Łódź

Łódź zakończy drugą kolejkę cyklu

02.12.2015

Łódź zakończy drugą kolejkę cyklu

W najbliższą niedzielę, 6 grudnia nie tylko Mikołajki, ale także drugi bieg CITY TRAIL w Łodzi :) Pamiętajcie, że elektroniczne zapisy zamykamy w czwartek, 3 grudnia – minutę przed północą. To jest też ostateczny termin do zakupu karnetu na cały cykl :) Przypominamy, że do listy startowej każdego biegu możecie dopisać się zawsze w dniu zawodów. 

Łódź ma szczęście do dobrej pogody :) Podobnie jak w listopadzie - zapowiada się słonecznie i ciepło. Prognozowana temperatura to 10 stopni.

Rywalizacja najlepszych

W pierwszym biegu zwycięstwo odniósł Tomasz Osmulski z wynikiem 16:16. Wśród pan triumfowała najlepsza zawodnicza edycji 2014/2015 – Monika Kaczmarek. Do pokonania 5-kilimetrowej trasy potrzebowała 17 minut i 39 sekund. 

Po biegu :)

Po biegu każdy z Was będzie mógł posilić się batonami energetycznymi Etixx, waflami kukurydzianymi Good Food oraz ciepłym izotonikiem i ciastkami. Nie zabraknie gorącej herbaty :)

Pamiętajcie, że po każdym biegu organizujemy konkursy. I tak w niedzielny wieczór na wydarzeniu Grand Prix CITY TRAIL Łódź odbędzie się konkurs z karnetami do klubu Evergym Fitness&More.

Szczegółówe informacje

Wszelkie informacje dotyczące każdego z biegów znajdziecie na naszej stronie w odpowiednich zakładkach. Pod hasłem GRAND PRIX w głównym menu jest dział PRZYDATNE INFOMACJE, a tam szczegóły dotyczące zapisów, pracy biura zawodów, upoważnienia do odbioru pakietu za inna osobą, plan minutowy. Z kolei lokalizacja biegów i mapy tras znajdują się w zakładce każdego z miast pod hasłem TRASA.

Do zobaczenia! :) 

fot. Sebastian Nowakowski

Sponsor tytularny