z

Wrocław

Biegi odwołane

11.03.2020

Biegi odwołane

Spodziewaliśmy się, że sytuacja z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 będzie zmieniać się bardzo dynamicznie, dlatego wczoraj prosiliśmy o śledzenie naszych kanałów. W związku z kolejnymi decyzjami polskich władz odnośnie do zamykania szkół, uczelni, kin, teatrów, odwołujemy wszystkie zaplanowane na marzec biegi – zawody we Wrocławiu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Trójmieście, Poznaniu i Bydgoszczy – nie odbędą się.

Uwierzcie, że długo debatowaliśmy nad tą decyzją, analizowaliśmy różne punkty widzenia, ale od kilku godzin jesteśmy przekonani, że próba zastosowania półśrodków jest wykluczona – tak, jak przeniesienie biegów na inne terminy. W obecnej sytuacji niepewności odsuwanie w czasie dokończenia edycji nie wchodzi w grę, dlatego jesteśmy zmuszeni zmienić zasady klasyfikacji generalnych w wyżej wymienionych miastach. O tych zmianach, jak również o kwestiach odbioru nagród, medali, itd. przeczytacie TUTAJ [kliknij].

My także jesteśmy biegaczami, nasze plany startowe również się posypały, więc doskonale Was rozumiemy. Wiemy, że dzisiaj trudno pogodzić się ze wszystkimi złymi informacjami, jakie na nas spadają, ale trzeba wierzyć, że te decyzje są dobre, a sytuacja za kilka tygodni uspokoi się na tyle, że nie będziemy podejrzliwie patrzeć na każdą kichającą osobę.

Dbajcie o siebie!

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni