Od pierwszego biegu trwa nasz konkurs „Biegaj w CITY TRAIL i wygrywaj!”, w ramach którego rozdajemy torby Salomon oraz zegarki Suunto Spartan. Publikujemy nazwiska kolejnych 11 zwycięzców – w tym szczęśliwca, który otrzyma od nas zegarek!
Plebiscyt CITY TRAIL na Najlepszego Biegacza 2016 roku to tytuł przyznany przez kibiców oraz członków jury składającego się z ekipy organizacyjnej CITY TRAIL. Nominowanych było dziesięć osób. Wymogiem były minimum dwa starty w przełajowych biegach CITY TRAIL w roku 2016, ale przede wszystkim liczyły się sukcesy w specjalizacji danego zawodnika. Po zsumowaniu głosów oddawanych na Facebooku i członków jury zwyciężczynią została rekordzistka Polski juniorek na dystansie 3000m z przeszkodami, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski juniorów, 9. zawodniczka mistrzostw świata juniorów z 2016 roku – Aneta Konieczek!
Nasz cykl jest już niemal na finiszu zmagań. Cieszymy się z kolejnych wzrostów frekwencji w stosunku do lat ubiegłych. Coraz większe rzesze biegaczy startujące w naszym Grand Prix są dla nas najlepszą motywacją do dalszej, wytężonej pracy. Jako sztab organizacyjny pasjonujemy się cyframi, które regularnie podsumowujemy i umieszczamy w naszych bazach danych. Zazwyczaj publikujemy analizy dotyczące liczb obrazujących frekwencję – biegu głównego, biegów dzieci, czy procentowego udziału pań. Podliczamy liczbę biegaczy w każdym mieście oddzielnie, sumujemy całość dziesięciu lokalizacji i badamy udział zawodników w poszczególnych kolejkach. Tym razem chcielibyśmy przedstawić kształtowanie się poziomu sportowego czołówki.
Cykl CITY TRAIL Junior to nie tylko zawody dla dzieci i młodzieży, ale także pomoc potrzebującym dzieciom. Podczas naszych sześciu kolejek połowa każdej opłaty startowej jest przekazywana na cele charytatywne. W piątej serii biegów wesprzemy Oskara, u którego zdiagnozowano wadę genetyczną - zespół Phelan-McDermid.
Podczas dwóch ostatnich kolejek CITY TRAIL będziecie mogli wziąć udział w konkursie przygotowanym z naszym Partnerem – GOOD FOOD. Zadanie konkursowe jest banalnie proste, a nagrody to pyszne, chrupiące zestawy przekąsek!
Pomysł stworzenia atrakcyjnej formy pokazania czołowych zawodników startujących w naszym cyklu kiełkował w naszych głowach od wielu miesięcy. Czas wprowadzić go w życie! W poniedziałek, 30 stycznia 2017 startuje głosowanie w pierwszej edycji Plebiscytu CITY TRAIL na Najlepszego Biegacza 2016 roku! Przedstawiamy nazwiska osób nominowanych oraz zasady konkursu.
Rafał Mrowiński i Małgorzata Zieleń triumfatorami czwartego biegu we Wrocławiu. Trasa w Lesie Osobowickim pokryta była ubitą i dość śliską warstwą śniegu, a termometry wskazywały osiem stopni na minusie, ale to nie było przeszkodą dla ponad 460 biegaczy, którzy wzięli udział w zawodach, by cieszyć się aktywnością!
Nasz cykl składa się z sześciu imprez w każdej z dziesięciu lokalizacji. Aby ukończyć cykl, zostać sklasyfikowanym, otrzymać pamiątkowy medal i walczyć o nagrody trzeba pobiec co najmniej cztery razy. Zatem jeśli ktoś nie startował jeszcze w trwającej edycji w żadnym biegu nie może już liczyć na walkę o najwyższe lokaty w „generalce”. Nie oznacza to, że nie ma już szans na dołączenie do zabawy i pamiątkowy medal – ten można otrzymać startując w różnych miastach!
19 nagród znalazło swoich właścicieli! Nagrodzimy biegaczy z każdego miast - w części lokalnej naszej zabawy za miejsca będące wielokrotnością 500 (nagrodami są torby Salomon Prolog 25 Bag), a także osobę, która zajęła miejsce 10 000 w klasyfikacji łącznej konkursu i wygrała pierwszy zegarek Suunto Spartan! Zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami szczęśliwców! Kolejne nagrody już w weekend :)
To był naprawdę twardy orzech do zgryzienia! Wybranie trzech spośród sześćdziesięciu nadesłanych prac okazało się trudniejsze niż myśleliśmy! Z wielką przyjemnością publikujemy nazwiska zwycięzców!
CITY TRAIL Junior, czyli stały element naszych imprez to okazja, by zrobić coś dobrego nie tylko dla swojego dziecka, ale także dla innych – potrzebujących dzieci. W czwartej serii biegów, która rusza w najbliższą sobotę, będziemy zbierać środki na leczenie 4-letniego Łukasza Trupkiewicza z Oławy. Chłopiec choruje na wodobrzusze, a jedyna nadzieja, by mógł normalnie żyć to kosztująca ponad pół miliona złotych operacja w Bostonie.
Nasz cykl różni się od biegów ulicznych pod kilkoma względami. Jednym z nich jest fakt, że numery startowe, które otrzymujecie na początku edycji są stałe i w założeniu powinny Wam służyć przez sześć biegów. Po każdych zawodach oddajecie numery startowe w biurze. My je sortujemy i przed kolejną imprezą są przygotowane do ponownego wydania. W trwającej edycji zaskoczyła nas liczba nieoddanych numerów, dlatego postanowiliśmy opublikować pewien ranking. Przedstawia on skalę nieoddanych numerów w dwóch pierwszych kolejkach.