Katowice

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2021/2022

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 12 Walczak Pascal 2016 D0
1
00:01:27

1
00:01:31
1
00:01:24
3 3
2 14 Długosz Jakub Miejskie Przedszkole nr 72 w Katowicach 2016 D0 1
00:01:42


4
00:01:40
2
00:01:31
3 7
3 25 Bednarz Adam Przedszkole Węgielek 2017 D0 3
00:01:58
3
00:01:43
1
00:01:41
6
00:01:46
4
00:01:32
5 7
4 11 Kurowski Franciszek 2016 D0 4
00:02:03
4
00:01:51
3
00:01:49


3 11
5 Buda Adam 2016 D0

2
00:01:42
5
00:01:43
5
00:01:47
3 12
6 10 Ćwikliński Mateusz APK 2017 D0 5
00:02:04
6
00:01:54

8
00:01:57

3 19
7 Pytel Stanisław 2017 D0 7
00:02:14


7
00:01:55
6
00:01:52
3 20
8 18 Krawczyk Adam 2017 D0 8
00:02:29

4
00:02:02
9
00:02:03

3 21
9 6 Książek Piotr Harpagan Sosnowiec / Przedszkole nr 2 S-c 2016 D0
8
00:02:07
5
00:02:03
10
00:02:10

3 23
10 Kohyt-Mikulski Bartosz 2018 D0 10
00:02:38


11
00:02:14
7
00:02:02
3 28
11 29 Krol Stanisław 2018 D0
10
00:03:10
10
00:02:51
13
00:02:18
8
00:02:11
4 28
12 Matusik Antoś Przedszkole przy SP 16 Siemianowice Śląskie 2018 D0 12
00:03:03
9
00:02:54
8
00:02:43


3 29
13 15 Stańczyk Mikolaj 2018 D0 11
00:02:48

12
00:03:21
14
00:02:31
10
00:02:16
4 33
14 1 Szydłowski Witold 2019 D0 13
00:03:05
11
00:03:17
11
00:02:52
16
00:02:45
11
00:02:26
5 33
15 28 Krol Józef 2019 D0
12
00:04:16
9
00:02:50
17
00:03:40
13
00:03:51
4 34
16 Solecki Kamil Tri TERM Team 2019 D0

13
00:03:26
15
00:02:38
9
00:02:15
3 37
17 Oleksy Bartłomiej ADS Masna 2020 D0 16
00:05:38
13
00:05:29
14
00:04:28


3 43

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 3 Wołujewicz Mikołaj 2016 D0
2
00:01:35

3
00:01:39

2 5
2 2 Wołujewicz Kacper 2018 D0
7
00:02:05

12
00:02:15

2 19
3 Szkoda Jan 2017 D0


2
00:01:31

1 2
4 Kurpanik Maciej Przedszlole Rybnik 2016 D0 2
00:01:44




1 2
5 Mleczko Wojciech Zabrze 2016 D0



3
00:01:31
1 3
6 Kamoń Kajetan 2016 D0
5
00:01:52



1 5
7 19 Bereda Mikołaj 2017 D0 6
00:02:05




1 6
8 Igielski Tomasz 2017 D0

6
00:02:20


1 6
9 Martowski Julian Przedszkole 2017 D0

7
00:02:33


1 7
10 13 Kamiński Robert 2017 D0 9
00:02:36




1 9
11 Palej Kajetan 2019 D0



12
00:02:42
1 12
12 Kasiński Marcin Kasiński team 2019 D0 14
00:04:13




1 14
13 Bereda Bruno 2019 D0 15
00:04:49




1 15

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni