z

Wrocław

Ostatnie biegi piątej kolejki

22.02.2019

Ostatnie biegi piątej kolejki

W weekend 23-24 lutego zapraszamy do Wrocławia (w sobotę) i Katowic (w niedzielę). Zapisy do biegów są możliwe już tylko w dniu zawodów. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi weekendowych imprez.

INFORMACJE OGÓLNE DLA OBU MIAST

ZAPISY

Elektroniczna rejestracja jest już zamknięta, zapisy są możliwe tylko w dniu zawodów. Opłata startowa w biegu głównym wynosi 30 zł, a w biegach dziecięco-młodzieżowych - 5 zł.

NASZE GADŻETY

W trwającej edycji przygotowaliśmy dla Was szereg gadżetów. Są to koszulki bawełniane dla dorosłych (damskie i męskie), koszulki biegowe dla dzieci, bluzki z długim rękawem dla dorosłych (damskie i męskie), torby bawełniane, kubki (nasz hit!), drewniane podkładki pod kubki, magnesy na lodówkę. Opis gadżetów i ceny znajdziecie TUTAJ. Wszystkie gadżety są dostępne podczas rejestracji internetowej oraz w dniu zawodów – w naszym sklepiku (zlokalizowanym obok depozytu).

Od stycznia w dniu zawodów możecie także kupić nasze koszulki z sezonu 2017/2018 – w okazyjnych cenach. Mamy koszulki lifestyle - bawełniane (damskie i męskie), bluzy longsleeve (damskie i męskie), koszulki lifestyle – bawełniane Junior, koszulki techniczne – biegowe Junior.

PLAN MINUTOWY

Harmonogram naszych biegów jest niezmienny od kilku edycji i stały dla wszystkich biegów:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:30 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 - start biegu głównego na 5 km

TESTY BUTÓW SALOMON

Podczas weekendowych biegów będziecie mogli przetestować buty Salomon Sense Ride, czyli model dedykowany naszemu cyklowi. Nie prowadzimy zapisów, obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Buty Sense Ride możecie kupić w naszym sklepie w promocyjnej cenie 389 zł.

REGULAMIN

Pamiętajcie o zapoznaniu się z REGULAMINEM. Gdybyście mieli jeszcze jakieś wątpliwości – zapraszamy do przeczytania FAQ

INFORMACJE DOTYCZĄCE WROCŁAWIA

MODYFIKACJA TRASY

Boisko leśne w Lesie Osobowickim, na którym organizowaliśmy nasze biegowe miasteczko i metę jest w remoncie. W związku z tym, zmodyfikowaliśmy trasę, a biuro zawodów i depozyt przenieśliśmy w okolice placu zabaw – tuż obok remontowanego boiska.

Start i meta będą zlokalizowane około 400 metrów od głównego wejścia do lasu przy ul. Osobowickiej, czyli miejsca, w którym dotychczas startowaliśmy (start i meta nie będą rozdzielone). Modyfikujemy ostatni kilometr – dłużej pobiegniemy ścieżką w środku lasu (przy której parkujemy auta), a ostatnie 700 m trasy będzie pokrywać się z początkowym odcinkiem. Trasa będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Mimo modyfikacji trasy wyniki z obu biegów, jakie pozostały do końca edycji (23.02 i 16.03) będą liczyły się do klasyfikacji generalnej.

Poglądowa mapa znajduje się poniżej.

Biuro zawodów będzie znajdować się około 80 metrów od startu (dokładna lokalizacja) i będzie działać tylko w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. Przypominamy, że w dniu biegu nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

PARKINGI

Parkowanie aut będzie możliwe wzdłuż ulicy Osobowickiej – prosimy o współpracę z osobą z obsługi, która wyznaczy miejsca parkingowe i będzie czuwać nad tym, by samochody nie stwarzały problemu w poruszaniu się ulicą Osobowicką.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu funkcjonuje  WYDARZENIE dedykowane wrocławskiej odsłonie naszych biegów. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym co miesiąc będzie odbywał się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od naszych Partnerów – szczegóły pojawią się w piątek właśnie na wydarzeniu!

INFORMACJE DOTYCZĄCE KATOWIC

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów będzie działać tylko w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. Zapraszamy w okolicę mety zawodów – do ośrodka Rybaczówka (dokładna lokalizacja). Przypominamy, że nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

TRASA

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Zalecamy zostawienie aut na parkingu przy ul. Karolinki (w pobliżu KWK Stasznic, ok. 400m od biura zawodów). Nie będzie możliwości dojazdu bezpośrednio pod biuro, ani parkowania aut wzdłuż ulicy Pszczyńskiej.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu funkcjonuje WYDARZENIE  dedykowane katowickiej odsłonie naszych biegów. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym co miesiąc będzie odbywał się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od naszych Partnerów – szczegóły pojawią się w sobotę właśnie na wydarzeniu!

Do zobaczenia!

fot. Mateusz Stodolski

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni