z

Aktualności

Prawdziwie leśny bieg!
23.08.2013

Prawdziwie leśny bieg!

Lubisz rozglądać się po świecie w trakcie biegania, czuć pod stopami prawdziwą ziemię, piach czy ściółkę, słyszeć wiatr szumiący w koronach drzew? Świetnie! Już dziś zapisz się na II Bieg Leśnika, który odbędzie się w sobotę 7 września 2013 roku w Nadleśnictwie Wielbark.

Bieg Ultra Granią Tatr okiem wolontariuszy
21.08.2013

Bieg Ultra Granią Tatr okiem wolontariuszy

Sobotni Bieg Ultra Granią Tatr - 70-kilometrów tatrzańskimi szlakami – był jedną z najbardziej oczekiwanych imprez tego roku. Nie mogło nas tam zabraknąć!

Biegowe pożegnanie lata
20.08.2013

Biegowe pożegnanie lata

Trenerzy zBiegiemNatury we Wrocławiu przygotowali niespodziankę dla uczestników naszych spotkań. Już w najbliższą niedzielę (25.08), standardowo o godzinie 10:00 odbędzie się wyjątkowy trening.

Uwaga konkurs!
20.08.2013

Uwaga konkurs!

Osoby zainteresowane zBiegiemNatury pewnie zdążyły zauważyć, że do naszej akcji w drugiej edycji dołączy kilka nowych miast. Czas na uruchomienie zapowiadanego od kilku tygodni konkursu - "Wyznacz trasę w swoim mieście".

Niedziela pełna (biegowych) wrażeń!
19.08.2013

Niedziela pełna (biegowych) wrażeń!

Bieganie po plaży, siłownia „pod chmurką”, gra „w zbijaka” – takie atrakcje „zafundowali” nasi trenerzy uczestnikom spotkań w ramach akcji zBiegiemNatury. Kto nie był, niech żałuje! ;)

Dlaczego warto biegać w grupie?
11.08.2013

Dlaczego warto biegać w grupie?

Każdy biegacz jest inny – jeden lubi biegać o poranku, inny wieczorem. Są biegacze ceniący sobie samotne treningi. Inni preferują bieganie w grupie. Dlaczego warto wybrać opcję biegania w zorganizowanej grupie, takiej jak zBiegiemNatury?

Bieg na urodziny? Czemu nie!
06.08.2013

Bieg na urodziny? Czemu nie!

Na taki pomysł wpadł jeden z naszych zaprzyjaźnionych biegaczy z okolic Olsztyna. Zaprosił akcję zBiegiemNatury do udziału w imprezie. Zobaczcie, co z tego wynikło ;)

Biegaczu, o czym nie możesz zapominać?
05.08.2013

Biegaczu, o czym nie możesz zapominać?

Nie ważne, czy dopiero zaczynasz, czy biegasz od lat. Jest kilka elementów, które powinny na stałe wpisać się w Twój schemat treningowy.

Trening? Tylko w lesie! ;)
01.08.2013

Trening? Tylko w lesie! ;)

„Trenuj w lesie” – tym hasłem Lasy Państwowe we współpracy ze znanymi sportowcami zachęcają do aktywności na terenie polskich lasów. Akcję „Trenuj w lesie” wspierają Mateusz Masternak – mistrz Europy w boksie zawodowym oraz Jolanta Studzienna – trenerka siatkówki i była reprezentantka Polski.

Bieg Ultra „Granią Tatr”
31.07.2013

Bieg Ultra „Granią Tatr”

W sobotę, 17 sierpnia o 4 rano wystartują uczestnicy pierwszego Biegu Ultra „Granią Tatr”. Będzie to prawdopodobnie najbardziej wymagający bieg górski w Polsce. Trasa prowadząca z Doliny Chochołowskiej, przez Wołowiec i Starorobociański Wierch do Schroniska Ornak, granią Czerwonych Wierchów i Kasprowy, Schronisko Murowaniec, Krzyżne, Wodogrzmoty Mickiewicza i Polanę Waksmundzką kończy się w Kuźnicach, co daje dystans 70km i potężne przewyższenie +5000/-4900m. Dobremu turyście trasa ta zajmuje 2-3 dni, biegacze będą mieli na jej pokonanie zaledwie 17 godzin…

Wałcz zBiegiemNatury!
30.07.2013

Wałcz zBiegiemNatury!

W niedzielę, 28 lipca akcja zBiegiemNatury zawitała do Wałcza (woj. zachodniopomorskie). Tak malowniczej trasy, jak ta w wałeckich lasach nie zdarza się często! :) Gośćmi specjalnymi biegu byli wspaniali sportowcy – mistrz olimpijski w wioślarstwie – Tomasz Kucharski oraz mistrz świata w wieloboju – Sebastian Chmara.

Jak dobrze mieć trenera ;)
29.07.2013

Jak dobrze mieć trenera ;)

Trener – słowo od lat kojarzone tylko z zawodowym sportem. Dzięki akcjom takim, jak zBiegiemNatury każdy może mieć trenera!

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni