z

Szczecin

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 9 Romej Elżbieta Łobez ŁKB TRUCHT 1964 K50 16
00:26:34
00:26:34
10
00:25:40
00:25:37


16
00:26:44
00:26:41


15
00:26:02
00:26:00
4 57
2 1237 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K50 21
00:29:36
00:28:04
18
00:30:31
00:27:24


18
00:28:58
00:27:17
18
00:29:14
00:27:42
20
00:28:37
00:27:01
5 74
3 108 Matyjaszczyk Małgorzata Rurzyca Rozbiegany Goleniów 1962 K50 30
00:32:08
00:29:00
24
00:30:00
00:28:27
27
00:30:41
00:29:04


40
00:32:09
00:30:32


4 121
4 1128 Roszak Krystyna Police Gryfus Szczecin 1964 K50 86
00:36:17
00:33:08
71
00:32:18
00:32:11


94
00:34:41
00:33:02


101
00:34:36
00:34:26
4 352
5 1248 Cieśla Beata Goleniów Zabiegani Goleniów 1963 K50 125
00:39:18
00:34:45


109
00:35:39
00:33:59
111
00:37:06
00:33:57
99
00:38:02
00:34:56


4 444
6 1193 Kudra Grażyna Szczecin MORSOLE SZCZECIN 1959 K50 135
00:41:28
00:35:23
129
00:39:51
00:35:07
114
00:39:43
00:34:36
124
00:39:15
00:34:40
116
00:40:48
00:35:59
107
00:39:47
00:34:41
6 461
7 84 BALCERAK KATARZYNA KOBYLANKA 3lggns 1966 K50 117
00:39:09
00:34:28


126
00:40:26
00:35:10
139
00:39:56
00:35:18
114
00:40:32
00:35:57


4 496
8 1146 Chrobocińska Elżbieta SZCZECIN 1966 K50 199
00:43:01
00:38:24
174
00:41:50
00:37:09
142
00:40:01
00:36:42
187
00:42:40
00:38:03
150
00:43:21
00:38:31
121
00:38:40
00:35:31
6 587
9 1069 Derleta Iwona Szczecin derMMed 1964 K50 158
00:41:01
00:36:23


120
00:37:55
00:34:50
223
00:44:46
00:40:11
106
00:40:22
00:35:30


4 607
10 1405 Wawruch -Rusielik Irena Szczecin Amicus AR 1964 K50



182
00:43:27
00:38:23
190
00:42:48
00:38:13
203
00:48:27
00:43:44
51
00:36:07
00:31:00
4 626
11 588 Sokołowska Anna Szczecin 1960 K50

254
00:55:53
00:49:42
236
00:53:06
00:46:30
241
00:49:05
00:44:20
210
00:50:43
00:45:54


4 941

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 556 Suleja Joanna Stargard szwla 1960 K50

127
00:38:13
00:34:59
123
00:38:21
00:35:04
175
00:40:46
00:37:25




3 425
2 26 Szalewicz Małgorzata Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ 1966 K50 148
00:40:45
00:35:59


143
00:43:17
00:36:42
183
00:42:26
00:37:40




3 474
3 61 Szymańska Anna Goleniów Rozbiegany Goleniów 1958 K50 90
00:37:47
00:33:14
74
00:34:06
00:32:32








2 164
4 1020 Zaleska Beata Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1967 K50



191
00:42:06
00:38:44


225
01:00:16
00:55:12


2 416
5 305 Czaplicka-Bednarz Irena Kościno 1958 K50 200
00:43:15
00:38:36










1 200
6 544 Rutkowska-Urbaniak Katarzyna SZCZECIN 1964 K50

224
00:46:28
00:40:21








1 224
7 518 RUTKOWSKA MAŁGORZATA SZCZECIN 1960 K50 277
00:53:08
00:50:00










1 277

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni