z

Katowice

Listy startowe

Bieg 1

31.10.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Mutwil Oliwier 1999 M20 CKS Budowlani Częstochowa / Fundacja Myśl Pozytywnie Działaj
7 Kuciński Benjamin 1982 M30 CoJaBiegne TEAM
11 Ślęzak Sylwia 1995 K20 CKS Budowlani Częstochowa
12 Gortel-Maciuk Agnieszka 1977 K40 NEVER TOO LATE
16 Zwolak Tomasz 1978 M40 Zabrzańscy Biegacze
17 Rozmus Norbert 1990 M30
18 Loska Tomasz 1990 M30
19 Morawski Konrad 1998 M20
20 Matuszczyk Krzysztof 1975 M40
21 Działowski Dariusz 1977 M40
22 Pająk Anna 1978 K40 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
23 Pająk Marcin 1975 M40 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
24 Bazylewicz Paweł 1969 M50 Trochę Się Biega
25 Mogilska Katarzyna 1981 K40 Giszowiec Biega Razem
26 Sklorz Paweł 1982 M30
27 Skomorowski Paweł 1980 M40
28 KLONOWSKI KAMIL 1989 M30 Klono Team
29 Hora Grzegorz 1980 M40
30 Baraniec Karolina 1992 K20
31 Szostak Anna 1990 K30 Zabrzańscy Biegacze
32 Urbanowicz Damian 1985 M30 ADS Masna
33 Wycik Kazimierz 1971 M50 KATO
34 Drapała Małgorzata 1975 K40
35 Szołtys Karolina 1975 K40 Giszowiec Biega Razem
36 Wilczyńska Katarzyna 1979 K40
37 Kubusiak MACIEK 1977 M40 SiPB
38 Starzycki Przemek 1990 M30 Jaworzno Runners
39 OPIELA KRZYSZTOF 1964 M50 Zabrzańskie Bieganie
40 Strączek Urszula 1981 K40 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
41 Malik Joanna 1979 K40 Neti Team
42 Nieczypor Roland 1956 M60 Laid-back
43 Biedroń Dariusz 1978 M40 BYLE DO PRZODU
44 Styrna Bogusław 1957 M60
45 Kandora Piotr 1972 M40 Miechowicka Grupa Biegowa
46 Zober Marek 1985 M30 Chop Że Zelaza TRI TEAM
47 Kwieciak Jarosław 1954 M60 Stowarzyszenie Pogoria Biega
48 KRASKA WIESŁAW 1982 M30 CALIFORNICATION TEAM
49 Kazek Sebastian 1980 M40
50 Czekaj Milena 1979 K40
51 Wodyński Wojciech 1977 M40 NESSE/ KOZAK TEAM
52 Miecznikowska Agnieszka 1973 K40 Californication Team
53 Kozak Adam 1964 M50 Kozak Team
54 Kozłowska Bożena 1976 K40
55 Dobkowski Martin 1992 M20 Eden Racing
56 Pacana Krzysztof 1988 M30
57 Jankowicz Jerzy 1986 M30 Saint-gobain Squad
58 Kostka Paweł 1983 M30 CoJaBiegne TEAM
59 Janocha Piotr 1979 M40
60 Badowska Monika 1976 K40
61 Janocha Agnieszka 1979 K40 -
62 Dziedzic Wojciech 1987 M30 BAS Team
63 Żylak Marcin 1982 M30 BYLE DO PRZODU
64 Redzik Dorota 1983 K30 URZĄD TRANSPORTU KOLEJOWEGO
65 Mysiak Arkadiusz 1982 M30 Green Belt Runner
66 Rak Mariusz 1987 M30 Green Belt Runner
67 Rak Ewelina 1988 K30
68 Rybak Remigiusz 1985 M30
69 Flak-Wancerz Anna 1984 K30 Ironsilesia
70 Gościniewicz Paweł 1975 M40 ZIEMOWIT TEAM
71 Książek Kamil 1980 M40 Harpagan Sosnowiec
72 Książek Iwona Cioch 1978 K40 Harpagan Sosnowiec
73 Labiak Krystian 1981 M40 Giszowiec Biega Razem
74 Tybor Jowita 1975 K40 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
75 Sobczak Jacek 1978 M40 Giszowiec Biega Razem
76 Cattaneo Luca 1980 M40
77 Nawias Albin 1961 M60
78 Bartoń Łukasz 1985 M30
79 Mikolajczyk Lukasz 1982 M30
80 Kocyan Małgorzata 1959 K60 Biegaj z Trenerami
81 Krupa Łukasz 1988 M30 FC Cwaniaki
82 Pamuła Jakub 1991 M30
83 Staciwa Sławomir 1973 M40 ING Tech Poland
84 Staciwa Michał 1978 M40 Truchtacz Mysłowice
85 Jandzioł Marcin 1982 M30
86 Kubarek Piotr 1974 M40
87 Wilk Tomasz 1978 M40 IronSilesia
88 Wolnik Mateusz 1991 M30
89 Okseniuk Wioletta 1977 K40
90 Kacy Bartosz 1981 M40
91 Piper Sebastian 1979 M40
92 Hałgas Sławomir 1979 M40 Marelli
93 SCHMIDT MARIUSZ 1972 M40 POWER SILESIA
94 Ciećko Artur 1976 M40 Zatkało Kakało
95 Ceglarski Adrian 1984 M30 jejkowice Biegają
96 Sokołowski Karol 1987 M30 Never Too Late
97 Bzdyk Katarzyna 1984 K30 Never Too Late
98 Dzierżanowska Blanka 1990 K30 NIGHT RUNNERS
99 Kretek Łukasz 1991 M30
100 Słodkiewicz Grzegorz 1975 M40
101 Szymański Krzysztof 1979 M40 Harpagan Sosnowiec
102 Bednarz Jakub 1985 M30 ALCHEMIA BIEGANIA
103 Bednarczyk Marcin 1985 M30 ALCHEMIA BIEGANIA
104 Dawidowicz Konrad 1985 M30
105 Grzelec Grażyna 1982 K30 Alchemia Biegania
106 Baranowicz Arkadiusz 1969 M50 ADS Masna
107 Wojdyło Dominik 1978 M40 Brembo
108 Bednorz Kamil 1995 M20
109 Rataj Artur 1979 M40
110 Wypysiński Daniel 1986 M30 Brembo
111 Wypysińska Ewa 1988 K30 Brembo
112 Oleś-Zdechlik Beata 1988 K30
113 Duży Aleksandra 1964 K50 Biegam Bo Kocham Ten Stan
114 WRONECKA EMILIA 1992 K20 Alchemia Biegania
115 Bazyl Adam 1983 M30 BREMBO
116 Arkuszewski Maciej 1985 M30 Brembo
117 Kowalski Marcin 1992 M20 Brembo
118 Sarat Tomasz 1989 M30 Parkrun Katowice
119 Tyrański Marcin 1981 M40 Brembo
120 Bełtowski Mateusz 1988 M30 Brembo
121 Tyrańska Dagmara 1983 K30 Brembo
122 Zielonka Roman 1973 M40 BREMBO
123 Ćwikliński Jakub 1977 M40
124 Kukowka Adam 1982 M30 BYLE DO PRZODU / Alchemia Biegania
125 Cichos Konrad 1982 M30 CoJaBiegne TEAM
126 Czekaj Andrzej 1978 M40 BREMBO
127 Bąk Kamil 1997 M20
128 BOBEREK GRZEGORZ 1974 M40 ALCHEMIA BIEGANIA
129 Łaciak Robert 1987 M30 Brembo
130 Majcher Marcin 1977 M40
131 Famuła Tomasz 1986 M30 Tri Division Triathlon Team
132 Baran Wojciech 1981 M40 BREMBO
133 Sitko Anastazja 1986 K30
134 Miecznikowska Ida 2001 K20
135 Kubarek Marta 1985 K30
136 adamski krzysztof 1983 M30 Platforma Mieszkaniowa
137 MICHAŁEK Grzegorz 1970 M50 Giszowiec Biega Razem
138 Żeliński Michał 1998 M20 CSC Adventure Academy
139 Wiewióra Sebastian 1990 M30
140 Bąk Grzegorz 1988 M30
141 Marciniszyn Magdalena 1975 K40
142 Kozak Dominika 1993 K20 KOZAK Team
143 Machalica Anna 1989 K30
144 Żeliński Marek 1968 M50
145 Janota Marek 1985 M30 ANTOM Team - salonantom.pl
146 Kamrowski Łukasz 1978 M40 PAE Goggle Team
147 Drożdż Damian 1987 M30
148 Chomik Rafał 1977 M40 3Coach Team
149 Siuta Krzysztof 1997 M20
150 Rymut Piotr 1980 M40 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
151 Malara Anna 1983 K30 3Coach Team
152 Ptak Joanna 1979 K40
153 Furich Dariusz 1971 M50 Siemianowice i Przyjaciele Biegają
154 Antczak Robert 1981 M40
155 Żero Sebastian 1981 M40
156 Żero Dagmara 1985 K30
157 Richtarz Tomasz 1982 M30 Brembo
158 Sobieski Jacek 1974 M40 Grupa DBK Katowice
159 Suślik Sobiesław 1974 M40
160 Wolnik Piotr 1983 M30
161 DZIEDZIC JAROSLAW 1977 M40 Brembo
1001 Płuciennik Sabina 1979 K40 Zicherki
1002 Cyganik Piotr 1988 M30 Fc Cwaniaki
1003 Kurek Adam 1982 M30
1004 Jankowska Wioletta 1967 K50
1005 Koziarz Artur 1983 M30 Giszowiec Biega Razem
1006 Trocki Tomasz 1973 M40 #biegambolubie
1007 Granieczna Anna 1983 K30
1008 Szymczak Arkadiusz 1992 M20 Never Too Late
1009 Barałkiewicz - Sokal Karolina 1975 K40
1010 Czapska Ewa 1962 K50
1011 Pinkawa Agnieszka 1980 K40 Giszowiec Biega Razem
1012 Skrzypek Karina 1979 K40 Giszowiec Biega Razem
1013 Klimasara Magdalena 1976 K40 Giszowiec Biega Razem
1014 Nowak Monika 1976 K40 Giszowiec Biega Razem
1015 Foryś Justyna 1978 K40 Giszowiec Biega Razem
1016 Szubel Anna 1978 K40
1017 Niemiec-Kaźmierczak Katarzyna 1984 K30
1018 Płuciennik Agnieszka 1977 K40 Zicherki
1019 Łączniak Piotr 1994 M20 Biegamy z Oszczepem
1020 Szweda Mirka 1959 K60
1021 Żydek Monika 1985 K30
1022 Żydek Rafał 1984 M30
1023 Bogusz Damian 1985 M30
1024 Schwierczinski Claudia 1993 K20
1025 Kocot Adam 1993 M20
1026 Masztalska Joanna 1998 K20
1027 Werkowski Marek 1970 M50
1028 Kobiela Bogna 1978 K40 Huragan Ligota
1029 Malkusz Damian 1984 M30 Giszowiec Biega Razem
1030 Dudziak Grzegorz 1976 M40
1032 Podlejski Tadusz 1977 M40
1033 Marcola Łukasz 1977 M40
1034 Piętka Radosław 1983 M30
1035 Czapski Krzysztof 1965 M50
1036 Cichoń Iwona 1976 K40 Huragan Ligota
1037 Szymański Kamil 1989 M30
1038 Bochyńska Adrianna 1989 K30
1039 Dudek Paweł 1978 M40 Mordercze Ptaki
1040 Miecznikowski Jacek 1973 M40 Californication Team
1042 Rogowski Maciek 1973 M40 Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry /F4
1043 Szweda Leszek 1958 M60
1044 Grobelny Tymoteusz 2005 M16
1045 Krząpa Łukasz 1986 M30 Nowak- Team
1046 Sudnik Krzysztof 1983 M30 Zabrzańscy Biegacze
1047 Heller Radek 1994 M20
1048 Ulczok Tomasz 1980 M40 Asia Ewa Staś
1049 Urban Wiktor 1988 M30 Zabrzańscy Biegacze
1050 Węzik Mikołaj 2002 M16
1051 Żydek Janusz 1990 M30
1052 Kluczewski Szymon 1982 M30
1053 hryndio jerzy 1955 M60 Stadion Śląski
1054 Gazda Dorota 1960 K60 STADION ŚLĄSKI
1055 MYLAND NATALIA 1985 K30
1056 Witała Marzena 1981 K40 Huragan Ligota
1057 Wolny Agnieszka 1981 K40 Giszowiec Biega Razem
1058 Krawczyk Kamil 1989 M30
1059 Gawlikowska Agnieszka 1992 K20
1060 Nagorski Tom 1975 M40
1061 Wójcik Jerzy 1968 M50 Rudze
1062 Pinkawa Grzegorz 1979 M40 Giszowiec Biega Razem
1063 Wolny Sebastian 1979 M40
1064 Susek Bartosz 1990 M30 Laerdal Medical Poland
1065 Laksa Dariusz 1984 M30 WKB META LUBLINIEC
1066 tamioła grazyna 1964 K50 stadion śląski
1067 Hospod Marta 1987 K30
1068 Gwóźdź Katarzyna 1997 K20
1070 Foryś Piotr 1981 M40
1071 Ochot Błażej 1983 M30
1074 Oczko Dominik 1978 M40 Endurance Team
1075 Serafiński Marek 1970 M50
1076 Szafron Łukasz 1988 M30
1077 Habraszka Mateusz 1989 M30 Klono Team
1078 Imbor Wojciech 1982 M30 TKKF CZELADZ
1079 Pamuła Łukasz 1983 M30 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
1080 Pamuła Aleksandra 1982 K30 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
1081 Treska Piotr 1986 M30 Never too late
1082 Pytel Marek 1975 M40
1083 Żuk Andrzej 1970 M50
1084 KUMÓR JADWIGA 1973 K40
1085 Krajewska Marta 1986 K30 Fuchs Oil Team
1086 SOLARZ MARIOLA 1977 K40 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
1087 kapuścik beata 1969 K50 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
1088 Wójcik Tomasz 1984 M30 Rudze
1089 Głosek Olaf 1983 M30 GISZOWIEC Biega Razem
1090 Drożdż Kinga 1984 K30 GISZOWIEC BIEGA RAZEM
1091 Smolik Sławomir 1974 M40 FatKillerArmy
1092 Kuć Rafał 1985 M30 Euvic
1093 Kurczyna Przemysław 1982 M30
1094 Migoń Kamil 1985 M30
1095 Sosnal Dawid 1989 M30 Nowak-Team
1096 Hajda Krzysztof 1982 M30
1097 Wójcik Wiesław 1965 M50 Rudze
1098 Góralczyk Katarzyna 1974 K40 Rudze
1099 Hilaszek Marzena 1978 K40
1100 Powroźna Mariola 1981 K40
1101 Macha Agata 1982 K30
1102 Skworc Grzegorz 1987 M30 CoJaBiegne.pl TEAM
1103 Góralczyk Beata 1976 K40
1104 Macha Marcin 1977 M40
1105 Franusik Damian 1992 M20
1106 Zawiła Agnieszka 1986 K30
1108 Mutwil Teresa 1974 K40 Zabiegana Rodzinka
1109 Mutwil Arkadiusz 1967 M50 Zabiegana Rodzinka
1110 Mutwil Oliwia 1997 K20 Zabiegana Rodzinka
1111 Podstawska Renata 1980 K40
1112 Fojcik Katarzyna 1982 K30
1113 Wilk Agnieszka 1986 K30 Galen Team
1114 Wróbel Sandra 1996 K20 Lecymy Durś
1115 Skworc Betina 1988 K30 CoJaBiegne.pl TEAM
1116 Ciasto Sebastian 1985 M30
1117 Halek Katarzyna 1987 K30 ALBA
1118 Cieluch Michał 1986 M30 ALBA
1119 figiel henryk 1965 M50
1120 Figiel Magdalena 2005 K16
1121 Dudek Donata 1982 K30 ALBA / Never Too Late
1122 Kędziak Adrian 1986 M30 ALBA
1123 Glejzner Iwona 1977 K40 ALBA
1124 Sztaba Bartosz 1981 M40 ALBA
1125 Kęsicki Robert 1982 M30 CoJaBiegne Team
1126 Niewiński Michał 1992 M20
1127 Kocur Patryk 1978 M40
1128 Miler Marcin 1978 M40 06 Kleofas
1129 Horzela Błażej 1989 M30 NEVER TOO LATE
1130 Cenkier Weronika 2005 K16 MOSiR Łaziska Górne
1131 Maciążek Marek 1966 M50 Inżynieria Biegania Team
1132 Struzik Agata 1974 K40
1133 Chodzidło Rafał 1981 M40 GREENBELTRUNNER
1134 Walczyński Mariusz 1981 M40 Niewybiegani
1135 Kokot Krzysztof 1974 M40 Niewybiegani
1136 Korfanty Karol 1983 M30
1137 Janko Anna 1991 K30 Niewybiegani
1138 Petrus Karolina 1991 K30
1139 Podlewska Karolina 1982 K30 Burza Team
1140 RACZYŃSKA Aleksandra 1938 K60 STADION ŚLĄSKI
1141 Gagat Bartłomiej 1999 M20 Csc Adventure Academy
1143 Dyrcz Anna 1972 K40
1144 Frydrysiak Sylwia 1970 K50 Zabiegana ZOŁZA
1145 Konkel Katarzyna 1994 K20 Maja Team / Decathlon Poczesna

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni