z

Wrocław

Zapraszamy do Wrocławia, Katowic i Szczecina

17.01.2019

Zapraszamy do Wrocławia, Katowic i Szczecina

W weekend 19-20 stycznia widzimy się we Wrocławiu (sobota) oraz Katowicach i Szczecinie (niedziela). Będą to trzy ostatnie biegi czwartej serii naszego cyklu. Zachęcamy do zerknięcia na najważniejsze informacje dotyczące weekendu.

INFORMACJE OGÓLNE DLA WSZYSTKICH MIAST

Zapisy

Elektroniczna rejestracja jest już zamknięta, zapisy są możliwe tylko w dniu zawodów. Opłata startowa w biegu głównym wynosi 30 zł, a w biegach dziecięco-młodzieżowych - 5 zł.

Plan minutowy

Harmonogram naszych biegów jest niezmienny od kilku edycji i stały dla wszystkich biegów:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:30 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) - dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 - start biegu głównego na 5 km

Zdjęcia z biegu za pomocą aplikacji Pic2Go

Podczas biegów IV kolejki będą z nami z nami fotografowie Pic2Go. Oznacza to, że każdy startujący w zawodach będzie mógł otrzymać zdjęcia z biegu prosto na swojego Facebooka! Wystarczy wejść na www.pic2go.citytrail.pl, wybrać miasto, w którym startujesz i aktywować numer startowy. Pamiętaj, aby założyć numer startowy w widocznym miejscu – to niezbędny warunek otrzymania zdjęć. Współpraca z Pic2Go jest możliwa dzięki Nationale-Nederlanden.

Gadżety - wracają modele z poprzedniej edycji!

Od czwartej kolejki będziecie mieć okazję kupić nasze koszulki z sezonu 2017/2018! Mamy koszulki lifestyle - bawełniane (damskie i męskie) w cenie 20 zł, bluzy longsleeve (damskie i męskie) – 25 zł, koszulki lifestyle – bawełniane Junior – 20 zł, koszulki techniczne – biegowe Junior – 15 zł. Oczywiście nadal możecie kupić również gadżety z tegorocznymi grafikami. Zapraszamy do naszego sklepiku zlokalizowanego obok depozytu (będą tam dostępne również dodatki zakupione podczas rejestracji elektronicznej).

Regulamin

Pamiętajcie o zapoznaniu się z REGULAMINEM. Gdybyście mieli jeszcze jakieś wątpliwości – zapraszamy do przeczytania FAQ

INFORMCJE DOTYCZĄCE WROCŁAWIA

Biuro zawodów

Biuro zawodów będzie działać tylko w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. Zapraszamy w okolicę mety zawodów – na boisko leśne w Lesie Osobowickim (dokładna lokalizacja). Przypominamy, że nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

Trasa

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

Parkingi

Parkowanie aut będzie możliwe wzdłuż ulicy Osobowickiej – prosimy o współpracę z osobą z obsługi, która wyznaczy miejsca parkingowe i będzie czuwać nad tym, by samochody nie stwarzały problemu w poruszaniu się ulicą Osobowicką.

Wydarzenie na Facebooku

Na naszym facebookowym profilu powstało  WYDARZENIE dedykowane wrocławskiej odsłonie naszych biegów. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym co miesiąc będzie odbywał się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od naszych Partnerów – szczegóły pojawią się w piątek właśnie na wydarzeniu!

INFORMACJE DOTYCZĄCE KATOWIC

Biuro zawodów

Biuro zawodów będzie działać tylko w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. Zapraszamy w okolicę mety zawodów – do ośrodka Rybaczówka (dokładna lokalizacja)Przypominamy, że nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

Trasa

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

Parkingi

Zalecamy zostawienie aut na parkingu przy ul. Karolinki (w pobliżu KWK Stasznic, ok. 400m od biura zawodów). Nie będzie możliwości dojazdu bezpośrednio pod biuro, ani parkowania aut wzdłuż ulicy Pszczyńskiej.

Wydarzenie na Facebooku

Na naszym facebookowym profilu powstało  WYDARZENIE  dedykowane katowickiej odsłonie naszych biegów. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym co miesiąc będzie odbywał się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od naszych Partnerów – szczegóły pojawią się w sobotę właśnie na wydarzeniu!

INFORMACJE DOTYCZĄCE SZCZECINA

Biuro zawodów

Biuro zawodów będzie działać tylko w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. Zapraszamy w okolicę startu i mety zawodów– na skraj ulicy Kopalnianej (dokładna lokalizacja). Przypominamy, że nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

Trasa

Trasa nad Jeziorem Szmaragdowym jest bardzo urozmaicona, w całym cyklu jest jedną z najbardziej wymagających. Trasa będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

Parkingi i dojazd

Poniżej znajdziecie mapę, na której zaznaczyliśmy proponowane bezpłatne miejsca parkingowe. Ich liczba jest ograniczona, dlatego warto rozważyć zostawienie auta na płatnym parkingu (10 zł/dzień) znajdującym się przy Hotelu Panorama (ul. Radosna 60, ok. 1,4 km od biura zawodów).

Wydarzenie na Facebooku

Na naszym facebookowym profilu powstało WYDARZENIE dedykowane szczecińskiej odsłonie naszych biegów. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym co miesiąc będzie odbywał się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od naszych Partnerów – szczegóły pojawią się w sobotę właśnie na wydarzeniu!

Do zobaczenia!

fot. Mateusz Stodolski

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni