z

Wrocław

Klasyfikacja generalna 2021/2022

po 2 z 5 biegów

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1071 Dańkowski Dominik Wrocław Litwin Triathlon Elite 2000 M20 10
00:16:39
00:16:38
2
00:16:32
00:16:31






2 12
2 166 Josypenko Jędrzej Warszawa DREAM RUN 1986 M30 16
00:17:08
00:17:08
4
00:17:19
00:17:18






2 20
3 92 Barnaś Piotr Kłodzko GóryLasy1 1998 M20 21
00:17:24
00:17:23
3
00:17:14
00:17:13






2 24
4 152 Bublis Grzegorz Wrocław KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA 1983 M30 18
00:17:13
00:17:12
11
00:17:31
00:17:28






2 29
5 151 Czarnota Dariusz Wysoka 1989 M30 22
00:17:26
00:17:26
7
00:17:24
00:17:23






2 29
6 107 Dąbrowski Andrzej Wrocław 140minut.pl 1985 M30 17
00:17:11
00:17:09
13
00:18:01
00:18:00






2 30
7 1250 Harasiuk Adam Wrocław 140minut 1989 M30 26
00:17:46
00:17:45
5
00:17:22
00:17:20






2 31
8 1095 Lewandowski Maciej Wrocław HAKUNA ALOHA 1989 M30 24
00:17:39
00:17:38
9
00:17:28
00:17:27






2 33
9 1138 Kozaczkiewicz Marcel Szewce Litwin Triathlon Elite 2003 M16 25
00:17:42
00:17:39
17
00:18:09
00:18:08






2 42
10 94 Sojka Jakub Wilkszyn Wilkszyn Running 1985 M30 29
00:18:08
00:18:07
15
00:18:03
00:18:01






2 44
11 1021 Nowak Paweł Wrocław ALOHA HAKUNA 1986 M30 28
00:17:59
00:17:58
18
00:18:12
00:18:11






2 46
12 83 Bujała Michał Jawor Fotoboxik.pl - fotobudka na imprezę 1987 M30 27
00:17:57
00:17:56
27
00:18:40
00:18:38






2 54
13 101 Haber Marcin Groblice Sobczyk Team-Mks Siechnice 1987 M30 32
00:18:15
00:18:14
24
00:18:30
00:18:29






2 56
14 1053 Gorbenko Rafał Bystrzyca @czoko_spoko 1991 M30 36
00:18:22
00:18:21
21
00:18:26
00:18:23






2 57
15 1001 Majchrzak Maciej Wrocław 140minut.pl 1989 M30 40
00:18:26
00:18:19
20
00:18:19
00:18:14






2 60
16 73 Mroczkowski Karol Wrocław Aloha Triathlon Team 1990 M30 42
00:18:38
00:18:36
19
00:18:19
00:18:17






2 61
17 97 Kucharski Robert Wrocław Zakochaj się w bieganiu 1980 M40 33
00:18:19
00:18:17
28
00:18:41
00:18:37






2 61
18 1166 Langner Radosław Wrocław RMT PRO TEAM 1988 M30 39
00:18:26
00:18:22
22
00:18:29
00:18:26






2 61
19 21 Sobczak Tomasz Brzeg Dolny 140minut.pl 1981 M40 38
00:18:25
00:18:22
26
00:18:31
00:18:25






2 64
20 42 Kusal Tomasz Opole 1995 M20 41
00:18:28
00:18:25
23
00:18:29
00:18:27






2 64
21 1085 Wróbel Damian Wrocław 1989 M30 43
00:18:40
00:18:38
25
00:18:30
00:18:28






2 68
22 105 Słobodzian Jerzy Dzierżoniów Nysa Biega 1966 M50 44
00:18:40
00:18:39
29
00:18:50
00:18:48






2 73
23 7 Szulc Robert Wągrowiec City Trail Team 1987 M30 45
00:18:41
00:18:40
34
00:19:05
00:19:02






2 79
24 1084 Łazarski Patryk Wałbrzych #nopainnogain 1991 M30 49
00:18:53
00:18:53
32
00:18:58
00:18:56






2 81
25 1099 Ważny Artur Wrocław WKS Śląsk Wrocław 2005 M16 51
00:19:00
00:18:58
31
00:18:54
00:18:52






2 82
26 1096 Szydło Mateusz Siedlisko 2001 M20 46
00:18:43
00:18:41
38
00:19:15
00:19:11






2 84
27 56 Murmyło Wojciech Wrocław ALOHA HAKUNA 1975 M40 47
00:18:46
00:18:44
39
00:19:15
00:19:12






2 86
28 1253 Jagniątkowski Jacek Ołdrzychowice Kłodzkie GóryLasy1 1980 M40 52
00:19:02
00:18:58
35
00:19:06
00:19:03






2 87
29 235 Kokott Marcin Smolec 140minut.pl 1984 M30 54
00:19:09
00:19:06
45
00:19:25
00:19:22






2 99
30 1198 Kiełczewski Grzegorz Wrocław 1960 M60 56
00:19:13
00:19:13
43
00:19:24
00:19:18






2 99
31 156 KULCZEWSKI ŁUKASZ WROCŁAW B/S/H Cooking Factory Wrocław 1980 M40 59
00:19:17
00:19:15
42
00:19:24
00:19:21






2 101
32 1020 Kita Michał Wrocław pędzący w miejscu 1975 M40 55
00:22:30
00:19:08
48
00:20:21
00:19:23






2 103
33 172 Szczerbakowicz Kamil Nadolice Wielkie 1989 M30 37
00:18:23
00:18:20
67
00:20:19
00:20:17






2 104
34 1231 Tomczyk Rafał Wrocław Wosiek Team 1983 M30 53
00:19:02
00:19:00
54
00:19:52
00:19:50






2 107
35 179 Kipigroch Bartłomiej Wrocław Ślęzak Team 1985 M30 66
00:19:31
00:19:27
41
00:19:23
00:19:17






2 107
36 201 Madera Andrzej Wrocław Kilometry Pomocy 1977 M40 61
00:19:26
00:19:21
51
00:19:46
00:19:40






2 112
37 239 Bagiński Łukasz Wrocław 1981 M40 67
00:19:30
00:19:27
49
00:19:35
00:19:32






2 116
38 209 Wiktorski Mieszko Wrocław trenujznami.pl 1981 M40 109
00:21:26
00:21:26
10
00:17:28
00:17:27






2 119
39 1112 Zięba Błażej Wilczyce 140minut.pl 1978 M40 58
00:19:22
00:19:14
61
00:20:13
00:20:04






2 119
40 1005 Pągowski Andrzej Kielce Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych 1973 M40 70
00:19:38
00:19:35
50
00:19:38
00:19:35






2 120
41 1256 Lenart Rafal Wrocław Drużyna ML 1989 M30 74
00:19:51
00:19:44
52
00:19:47
00:19:41






2 126
42 1105 Stawiarz Paweł Wrocław 140MINUT.PL 1986 M30 57
00:19:18
00:19:14
74
00:20:43
00:20:34






2 131
43 249 Zaleński Lesław Wrocław MARATHON TEAM 1959 M60 77
00:20:04
00:20:01
56
00:19:56
00:19:53






2 133
44 58 Cisło Krzysztof Wysoka 140minut.pl 1981 M40 72
00:19:49
00:19:42
64
00:20:17
00:20:13






2 136
45 90 Kubica Paweł Siechnice GóryLasy1 1985 M30 79
00:20:12
00:20:05
57
00:20:02
00:19:54






2 136
46 1073 SAMOŁUK ADRIAN Biały Kościół Garmin Wrocław 1993 M20 81
00:20:11
00:20:11
58
00:20:05
00:20:00






2 139
47 87 Cichowski Wojciech Przygodzice 140minut.pl 1992 M20 31
00:18:14
00:18:10
109
00:22:06
00:21:56






2 140
48 1182 Tomaszkiewicz Wojciech STRONIE ŚLĄSKIE Run Forest 1984 M30 84
00:20:25
00:20:16
59
00:20:10
00:20:03






2 143
49 262 PRUSEK PIOTR ŚRODA ŚLASKA 1974 M40 83
00:20:14
00:20:12
60
00:20:10
00:20:04






2 143
50 171 Ząbek Łukasz Wrocław 140minut.pl 1978 M40 65
00:19:29
00:19:26
81
00:20:55
00:20:52






2 146
51 1173 Lenart Miłosz Kętrzyn Drużyna ML 1965 M50 90
00:20:41
00:20:34
63
00:20:16
00:20:09






2 153
52 164 BANACHOWSKI WALDEMAR BRZEG BRZEG WALVET TEAM 1976 M40 85
00:20:25
00:20:20
68
00:20:24
00:20:18






2 153
53 116 Gawron Arkadiusz Wrocław Wieczorne Bieganie We Wrocławiu 1990 M30 89
00:20:35
00:20:31
66
00:20:22
00:20:17






2 155
54 260 OPALIŃSKI JACEK Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania 1984 M30 86
00:20:21
00:20:20
69
00:20:27
00:20:23






2 155
55 158 Czarciński Michał Wrocław 1974 M40 87
00:20:29
00:20:26
70
00:20:32
00:20:26






2 157
56 50 Krzyśków Piotr Wrocław Velicante Sport Team 1983 M30 80
00:20:15
00:20:08
79
00:20:50
00:20:45






2 159
57 102 Mielczarek Tomasz Wrocław ALLIMP TEAM 1975 M40 88
00:20:39
00:20:30
77
00:20:49
00:20:40






2 165
58 1080 Ważny Dariusz Wrocław WAŻNY TEAM 1979 M40 94
00:20:50
00:20:43
72
00:20:40
00:20:31






2 166
59 1038 Adamowicz Maciej Wrocław 1982 M30 101
00:22:31
00:20:58
76
00:21:37
00:20:36






2 177
60 1255 Potocki Marcin Żary 1978 M40 95
00:20:49
00:20:43
83
00:21:07
00:20:58






2 178
61 1111 Urbaniak Jan Wrocław 140 minut.pl 1976 M40 92
00:20:39
00:20:35
92
00:21:24
00:21:17






2 184
62 216 Górski Łukasz Kamień 1982 M30 104
00:21:20
00:21:13
85
00:21:06
00:20:59






2 189
63 37 Peszko Rafał Wrocław Dąbrowski TEAM 1995 M20 103
00:21:24
00:21:13
91
00:21:23
00:21:15






2 194
64 1176 Grela Rafał Wrocław 2002 M16 115
00:24:41
00:21:33
82
00:22:58
00:20:54






2 197
65 1066 Kokoszka Tomasz Wroclaw 1978 M40 99
00:22:32
00:20:56
100
00:22:33
00:21:27






2 199
66 109 Maliniak Jaroslaw Wilkszyn Wilkszyn Running 1980 M40 107
00:22:56
00:21:19
94
00:21:27
00:21:21






2 201
67 1102 Stępień Grzegorz Opole Wieczorne bieganie w Opolu 1977 M40 96
00:22:23
00:20:51
106
00:22:48
00:21:47






2 202
68 62 budziewski tomasz łagiewniki 1978 M40 102
00:21:10
00:21:09
103
00:21:44
00:21:40






2 205
69 267 Labusek Łukasz Wrocław 1992 M20 112
00:21:38
00:21:31
95
00:21:33
00:21:23






2 207
70 1168 Zych Adam Wrocław Zychu Team 1956 M60 110
00:21:34
00:21:27
97
00:21:29
00:21:24






2 207
71 1265 SZTOŃ JAKUB KOŚCIELEC 1999 M20 122
00:23:26
00:21:56
86
00:22:00
00:21:00






2 208
72 210 Marczuk Jakub Wrocław Matner Running Team 1993 M20 114
00:23:08
00:21:32
96
00:21:30
00:21:23






2 210
73 1199 Pajor Bartosz Wrocław GVT 1984 M30 137
00:22:23
00:22:18
78
00:20:51
00:20:44






2 215
74 88 Stanisz Radosław Strzelin bezklubowy 1983 M30 116
00:21:47
00:21:39
99
00:21:34
00:21:26






2 215
75 60 Łaźniewski Dariusz Wysoka Olszyna Biega 1986 M30 113
00:21:41
00:21:31
102
00:21:48
00:21:40






2 215
76 78 Wieczorek Jacek Wrocław Velicante Sport Team 1972 M40 117
00:23:17
00:21:47
110
00:22:58
00:21:58






2 227
77 241 Woźniak Waldemar Wrocław EBIEGI.PL 1981 M40 119
00:24:51
00:21:50
112
00:24:04
00:22:00






2 231
78 1026 Bińczyk Adam Wrocław Anatomia Biegania 1985 M30 118
00:23:24
00:21:48
116
00:23:12
00:22:05






2 234
79 53 Rychtyk Dawid Wrocław 140minut.pl 1976 M40 132
00:22:20
00:22:11
104
00:21:56
00:21:45






2 236
80 153 Smak Adam Wrocław 1973 M40 105
00:22:47
00:21:16
132
00:23:32
00:22:28






2 237
81 1056 Maślanka Łukasz Wrocław 1985 M30 121
00:22:06
00:21:55
117
00:22:13
00:22:06






2 238
82 247 Deliman Jakub Wrocław 1993 M20 133
00:23:46
00:22:14
111
00:23:03
00:22:00






2 244
83 214 Szoka Krzysztof Szczytna 1993 M20 126
00:23:33
00:22:02
118
00:23:08
00:22:09






2 244
84 1097 Pietrzyk Tomasz Świdnica 140minut.pl 1979 M40 131
00:23:41
00:22:10
114
00:23:05
00:22:04






2 245
85 1078 Orzechowski Tomasz Wrocław 1982 M30 125
00:23:34
00:22:01
127
00:23:30
00:22:24






2 252
86 187 Kowalski Konrad Wrocław Trenujznami.pl 1990 M30 240
00:33:28
00:28:51
14
00:18:02
00:17:59






2 254
87 205 Kisiel Dariusz Wrocław Jest Lepiej Run Team 1983 M30 129
00:23:40
00:22:05
130
00:24:31
00:22:28






2 259
88 1217 Ziętek Krzysztof Ostrów Wlkp. Komando Foki 1973 M40 123
00:23:36
00:21:56
138
00:24:52
00:22:45






2 261
89 1152 Bachurski Tomasz Miłoszyce 140 minut.pl 1978 M40 138
00:23:49
00:22:18
123
00:23:23
00:22:15






2 261
90 80 Budziszewski Marek Oleśnica 1985 M30 108
00:22:59
00:21:26
156
00:24:47
00:23:38






2 264
91 72 Radecki Jakub Wrocław Kubutek Running Team Wrocław 1975 M40 201
00:27:10
00:25:32
65
00:20:17
00:20:15






2 266
92 1194 Gronowski Paweł Przemiłów 1966 M50 141
00:23:56
00:22:22
129
00:23:34
00:22:25






2 270
93 19 Tyl Radosław Bierzyce 1979 M40 149
00:25:42
00:22:32
122
00:24:17
00:22:14






2 271
94 1136 Kozaczkiewicz Paweł Wrocław 1976 M40 128
00:22:17
00:22:05
145
00:23:15
00:23:04






2 273
95 1230 Kantor Marek Wrocław 1982 M30 153
00:24:20
00:22:43
120
00:23:19
00:22:12






2 273
96 1267 Hołownia Ryszard Wrocław Dream Team 1959 M60 160
00:24:34
00:22:57
115
00:23:09
00:22:05






2 275
97 75 Rupinski Jacek Dobrzykowice Nie mamy jeszcze klubu 1979 M40 136
00:22:25
00:22:18
141
00:24:03
00:22:57






2 277
98 23 Miłek Jakub Smolec 1971 M50 145
00:24:11
00:22:30
133
00:23:30
00:22:29






2 278
99 63 Lewiński Jan Wrocław Podatki to kradzież 1981 M40 130
00:25:10
00:22:06
150
00:25:39
00:23:29






2 280
100 111 Kujawa Krystian Siechnice MKS Siechnice 1984 M30 150
00:24:06
00:22:36
131
00:23:28
00:22:28






2 281
101 1030 KRÓLIKOWSKI Piotr Wrocław Bergson Team 1980 M40 146
00:24:05
00:22:30
136
00:23:00
00:22:45






2 282
102 234 Dering Marcin Wrocław Orientop Wrocław 1982 M30 143
00:22:29
00:22:24
140
00:23:01
00:22:52






2 283
103 32 Przybylski Filip Wrocław Niedoścignione Jenoty 1979 M40 147
00:24:08
00:22:31
137
00:22:56
00:22:45






2 284
104 1016 Pomianowski Szymek Wrocław KURACJUSZE 1984 M30 161
00:24:39
00:23:00
124
00:23:24
00:22:21






2 285
105 9 Rogala Klaudiusz Wrocław DRUŻYNA SZPIKU 1973 M40 151
00:24:12
00:22:38
146
00:24:16
00:23:09






2 297
106 108 Sajewicz Piotr Wrocław Turbina Bałakowo 1986 M30 163
00:24:46
00:23:07
135
00:23:40
00:22:38






2 298
107 1179 Nelke Kamil Wroclaw 1986 M30 159
00:24:39
00:22:55
144
00:24:06
00:23:04






2 303
108 1279 Bednarczyk Bogusław Wrocław Pro-Run 1967 M50 165
00:24:46
00:23:10
139
00:23:57
00:22:50






2 304
109 135 Srokowski Łukasz Wrocław 1983 M30 157
00:24:27
00:22:49
149
00:24:24
00:23:20






2 306
110 30 Madera Michał Wrocław LECIMY TUTAJ 1986 M30 69
00:19:37
00:19:33
240
00:30:54
00:28:44






2 309
111 1234 Kuźmicki Karol Wrocław Kiku Run Team 1965 M50 166
00:24:49
00:23:16
143
00:24:03
00:23:02






2 309
112 1059 Feruga Maks Wrocław Matner Running Team 2000 M20 168
00:25:01
00:23:20
155
00:24:47
00:23:38






2 323
113 266 Głowacki Adam Wrocław Mont Blanc 1977 M40 177
00:25:37
00:23:59
148
00:24:25
00:23:19






2 325
114 224 Miros Janusz Wrocław 1976 M40 167
00:24:52
00:23:18
164
00:25:02
00:23:57






2 331
115 225 Krauze Tomasz Wrocław 1967 M50 171
00:25:16
00:23:42
161
00:25:02
00:23:52






2 332
116 1040 Pieszak Marcin Wrocław Campus Domasławice 1982 M30 142
00:23:55
00:22:23
199
00:26:45
00:25:29






2 341
117 1162 Groński Robert wrocław trenujznami. pl 1976 M40 172
00:25:19
00:23:45
173
00:25:34
00:24:30






2 345
118 259 WITKOWSKI Grzegorz Wrocław VELICANTE SPORT TEAM 1978 M40 186
00:25:51
00:24:14
159
00:25:50
00:23:46






2 345
119 1180 Nelke Maciej Wrocław 1961 M60 180
00:25:47
00:24:03
166
00:25:03
00:23:59






2 346
120 71 Rogala Wojciech Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1987 M30 175
00:27:02
00:23:54
172
00:25:38
00:24:18






2 347
121 64 Koziura Wojciech Wroclaw Wysoka Hardcores 1983 M30 188
00:27:22
00:24:17
160
00:25:52
00:23:48






2 348
122 238 Kołacz Arkadiusz WROCŁAW Maraton Team 1966 M50 185
00:26:04
00:24:13
163
00:26:58
00:23:56






2 348
123 1128 Wikar Krzysztof Wrocław 1978 M40 158
00:24:26
00:22:53
197
00:26:39
00:25:21






2 355
124 81 Gorczyński Filip Wrocław 1974 M40 170
00:25:14
00:23:35
185
00:27:05
00:25:00






2 355
125 1132 Adamczyk Łukasz Wrocław Skup Kleszczy i BolerIoza 1983 M30 183
00:28:46
00:24:09
179
00:25:50
00:24:39






2 362
126 1261 Filak Daniel Pajęczno 1995 M20 189
00:28:53
00:24:21
176
00:27:37
00:24:36






2 365
127 1042 Włodarczyk Paweł Ciechów 1978 M40 194
00:27:46
00:24:44
174
00:26:37
00:24:33






2 368
128 20 Kaczmarek Radosław Wrocław RaDziki 1970 M50 205
00:28:48
00:25:43
165
00:25:02
00:23:57






2 370
129 146 Janczarek Łukasz Wrocław PatoRunners 1984 M30 187
00:28:53
00:24:16
183
00:27:58
00:24:54






2 370
130 1116 Gąsowski Piotr Świdnica Forrest Gump Team 1974 M40 193
00:26:16
00:24:37
181
00:25:53
00:24:47






2 374
131 1118 Skrouba Piotr Wrocław 1977 M40 191
00:27:29
00:24:28
191
00:27:16
00:25:13






2 382
132 51 Golec Grzegorz Nadolice Wielkie 1977 M40 200
00:27:10
00:25:30
186
00:26:08
00:25:01






2 386
133 1064 Mycek Arkadiusz Wrocław 1992 M20 184
00:27:16
00:24:11
206
00:27:57
00:25:48






2 390
134 117 Skrzypczak Łukasz Krzyków Capgemini 1981 M40 196
00:29:25
00:24:53
196
00:28:26
00:25:20






2 392
135 1191 Lamperski Wojciech Wrocław 1968 M50 199
00:28:23
00:25:20
193
00:26:26
00:25:16






2 392
136 138 Karpiński Oskar Wrocław 1981 M40 190
00:27:30
00:24:25
203
00:27:50
00:25:42






2 393
137 17 Świątek Łukasz Wrocław 1981 M40 197
00:29:30
00:24:58
200
00:28:33
00:25:30






2 397
138 1033 Rułka Bartosz Wrocław Bodyhub Fit 1979 M40 209
00:29:06
00:25:52
188
00:26:22
00:25:06






2 397
139 168 Kapuściński Wojciech Wrocław 1974 M40 195
00:26:31
00:24:51
205
00:27:07
00:25:48






2 400
140 1281 NIECZYSZCZAK MARCIN WROCŁAW JAMNIKI ZAGŁADY 1990 M30 211
00:29:05
00:26:00
190
00:26:24
00:25:12






2 401
141 1126 Halik Hubert Wrocław 1989 M30 207
00:30:22
00:25:47
198
00:26:36
00:25:24






2 405
142 76 Szczurek Michał Wrocław 1991 M30 204
00:28:56
00:25:39
202
00:26:57
00:25:35






2 406
143 208 Szczepański Darek Wrocław Trenujznami.pl 1960 M60 182
00:25:44
00:24:08
226
00:28:21
00:27:15






2 408
144 1060 Raczyński Andrzej Wrocław 1971 M50 162
00:24:46
00:23:02
259
00:33:53
00:32:40






2 421
145 228 Kornaś Marcin Laskówka GóryLasy 1978 M40 206
00:25:50
00:25:46
215
00:26:44
00:26:40






2 421
146 1270 Kondrat Kamil Wrocław Jamniki Zagłady 1994 M20 208
00:28:53
00:25:49
214
00:27:53
00:26:40






2 422
147 195 Ochnio Krzysztof Kępno 1966 M50 213
00:30:58
00:26:26
209
00:28:22
00:26:16






2 422
148 1181 WOJTYŁŁO KRZYSZTOF WROCŁAW 1949 M60 210
00:30:36
00:25:55
219
00:29:12
00:27:01






2 429
149 1029 Kolebuk Robert Wrocław Rodzina Kolebuków 1972 M40 223
00:30:11
00:27:04
210
00:28:27
00:26:19






2 433
150 257 Łukasiewicz Grzegorz Wrocław STANMIT 1967 M50 218
00:31:25
00:26:46
217
00:28:59
00:26:48






2 435
151 1262 Filak Kacper Pajęczno ZKS Kuźniki Running 1999 M20 226
00:31:51
00:27:19
213
00:29:53
00:26:37






2 439
152 1092 Łukasik Michał Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1985 M30 225
00:30:22
00:27:17
218
00:28:19
00:26:50






2 443
153 148 Potoczny Janusz Bielany Wrocławskie Brak 1972 M40 212
00:27:58
00:26:21
234
00:29:14
00:28:07






2 446
154 1037 Caban Rafał Oleśnica rmc-biega.pl 1975 M40 234
00:32:38
00:28:04
220
00:30:09
00:27:03






2 454
155 1174 Bodaszewski Szymon Wrocław 1995 M20 231
00:32:23
00:27:45
224
00:30:18
00:27:10






2 455
156 1027 Andruszko Tomasz Świebodzice MATNER RUNNING TEAM 1976 M40 233
00:30:54
00:27:46
223
00:28:35
00:27:08






2 456
157 1022 Tompalski Wojciech Wroclaw 1979 M40 228
00:30:27
00:27:24
228
00:29:28
00:27:23






2 456
158 1195 Mazur Paweł Iwiny Kwadrat Na Ptasiej 1979 M40 235
00:33:11
00:28:22
222
00:30:20
00:27:07






2 457
159 197 Kowalski Artur Wrocław niezrzeszony 1969 M50 236
00:30:05
00:28:23
231
00:29:52
00:27:50






2 467
160 1127 Figaj Kamil Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1979 M40 232
00:30:53
00:27:45
236
00:30:40
00:28:31






2 468
161 1137 Sroczyński Maciej Żerniki Wrocławskie 1981 M40 238
00:33:09
00:28:31
243
00:32:20
00:29:12






2 481
162 169 Klimek Tomasz Wrocław DBTP 1989 M30 245
00:33:09
00:29:55
238
00:31:39
00:28:33






2 483
163 57 Hawron Tomasz Wrocław 1972 M40 247
00:34:56
00:30:09
242
00:32:25
00:29:09






2 489
164 65 Wojciechowski Bartosz Wrocław 1973 M40 244
00:31:28
00:29:50
249
00:31:37
00:30:26






2 493
165 232 Jaskólski Marcin Wrocław HappyFeetTeam 1972 M40 239
00:33:31
00:28:46
255
00:35:20
00:32:03






2 494
166 1155 Kraśnicki Mariusz Wysoka 1984 M30 246
00:30:07
00:30:04
254
00:35:21
00:32:03






2 500
167 1196 Adamczewski Kamil Wrocław 1988 M30 252
00:32:10
00:32:05
248
00:33:06
00:30:05






2 500
168 36 Ciszewski Paweł Wrocław 1994 M20 250
00:33:53
00:30:40
250
00:33:35
00:30:28






2 500
169 203 Przybylski Paweł Wrocław PanPablo 1984 M30 254
00:37:17
00:32:37
247
00:33:12
00:30:01






2 501
170 100 Socha Piotr Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM 1972 M40 251
00:36:28
00:31:46
251
00:34:43
00:31:37






2 502
171 1264 Ryszczyk Adam Wrocław PatoRunners 1983 M30 256
00:38:06
00:33:30
252
00:35:01
00:31:58






2 508
172 258 Kokot Krzysztof Wrocław Amators ™️ 1983 M30 255
00:34:53
00:33:15
257
00:34:17
00:32:12






2 512
173 183 Krawczuk Cezary Wrocław 1990 M30 259
00:39:15
00:34:39
263
00:37:06
00:33:48






2 522
174 248 Madej Maciej Kiełczów 1971 M50 262
00:42:12
00:37:25
266
00:37:51
00:34:38






2 528
175 124 Skiba Piotr WROCŁAW 1990 M30 261
00:41:31
00:36:40
269
00:42:02
00:38:42






2 530
176 1146 Pogorzelski Konrad Kożuchów Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 M16 1
00:15:07
00:15:07








1 1
177 4 Witek Andrzej Mirków 140minut.pl 1992 M20

1
00:16:07
00:16:06






1 1
178 3 Czeronek Mikołaj Wrocław ADAMEK TEAM 2000 M20 2
00:15:15
00:15:14








1 2
179 1153 Kowalski Wojciech Nadolice Wielkie WKS Śląsk 1982 M30 3
00:15:17
00:15:17








1 3
180 1094 Gorzelańczyk Jakub Golęczewo MKS Siechnice 1991 M30 4
00:15:29
00:15:29








1 4
181 1049 Wendland Michał Wrocław MKS Siechnice 1989 M30 5
00:15:36
00:15:36








1 5
182 1189 Przestrzelski Kajetan Wrocław Wosiek Team 2001 M20 6
00:15:44
00:15:44








1 6
183 1323 Chrostowski Konrad Gidle Wosiek Team 1998 M20

6
00:17:23
00:17:23






1 6
184 1072 Kulesza Robert Odolanów KS STAL LA Ostrów Wielkopolski 1999 M20 7
00:15:49
00:15:49








1 7
185 1223 Wieczorek Mikołaj Wieruszów STAL OSTROW 2001 M20 8
00:15:56
00:15:56








1 8
186 1345 Mańkowski Kamil Wrocław 1995 M20

8
00:17:27
00:17:26






1 8
187 1149 Suszczewski Marcin Wrocław WKS Śląsk 1996 M20 9
00:15:57
00:15:57








1 9
188 1226 Markowicz Łukasz Wrocław Wosiek Team 1994 M20 11
00:16:50
00:16:48








1 11
189 1101 Czajkowski Krzysztof Jasionówka 1988 M30 12
00:16:51
00:16:50








1 12
190 1043 Demucha Maciej Biłgoraj 2001 M20

12
00:17:55
00:17:52






1 12
191 1062 Kuńczak Michał Zgorzelec 1989 M30 13
00:16:56
00:16:55








1 13
192 1123 Malik Jakub wrocław WKS Śląsk Wrocław 2001 M20 14
00:17:02
00:17:02








1 14
193 41 Głód Mateusz Wrocław 1979 M40 15
00:17:06
00:17:04








1 15
194 1341 Kos Adrian Smolec Smolecka Zadyszka 1992 M20

16
00:18:05
00:18:03






1 16
195 1210 Marcjanek Łukasz Szczytna KLZK 1989 M30 19
00:17:22
00:17:21








1 19
196 196 Orłowski Łukasz wrocław ALLIMP TEAM 1987 M30 20
00:17:22
00:17:21








1 20
197 8 Sobczyk Tomasz Wrocław MKS SIECHNICE 1977 M40 23
00:17:28
00:17:28








1 23
198 1169 Kinal Piotr Kłodzko KLZK 1975 M40 30
00:18:12
00:18:11








1 30
199 1295 Błasek Maks Kępno 2005 M16

30
00:18:52
00:18:48






1 30
200 244 Harzowski Mateusz Wrocław GóryLasy1 1990 M30

33
00:19:02
00:19:00






1 33
201 242 Sawicki Maciej Radwanice 1992 M20 34
00:18:20
00:18:18








1 34
202 1207 Majowski Jan Góry Kalwarii WKS Śląsk Wrocław 2005 M16 35
00:18:21
00:18:19








1 35
203 1287 Kaczkowski Miłosz Wałbrzych Dąbrowski Team 1993 M20

36
00:19:12
00:19:08






1 36
204 1269 Zadka Paweł Syców Triathlon Team Syców 1986 M30

37
00:19:14
00:19:10






1 37
205 1057 Konieczny Mikołaj Wroclaw 1998 M20

40
00:19:16
00:19:11






1 40
206 1314 Bajon Przemysław Miejska Górka WATAHA 1993 M20

44
00:19:25
00:19:19






1 44
207 1319 Chachulski Antoni Wysoka Litwin Triathlon Elite 2005 M16

46
00:19:25
00:19:25






1 46
208 1291 Nowicki Mateusz Wrocław 1995 M20

47
00:19:33
00:19:28






1 47
209 1275 Bednarek Bartłomiej Radwanice MKS Siechnice/Widun Kettlebell Club 1984 M30 48
00:18:51
00:18:50








1 48
210 1257 Nowacki Bartosz Wrocław Anatomia Biegania 1987 M30 50
00:18:58
00:18:54








1 50
211 1325 Krupa Norbert Ząbkowice Śląskie 1976 M40

53
00:19:54
00:19:49






1 53
212 1006 Wróbel Paweł Siechnice MKS Siechnice 1989 M30

55
00:19:57
00:19:50






1 55
213 38 Mazur Adam Wrocław 1994 M20 60
00:19:25
00:19:20








1 60
214 1100 Gańko Bartłomiej Wrocław ALLIMP TEAM 1981 M40 62
00:19:27
00:19:23








1 62
215 139 HOTAŁA Piotr WROCŁAW ALOHA HAKUNA 1979 M40

62
00:20:13
00:20:09






1 62
216 1108 Zych Marcin Wrocław #SobasTeam 1981 M40 63
00:19:28
00:19:24








1 63
217 1192 Szostek Jakub Wrocław Akademia Wojsk Lądowych 2000 M20 64
00:19:25
00:19:25








1 64
218 1157 GREKOW Sławko WROCŁAW ALLIMP TEAM 1967 M50 68
00:19:35
00:19:32








1 68
219 1268 Studnicki Paweł Wrocław 140minut.pl 1979 M40 71
00:19:47
00:19:39








1 71
220 1348 HERBINGER MACIEJ WROCŁAW 1978 M40

71
00:20:34
00:20:29






1 71
221 1114 Pietrzyk Daniel Wałbrzych ŁaziTeamWałbrzych 1976 M40 73
00:19:43
00:19:42








1 73
222 1317 Wencel Daniel Miejska Górka 1993 M20

73
00:20:40
00:20:34






1 73
223 1177 Jerzyk Mateusz Wroclaw 1992 M20 75
00:19:52
00:19:49








1 75
224 1354 Gałuszka Mateusz Wrocław GóryLasy 1990 M30

75
00:20:37
00:20:34






1 75
225 1052 Michalak Kamil Sieradz MKS Siechnice 1998 M20 76
00:19:58
00:19:53








1 76
226 40 Fonrobert Dominik Wrocław #TRIMP Triathlon Impulse 1977 M40 78
00:20:11
00:20:04








1 78
227 1018 Trzeciak Jacek IWINY MKS Siechnice 1978 M40

80
00:21:02
00:20:52






1 80
228 1203 Zawadzki Rafał Gorzanów KL Ziemia Kłodzka 1975 M40 82
00:20:17
00:20:11








1 82
229 1324 Stodółka Szymon Wilczyce Wosiek Team 1986 M30

84
00:21:03
00:20:59






1 84
230 1302 Krause Tomasz Wrocław Atos Runners 1983 M30

87
00:21:09
00:21:03






1 87
231 272 Sielicki Mariusz Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1985 M30

88
00:22:24
00:21:06






1 88
232 143 Czernecki Wojciech Wrocław 1978 M40

89
00:21:21
00:21:10






1 89
233 1301 Możejko Zbigniew Wrocław 1969 M50

90
00:21:18
00:21:14






1 90
234 163 Staroń Tomasz Wrocław Mocna Grupa Cezara 1976 M40 91
00:20:41
00:20:34








1 91
235 1008 WŁOCH MATEUSZ Smolec GT RAT 1986 M30 93
00:20:42
00:20:36








1 93
236 1241 Kossowski Sebastian Wrocław Sobczyk team- MKS SIECHNICE 1990 M30

93
00:22:21
00:21:21






1 93
237 129 Basis Bartosz Świdnica Ślęzak Team 1990 M30 97
00:21:02
00:20:53








1 97
238 1277 Musial Tomasz Wrocław 1990 M30 98
00:20:56
00:20:53








1 98
239 277 Wysok Piotr Wrocław 1977 M40

98
00:22:29
00:21:26






1 98
240 70 Roksela Paweł Wroclaw 1986 M30 100
00:21:06
00:20:58








1 100
241 273 Chojnicki Przemysław Wrocław Matner Running Team 1983 M30

101
00:21:46
00:21:33






1 101
242 1329 ŁACNY ŁUKASZ WROCŁAW MATNER RUNNING TEAM 1983 M30

105
00:22:05
00:21:46






1 105
243 155 Makowiecki Rafal Wroclaw 1975 M40 106
00:21:22
00:21:16








1 106
244 1316 Cwenar Marek Wrocław The Best Family 1970 M50

107
00:22:01
00:21:50






1 107
245 1309 Ostrega Mateusz Złotoryja Matner Running Team 1995 M20

108
00:22:56
00:21:52






1 108
246 206 Kolawa Piotr Kobierzyce trenujznami.pl 1976 M40 111
00:21:28
00:21:28








1 111
247 1164 Minuzzi Francesco Wrocław 1986 M30

113
00:22:13
00:22:01






1 113
248 1332 Safaryn Michał Wrocław 1985 M30

119
00:23:14
00:22:11






1 119
249 103 Maćkowiak Arkadiusz Wrocław Geesmolsse 1980 M40 120
00:23:32
00:21:52








1 120
250 1311 Jaz Zygmunt Wrocław 1961 M60

121
00:22:18
00:22:12






1 121
251 1200 Stelmach Piotr Wrocław Stelmach Team 1973 M40 124
00:22:04
00:22:01








1 124
252 154 KOBOS RADOSŁAW Siechnice Zakochaj się w Bieganiu i nie tylko 1982 M30

125
00:22:30
00:22:22






1 125
253 1320 Król Paweł Syców Oleśnicka Grupa Triathlonowa 1984 M30

126
00:22:29
00:22:24






1 126
254 160 Szmagierewski Wojciech Wrocław 1968 M50 127
00:22:15
00:22:04








1 127
255 1306 Cuch Adam Wrocław 1973 M40

128
00:23:27
00:22:25






1 128
256 1074 Nowak Tomasz Wroclaw 1989 M30 134
00:22:26
00:22:15








1 134
257 250 Zawadzki Tomasz Tarnowskie Góry 1998 M20

134
00:23:37
00:22:32






1 134
258 59 Młynarczyk Arkadiusz Wrocław 1985 M30 135
00:23:52
00:22:16








1 135
259 1202 Benedyk Mateusz Wrocław Podatki to kradzież 1986 M30 139
00:23:53
00:22:19








1 139
260 1171 Kowal Sebastian Wrocław 1985 M30 140
00:24:01
00:22:19








1 140
261 1351 Smagała Wojciech Wrocław SMAGI TRI TEAM 1981 M40

142
00:24:06
00:22:58






1 142
262 1187 Zapart Sławomir Odolanów 1979 M40 144
00:24:06
00:22:28








1 144
263 1278 Lewandowski Leszek Brzezina POWSTAŃCY Z KANAPY 1978 M40

147
00:23:31
00:23:18






1 147
264 177 Płatek Dominik Wroclaw 1976 M40 148
00:24:05
00:22:32








1 148
265 275 WCISŁO Tomasz Wroclaw 1983 M30

151
00:24:39
00:23:32






1 151
266 167 Szkudlarski Tomasz Wrocław 3M Running Team 1972 M40 152
00:24:17
00:22:39








1 152
267 133 Skalik Wojciech Dobrzykowice 1985 M30

152
00:24:39
00:23:33






1 152
268 1321 Lis Szymon Wrocław NIGHT RUNNERS WROCŁAW 1986 M30

153
00:24:38
00:23:35






1 153
269 1081 Tomczak Henryk Wrocław Masters Wroclaw 1962 M50 154
00:24:14
00:22:43








1 154
270 1352 Abulewicz Wojciech Wrocław Trening Studio 17 1968 M50

154
00:24:40
00:23:37






1 154
271 1170 Zając Mirosław Brzezia Łąka EVEREST 1974 M40 155
00:24:17
00:22:44








1 155
272 1258 MARCINKIEWICZ TADEUSZ Wroclaw Masters Wroclaw 1953 M60 156
00:24:19
00:22:47








1 156
273 142 Teleńczuk Tomasz Wrocław Szybkie Stopy 1975 M40

157
00:24:44
00:23:39






1 157
274 112 Walas Andrzej Domaradzka Kuźnia Pro-run Wrocław 1993 M20

158
00:24:49
00:23:43






1 158
275 1322 Rafalski Karol Kiełczów 1988 M30

162
00:24:58
00:23:53






1 162
276 1214 Kiełt Jacek Wrocław 1987 M30 164
00:24:44
00:23:08








1 164
277 1339 SZMIT RADOSŁAW WROCŁAW 1979 M40

167
00:26:07
00:23:59






1 167
278 1349 Żak Konrad Wrocław Fabryczna Boulder 1973 M40

168
00:26:06
00:24:00






1 168
279 1236 Rycharski Michał Brzeg Dolny 1981 M40 169
00:24:57
00:23:21








1 169
280 1047 Szczęsny Paweł Wrocław Fortum 1992 M20

169
00:25:16
00:24:10






1 169
281 271 Grochol Rafał Wrocław 1983 M30

170
00:25:21
00:24:10






1 170
282 200 Śliwa Witold Wrocław 1981 M40

171
00:25:29
00:24:18






1 171
283 16 Zwierz Patryk Wrocław 1984 M30 173
00:25:23
00:23:49








1 173
284 24 Ballour Zeyad Wrocław Matner Running Team 1967 M50 174
00:26:50
00:23:49








1 174
285 280 Waniek Karol Wrocław 1983 M30

175
00:26:45
00:24:35






1 175
286 150 Sypien Kamil Wrocław 1993 M20 176
00:27:22
00:23:58








1 176
287 1340 TABORET MACIEJ WROCŁAW 1987 M30

177
00:25:48
00:24:36






1 177
288 178 Świątek Sebastian Wrocław 1977 M40 178
00:28:33
00:23:59








1 178
289 1330 MAZUREK MIKOŁAJ WROCŁAW 1996 M20

178
00:27:41
00:24:37






1 178
290 269 Hadała Daniel Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1993 M20 179
00:27:08
00:24:02








1 179
291 204 Grabara Robert Wrocław 1985 M30

180
00:27:56
00:24:43






1 180
292 251 Kaliciński Jarosław Siechnice Ślęzak Team 1982 M30 181
00:25:49
00:24:07








1 181
293 1300 Frydecki Sławomir Miękinia 1960 M60

182
00:25:54
00:24:50






1 182
294 1328 GRONOWSKI MICHAŁ PRZEMITÓW 1994 M20

184
00:26:06
00:24:57






1 184
295 149 Kabała Przemysław Wrocław Cogitare Team 1981 M40

187
00:26:17
00:25:06






1 187
296 222 Luppi Stefano Varese 1985 M30

189
00:26:22
00:25:10






1 189
297 184 Barnaś Maciej Bardo 1966 M50 192
00:26:08
00:24:29








1 192
298 1307 Kubiak Maciej Wrocław 1972 M40

192
00:26:32
00:25:13






1 192
299 1337 DĄBROWSKI PAWEŁ WROCŁAW 1971 M50

194
00:27:30
00:25:19






1 194
300 282 Garbaciak Leszek Przygodzice MATNER RUNNING TEAM 1994 M20

195
00:27:27
00:25:20






1 195
301 1145 Mazur Tomasz Zabardowice Zorza Zabardowice 1980 M40 198
00:26:41
00:25:03








1 198
302 1355 Schmidt Damian Wrocław 1990 M30

201
00:27:46
00:25:34






1 201
303 1222 Grela Łukasz Wrocław 1992 M20 202
00:28:42
00:25:32








1 202
304 1039 Kowalski Rafał Wrocław CICLISMO WROCŁAW 1971 M50 203
00:28:38
00:25:32








1 203
305 130 Semiczek Adam Kiełczów POWSTAŃCY Z KANAPY 1975 M40

204
00:28:46
00:25:42






1 204
306 1318 Haase Tomasz Wrocław Pueblo 3 1976 M40

207
00:27:00
00:25:54






1 207
307 1305 Grabowski Mateusz Środa Śląska WATAHA 1988 M30

208
00:29:16
00:26:13






1 208
308 254 Woźniak Konrad Wrocław 1984 M30

211
00:28:39
00:26:27






1 211
309 1353 JABŁOŃSKI JAKUB LEGNICA 1992 M20

212
00:28:41
00:26:31






1 212
310 1238 Lubelczyk Grzegorz Miękinia Speleoclub Wrocław 1971 M50 214
00:29:38
00:26:27








1 214
311 39 Zymlinski Robert Wrocław Heart Attack 1970 M50 215
00:31:21
00:26:30








1 215
312 1229 Żółtowski Bartosz Wrocław 1982 M30 216
00:31:07
00:26:33








1 216
313 1247 Janiak Jakub Wrocław 1989 M30

216
00:28:50
00:26:40






1 216
314 1205 Golęba Konrad Wrocław 1984 M30 217
00:29:48
00:26:39








1 217
315 93 Kwiecień Marcin Wrocław 071 1979 M40 219
00:30:00
00:26:54








1 219
316 125 Olaczek Łukasz Mrozów Tata startuje // TRI AMO 1979 M40 220
00:31:46
00:27:00








1 220
317 91 Frindo Paweł Wrocław 1973 M40 221
00:30:07
00:27:00








1 221
318 211 Kocięcki Jacek Wrocław 1971 M50

221
00:30:08
00:27:06






1 221
319 1163 Wróbel Denis Wołów 2001 M20 222
00:30:09
00:27:02








1 222
320 1010 Dzięcielski Krzysztof GAŁÓW POWSTAŃCY Z KANAPY 1963 M50 224
00:31:50
00:27:13








1 224
321 1133 roszko piotr TRZEBNICA 1976 M40

225
00:29:22
00:27:13






1 225
322 1294 Bała PitEr Bukowa Night Runners 1985 M30

227
00:30:46
00:27:22






1 227
323 231 Hewczuk Rafał Smolec 1971 M50 227
00:29:00
00:27:23








1 227
324 1219 Bilyk Andrii Wrocław 1982 M30 229
00:29:15
00:27:33








1 229
325 1344 Żyła Janusz Wrocław 1956 M60

229
00:30:57
00:27:45






1 229
326 1172 Florczak Zdzisław Wrocław Mocna Grupa Cezara 1952 M60 230
00:30:46
00:27:43








1 230
327 1083 Turniak Marek Wrocław 1979 M40

230
00:31:00
00:27:46






1 230
328 284 Jeziorowski Ryszard Wrocław LSB-WE-FEEL-IT 1963 M50

232
00:31:26
00:28:04






1 232
329 288 Palusko Bartosz Wrocław 1980 M40

233
00:31:09
00:28:06






1 233
330 215 Żminkowski Krzysztof Wrocław 1984 M30

235
00:31:12
00:28:07






1 235
331 127 Zawadzki Michał Wrocław 1977 M40 237
00:33:06
00:28:29








1 237
332 1327 MARKOWSKI PAWEŁ WROCŁAW 1987 M30

237
00:31:45
00:28:32






1 237
333 283 Pawlus Marek Wrocław 1986 M30

239
00:31:47
00:28:37






1 239
334 1089 Skorzec Kamil Wrocław 1995 M20

241
00:31:58
00:28:50






1 241
335 157 Strzyżewski Maciek Wrocław BNW Bo Nie Wypada 1993 M20 241
00:33:31
00:28:53








1 241
336 1044 Kluczkiewicz Wojciech Wrocław 1988 M30 242
00:34:01
00:29:26








1 242
337 144 Mochalski Dawid Wrocław MONEYBROKERS24 1986 M30 243
00:32:38
00:29:34








1 243
338 1296 Sobkowski Piotr Wrocław 1975 M40

244
00:32:23
00:29:19






1 244
339 1107 Gruda Rafał Wrocław 1997 M20

245
00:32:44
00:29:37






1 245
340 84 Gąsior Łukasz Wrocław 1982 M30

246
00:32:49
00:29:39






1 246
341 1135 Ciura Krzysztof Siedlec 1966 M50 248
00:35:12
00:30:28








1 248
342 1193 Kotkowski Tomala Wrocław 1980 M40 249
00:32:10
00:30:31








1 249
343 1293 Kasinski Patryk Legnica Orki z Majorki 1992 M20

253
00:35:17
00:32:00






1 253
344 25 Krasicki Robert Wrocław 1982 M30 253
00:37:09
00:32:23








1 253
345 281 Ajdukiewicz Marek Nadolice Wielkie LSB-WE-FEEL-IT 1985 M30

256
00:35:22
00:32:04






1 256
346 236 Chaszczewski Marcin Wrocław 1981 M40 257
00:38:31
00:33:48








1 257
347 278 Majer Miroslaw Ligota Piękna 1984 M30

258
00:35:28
00:32:15






1 258
348 1154 Gluchowicz Rafal Krzyzanowice 1969 M50 258
00:38:44
00:34:04








1 258
349 274 Lewandowski Łukasz Wrocław LSB-WE-FEEL-IT 1989 M30

260
00:36:04
00:32:45






1 260
350 1260 Artamonov Aleksandr Wroclaw 1989 M30 260
00:39:36
00:34:52








1 260
351 1310 Sternalski Michał wrocław DRACHENWALD 1976 M40

261
00:36:13
00:33:05






1 261
352 1304 Zagórny Jarosław Wrocław 1976 M40

262
00:36:25
00:33:23






1 262
353 253 Krzysztanowicz Łukasz Wrocław 1986 M30 263
00:45:47
00:41:06








1 263
354 286 Dąbrowski Maciej Długołęka 1974 M40

264
00:37:02
00:33:49






1 264
355 1350 KUCHTA MARIUSZ Brzezina 1970 M50

265
00:37:16
00:34:10






1 265
356 1334 JERZYK MARCIN WROCŁAW 1985 M30

267
00:36:00
00:34:39






1 267
357 27 Masłowiec Bartosz Wrocław CAT / Z.S.W.B 1980 M40

268
00:38:42
00:35:14






1 268

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni