z

Szczecin

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 11 Jackiewicz Monika Szczecin 1992 K20

1
00:22:38
00:22:37
1
00:22:05
00:22:04
1
00:21:52
00:21:51
1
00:21:32
00:21:32


4 4
2 133 Pilarczyk Jolanta Szczecin 1992 K20 1
00:23:19
00:23:17


2
00:22:25
00:22:24
2
00:22:24
00:22:23
3
00:23:30
00:23:30
2
00:22:21
00:22:20
5 7
3 12 Szurgocińska Nikolina Chojna KB Hermes Gryfino 1993 K20 2
00:23:37
00:23:37
3
00:23:20
00:23:19
3
00:22:35
00:22:34
3
00:22:28
00:22:27
5
00:24:28
00:24:28
4
00:23:41
00:23:40
6 11
4 477 Woźniak Joanna Szczecin CTS/RAZ Szczecin 2001 K16 3
00:24:07
00:24:07
2
00:23:10
00:23:07
4
00:22:53
00:22:50
4
00:23:16
00:23:13
2
00:23:01
00:23:00


5 11
5 261 SZUBERT BOŻENA STARGARD STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM 1986 K30 11
00:28:55
00:25:54
5
00:24:27
00:24:21
5
00:23:32
00:23:28
5
00:23:35
00:23:30
4
00:23:38
00:23:36
3
00:22:57
00:22:55
6 17
6 1022 Murawska Wioletta Szczecin 1969 K40 4
00:24:11
00:24:10
4
00:24:24
00:24:21
7
00:24:21
00:24:17
7
00:24:23
00:24:20
6
00:24:37
00:24:34
9
00:24:27
00:24:24
6 21
7 149 Komisarczyk Ania Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1987 K30 10
00:28:58
00:25:52
9
00:26:56
00:25:21
10
00:24:44
00:24:39
6
00:24:26
00:24:19
7
00:24:38
00:24:35
5
00:23:50
00:23:48
6 27
8 519 Racinowska Sylwia Gryfino SOBCZYK TEAM - MKS SIECHNICE 1994 K20 6
00:24:48
00:24:46
7
00:24:51
00:24:47
6
00:24:07
00:24:03
10
00:25:03
00:24:59


12
00:25:10
00:25:07
5 29
9 357 Iwaszkiewicz Magdalena Szczecin PUSZCZYK BUKOWY 1987 K30 7
00:25:05
00:25:02
8
00:25:21
00:25:17
8
00:24:29
00:24:25
9
00:24:48
00:24:45
8
00:25:02
00:24:58


5 31
10 405 JACHNIK Sabina szczecin SKS HUSARIA 1972 K40 5
00:24:32
00:24:31
6
00:24:44
00:24:39
9
00:24:39
00:24:33
11
00:25:11
00:25:06




4 31
11 436 CZARNECKA Barbara Szczecin SZCZECIN 1984 K30 8
00:25:10
00:25:07




12
00:25:17
00:25:12
9
00:25:23
00:25:19
10
00:24:37
00:24:32
4 39
12 1185 Kłaczyńska Danuta Szczecin 1973 K40 14
00:26:14
00:26:14
11
00:25:48
00:25:42
11
00:25:10
00:25:05


12
00:25:51
00:25:44
6
00:24:17
00:24:11
5 40
13 38 Dudzińska Maja Dobra 1975 K40 9
00:25:29
00:25:27


16
00:27:43
00:25:58


11
00:25:35
00:25:31
7
00:25:46
00:24:14
4 43
14 245 Dydek Edyta Szczecin Bieg Korczaka 1996 K20 15
00:28:03
00:26:24
12
00:27:23
00:25:48
14
00:25:38
00:25:35
8
00:24:24
00:24:21
14
00:26:43
00:26:42
11
00:24:43
00:24:41
6 45
15 202 Zachciał Magdalena Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1997 K20 19
00:28:30
00:27:02
14
00:27:37
00:26:05
12
00:25:14
00:25:09
14
00:26:02
00:25:55
13
00:25:52
00:25:48
14
00:25:52
00:25:48
6 53
16 478 Wozniak Karina Szczecin IRONMAN C/S POLSKA 1998 K16 25
00:29:59
00:28:30
16
00:28:13
00:26:36
17
00:26:41
00:26:36
13
00:25:25
00:25:19
10
00:25:26
00:25:23


5 56
17 9 Romej Elżbieta Łobez ŁKB TRUCHT 1964 K50 16
00:26:34
00:26:34
10
00:25:40
00:25:37


16
00:26:44
00:26:41


15
00:26:02
00:26:00
4 57
18 1023 Murawska Nikola Szczecin 2000 K16 17
00:26:41
00:26:40
13
00:26:06
00:26:02
13
00:25:39
00:25:35


17
00:27:25
00:27:21
22
00:27:49
00:27:43
5 60
19 1014 Szymańska Katarzyna Szczecin Biegam bo mnie SMerfy gonią 1982 K30 13
00:26:09
00:26:08




20
00:29:25
00:27:50
15
00:28:23
00:26:48
19
00:28:31
00:26:59
4 67
20 1036 Kostrzeba Ewa Szczecin FitjestGit 1993 K20 22
00:28:17
00:28:14
17
00:28:41
00:27:05
18
00:28:35
00:26:55




13
00:27:04
00:25:26
4 70
21 1046 Borowska Karolina Pucice Puszczyk Bukowy/MoniaGym 1986 K30 24
00:31:19
00:28:20
19
00:29:02
00:27:28


19
00:28:57
00:27:21
16
00:28:51
00:27:20
17
00:28:19
00:26:47
5 71
22 1237 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K50 21
00:29:36
00:28:04
18
00:30:31
00:27:24


18
00:28:58
00:27:17
18
00:29:14
00:27:42
20
00:28:37
00:27:01
5 74
23 1393 Chomont Magdalena Goleniów No Gravity 1978 K30 26
00:30:09
00:28:34
21
00:29:42
00:28:08
22
00:29:58
00:28:21
22
00:29:52
00:28:15
20
00:29:29
00:27:53
16
00:26:24
00:26:17
6 79
24 559 Guster Anna Świerzno 1989 K20

25
00:31:32
00:28:30
19
00:28:36
00:26:57
17
00:28:51
00:27:16
24
00:30:05
00:28:28


4 85
25 200 Otoka Kasia Szczecin FANI FORMY 1977 K40



23
00:31:26
00:28:22
21
00:31:10
00:28:07
22
00:31:23
00:28:21
21
00:29:00
00:27:24
4 87
26 1056 Widuch ANNA Szczecin Monia Gym 1986 K30 31
00:32:01
00:29:02
29
00:31:46
00:28:42
21
00:31:25
00:28:20
28
00:32:14
00:29:00
21
00:31:10
00:28:08
18
00:28:23
00:26:47
6 88
27 189 Podporska Izabela Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1970 K40 28
00:32:02
00:28:49
22
00:29:50
00:28:13
24
00:30:04
00:28:28
26
00:30:17
00:28:39
23
00:29:59
00:28:23
23
00:29:41
00:28:05
6 92
28 1034 Sprogis Joanna SZczecin 3LGNNS 1977 K40 34
00:34:16
00:29:36
27
00:30:14
00:28:36
20
00:31:16
00:28:12
23
00:31:41
00:28:31
27
00:32:16
00:29:14


5 97
29 297 Maślanka Klaudia Drawsko Pomorskie Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1992 K20 20
00:29:20
00:27:50
23
00:30:03
00:28:27


34
00:31:01
00:29:25


24
00:29:39
00:28:05
4 101
30 460 Doleżek Agnieszka Szczecin Fehlau Run Team and Friends 1982 K30 23
00:29:45
00:28:15
20
00:29:28
00:27:51


31
00:29:16
00:29:08
31
00:29:45
00:29:38
33
00:29:02
00:28:55
5 105
31 695 Jonasik Joanna Pyrzyce Pyrzyce Biegają 1988 K20



26
00:30:28
00:28:46
24
00:31:43
00:28:36
25
00:30:27
00:28:49
37
00:31:12
00:29:39
4 112
32 687 Wójcik Katarzyna Dobra Fizjobiegacze Szczecin 1982 K30



33
00:33:01
00:29:41
27
00:30:19
00:28:46
34
00:30:00
00:29:59
27
00:29:54
00:28:18
4 121
33 108 Matyjaszczyk Małgorzata Rurzyca Rozbiegany Goleniów 1962 K50 30
00:32:08
00:29:00
24
00:30:00
00:28:27
27
00:30:41
00:29:04


40
00:32:09
00:30:32


4 121
34 1330 Pindera Natalia Szczecin GRYFUS I CIŚNIJ TEAM 1981 K30 55
00:34:16
00:31:06
33
00:32:41
00:29:33
28
00:29:10
00:29:04
42
00:30:09
00:30:04
39
00:30:35
00:30:32
26
00:28:19
00:28:14
6 126
35 427 Łachacz Irmina Szczecin sWIMRUNbLONDES 1983 K30



39
00:35:21
00:30:18
36
00:32:59
00:29:36
28
00:33:55
00:29:22
30
00:31:45
00:28:40
4 133
36 83 Świercz Ewa Dobra 1976 K40 43
00:33:18
00:30:15




33
00:32:27
00:29:17
33
00:33:03
00:29:59
29
00:30:13
00:28:35
4 138
37 1324 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 67
00:33:32
00:31:57
40
00:31:45
00:30:06
25
00:30:24
00:28:45
45
00:31:48
00:30:11
38
00:32:00
00:30:25
39
00:31:41
00:30:04
6 142
38 256 Kubicka Karolina Nowogard 1987 K30 38
00:33:16
00:30:09
45
00:33:28
00:30:22
30
00:32:30
00:29:25
40
00:33:05
00:29:59
35
00:33:16
00:30:12


5 143
39 293 KAZIMIERSKA ZAJĄC Żaneta WOLIN 1972 K40 35
00:34:12
00:29:44
30
00:31:58
00:28:44


29
00:30:37
00:29:01
55
00:34:50
00:31:37
98
00:35:55
00:34:22
5 149
40 1103 Gonerko Joanna Szczecin 1979 K30 42
00:36:17
00:30:13
34
00:31:20
00:29:41
34
00:31:25
00:29:43


69
00:35:52
00:32:46
45
00:33:33
00:30:25
5 155
41 1318 Łukaszewska Anna Przecław 3LGGNS 1974 K40 59
00:36:00
00:31:20


35
00:33:16
00:29:59
37
00:34:14
00:29:42
43
00:33:48
00:30:44
41
00:33:16
00:30:09
5 156
42 244 Janka Joanna Tanowo BIEG KORCZAKA 1974 K40 46
00:33:25
00:30:20
32
00:31:06
00:29:28


44
00:31:45
00:30:10
54
00:31:39
00:31:34
35
00:29:41
00:29:35
5 157
43 1063 Glebkowicz Agnieszka Szczecin Przebiegłe Jenoty 1979 K30 45
00:33:26
00:30:17
38
00:33:03
00:29:52
50
00:36:17
00:31:11
48
00:33:48
00:30:39
30
00:31:11
00:29:34


5 161
44 531 Andrych Magdalena Gryfino KB Hermes Gryfino 1987 K30 88
00:39:28
00:33:11


37
00:33:30
00:30:14
32
00:32:18
00:29:09
47
00:32:42
00:31:07
49
00:36:02
00:30:55
5 165
45 1041 STRĄK Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 K40 89
00:39:11
00:33:14
55
00:36:02
00:31:23
42
00:33:46
00:30:38
38
00:31:24
00:29:44
32
00:31:31
00:29:58


5 167
46 1265 Maryniak Agata Szczecin GRYFUS I CIŚNIJ TEAM 1979 K30 62
00:33:02
00:31:31


38
00:31:51
00:30:15
43
00:31:48
00:30:08
26
00:33:49
00:29:08


4 169
47 158 Rudziewicz Urszula Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1983 K30

41
00:33:21
00:30:09


50
00:34:04
00:30:47
44
00:35:39
00:30:44
38
00:35:20
00:30:01
4 173
48 1101 Nowak Dorota Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30 29
00:33:20
00:28:53
52
00:32:29
00:30:56
47
00:34:01
00:30:56
63
00:34:48
00:31:38
51
00:34:33
00:31:29


5 179
49 1262 Gajek Patrycja Gryfino 1988 K20 140
00:41:58
00:35:40
77
00:35:51
00:32:36


41
00:33:11
00:30:02
37
00:32:00
00:30:25
25
00:31:15
00:28:10
5 180
50 126 Wiaderek Beata Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1970 K40 52
00:34:05
00:30:57
35
00:32:47
00:29:45


71
00:35:02
00:31:58
52
00:33:06
00:31:30
43
00:31:54
00:30:18
5 182
51 1293 Martyniak Karolina Szczecin 1987 K30 58
00:34:23
00:31:17
48
00:35:13
00:30:29
40
00:33:34
00:30:21


36
00:33:25
00:30:20


4 182
52 523 Szymańska Jolanta Mosty 1982 K30 54
00:35:38
00:31:05
44
00:32:01
00:30:21
43
00:32:20
00:30:39
56
00:34:09
00:31:05
42
00:33:44
00:30:40


5 183
53 685 Krupieńczyk Joanna Szczecin 1984 K30



58
00:39:43
00:31:27
64
00:36:27
00:31:39
45
00:33:59
00:30:53
42
00:33:26
00:30:13
4 209
54 1073 Pilecka Teresa Szczecin 1981 K30 51
00:35:28
00:30:52
64
00:35:19
00:32:00
56
00:34:35
00:31:25
54
00:34:18
00:31:01
48
00:34:18
00:31:10


5 209
55 92 Sawińska Anna Szczecin NORDICANIA TEAM 1980 K30 40
00:33:08
00:30:10
37
00:31:28
00:29:52
59
00:33:15
00:31:36


79
00:38:02
00:33:21


4 215
56 105 BIAŁKOWSKA KATARZYNA SZCZECIN przystań na kawę 1977 K40 107
00:34:12
00:34:11
51
00:34:04
00:30:56
83
00:35:54
00:32:39
61
00:34:40
00:31:29
57
00:33:22
00:31:46
47
00:35:51
00:30:46
6 216
57 380 Czubala Aleksandra Police Follow the Dreams 1987 K30 49
00:32:20
00:30:48
46
00:33:27
00:30:23
45
00:33:51
00:30:46


77
00:36:13
00:33:08


4 217
58 86 Steczyńska Magdalena Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1990 K20 37
00:31:40
00:30:06


61
00:35:02
00:31:40
65
00:33:21
00:31:39


59
00:33:08
00:31:31
4 222
59 332 JANOWICZ AGNIESZKA SZCZECIN 1982 K30 101
00:36:55
00:33:48
50
00:34:08
00:30:51
31
00:31:06
00:29:27
49
00:30:48
00:30:41




4 231
60 554 Małecka Anna Szczecin 1978 K30

70
00:35:23
00:32:08
52
00:32:55
00:31:16
55
00:34:14
00:31:01


54
00:34:19
00:31:12
4 231
61 175 Kacalska Zuzanna Szczecin Decathlon Prawobrzeże 1987 K30 72
00:36:58
00:32:25


68
00:37:10
00:31:55
58
00:35:52
00:31:10


34
00:32:16
00:29:06
4 232
62 292 Tomaszewska Irena Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1981 K30 76
00:34:18
00:32:50
69
00:36:57
00:32:07
44
00:32:17
00:30:40
53
00:34:15
00:31:01


66
00:32:17
00:32:09
5 232
63 485 Nicewicz Beata Dobra Szczecińska 1972 K40 80
00:35:58
00:32:57
66
00:32:06
00:32:04
53
00:31:22
00:31:18
76
00:39:11
00:32:09
46
00:34:20
00:31:06
67
00:35:19
00:32:14
6 232
64 400 Kalinowska-Misarko Sylwia Nowogard 1973 K40 69
00:35:13
00:32:09
67
00:33:44
00:32:05




53
00:33:09
00:31:33
46
00:33:40
00:30:31
4 235
65 129 ŻYLUK BOZENA Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1971 K40 66
00:37:51
00:31:52
63
00:36:28
00:31:49
65
00:34:55
00:31:46
69
00:35:00
00:31:50
56
00:33:17
00:31:43
52
00:34:09
00:31:01
6 236
66 575 Stanasiuk Edyta Szczecin COOLBIKE SZCZECIN / LIV POLSKA 1986 K30

39
00:31:34
00:29:56
41
00:32:12
00:30:26
93
00:36:11
00:33:01
64
00:34:05
00:32:28


4 237
67 90 TOKARZ Joanna Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1978 K30 48
00:35:20
00:30:48
56
00:36:07
00:31:27
77
00:35:46
00:32:29
74
00:35:19
00:32:05
59
00:36:47
00:32:09


5 237
68 124 Martenka Ewa Szczecin Monia Gym 1988 K20 57
00:35:45
00:31:14


78
00:34:13
00:32:34
72
00:35:16
00:32:03
58
00:35:16
00:32:08
50
00:34:08
00:30:58
5 237
69 1231 Gajtkowska Jolanta Szczecin Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team 1972 K40

78
00:37:27
00:32:41
55
00:34:40
00:31:21
60
00:34:40
00:31:29
66
00:37:19
00:32:37
64
00:35:04
00:31:55
5 245
70 465 Prasolik Ewelina Szczecin 1978 K30 64
00:34:47
00:31:42




59
00:34:29
00:31:20
65
00:37:15
00:32:35
58
00:36:37
00:31:27
4 246
71 1339 Rawska-Szklarz Joanna Szczecin 1976 K40 104
00:38:26
00:33:50
91
00:38:03
00:33:15
63
00:33:20
00:31:41
51
00:32:28
00:30:50


44
00:32:02
00:30:24
5 249
72 120 Nowak Małgorzata Dobra Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1980 K30 77
00:37:33
00:32:50


89
00:34:46
00:33:00
52
00:34:03
00:30:58
50
00:34:37
00:31:26
73
00:34:28
00:32:54
5 252
73 106 Sakowska-Carło Magda Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1982 K30 61
00:34:41
00:31:25
57
00:34:37
00:31:28
67
00:35:00
00:31:55
105
00:37:01
00:33:40
104
00:36:48
00:35:15
81
00:36:26
00:33:18
6 266
74 72 Hoffmann Marta Stargard Stargard ja się nie scigam 1988 K20 98
00:39:32
00:33:34
54
00:34:23
00:31:15
74
00:38:51
00:32:15
47
00:31:57
00:30:19




4 273
75 1093 PASŁAWSKA Magda Szczecin INCOM POLSKA 1983 K30 71
00:35:13
00:32:17
43
00:35:03
00:30:20


35
00:34:04
00:29:30
127
00:40:04
00:36:55


4 276
76 1042 Bączyk Monika SZCZECIN Monia Gym 1978 K30 63
00:36:02
00:31:32
87
00:37:43
00:33:05
62
00:34:52
00:31:41
66
00:34:49
00:31:41
143
00:40:58
00:37:51
103
00:39:40
00:34:31
6 278
77 1105 Podolak Izabela Gryfino 1975 K40

76
00:35:48
00:32:33
49
00:32:52
00:31:11
68
00:34:51
00:31:45
92
00:38:58
00:34:24


4 285
78 1341 Sell Ewa Goleniów 1978 K30 82
00:37:33
00:33:00




70
00:35:04
00:31:55
63
00:35:30
00:32:22
72
00:36:04
00:32:52
4 287
79 1326 Lączak Justyna Szczecin Asseco Active Team 1979 K30 73
00:37:04
00:32:33
83
00:37:26
00:32:51
75
00:35:31
00:32:19
85
00:35:57
00:32:42
67
00:35:45
00:32:39


5 298
80 1258 Borsukiewicz Aleksandra Warzymice 1974 K40 144
00:40:21
00:35:46
85
00:36:12
00:33:00
57
00:37:59
00:31:26
83
00:39:40
00:32:37
74
00:36:17
00:32:59


5 299
81 1225 Wlodarczyk Agata szczecin 1983 K30 131
00:41:13
00:35:10
112
00:37:07
00:34:04
86
00:35:57
00:32:47
86
00:35:51
00:32:43
68
00:37:13
00:32:40
60
00:36:48
00:31:39
6 300
82 1110 Salik Joanna Szczecin Monia Gym 1984 K30 141
00:40:15
00:35:42
90
00:36:28
00:33:14
60
00:33:16
00:31:37
73
00:35:12
00:32:04
80
00:36:31
00:33:24


5 303
83 50 Skiba-Stefaniak Sylwia Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1978 K30 115
00:37:39
00:34:25
73
00:37:02
00:32:28
71
00:35:25
00:32:04
80
00:35:38
00:32:28


87
00:38:34
00:33:29
5 311
84 399 Matul Hanna Stargard Kalmar Runners 1980 K30 103
00:40:17
00:33:50




78
00:33:55
00:32:15
75
00:37:41
00:33:00
56
00:36:31
00:31:23
4 312
85 1411 Rolbiecka Anna Pyrzyce Pyrzyce biegają 1980 K30

89
00:36:15
00:33:11
84
00:34:24
00:32:42
84
00:35:48
00:32:41
82
00:35:19
00:33:41
62
00:33:15
00:31:41
5 312
86 1028 Wiklak Natalia Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1992 K20 93
00:37:59
00:33:21
75
00:35:42
00:32:33
90
00:36:17
00:33:03
110
00:37:14
00:33:56
89
00:39:00
00:34:10
61
00:34:46
00:31:39
6 315
87 429 Michalik-Cały Kasia Warzymice Kobiece Bieganie 1985 K30 65
00:34:59
00:31:46
61
00:34:54
00:31:44
85
00:36:02
00:32:46


111
00:40:21
00:35:38


4 322
88 1121 Binerowska Edyta Szczecin 1985 K30 95
00:36:28
00:33:22
106
00:36:55
00:33:45
70
00:33:43
00:32:03
87
00:34:17
00:32:44
71
00:34:27
00:32:52


5 323
89 372 Banucha Agata sZCZECIN 1969 K40 85
00:39:03
00:33:05
96
00:38:14
00:33:28


79
00:35:34
00:32:18
85
00:38:38
00:33:53
75
00:38:03
00:32:59
5 324
90 99 Szadokierska Anna Szczecin Anawa Tour 1983 K30

102
00:36:46
00:33:39


103
00:38:09
00:33:33
87
00:38:44
00:34:01
36
00:32:39
00:29:36
4 328
91 1215 Tomczak Agnieszka Bezrzecze 1976 K40 156
00:39:19
00:36:20


48
00:31:05
00:31:03


94
00:34:29
00:34:26
32
00:28:47
00:28:42
4 330
92 492 Kruczek Monika Pyrzyce Pyrzyce biegają 1984 K30

94
00:36:28
00:33:24
97
00:35:10
00:33:28
101
00:36:22
00:33:16
83
00:35:26
00:33:48
69
00:34:02
00:32:28
5 343
93 1165 Rozwałka-Paizert Renata Szczecin Iron Insane 1973 K40 75
00:35:45
00:32:40


102
00:38:47
00:33:43
82
00:37:12
00:32:37
84
00:38:29
00:33:49


4 343
94 1128 Roszak Krystyna Police Gryfus Szczecin 1964 K50 86
00:36:17
00:33:08
71
00:32:18
00:32:11


94
00:34:41
00:33:02


101
00:34:36
00:34:26
4 352
95 1111 Przystupa Edyta szczecin One team Castorama 1980 K30 81
00:36:04
00:32:58
93
00:36:29
00:33:18
82
00:36:01
00:32:39
97
00:36:11
00:33:07




4 353
96 539 Ułanowicz Katarzyna Szczecin 1978 K30 132
00:41:29
00:35:12
95
00:39:36
00:33:27
101
00:40:16
00:33:42
91
00:37:45
00:32:56
70
00:37:49
00:32:47


5 357
97 1372 Poniatowska-Tarkowska Edyta Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K30 122
00:40:49
00:34:37
86
00:37:40
00:33:02
81
00:38:00
00:32:38
132
00:38:15
00:34:52
216
00:51:41
00:46:45
71
00:37:53
00:32:38
6 360
98 1228 Rasiak Katarzyna Szczecin 1992 K20 129
00:39:42
00:35:06


69
00:35:12
00:32:00
100
00:36:29
00:33:15


63
00:33:31
00:31:52
4 361
99 406 Biernaczyk Małgorzata Szczecin 1980 K30 44
00:33:13
00:30:16
47
00:33:37
00:30:26




197
00:47:10
00:42:10
77
00:34:43
00:33:03
4 365
100 345 Więckowska Emilia Maszewo 1982 K30 105
00:40:24
00:34:10
81
00:35:56
00:32:51
94
00:36:25
00:33:16


86
00:37:00
00:33:54


4 366
101 745 Wiśniewska Monika Stargard Morsy Miedwianie i Stargard.Ja sie nie ścigam 1978 K30



88
00:34:37
00:32:57
81
00:32:36
00:32:29
76
00:33:06
00:33:01
128
00:36:15
00:36:11
4 373
102 291 SZUDERA Kamila Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1984 K30 113
00:39:08
00:34:23
104
00:38:22
00:33:42
96
00:36:38
00:33:28


62
00:33:52
00:32:18


4 375
103 233 nesterowicz joanna szczecin 1985 K30 60
00:36:03
00:31:24
79
00:35:56
00:32:44


120
00:37:46
00:34:26


117
00:40:26
00:35:21
4 376
104 1205 Wichrowska Weronika Szczecin Wicherki 1981 K30 123
00:40:41
00:34:40
82
00:37:34
00:32:51
103
00:36:56
00:33:43
107
00:38:28
00:33:50
110
00:40:19
00:35:38
84
00:38:36
00:33:22
6 376
105 258 Maj Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1975 K40 133
00:39:50
00:35:15
105
00:37:00
00:33:44
95
00:36:37
00:33:18
98
00:36:26
00:33:09


79
00:38:13
00:33:08
5 377
106 1299 Piasecka Marta Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1979 K30 177
00:42:22
00:37:38
59
00:36:24
00:31:34


92
00:36:06
00:32:56


55
00:34:29
00:31:19
4 383
107 370 Jurys Elzbieta Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1969 K40 119
00:40:30
00:34:32
132
00:40:06
00:35:20
100
00:38:48
00:33:39
160
00:39:40
00:36:24
88
00:38:53
00:34:09
76
00:38:04
00:33:00
6 383
108 1331 Mądrzyk Magdalena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 K30 155
00:42:14
00:36:16
100
00:36:40
00:33:34
99
00:36:54
00:33:37
95
00:36:11
00:33:02
90
00:35:54
00:34:15


5 384
109 1053 Biadacz-Lisowska Katarzyna Świnoujście 1978 K30

163
00:36:46
00:36:45
79
00:35:55
00:32:35


73
00:37:34
00:32:59
74
00:36:06
00:32:58
4 389
110 1089 ZAROBIAK Katarzyna SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1978 K30 102
00:38:42
00:33:50
80
00:35:59
00:32:46
119
00:38:04
00:34:48
89
00:36:08
00:32:54




4 390
111 125 Kaciupa Agnieszka Szczecin Wierzbicki Running Project 1976 K40

109
00:38:41
00:33:55
91
00:38:17
00:33:09
99
00:37:56
00:33:12
96
00:39:26
00:34:48
172
00:47:34
00:42:25
5 395
112 455 Szeszko Magdalena Szczecin 1981 K30 172
00:43:14
00:37:14
156
00:40:57
00:36:10
80
00:37:56
00:32:37
75
00:36:51
00:32:06
97
00:39:30
00:34:52


5 408
113 692 PACYNA Renata Kozielice #rusz4litery 1973 K40



93
00:34:54
00:33:12
109
00:35:30
00:33:55
121
00:39:28
00:36:20
86
00:35:03
00:33:28
4 409
114 147 Pawliczak Estera Szczecin 1981 K30 92
00:39:23
00:33:19
113
00:37:19
00:34:11
98
00:36:55
00:33:34
129
00:37:52
00:34:46
108
00:40:09
00:35:36
160
00:39:55
00:39:54
6 411
115 308 Wiśniewska-Drabarz Ismena Szczecin 1982 K30 116
00:39:11
00:34:27
97
00:36:43
00:33:28


113
00:37:31
00:34:09


95
00:39:26
00:34:12
4 421
116 230 Policzkiewicz Aneta Warzymice GRYFUS SZCZECIN I KOLARZE CIŚNIJ TEAM 1979 K30 110
00:38:58
00:34:18
99
00:38:10
00:33:34
111
00:37:10
00:34:01




106
00:39:55
00:34:39
4 426
117 391 Sowisz Danuta Szczecin SOWISZ TEAM/ZAWADZKIEGO SZCZECIN 1971 K40 109
00:38:55
00:34:14


104
00:38:52
00:33:48


118
00:41:01
00:36:10
96
00:39:26
00:34:15
4 427
118 726 MATWIEJCZYK Elwira Stargard 1974 K40



15
00:27:22
00:25:40
203
00:43:12
00:38:30
100
00:38:05
00:34:56
114
00:38:22
00:35:12
4 432
119 66 Jasińska Natalia Szczecin ExtremeWolf 1982 K30 168
00:43:12
00:37:05
152
00:40:51
00:35:56
118
00:39:46
00:34:42
119
00:37:33
00:34:22
95
00:39:03
00:34:31
100
00:39:30
00:34:25
6 432
120 96 Wypych Kasia Wołczkowo Przebiegłe jenoty 1980 K30 147
00:40:40
00:35:56
122
00:39:35
00:34:41
107
00:38:57
00:33:50
116
00:37:36
00:34:15


89
00:38:50
00:33:36
5 434
121 383 RODAK-JEZIAK ADRIANA Mierzyn 1977 K40 118
00:39:07
00:34:29
107
00:37:04
00:33:46




128
00:41:44
00:37:05
82
00:38:28
00:33:18
4 435
122 107 Magierska Honorata Gryfino Drużyna Szpiku/Wieczorne bieganie w Gryfinie 1984 K30 83
00:37:30
00:33:00


113
00:37:36
00:34:21
137
00:38:24
00:35:10


104
00:39:40
00:34:33
4 437
123 1003 Bogdańska Katarzyna Szczecin 1991 K20 114
00:40:23
00:34:24


106
00:37:05
00:33:50
128
00:39:26
00:34:45
93
00:37:38
00:34:26


4 441
124 1248 Cieśla Beata Goleniów Zabiegani Goleniów 1963 K50 125
00:39:18
00:34:45


109
00:35:39
00:33:59
111
00:37:06
00:33:57
99
00:38:02
00:34:56


4 444
125 525 Borkowska Marta Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1976 K40 111
00:40:22
00:34:21
120
00:39:26
00:34:31
110
00:37:13
00:33:59
108
00:37:04
00:33:53




4 449
126 385 pogoda-błaziak katarzyna szczecin 1980 K30 106
00:40:14
00:34:10
125
00:39:42
00:34:51
122
00:40:09
00:34:54
112
00:38:32
00:33:58


109
00:39:57
00:34:50
5 449
127 1011 Rynkowska Anna Szczecin 1980 K30 112
00:40:19
00:34:22
183
00:42:17
00:37:21


96
00:37:43
00:33:04
60
00:36:41
00:32:09


4 451
128 577 Wojdałowicz Ewa szczecin 1981 K30

98
00:38:18
00:33:33
66
00:36:59
00:31:51


123
00:41:09
00:36:31
173
00:47:34
00:42:25
4 460
129 1193 Kudra Grażyna Szczecin MORSOLE SZCZECIN 1959 K50 135
00:41:28
00:35:23
129
00:39:51
00:35:07
114
00:39:43
00:34:36
124
00:39:15
00:34:40
116
00:40:48
00:35:59
107
00:39:47
00:34:41
6 461
130 296 Dudczak Katarzyna Szczecin 1989 K20 136
00:40:07
00:35:26
108
00:38:25
00:33:46


117
00:38:54
00:34:16
102
00:39:46
00:35:12


4 463
131 1230 Jerzyk-Szamalek Bogusława Szczecin 1969 K40 78
00:37:37
00:32:56
60
00:36:17
00:31:38


115
00:39:03
00:34:15
215
00:51:42
00:46:45


4 468
132 56 Bujnowska Anita Police 1990 K20 56
00:35:44
00:31:07




211
00:43:17
00:38:40
112
00:40:27
00:35:52
92
00:35:36
00:33:55
4 471
133 1218 Żywicka Barbara Wołczkowo Van Graaf biega 1972 K40 185
00:44:15
00:37:58
145
00:40:30
00:35:50
148
00:40:12
00:37:00
106
00:38:24
00:33:49
72
00:37:48
00:32:57


5 471
134 1254 Rydel Małgorzata Szczecin 1981 K30 150
00:42:07
00:36:01


154
00:42:32
00:37:16
140
00:40:04
00:35:22
115
00:40:43
00:35:58
80
00:38:31
00:33:15
5 485
135 1210 Wołczak Iwona Szczecin 1984 K30



124
00:40:06
00:35:05
136
00:39:49
00:35:10
117
00:40:49
00:36:10
108
00:39:58
00:34:49
4 485
136 246 Dydek Dorota Szczecin Bieg Korczaka 1968 K40 99
00:38:08
00:33:37


125
00:36:51
00:35:07
130
00:37:54
00:34:49
140
00:39:15
00:37:44
140
00:38:48
00:37:15
5 494
137 21 Bachta KATARZYNA Warzymice 1984 K30 151
00:40:46
00:36:03
141
00:40:20
00:35:38
112
00:39:20
00:34:16
122
00:37:57
00:34:38
135
00:42:15
00:37:26
127
00:41:15
00:36:05
6 496
138 84 BALCERAK KATARZYNA KOBYLANKA 3lggns 1966 K50 117
00:39:09
00:34:28


126
00:40:26
00:35:10
139
00:39:56
00:35:18
114
00:40:32
00:35:57


4 496
139 280 Mikoś Justyna Szczecin 1989 K20

115
00:38:49
00:34:13
117
00:39:52
00:34:40
146
00:40:20
00:35:41
119
00:41:00
00:36:12


4 497
140 439 Czumak Magdalena Stargard 1992 K20 137
00:40:10
00:35:26
149
00:40:43
00:35:53


152
00:40:39
00:35:57
125
00:41:21
00:36:33
90
00:39:00
00:33:48
5 501
141 269 MAJ EWA SZCZECIN Jakotakobiega 1981 K30 201
00:40:12
00:38:42
111
00:35:39
00:34:00




107
00:37:06
00:35:33
83
00:34:53
00:33:19
4 502
142 213 Żak Dominika Szczecin Puszczyk Bukowy 1985 K30

140
00:40:11
00:35:35
207
00:46:36
00:40:02
88
00:36:07
00:32:45


68
00:37:33
00:32:22
4 503
143 150 Kaczmarkiewicz Iwona Stargard MONIA GYM 1980 K30 138
00:41:37
00:35:30
121
00:39:21
00:34:35


142
00:38:41
00:35:28
103
00:38:22
00:35:13


4 504
144 602 BĘBEN MAŁGORZATA Pucice 1978 K30

190
00:43:49
00:37:42
147
00:40:18
00:36:57
141
00:40:04
00:35:23
122
00:39:25
00:36:22
97
00:37:26
00:34:21
5 507
145 471 Klimas Milena Szczecin DBK SZCZECIN TEAM 1990 K20

162
00:41:40
00:36:45
139
00:41:49
00:36:33


105
00:39:57
00:35:17
102
00:39:49
00:34:30
4 508
146 1368 Matuszak Anita Szczecin Mango Gatki Team 1975 K40 130
00:38:23
00:35:09
118
00:39:14
00:34:24
174
00:44:40
00:38:03
114
00:37:24
00:34:13
147
00:42:58
00:38:22


5 509
147 591 Rodak Małgorzata Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1972 K40

157
00:40:59
00:36:14
131
00:42:00
00:35:29
125
00:39:25
00:34:40
98
00:39:32
00:34:54


4 511
148 1415 Rajfur Asia Daleszewo No logo 1983 K30 143
00:40:32
00:35:46
135
00:40:07
00:35:25
116
00:39:46
00:34:36


120
00:40:54
00:36:19


4 514
149 1164 Kusajda Paulina Płoty GRYFUS I CIŚNIJ TEAM 1986 K30 182
00:39:17
00:37:47
153
00:36:08
00:36:01
128
00:35:23
00:35:17




65
00:32:16
00:32:07
4 528
150 130 Strojna Dorota Szczecin Puszczyk Bukowy 1973 K40 84
00:37:45
00:33:04
103
00:38:32
00:33:40


126
00:39:31
00:34:43
217
00:51:43
00:46:45


4 530
151 1267 Duraj Maria Banie Duraj team 1981 K30 205
00:45:12
00:39:01
150
00:37:36
00:35:53
132
00:38:40
00:35:30
127
00:37:48
00:34:44
126
00:41:32
00:36:38


5 535
152 1163 Downar Andżelika Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 K40 179
00:42:25
00:37:41
146
00:40:40
00:35:50
129
00:40:30
00:35:23
148
00:39:12
00:35:49
157
00:43:27
00:38:41
118
00:40:41
00:35:26
6 541
153 1051 Kownacka Aleksandra Trzebiatów Zdrowo Pieprznięci 1983 K30 203
00:44:52
00:38:55
123
00:40:54
00:34:44
133
00:41:10
00:36:03


144
00:42:46
00:38:04
145
00:42:44
00:37:22
5 545
154 254 Ordon Izabela Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wlkp. 1978 K30 217
00:43:48
00:39:19


146
00:42:03
00:36:56
144
00:38:52
00:35:36
129
00:40:14
00:37:08
132
00:39:52
00:36:46
5 551
155 1139 Łużyńska Katarzyna Szczecin 1979 K30 139
00:40:17
00:35:34
158
00:39:33
00:36:20
127
00:40:19
00:35:15


134
00:41:56
00:37:22


4 558
156 621 Majdan Helena Szczecin niezrzeszony 1952 K60

159
00:41:10
00:36:28
140
00:39:46
00:36:36


130
00:41:51
00:37:14
129
00:41:17
00:36:11
4 558
157 174 Lasek Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1975 K40 166
00:43:08
00:37:03


130
00:42:00
00:35:29
154
00:40:48
00:36:07
213
00:51:41
00:46:44
116
00:40:37
00:35:21
5 566
158 1157 Kielbratowska Kalina Szczecin 1982 K30 149
00:40:38
00:36:01


166
00:42:59
00:37:48


132
00:42:02
00:37:20
126
00:41:12
00:36:03
4 573
159 78 Saganowska Alicja Szczecin 1981 K30 208
00:45:19
00:39:03
188
00:43:46
00:37:36
161
00:44:15
00:37:39
159
00:41:13
00:36:22
137
00:42:27
00:37:33
119
00:40:44
00:35:28
6 576
160 1148 Piątkowska Izabela Szczecin 1984 K30

138
00:40:27
00:35:35
105
00:40:21
00:33:50
121
00:39:23
00:34:35
214
00:51:42
00:46:44


4 578
161 1261 Marciniak Lidka Szczecin Gryfus i Ciśnij Team 1976 K40 146
00:40:38
00:35:54
130
00:39:59
00:35:10


149
00:39:12
00:35:49
159
00:43:27
00:38:41


4 584
162 1146 Chrobocińska Elżbieta SZCZECIN 1966 K50 199
00:43:01
00:38:24
174
00:41:50
00:37:09
142
00:40:01
00:36:42
187
00:42:40
00:38:03
150
00:43:21
00:38:31
121
00:38:40
00:35:31
6 587
163 1294 Zając Justyna Szczecin Puszczyk Bukowy 1981 K30 202
00:44:56
00:38:47
196
00:44:03
00:38:00
175
00:44:36
00:38:04
118
00:39:09
00:34:19
109
00:40:23
00:35:37


5 598
164 1077 Hrynkiewicz-Pawłaszek Anna Bezrzecze Swim2Tri Szczecin 1981 K30 162
00:41:16
00:36:42
133
00:40:05
00:35:23
149
00:40:12
00:37:02
169
00:41:47
00:37:13
176
00:42:36
00:39:27
155
00:43:53
00:38:45
6 599
165 132 Dul Magdalena Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino 1977 K40 245
00:48:13
00:42:02
119
00:39:05
00:34:28


138
00:38:25
00:35:11
101
00:39:58
00:35:04


4 603
166 1342 Niemierko Magdalena Szczecin SKB DZIK 1977 K40 209
00:45:20
00:39:04
147
00:40:29
00:35:51
195
00:42:10
00:38:58


179
00:44:24
00:39:33
85
00:38:40
00:33:27
5 606
167 1069 Derleta Iwona Szczecin derMMed 1964 K50 158
00:41:01
00:36:23


120
00:37:55
00:34:50
223
00:44:46
00:40:11
106
00:40:22
00:35:30


4 607
168 183 Klett Agnieszka szczecin Monia Gym 1980 K30 154
00:40:43
00:36:11
178
00:41:57
00:37:20


172
00:40:25
00:37:18
142
00:40:58
00:37:51
139
00:42:20
00:37:12
5 607
169 20 Busz Katarzyna szczecin 1975 K40 195
00:41:21
00:38:18
134
00:38:30
00:35:23


131
00:39:35
00:34:49
149
00:43:34
00:38:31


4 609
170 75 Gawrońska Żaneta Szczecin NCDC 1982 K30 225
00:42:52
00:39:52
186
00:42:23
00:37:29


155
00:39:28
00:36:08
161
00:40:23
00:38:44
111
00:37:57
00:34:54
5 613
171 1047 Żurawska Wioletta Szczecin GRYFUS I CIŚNIJ TEAM 1976 K40

137
00:40:17
00:35:28
212
00:46:13
00:40:55
192
00:41:29
00:38:17
152
00:43:23
00:38:36
133
00:38:27
00:36:48
5 614
172 363 Litwiniak-Grędzińska Małgorzata Szczecin Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team 1976 K40 183
00:43:56
00:37:48
143
00:40:32
00:35:43
211
00:46:12
00:40:54
193
00:41:29
00:38:17
154
00:43:23
00:38:36
134
00:38:27
00:36:48
6 614
173 214 Ulass Agnieszka Mierzyn 1974 K40 165
00:41:41
00:37:02
172
00:41:54
00:37:03
157
00:40:41
00:37:21
180
00:40:53
00:37:34
151
00:41:48
00:38:33
147
00:40:49
00:37:35
6 620
174 204 Brewka Joanna Bezrzecze 1979 K30 223
00:44:10
00:39:40
199
00:42:40
00:38:05
156
00:42:30
00:37:20
197
00:42:58
00:38:20
148
00:43:17
00:38:29
120
00:40:39
00:35:30
6 621
175 1005 Przybysz Katarzyna Szczecin 1983 K30 164
00:41:39
00:36:59
193
00:42:31
00:37:48
121
00:38:02
00:34:51


145
00:41:19
00:38:10


4 623
176 170 Paszkiewicz Anna Szczecin 1985 K30 128
00:41:08
00:35:05
139
00:40:11
00:35:35
206
00:46:35
00:40:02




150
00:43:32
00:38:17
4 623
177 1405 Wawruch -Rusielik Irena Szczecin Amicus AR 1964 K50



182
00:43:27
00:38:23
190
00:42:48
00:38:13
203
00:48:27
00:43:44
51
00:36:07
00:31:00
4 626
178 712 Gałecka Kamila Szczecin 1990 K20



178
00:44:46
00:38:11
170
00:42:08
00:37:15
165
00:43:56
00:38:54
113
00:35:10
00:35:04
4 626
179 409 Krygier-Rosiak Monika Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1986 K30 153
00:42:10
00:36:08


217
00:46:38
00:41:30
208
00:43:21
00:38:36


53
00:36:11
00:31:04
4 631
180 55 Lipińska Sylwia Szczecin 1990 K20 163
00:43:05
00:36:52
144
00:40:34
00:35:45
151
00:42:18
00:37:09


175
00:44:07
00:39:24


4 633
181 34 Sokołowska Magdalena Szczecin 1985 K30 232
00:46:43
00:40:26
166
00:43:01
00:36:50
115
00:39:45
00:34:36


124
00:41:19
00:36:32


4 637
182 205 Mikoś Małgorzata Szczecin 1984 K30 161
00:41:11
00:36:41
185
00:42:01
00:37:26
155
00:42:28
00:37:17
195
00:42:58
00:38:19
136
00:42:16
00:37:28


5 637
183 1199 Szewczyk Magdalena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30

202
00:43:01
00:38:14
141
00:41:48
00:36:37
185
00:41:06
00:37:52


115
00:40:30
00:35:19
4 643
184 1283 Grzywaczewska Sylwia Gryfino NordicAnia Team 1993 K20 178
00:42:14
00:37:39
192
00:42:24
00:37:46


153
00:39:12
00:36:03


124
00:39:05
00:35:54
4 647
185 116 Wojtysiak Małgorzata Przecław Fizjo-Express 1987 K30 261
00:49:49
00:43:26
126
00:41:04
00:34:54


157
00:41:04
00:36:11


105
00:39:49
00:34:37
4 649
186 387 Zając Daria Szczecin 1979 K30 186
00:42:47
00:38:03


144
00:41:54
00:36:49
151
00:40:35
00:35:55
169
00:43:38
00:39:04


4 650
187 115 Mańke Karolina Police Fizjo-Express 1987 K30 262
00:49:48
00:43:28
170
00:43:17
00:37:01


162
00:41:37
00:36:43


57
00:36:38
00:31:26
4 651
188 229 Jaśkiewicz Katarzyna Aleksandra Szczecin RAZ SZCZECIN 1976 K40



153
00:43:47
00:37:15
219
00:43:57
00:39:17
167
00:43:42
00:38:57
122
00:40:49
00:35:37
4 661
189 744 Bagińska Monika Szczecin 1976 K40



163
00:44:21
00:37:45
165
00:41:33
00:36:49
182
00:44:34
00:39:41
151
00:43:38
00:38:21
4 661
190 596 Gugałka Aleksandra Szczecin 1980 K30

175
00:41:58
00:37:12


176
00:42:04
00:37:27
172
00:43:55
00:39:11
138
00:42:17
00:37:04
4 661
191 565 Prokocka Asia Szczecin 1986 K30

155
00:42:12
00:36:07
138
00:41:32
00:36:26
196
00:43:02
00:38:19
177
00:44:22
00:39:32


4 666
192 566 Pagel Kasia Szczecin 1987 K30

154
00:42:12
00:36:07
137
00:41:31
00:36:25
198
00:43:02
00:38:20
178
00:44:22
00:39:32


4 667
193 432 Zawistowska Agnieszka Szczecin 1983 K30 206
00:45:19
00:39:02
184
00:42:07
00:37:22


243
00:49:24
00:44:35
160
00:43:39
00:38:44
125
00:41:20
00:36:03
5 675
194 1055 Błażewicz Karolina Szczecin 1985 K30 159
00:42:41
00:36:23
168
00:43:00
00:36:56
160
00:44:11
00:37:36
189
00:42:47
00:38:10




4 676
195 1232 Krasocka Joanna Szczecin 1985 K30 170
00:40:13
00:37:12
161
00:39:41
00:36:36


215
00:42:02
00:38:45
191
00:44:11
00:40:57
158
00:42:19
00:39:09
5 680
196 450 Świtalska Edyta Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 1978 K30 234
00:45:22
00:40:40
198
00:44:12
00:38:02
188
00:45:18
00:38:43
191
00:43:00
00:38:16
171
00:44:04
00:39:11
135
00:42:12
00:36:55
6 685
197 1236 Wołoszyn Emilia Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis 1991 K20 169
00:40:15
00:37:06
142
00:38:55
00:35:40
171
00:43:12
00:37:59
205
00:43:07
00:38:33




4 687
198 1177 Stępień Agnieszka Szczecin 1981 K30 192
00:42:48
00:38:16
182
00:42:00
00:37:21


173
00:40:31
00:37:23
141
00:40:58
00:37:50


4 688
199 415 Kryszczyńska Monika Szczecin 1976 K40 167
00:43:07
00:37:04
160
00:41:21
00:36:30
181
00:43:34
00:38:19
184
00:42:22
00:37:48




4 692
200 164 Figlak Marta Szczecin SKW 1976 K40 191
00:42:52
00:38:15


165
00:41:05
00:37:47
213
00:43:19
00:38:42


130
00:41:36
00:36:22
4 699
201 1206 Basiak Katarzyna Szczecin 1973 K40 181
00:40:48
00:37:46
167
00:41:38
00:36:55
172
00:43:07
00:38:02
181
00:42:27
00:37:37




4 701
202 234 Wąsowska Katarzyna Szczecin One Team Castorama 1982 K30 212
00:42:21
00:39:10
179
00:40:32
00:37:20
168
00:42:56
00:37:50




148
00:40:41
00:37:35
4 707
203 1173 Nowak Marta Stargard Morsy Miedwianie 1990 K20 194
00:39:53
00:38:17


180
00:39:57
00:38:16
178
00:39:08
00:37:29
156
00:43:16
00:38:41


4 708
204 444 MIZIELINSKA DARIA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE Szczecin 1984 K30

195
00:42:34
00:38:00
177
00:44:46
00:38:11
171
00:42:08
00:37:16
166
00:43:57
00:38:55


4 709
205 1311 Hoecken Aneta Mierzyn 1978 K30 190
00:42:45
00:38:15


159
00:42:47
00:37:36
194
00:42:56
00:38:18


171
00:47:11
00:42:02
4 714
206 1200 Mizgalska Joanna Węgorzyno 1981 K30 173
00:43:16
00:37:19
191
00:43:59
00:37:43
187
00:45:16
00:38:40
182
00:42:29
00:37:37
173
00:43:50
00:39:13


5 715
207 1220 Maszczyk Marta Gryfino 1982 K30 257
00:47:46
00:43:14
230
00:45:48
00:41:11
173
00:39:41
00:38:02
174
00:39:01
00:37:25
139
00:39:16
00:37:44


5 716
208 1087 Barszczewska Marlena Morzyczyn 1979 K30 221
00:45:51
00:39:38
171
00:43:11
00:37:02
158
00:42:33
00:37:25
167
00:41:48
00:37:02




4 717
209 546 Czajkowska Diana Szczecin Zespół Niespokojnych Nóg 1983 K30

204
00:43:15
00:38:26
176
00:43:17
00:38:04
158
00:39:37
00:36:16


181
00:49:33
00:44:17
4 719
210 521 Kiełpińska Samanta Szczecin NO LOGO 1997 K20 269
00:44:38
00:44:38
176
00:41:59
00:37:17


147
00:39:08
00:35:46
133
00:41:56
00:37:21


4 725
211 1234 Poźniak Aleksandra Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis 1984 K30 187
00:44:16
00:38:08
207
00:43:40
00:38:51
185
00:43:50
00:38:37




146
00:42:37
00:37:27
4 725
212 721 Turkiewicz Monika Szczecin Diebold Nixdorf Team 1985 K30



184
00:45:09
00:38:37
207
00:42:00
00:38:36
183
00:44:40
00:40:00
152
00:43:30
00:38:23
4 726
213 1334 Wielgoszewska Olga Szczecin 1980 K30 210
00:45:21
00:39:05
148
00:40:30
00:35:53
194
00:42:09
00:38:57


180
00:44:25
00:39:34


4 732
214 323 Kuźmińska Maja Szczecin MoniaGym 1982 K30 230
00:44:46
00:40:14
215
00:43:58
00:39:20
190
00:41:58
00:38:44
186
00:41:06
00:37:58
146
00:41:25
00:38:17


5 737
215 1219 Nowak Anna Szczecin Husaria Race Team 1992 K20 231
00:45:01
00:40:18


192
00:45:22
00:38:49


181
00:44:19
00:39:37
141
00:42:28
00:37:16
4 745
216 252 Markun Marta Szczecin 1991 K20 204
00:41:59
00:38:58
187
00:40:34
00:37:29


229
00:44:37
00:41:20
200
00:45:53
00:42:40
157
00:42:17
00:39:08
5 748
217 1129 Bichta Katarzyna Stare Czarnowo Monia Gym 1984 K30

213
00:43:50
00:39:12
205
00:43:13
00:39:58
179
00:40:40
00:37:33
163
00:41:55
00:38:48


4 760
218 1317 Woszczyk Renata Szczecin wieczorne bieganie w szczecinie 1978 K30 188
00:44:08
00:38:09
197
00:42:35
00:38:01
198
00:44:17
00:39:12
214
00:43:22
00:38:45
185
00:44:48
00:40:13


5 768
219 1344 Klimek Aleksandra Mierzyn 1987 K30 196
00:44:18
00:38:20
203
00:43:04
00:38:15
183
00:43:29
00:38:24


189
00:45:22
00:40:38


4 771
220 1296 Jóźwicka Aneta Szczecin wieczorne bieganie w szczecinie 1973 K40 197
00:44:21
00:38:22
194
00:42:27
00:37:53
200
00:44:20
00:39:15
210
00:43:17
00:38:39
184
00:44:48
00:40:13


5 775
221 220 Latkowska-Wimonć Anna Dobra 1982 K30 222
00:45:49
00:39:38


215
00:46:16
00:41:10


190
00:45:18
00:40:42
149
00:43:00
00:37:47
4 776
222 263 Piętak Agnieszka Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1984 K30 211
00:43:43
00:39:08
206
00:41:59
00:38:43
164
00:41:06
00:37:47
201
00:41:47
00:38:29




4 782
223 1135 DUSZA ANNA SZCZECIN SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO 1969 K40 226
00:45:58
00:39:54
234
00:46:28
00:41:49


156
00:39:20
00:36:08


168
00:41:25
00:41:24
4 784
224 1158 Gibas-Jastrzębska Iwona Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1970 K40 228
00:46:04
00:40:02
222
00:44:39
00:39:54
199
00:45:47
00:39:14
220
00:44:26
00:39:43
193
00:46:16
00:41:31
177
00:48:39
00:43:23
6 789
225 167 Soroka-Mituła Grażyna Szczecin Słoneczne Babeczki 1973 K40 235
00:47:02
00:40:43
212
00:43:50
00:39:07




187
00:43:31
00:40:24
156
00:41:59
00:38:54
4 790
226 1054 Wojdak Żaneta Police Monia Gym 1987 K30 249
00:46:38
00:42:07
225
00:43:45
00:40:32


226
00:44:03
00:40:44
188
00:43:39
00:40:32
153
00:43:32
00:38:25
5 792
227 368 CIURYSEK AGNIESZKA SZCZECIN KS Dobra Marina 1983 K30 247
00:46:41
00:42:05
241
00:49:07
00:43:00
220
00:46:45
00:41:34
217
00:42:15
00:38:55
196
00:45:07
00:42:03
159
00:42:46
00:39:40
6 792
228 583 Cieślik Izabela Szczecin 1989 K20

216
00:45:25
00:39:21
193
00:44:08
00:38:56
218
00:43:45
00:39:09


167
00:46:28
00:41:17
4 794
229 1187 Gusar Bożena Szczecin 1975 K40 207
00:43:48
00:39:03
210
00:43:47
00:39:00
196
00:44:05
00:38:59


186
00:44:58
00:40:22


4 799
230 358 Bednarek Joanna Bielkowo Dobry Team Ekopol 1981 K30 244
00:46:37
00:42:01
239
00:48:59
00:42:52
210
00:45:50
00:40:40
216
00:42:12
00:38:53


154
00:41:34
00:38:28
5 819
231 186 Nowakiewicz Marta Szczecin 1990 K20 259
00:49:29
00:43:16
177
00:42:09
00:37:18


204
00:41:50
00:38:31


180
00:47:19
00:44:08
4 820
232 395 Ustianowska-Wezgraj Roksana Szczecin 1977 K40 251
00:48:20
00:42:18
242
00:47:54
00:43:11
223
00:45:31
00:42:22
232
00:46:21
00:41:44
202
00:47:52
00:43:11
165
00:46:23
00:41:11
6 822
233 463 Żarek Urszula Police Tucan 1993 K20 233
00:46:39
00:40:27
173
00:41:51
00:37:05
201
00:44:27
00:39:25
222
00:44:37
00:40:04




4 829
234 182 Lewandowska Izabela Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1976 K40



232
00:49:25
00:44:16
234
00:45:26
00:42:11
199
00:45:49
00:42:39
164
00:44:11
00:41:03
4 829
235 1271 Karol Anna Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1971 K40 243
00:48:07
00:42:01
248
00:52:40
00:46:32
213
00:47:36
00:41:04
230
00:46:17
00:41:22
212
00:51:31
00:46:31
174
00:48:38
00:43:20
6 829
236 711 Orlon Barbara Szczecin Drużyna Korczaka 1970 K40



221
00:45:03
00:41:42
237
00:46:53
00:43:45
205
00:47:10
00:44:07
166
00:44:19
00:41:15
4 829
237 1172 Chawziuk Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1969 K40 239
00:47:38
00:41:26
211
00:43:45
00:39:07




219
00:51:47
00:46:49
175
00:48:39
00:43:22
4 844
238 1136 Kurasińska Dorota Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1972 K40

214
00:45:23
00:39:17
224
00:47:36
00:42:24
221
00:44:25
00:39:45
192
00:46:16
00:41:23


4 851
239 1162 Bogacka Małgorzata Police 1981 K30 263
00:48:26
00:43:43




236
00:47:28
00:42:54
195
00:46:20
00:41:47
162
00:45:22
00:40:14
4 856
240 1292 Zawadzka Marta Szczecin 1982 K30 254
00:47:09
00:42:32


203
00:45:07
00:39:53
248
00:50:02
00:45:06
155
00:43:21
00:38:40


4 860
241 412 Wolniak Elżbieta Szczecin SŁONECZNE BABECZKI 1974 K40 270
00:51:54
00:45:36
226
00:45:20
00:40:37




201
00:46:02
00:42:55
163
00:43:41
00:40:36
4 860
242 1371 SOBOLEWSKA-SZWED Ewelina Mierzyn Mango Gatki Team 1976 K40 248
00:45:20
00:42:06
236
00:47:35
00:42:45
229
00:48:03
00:42:57
251
00:50:29
00:45:38


161
00:45:06
00:39:57
5 874
243 1065 Kieliszek Anna Wołczkowo Wieczorne bieganie w Szczecinie 1982 K30

240
00:48:59
00:42:54


239
00:49:01
00:44:10
221
00:53:24
00:48:24
182
00:53:36
00:48:17
4 882
244 39 BALICKA WIOLETTA Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1973 K40 264
00:49:50
00:43:45
246
00:50:41
00:44:35


245
00:49:18
00:44:38
218
00:51:45
00:46:48
176
00:48:39
00:43:22
5 885
245 265 Wachterowa Anastasia Szczecin 1998 K16 236
00:46:53
00:40:43
220
00:45:42
00:39:38
204
00:45:12
00:39:55
228
00:46:11
00:41:10




4 888
246 617 Marks Katarzyna Dołuje Stowarzyszenie Dołuje-Kościno 1975 K40

243
00:48:11
00:43:35
219
00:48:03
00:41:31
231
00:46:39
00:41:40
198
00:46:59
00:42:18


4 891
247 29 Szpotańska Joanna Szczecin D N Team 1985 K30



238
00:58:39
00:52:06
253
00:52:40
00:47:42
223
00:59:44
00:54:45
184
00:59:12
00:53:50
4 898
248 524 Król KLaudia Stare Czarnowo 2001 K16 268
00:50:23
00:44:26
235
00:46:51
00:42:04
228
00:49:33
00:42:56




169
00:47:00
00:41:49
4 900
249 1018 Rosik Joanna Szczecin Szybciej nie mogę 1956 K60 276
00:55:40
00:49:22
250
00:54:26
00:48:13


254
00:54:04
00:49:07
222
00:54:35
00:49:28
183
00:55:03
00:49:42
5 909
250 396 Rudzińska Joanna Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis 1984 K30 242
00:48:03
00:41:55
209
00:43:42
00:39:00
239
01:02:42
00:59:24


220
00:52:51
00:47:49


4 910
251 237 Sobolewska Agata Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1988 K20 274
00:54:10
00:48:03
201
00:44:18
00:38:06
209
00:45:14
00:40:09
227
00:45:54
00:40:58




4 911
252 260 Katarzyna Rejman Gorawino 1989 K20 260
00:49:30
00:43:17
231
00:46:16
00:41:25


249
00:48:37
00:45:19


179
00:47:19
00:44:07
4 919
253 1376 Adrian-Czaboryk Monika Bezrzecze Mango Gatki Team 1973 K40 250
00:45:23
00:42:08
237
00:47:36
00:42:45
230
00:48:09
00:43:03
252
00:50:29
00:45:38
204
00:48:39
00:44:03


5 921
254 507 Nanu Justyna Szczecin Gryfus Szczecin 1985 K30 267
00:45:49
00:44:21
232
00:46:14
00:41:26
214
00:41:14
00:41:07


226
00:58:21
00:58:18


4 939
255 588 Sokołowska Anna Szczecin 1960 K50

254
00:55:53
00:49:42
236
00:53:06
00:46:30
241
00:49:05
00:44:20
210
00:50:43
00:45:54


4 941
256 140 Peda Kamila Police 1980 K30 273
00:50:46
00:46:04
253
00:52:35
00:49:24
237
00:51:09
00:48:01
250
00:48:41
00:45:37
207
00:46:16
00:44:39


5 947
257 1012 Radziszewska Bogna Szczecin Przebiegłe Jenoty 1979 K30 258
00:49:26
00:43:16
244
00:48:32
00:43:47
222
00:47:28
00:42:21
233
00:46:37
00:42:01




4 957
258 304 Wika Marta Trzebież Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1990 K20 271
00:51:42
00:45:36
249
00:52:40
00:46:34


235
00:47:10
00:42:15
211
00:51:30
00:46:29


4 966
259 203 Wiśniewska Monika Szczecin 1986 K30 252
00:48:36
00:42:27
238
00:48:52
00:42:47
231
00:49:23
00:44:14
247
00:49:39
00:44:54




4 968

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 481 Lewandowska-Krakowiak Ewa Stargard Stargard Ja Się Nie ścigam 1990 K20 32
00:35:18
00:29:19
26
00:31:38
00:28:30


25
00:31:54
00:28:39




3 83
2 1161 Adamczewska-Kolasa Justyna Szczecin 1987 K30 27
00:30:13
00:28:42
28
00:30:20
00:28:40
32
00:31:17
00:29:38






3 87
3 1078 Kwiatkowska Aleksandra Police Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 K20 36
00:32:59
00:29:51
42
00:31:54
00:30:13
51
00:34:17
00:31:13






3 129
4 36 Kostrzewska Konstancja Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1992 K20

49
00:35:21
00:30:44


57
00:32:44
00:31:08
49
00:33:04
00:31:25


3 155
5 333 MILCZARSKA AGNIESZKA Szczecin Puszczyk Bukowy 1993 K20

62
00:36:24
00:31:47
54
00:34:40
00:31:19
77
00:35:31
00:32:14




3 193
6 1202 Markiewicz Agnieszka szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 K30

110
00:38:36
00:33:56
92
00:36:31
00:33:12
102
00:37:57
00:33:19




3 304
7 1359 Milczanowska Magdalena Szczecin 1980 K30 134
00:40:00
00:35:21




133
00:39:43
00:34:54


88
00:38:43
00:33:32
3 355
8 1224 Leszczyńska Marta Szczecin One Team Castorama 1994 K20 100
00:36:53
00:33:43


87
00:37:52
00:32:50


174
00:44:08
00:39:16


3 361
9 716 Strucker Pamela Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 K20



108
00:37:16
00:33:56
134
00:38:09
00:34:58
131
00:38:57
00:37:18


3 373
10 360 Andrzejczak Jessica Chojna 1997 K20 193
00:39:49
00:38:16
136
00:40:16
00:35:26
64
00:38:18
00:31:42






3 393
11 1347 Siuda Agnieszka Szczecin Monia Gym 1989 K20 127
00:38:02
00:35:03
169
00:40:05
00:37:00






112
00:38:10
00:35:04
3 408
12 153 Kosmowska Alicja Gdańsk 1989 K20

189
00:42:36
00:37:40


143
00:40:08
00:35:33
81
00:36:37
00:33:25


3 413
13 556 Suleja Joanna Stargard szwla 1960 K50

127
00:38:13
00:34:59
123
00:38:21
00:35:04
175
00:40:46
00:37:25




3 425
14 442 Guz Karolina Szczecin 1980 K30 152
00:42:07
00:36:06


152
00:40:28
00:37:13
163
00:39:55
00:36:44




3 467
15 26 Szalewicz Małgorzata Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ 1966 K50 148
00:40:45
00:35:59


143
00:43:17
00:36:42
183
00:42:26
00:37:40




3 474
16 169 Kujawska Magdalena Szczecin 1976 K40

181
00:41:59
00:37:21




168
00:42:11
00:39:03
144
00:42:27
00:37:17
3 493
17 366 Wiśniakowska Emilia Szczecin 1976 K40 224
00:46:03
00:39:45
180
00:43:24
00:37:20
136
00:41:28
00:36:18






3 540
18 1118 Krukowska-Świątek Joanna Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA 1980 K30



218
00:46:38
00:41:30
188
00:42:50
00:38:04
164
00:43:40
00:38:54


3 570
19 362 Kaczmarek Kamila Szczecin 1991 K20 180
00:43:43
00:37:45


179
00:43:20
00:38:12
212
00:43:24
00:38:40




3 571
20 342 Wrońska Sandra Stargard STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM 1991 K20 229
00:46:14
00:40:12
205
00:43:11
00:38:29
197
00:45:44
00:39:07






3 631
21 384 Krotecka Anna Police Kalmar Runners 1986 K30 213
00:45:34
00:39:12
221
00:46:06
00:39:53




208
00:50:03
00:44:49


3 642
22 311 Kalisz Irena Szczecin 1981 K30 253
00:47:09
00:42:32
223
00:46:07
00:39:55
208
00:45:16
00:40:04






3 684
23 1107 Potrzebowska Iwona Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1969 K40 272
00:51:41
00:45:39


189
00:41:52
00:38:44


224
01:00:16
00:55:10


3 685
24 359 Hudecka Evelyn Szczecin 1986 K30 255
00:48:42
00:42:35
227
00:45:44
00:40:59
216
00:46:41
00:41:14






3 698
25 1288 Jaruzel ewa Stargard SZWLA STARGARD 1976 K40 18
00:26:53
00:26:51
15
00:26:34
00:26:29








2 33
26 788 Kretowicz Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1976 K40





30
00:30:46
00:29:07
29
00:31:04
00:29:33


2 59
27 318 Kwaśniewska Monika Szczecin 3LGGNS 1990 K20



46
00:34:09
00:30:51




28
00:31:38
00:28:31
2 74
28 1147 Czerniachowska Ewelina Gryfino 1979 K30 41
00:34:41
00:30:13




39
00:32:56
00:29:47




2 80
29 1314 Olbrychowska Paulina Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1984 K30 50
00:35:17
00:30:49
36
00:32:59
00:29:47








2 86
30 733 Budna Anna Szczecin 1979 K30







78
00:37:53
00:33:14
40
00:31:46
00:30:09
2 118
31 1357 Kuźmicz Katarzyna Dołuje Gryfus i Kolarze z Górki Ciśnij Team 1979 K30 53
00:34:15
00:31:02




67
00:35:01
00:31:43




2 120
32 586 Jaszcz Magdalena Pyrzyce Pyrzyce Biegają 1979 K30

88
00:36:12
00:33:08
73
00:33:56
00:32:15






2 161
33 61 Szymańska Anna Goleniów Rozbiegany Goleniów 1958 K50 90
00:37:47
00:33:14
74
00:34:06
00:32:32








2 164
34 1243 Kwiecien Magdalena Szczecin Wieczorne bieganie Szczecin 1979 K30 97
00:39:32
00:33:33
101
00:36:48
00:33:35








2 198
35 404 Krassowska-Kaup Joanna Szczecin 1972 K40 124
00:40:45
00:34:44
84
00:37:39
00:32:56








2 208
36 758 Brzezińska Anna Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1979 K30





104
00:38:26
00:33:39
113
00:40:40
00:35:55


2 217
37 1375 Duda-Religa Ewelina Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1976 K40 70
00:35:28
00:32:11




150
00:39:08
00:35:53




2 220
38 1084 szymanska danuta szczecin 1990 K20 94
00:39:27
00:33:21
128
00:40:01
00:35:05








2 222
39 771 Piróg Ewa Szczecin 1985 K30





145
00:40:33
00:35:40


93
00:37:17
00:34:04
2 238
40 594 Bielańska Paulina Stargard Stargard, ja się nie ścigam 1994 K20

116
00:37:33
00:34:16


123
00:34:40
00:00:19




2 239
41 239 Łukomska Mariola Barlinek 1981 K30 108
00:40:11
00:34:11
131
00:38:28
00:35:14








2 239
42 629 MACUDZIŃSKA MAŁGORZATA BRZESKO PYRZYCE BIEGAJĄ 1976 K40





168
00:40:15
00:37:08


78
00:34:41
00:33:08
2 246
43 315 Kieszek Karolina Szczecin 1992 K20 142
00:40:17
00:35:45


134
00:39:24
00:36:11






2 276
44 775 Łaskarzewska Kamila Świerzno 1978 K30







162
00:43:24
00:38:47
123
00:40:54
00:35:42
2 285
45 1235 Omelańska Nina Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis 1985 K30

53
00:35:51
00:31:10
241
01:02:45
00:59:28






2 294
46 1399 Dobaczewska Ewa Bezrzecze NN Szczecin 1973 K40

72
00:33:58
00:32:16
226
00:47:59
00:42:44






2 298
47 719 Stasz Justyna Swobnica 1991 K20



145
00:42:21
00:36:52
164
00:40:12
00:36:48




2 309
48 730 Moczulska Urszula Szczecin 1985 K30





161
00:41:22
00:36:40
153
00:43:09
00:38:36


2 314
49 16 Bednarczyk Sylwia Szczecin PUSZCZYK BUKOWY 1977 K40



150
00:42:22
00:37:04


170
00:44:14
00:39:08


2 320
50 811 KOSIEWICZ AGNIESZKA SZCZECIN 1978 K30







194
00:44:43
00:41:38
136
00:42:16
00:37:02
2 330
51 165 Wierzba Ewa Przecław Kobiece Bieganie 1980 K30



169
00:43:01
00:37:50
166
00:41:36
00:36:57




2 335
52 1361 Makocka Halina szczecin 1954 K60 198
00:44:23
00:38:23


162
00:42:48
00:37:45






2 360
53 30 SZTANDERA MAŁGORZATA STARGARD Stargard. Ja się NIE ścigam 1988 K20 214
00:45:13
00:39:12
164
00:41:42
00:36:47








2 378
54 319 Łyczek Agata Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1976 K40 176
00:42:12
00:37:32


202
00:45:00
00:39:47






2 378
55 413 Gładkiewicz Karolina Szczecin 1982 K30

219
00:45:37
00:39:28
170
00:43:02
00:37:52






2 389
56 1287 Ratajczak Anna Bezrzecze Centrum Medyczne EuroMedis 1979 K30



186
00:43:50
00:38:38
206
00:43:08
00:38:33




2 392
57 1020 Zaleska Beata Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1967 K50



191
00:42:06
00:38:44


225
01:00:16
00:55:12


2 416
58 731 HRUŚCIEL STEFANIA PYRZYCE MORSY PYRZYCE 1975 K40



234
00:49:59
00:44:41
200
00:41:39
00:38:28




2 434
59 1402 Jasik Agnieszka Police 1977 K40

229
00:47:15
00:41:10


209
00:43:22
00:38:38




2 438
60 1175 hałas renata Międzywodzie Wy-biegani Szczecin 1969 K40 265
00:48:30
00:43:47








178
00:49:03
00:43:39
2 443
61 635 Zakrzewska Anna SZCZECIN 1979 K30





238
00:48:53
00:44:04
206
00:49:13
00:44:07


2 444
62 587 Łuczak Urszula Szczecin NN Szczecin 1978 K30

247
00:52:19
00:46:10
225
00:47:59
00:42:44






2 472
63 585 Tworzydło Monika Szczecin 1978 K30

255
00:57:08
00:50:59
227
00:48:05
00:42:50






2 482
64 431 Orchowska Izabela SZCZECIN 1984 K30 237
00:47:00
00:40:52




246
00:49:28
00:44:49




2 483
65 600 Wojtyś Małgorzata Szczecin 1978 K30

252
00:52:24
00:49:13


242
00:47:36
00:44:24




2 494
66 1322 Domańska Anna Szczecin 1972 K40 266
00:50:11
00:44:09
233
00:46:28
00:41:48








2 499
67 1251 Piotrowska Marzena Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis 1974 K40 282
01:07:04
01:00:55


240
01:02:44
00:59:27






2 522
68 841 Gulczyńska Natalia Szczecin BNOW Sports Team 1997 K20









1
00:21:50
00:21:49
1 1
69 836 Kamińska Agata Szczecin Kamiński Team 1985 K30









8
00:24:23
00:24:20
1 8
70 74 Lachowicz Blanka Stargard Husaria Race Team 1982 K30 12
00:27:38
00:26:05










1 12
71 768 Mazan Aleksandra ZŁOCIENIEC UKS Traper Złocieniec 1995 K20





15
00:26:44
00:26:39




1 15
72 803 Piechowicz Marta Gryfino 100% Ekipa Gryfino 1990 K20







19
00:31:06
00:27:52


1 19
73 720 Kopka Magdalena Police 12 Brygada Zmechanizowana 1987 K30



29
00:34:18
00:29:12






1 29
74 831 Walkowiak Agata Szczecin Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team 1980 K30









31
00:31:48
00:28:40
1 31
75 1168 Osojca Małgorzata Szczecin Puszczyk Bukowy 1990 K20

31
00:31:52
00:28:51








1 31
76 425 Waltrowska Marta Szczecin RAZ Szczecin 1981 K30 33
00:30:53
00:29:25










1 33
77 740 KABAT-KOPERSKA JOANNA KLINISKA WIELKIE 1973 K40



36
00:33:22
00:30:12






1 36
78 109 Jarosławska Sandra Goleniów Rozbiegany Goleniów 1990 K20 39
00:33:21
00:30:09










1 39
79 185 Bernacka-Szydlik Karolina Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1984 K30







41
00:32:11
00:30:37


1 41
80 747 Majdan-Adamska Agnieszka Bezrzecze Husaria Race Team Szczecin 1980 K30





46
00:31:52
00:30:14




1 46
81 1152 Lewikowska Patrycja Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 K30 47
00:36:33
00:30:33










1 47
82 833 Sowisz Adrianna Szczecin SOWISZ TEAM 1995 K20









48
00:34:01
00:30:50
1 48
83 584 Daniłowicz Dorota Szczecin 1992 K20

58
00:36:05
00:31:30








1 58
84 800 Ulan Natalia Bydgoszcz 1 Brygada Logistyczna 1989 K20







61
00:35:20
00:32:11


1 61
85 769 Stefaniuk Agnieszka Stargard Stargard. Ja się nie ścigam 1980 K30





62
00:34:47
00:31:31




1 62
86 614 Pawlisiak Natalia Dębno 1985 K30

65
00:32:06
00:32:03








1 65
87 111 Krówka Anna Gryfino Wieczorne Bieganie w Gryfinie 1982 K30 68
00:36:34
00:32:04










1 68
88 112 Pruss Katarzyna Szczecin WKURW_TEAM 1977 K40

68
00:36:46
00:32:06








1 68
89 842 MUCHARZEWSKA SYLWIA GORZÓW WIELKOPOLSKI 1977 K40









70
00:34:10
00:32:36
1 70
90 555 Matuszewska Anita Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus 1986 K30



72
00:35:18
00:32:06






1 72
91 251 Baniak Joanna Stargard 1991 K20 74
00:35:36
00:32:34










1 74
92 737 SOSULSKA MONIKA SZCZECIN 1987 K30



76
00:35:44
00:32:26






1 76
93 365 Charif Magdalena Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1984 K30 79
00:36:10
00:32:57










1 79
94 377 Zamożny Anna Szczecin 1983 K30 87
00:36:08
00:33:11










1 87
95 753 Nowak Kasia Szczecin 1990 K20





90
00:36:14
00:32:56




1 90
96 1184 Lechowicz Aga Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1981 K30 91
00:39:22
00:33:18










1 91
97 815 Wilk Klaudia Czaplinek 1988 K20









91
00:39:03
00:33:54
1 91
98 804 Bartnik Aldona Szczecin Nie zrzeszona 1987 K30







91
00:39:11
00:34:20


1 91
99 604 Dudaronek Paulina Szczecin 1996 K20

92
00:36:23
00:33:16








1 92
100 828 Wojdyła Anna Witnica 1993 K20









94
00:37:22
00:34:12
1 94
101 236 Stachów Kasia Szczecin 1983 K30 96
00:36:33
00:33:23










1 96
102 850 Wilk Agnieszka Czarna Łąka 1981 K30









99
00:39:31
00:34:23
1 99
103 827 Michalska magda Szczecin 1985 K30









110
00:40:03
00:34:54
1 110
104 547 Boo Ann Szczecin 1987 K30

114
00:37:18
00:34:13








1 114
105 671 Lebioda JOLANTA Wołczkowo Wieczorne bieganie w Szczecinie 1974 K40

117
00:40:29
00:34:23








1 117
106 1032 Kaśnicka Małgorzata Szczecin 1980 K30 120
00:38:59
00:34:32










1 120
107 356 Jakubowska Anna Szczecin 1983 K30 121
00:37:31
00:34:34










1 121
108 25 Pokrzywińska Marta Szczecin BBL Team Police 1991 K20

124
00:37:54
00:34:45








1 124
109 273 Muszyńska Roksana Dobrzany 1991 K20 126
00:37:51
00:34:48










1 126
110 826 Sierzputowska-Mantur Joanna Dobra 1969 K40









131
00:41:55
00:36:43
1 131
111 761 Ewangelista Sylwia Szczecin 1980 K30





135
00:39:52
00:35:06




1 135
112 698 Koziniec Ewelina Szczecin DRUŻYNA FILIPA 1978 K30



135
00:41:25
00:36:16






1 135
113 834 KIELCZYK KATARZYNA Dobra WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN 1977 K40









137
00:42:17
00:37:03
1 137
114 798 Opala Joanna Bezrzecze 1989 K20







138
00:42:23
00:37:41


1 138
115 837 Grzegorczyk Maja Wołczkowo Dobry Team ECOPOL 1978 K30









142
00:40:30
00:37:16
1 142
116 818 Truszkowska Aleksandra Stargard Kalmar runners 1991 K20









143
00:42:24
00:37:16
1 143
117 48 Lorent Agnieszka Gryfino Druzyna szpiku 1983 K30 145
00:42:04
00:35:52










1 145
118 610 Buczko Agata Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1980 K30

151
00:40:44
00:35:55








1 151
119 416 Wawrzyniak Katarzyna Szczecin 1986 K30 157
00:42:25
00:36:20










1 157
120 755 Cieśluk Lilianna Grzędzice Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE 1990 K20







158
00:43:16
00:38:41


1 158
121 527 Kusińska Alicja Stare Polichno EM Team 1975 K40 160
00:41:22
00:36:37










1 160
122 1417 Terpiłowska Malwina Szczecin NN Szczecin 1984 K30

165
00:42:56
00:36:48








1 165
123 1091 Puszkiewicz Anna SZCZECIN Dream team 1992 K20



167
00:43:01
00:37:50






1 167
124 848 WAZ MARTA SZCZECIN 1984 K30









170
00:47:23
00:41:58
1 170
125 497 Pełka-Sawenko Agnieszka Rurzyca 1983 K30 171
00:43:17
00:37:14










1 171
126 1319 Grzebuła Monika Szczecin Animex team 1976 K40 174
00:43:19
00:37:20










1 174
127 176 Borek Natalia Szczecin 1991 K20 175
00:43:35
00:37:22










1 175
128 568 Schneider Aleksandra Szczecin Diebold Nixdorf Team 1987 K30





177
00:42:12
00:37:27




1 177
129 350 Dzierżak Adrianna Kobylanka Decathlon Prawobrzeze 1995 K20 184
00:42:29
00:37:55










1 184
130 1226 Gałaszewska Jolanta Szczecin One Team CASTORAMA 1984 K30 189
00:41:24
00:38:14










1 189
131 772 Langowska Anna Szczecin 1986 K30





199
00:43:14
00:38:22




1 199
132 314 Skrzypczak-Aszkiłowicz Ania Warzymice 1980 K30

200
00:41:18
00:38:05








1 200
133 305 Czaplicka-Bednarz Irena Kościno 1958 K50 200
00:43:15
00:38:36










1 200
134 628 Komar Anna Pyrzyce Pyrzyce Biegają 1977 K40





202
00:41:37
00:38:30




1 202
135 612 Grzesiak Dominika Szczecin 1988 K20

208
00:43:41
00:38:59








1 208
136 799 Chrzanowska Agnieszka Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 K30







209
00:50:04
00:44:51


1 209
137 354 Szyszkowska Katarzyna Szczecin Kalmar Runners 1987 K30 215
00:45:34
00:39:13










1 215
138 1019 Basara Agnieszka Szczecin 1973 K40 216
00:45:20
00:39:16










1 216
139 572 Siwek Arleta Maszewo Gwiezdna Flota Maszewo 1981 K30

217
00:45:33
00:39:27








1 217
140 227 Dąbrowska Natalia Szczecin 1980 K30 218
00:45:19
00:39:19










1 218
141 513 Zaborowska Dagmara Szczecin 1984 K30

218
00:42:45
00:39:28








1 218
142 1094 Janicka Elżbieta Szczecin 1988 K20 219
00:45:21
00:39:20










1 219
143 1363 Imianowska Ewa Szczecin 1976 K40 220
00:42:43
00:39:33










1 220
144 544 Rutkowska-Urbaniak Katarzyna SZCZECIN 1964 K50

224
00:46:28
00:40:21








1 224
145 624 CALYSINSKA MAŁGORZATA SZCZECIN 1976 K40





224
00:45:10
00:40:28




1 224
146 626 Klym - Malinowska Karolina Mierzyn GRYFUS I CIŚNIJ TEAM 1983 K30





225
00:43:48
00:40:35




1 225
147 1381 Korlaga Paulina Szczecin WOPR Biega 2000 K16 227
00:41:26
00:39:55










1 227
148 552 Witkowska Marta Mierzyn 1983 K30

228
00:45:48
00:41:03








1 228
149 741 HRUŚCIEL WIKTORIA PYRZYCE 2001 K16



233
00:49:59
00:44:41






1 233
150 714 Kwiatkowska Emilia Szczecin Puszczyk Bukowy 1980 K30



235
00:50:06
00:44:57






1 235
151 80 Przybyła Ilona Szczecin 1986 K30 238
00:47:08
00:41:06










1 238
152 393 Bielecka Monika Szczecin TOM2 1985 K30 240
00:45:00
00:41:50










1 240
153 773 Kuchciak Edyta Szczecin 1971 K40





240
00:47:21
00:44:16




1 240
154 389 SAWIŃSKA AGNIESZKA Przecław GRUPA TOM 1979 K30 241
00:45:00
00:41:50










1 241
155 1024 Wolska Agnieszka Szczecin 1983 K30





244
00:49:24
00:44:35




1 244
156 549 Kaczorowska Angelika Szczecin 1991 K20

245
00:50:14
00:44:05








1 245
157 27 Kowalska Roksana Gryfino Wieczorne bieganie w Gryfinie 1988 K20 246
00:48:15
00:42:02










1 246
158 103 Zadróżna Marzena nowogard Za-biegane babeczki 1978 K30

251
00:54:57
00:48:49








1 251
159 754 Ratowska Joanna Szczecin 1971 K40





255
00:54:58
00:50:12




1 255
160 142 Okruta Katarzyna Szczecin PROFIACTIVE.PL 1984 K30 256
00:49:14
00:42:57










1 256
161 1345 Tatarowicz Agnieszka Szczecin 1980 K30 275
00:54:11
00:48:08










1 275
162 518 RUTKOWSKA MAŁGORZATA SZCZECIN 1960 K50 277
00:53:08
00:50:00










1 277
163 343 Pacuszka-Niedźwiecka Ela Gorzów Wlkp 1976 K40 278
00:56:49
00:50:30










1 278
164 388 Lubińska Kasia Kościno 1970 K40 279
00:56:49
00:50:31










1 279
165 151 Gonciarz Monika Szczecin 1978 K30 280
00:54:19
00:54:18










1 280
166 417 Janowska - Paszkowska Joanna Szczecin 1983 K30 281
01:00:47
00:54:38










1 281

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni