej 1978 M45 ALOHA HAKUNA
400 Mrugała Monika 1974 K45 Trail is our way/Eurovent Athletics
401 Piekarska Krystyna 1979 K40
402 Kula Lesław 1978 M45 STS Extreme Strzelin Grom-bike Team
403 Kokot Joanna 1997 K23 webco.design
404 Żurek Patryk 1993 M23
405 Raczyński Andrzej 1971 M50
406 Krysik Przemysław 1982 M40
407 Adamczewski Kamil 1988 M35
408 Nawłoka Piotr 1976 M45
409 WCISŁO Tomasz 1983 M40
410 Wróbel Damian 1989 M23
411 Sawicki Maciej 1992 M23 Elektrotechnicy
412 Ciura Alicja 1995 K23
413 PALIWODA BEATA 1978 K45 Bergson Team Run
414 Kudliński Mateusz 2006 M16
415 Gronowski Paweł 1966 M55
416 Gronowski Franciszek 2007 M16
417 Wolak-Łakomy Dominika 1982 K40 Bergson Team
418 Hotała Anna 1982 K40 ALOHA HAKUNA
419 Lulis Anna 1980 K40 #sobasteam
420 Sołtysiak Natalia 2006 K16
421 Gronowski Michał 1994 M23
422 Stefańczak Tymon 2006 M16 WKS Śląsk Wrocław
423 Frączek Maciek 1985 M35
424 Hewczuk Rafał 1971 M50
425 Łukaszewski Andrzej 1967 M55 KB Vamos Amigos i Przyjaciele
426 Gałuszka Mateusz 1990 M23 GóryLasy
427 Wojak Malwina 1986 K35 #razem
428 Wójcik Jacek 1961 M60
429 Bednarz Marcin 1984 M35 Drużyna Kłodzka Kotlina
430 Dec Jacek 1987 M35
431 Tomczyk Rafał 1983 M40 Wosiek Team
432 Ziemba Daria 1988 K35
433 Lis Victoria 2007 K16
434 Kowalewski Dawid 2007 M16
435 Nieczyszczak Marcin 1989 M23 PanDa Scarpetki
436 Trendota Sabina 1992 K23 PanDa Scarpetki
437 Maciejewska Joanna 2007 K16
438 ŁABUZ EWA 1955 K65
439 Waliduda Sławomir 1965 M55 Kancelaria Adwokacka
440 Majowski Jan 2005 M16 WKS Śląsk BNO
441 Pacześna Katarzyna 1980 K40 Drużyna Kłodzka Kotlina
442 Świgut Piotr 1961 M60
443 Pisarek Alicja 2006 K16 MKS Parasol Wrocław
444 Pisarek Maciej 1978 M45
445 WOŁOWACZ ANNA 1989 K23
446 Kubica Katarzyna 1982 K40 GóryLasy
447 Frydecki Sławomir 1960 M60
448 Kieres Katarzyna 1978 K45
449 Przybylski Paweł 1984 M35 Anatomiabiegania
450 Kołacz Arkadiusz 1966 M55 Maraton Team
451 Bryłka-Nadolska Marta 1979 K40 PRO-RUN WROCLAW
452 GUSTAW PIOTR 1976 M45
453 Kalinin Jarosław 1996 M23 Ex Team
454 Wiktorski Mieszko 1981 M40 trenujznami.pl
455 Makowiecki Rafal 1975 M45
456 Krauze Tomasz 1967 M55
457 Ciszek Marcin 1976 M45 WKS Śląsk BNO
458 Włodarczyk Paweł 1978 M45
459 Malinowska Magdalena 1967 K55
460 Szewczyk Hanna 2005 K16
461 Podolak Ula 1994 K23 Przedwojewski Team // Łykendowy Klub Spacerowy
462 Łaźniewski Dariusz 1986 M35 Olszyna Biega
463 Rękas Piotr 1986 M35 Off-Road Runners Benefit Systems
464 Gołębiewicz Wojciech 1995 M23 ŻARŁOKI
465 Lamperski Wojciech 1968 M55 Litwin Sports
466 Ciszek Katarzyna 2006 K16 WKS Śląsk BNO
467 Koziołek Julia 1984 K35 WKS Śląsk BNO
468 Szymański Michał 1979 M40
469 Garbaciak Michał 1987 M35 Ready
470 Dowhopoluk Adrian 1971 M50
471 Jackowiak Piotr 1986 M35 Sztuka Ruchu
472 Miroszka Krzysztof 1998 M23
473 Marcinkiewicz Marta 1969 K50 TRAIL IS OUR WAY
474 Zajączkowska Ewa 1982 K40 HEART ATTACK
475 Czapka Norbert 1971 M50 Eurodent
476 Nowakowski Krystian 1982 M40
477 Piękoś Błażej 1991 M23 LKS Ziębice
478 Urban Maciej 1992 M23
479 Dunaj Paweł 1982 M40
480 Zvolinskyi Oleksii 1987 M35
481 Jakimiuk Dorota 1988 K35 Mae Keage Kyokushin Team
482 Smaliankou Anton 1990 M23 Bychow
483 Kowalski Antoni 2007 M16 WKS Śląsk Wrocław
484 Siwek Jarosław 2000 M23 JSpeed
485 Kendra Pawel 1991 M23 Matner Running Team
486 Zych Adam 1956 M65 Zychu Team
487 Streich Tomasz 1992 M23
488 Majasow Kostiantyn 1983 M40 WKS Śląsk BNO
489 Krukowski Łukasz 1983 M40 MKS SIECHNICE
490 Cichoń Monika 1987 K35 Team Aktywni
491 Michelson Roman 1972 M50
492 Bujała Izabela 1992 K23 Fotoboxik.pl
493 Łomnicka Barbara 1979 K40 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
494 Gorczyński Bartłomiej 1989 M23
495 BARAN EWA 1978 K45 WHY-NOT
496 Ciesiółka Katarzyna 2000 K23 WKS ŚLĄSK
497 Szpunt Kasia 1983 K40
498 Zych Marcin 1981 M40 movement69flow
499 Szewczyk Ewelina 1976 K45
500 Staniec Julia 2006 K16 Wks Śląsk BNO
501 Pabiańska Marta 1990 K23 Noa
502 Bojko Joanna 1986 K35
503 olbert agata 1969 K50
504 Zugaj Dawid 1989 M23 Własny
505 KLIMOWICZ MAJA 1972 K50
507 Gawędzki Rafał 1976 M45 Oborygeni
510 CIESIELSKA WIOLETTA 1978 K45 Eska Team
1002 Lisewska Katarzyna 1969 K50
1011 Tański Marek 1968 M55
1012 Stippa Adam 1981 M40
1017 Kownacki Michał 1974 M45
1018 Pruszczyński Piotr 1982 M40
1019 Klocek Julita 1995 K23
1022 Chojnowski łukasz 1980 M40
1036 WOJTYŁŁO KRZYSZTOF 1949 M65
1037 Adamski Mariusz 1984 M35 Dream Team
1038 Sobczyk Tomasz 1977 M45 MKS SIECHNICE
1040 Lehmann Mariusz 1990 M23
1043 Moroz Andrii 1993 M23 Umami
1045 Ostromecki Adrian 1995 M23
1048 Joachimiak Marek 1991 M23 TRITOGO
1052 Zarówny Dawid 1986 M35
1053 Szczypek Michał 1987 M35 Batcave Extreme Sport Team
1056 Slowik Michal 1985 M35 TriToGo SmoleckaZadyszka
1060 Matyschok-Nyckowska Agata 1977 K45 CUKIER JEST BE
1063 Chojnacki Tomasz 1982 M40 TeamOzimek
1068 Skibiak Kacper 2000 M23 Oleśniczanka
1069 Raszeja Filip 2002 M16 Wosiek Team
1071 Ciura Marzena 1971 K50
1073 Elzbieta Frydecka 1962 K60
1079 Słomski Jakub 1979 M40
1080 Głowacka Katarzyna 1980 K40 JebnietaPanda
1081 Kinal Karol 1994 M23 Środa Śląska
1086 Jagniątkowski Jacek 1980 M40 Drużyna Kłodzka Kotlina
1090 Biczkowski Mirosław 1975 M45
1094 Gerula Renata 1990 K23 Anatomia Biegania
1113 Semenenko Liudmyla 1986 K35 Przedwojewski team
1117 Ścigajło Waldemar 1986 M35
1122 Michalewicz Łukasz 1989 M23
1130 Koćwin Oskar 1998 M23 Tritogo Triathlon Smolec
1135 Janik Jerzy 2006 M16 Velicante Sport Team
1137 Wodnicka Diana 1983 K40 Team Aktywni
1144 Lis Szymon 1986 M35 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
1146 Grehl Pawel 1979 M40 GVT
1148 KANAFFA-KILIJAŃSKA URSZULA 1963 K60 NOA
1150 Pałka Tomasz 1982 M40 Off-Road Runners Benefit Systems
1156 Różańska Karolina 1985 K35
1161 Maślanka Łukasz 1985 M35
1167 Pietrzak Adam 1983 M40
1170 Potocki Marcin 1978 M45
1173 Guzik Piotr 1983 M40
1174 SAWKA PAWEŁ 1985 M35
1181 Kowalski Rafał 1971 M50 CICLISMO WROCŁAW
1183 Lenart Rafal 1989 M23 Drużyna ML
1187 Burszta-Rypel Matylda 1992 K23 Wosiek Team
1189 Harasiuk Adam 1989 M23 AWSZYBCIEJ TEAM
1190 Kanus Marta 1980 K40
1195 Mizgalski Paweł 1979 M40 Triathlon Training Center
1203 Malka Aleksandra 2000 K23
1204 Dzięgielewska Marta 1983 K40 Matner Running Team
1207 Czeleń Mateusz 1987 M35 Zamielski Team
1211 Dudka Franka 2003 K16 MKS Siechnice
1214 Staniów Agata 1987 K35
1215 Wanat Mateusz 1989 M23 Przedwojewski Team
1217 Staniów Radosław 1986 M35
1229 Monder Anna 1971 K50
1239 Ziętek Krzysztof 1973 M50 adidas Runners
1241 Gąsiorek Tomasz 1994 M23
1244 Janusz Tomasz 1975 M45
1246 Kośniewski Adam 1980 M40
1247 Jurdziak Jakub 1983 M40
1248 Paradowski Kamil 1994 M23
1251 Łyczak Krzysztof 2001 M16
1252 Zając Paweł 1996 M23
1253 Pechorina Anastasiia 2000 K23
1255 Baran Karolina 1991 K23
1257 Kaczmarczyk Łukasz 1985 M35 AW-Szybciej-Team
1261 Mielniczuk Marzena 1995 K23
1262 Bułat Grzegorz 1993 M23
1264 Skinder Karolina 1986 K35
1265 Sobczak Patryk 2003 M16 Lasek biega
1266 Karkoszka Marcin 1995 M23 Międzyborska Grupa Biegowa
1269 Bejda Agnieszka 1985 K35
1271 Sielska Marta 1989 K23
1272 Stach Łukasz 1986 M35 Trirex
1273 Lielbriedis Damian 1995 M23
1274 WOJNOWSKI MICHAŁ 1989 M23
1278 Urbanska-Krawczyk Izabela 1958 K65 Zakochaj sie w bieganiu
1279 Soliński Olaf 1999 M23 Przedwojewski Team
1283 Kluczkiewicz Wojciech 1988 M35 Slow and Furious
1284 Kołaczek Sylwia 1980 K40
1285 Semiczek Adam 1975 M45 POWSTAŃCY Z KANAPY
1286 Semiczek Lidia 1980 K40 POWSTAŃCY Z KANAPY
1287 Lesiv Igor 1995 M23
1288 Basis Bartosz 1990 M23
1290 Gawron Arkadiusz 1990 M23 Biegacze Stu Mostów
1294 Pająk Krzysztof 1986 M35 eTutor
1300 Frączak Przemysław 1979 M40
1302 Czaja Małgorzata 1976 K45 Miniclassic
1303 Czerw Konrad 1979 M40 DTR BIEGA / MARIO TEAM
1304 Guzera Justyna 1987 K35 MATNER Running Team
1305 Cichowska Anna 1987 K35 JTG Runners
1306 Boiko Valerii 1995 M23
1307 Stefańczak Kamil 1978 M45
1308 Pudlis Dawid 1990 M23
1311 Studenny Michał 1978 M45
1312 Szczęsny Paweł 1992 M23
1313 Toborek Jakub 2003 M16 WKS Śląsk BNO
1315 Cieślawski Wojciech 1980 M40
1316 Traczyński Daniel 1991 M23 Mad Runners
1317 Rogoza Paweł 1981 M40 Aloha Team
1318 Próchnik Małgorzata 2002 K16
1319 Łucyków Dawid 1986 M35
1321 Pawełczyk Julia 2002 K16 Biegożery
1328 Klimczak Mikołaj 1992 M23 Przedwojewski Team
1334 Nowak Piotr 1975 M45
1335 MAZURKIEWICZ DAREK 1978 M45
1337 Wrzesiński Krzysztof 1968 M55 WKS Śląsk BNO
1338 Konicki Mateusz 1994 M23 Jamniki Zagłady
1340 Pawlak Daniel 1979 M40 LKS ISKRA JASZKOWA
1341 KOBOS RADOSŁAW 1982 M40 Zakochaj się w Bieganiu i nie tylko
1342 Zdrzałka Bartosz 1986 M35
1343 Cwenar Marek 1970 M50 The Best Family
1349 Kostrzewska Justyna 1998 K23 WKS Śląsk Wrocław
1351 Wieleba Katarzyna 1988 K35
1352 Malinowska Edyta 1980 K40
1353 Kaczmarek Konrad 1989 M23 Starnerd
1358 Radomska Magdalena 1995 K23
1359 Szpak Marek 1992 M23 OIRP Wrocław
1360 Caban Rafał 1975 M45 rmc-biega.pl
1361 Gordijenko Anna 1986 K35 VEGE RUNNERS
1362 Michalak Kamil 1998 M23 MKS Siechnice
1364 Kubiak Maciej 1972 M50
1365 Gałat Dominik 1996 M23
1366 Bielecki Bartosz 1991 M23 Nowak.Run
1368 Kondracki Bartosz 1997 M23
1370 Wróbel Bartosz 1995 M23 PrzedwojewskiTeam
1371 Owczarek Piotr 1984 M35
1372 Lary Joanna 1994 K23 BIEGACZE STU MOSTÓW
1373 Bator Rafał 1984 M35
1374 Durkalec Jagoda 1992 K23 Kruczkowski Team/ WKS Oleśniczanka Oleśnica
1376 Długopolski Marcin 1985 M35 Centrownica
1377 Szulc Monika 1983 K40 Centrownica
1379 Kulasa Kamil 1990 M23
1380 Ziębaczewski Arkadiusz 1982 M40 BIEGACZE STU MOSTÓW
1383 Klatka Łukasz 1999 M23 WOSIEK TEAM
1384 Krzyszczyk ANNA 1985 K35
1386 Pawlak Tomasz 1988 M35 Kancelaria Malec-Pawlak
1387 Nowak Paweł 1982 M40
1388 Olkowski Przemyslaw 1980 M40
1389 Kowalski Wojciech 1982 M40 WKS Śląsk
1390 Ferens Andrzej 1976 M45
1393 Szymczak Zuzanna 1993 K23
1395 John Milena 1982 K40 PIŁACI Z KAŁAIBÓW
1397 Czarnota Dariusz 1989 M23
1404 Kostecka Agnieszka 1997 K23 MaeKeage kyokuhsin Team Wrocław
1406 Cuch Adam 1973 M50
1407 Atlas Kamil 1980 M40
1408 BIEGAŃSKA DANUTA 1969 K50
1411 Sobkowicz Magdalena 1977 K45
1412 Ważna Nina 1985 K35 WAŻNY TEAM
1413 Kurka Wiktoria 2007 K16 WITKOWSKI RUNNING TEAM
1414 Swiatowska Anna 1989 K23
1415 Madejski Michał 1990 M23 AW SZYBCIEJ TEAM
1416 Szwagierczak Jakub 1999 M23
1417 NESTEREWICZ Ryszard 1954 M65 LKS ISKRA Jaszkowa
1418 OLBERT KRZYSZTOF 1971 M50 AKD ŻÓRAWINA
1419 Konieczna Joanna 2004 K16
1420 Sycz Michał 1992 M23
1421 Kasprzak Patrycja 1979 K40
1422 ONISZCZUK KAROL 1993 M23
1423 ONISZCZUK AGNIESZKA 1994 K23
1424 ZSIRAI ROBERT 1982 M40
1425 NIEDUZIAK PAWEŁ 1970 M50
1426 Pajdzik Dominika 2001 K16
1427 Lisewski Jacek 1984 M35 TriŚwinki Team
1502 Demucha Maciej 2001 M16
1532 Naryniecki Tomasz 1979 M40
1547 Swoboda Monika 1975 K45
1552 Spiczonek Piotr 1975 M45
1573 BANACHOWSKI WALDEMAR 1976 M45 BRZEG WALVET TEAM
1609 Diaków Oleksandra 1996 K23
1635 Lubina Cezary 1987 M35
1637 Musial Tomasz 1990 M23

Sponsor tytularny