z

Wrocław

Startujemy z ostatnią serią biegów!

27.02.2018

Startujemy z ostatnią serią biegów!

Zbliża się marzec, a to oznacza, że czas myśleć o wiosennych startach, jednak najpierw warto postawić kropkę nad „i” - przebiec ostatni sprawdzian na naszej trasie! Pierwszy bieg szóstej – ostatniej kolejki już w sobotę, 3 marca – we Wrocławiu. Elektroniczne zapisy potrwają do końca dnia we wtorek, 27 lutego.

Wiele wskazuje na to,  że doczekamy się suchej i szybkiej trasy! Już w lutym warunki były całkiem niezłe, ale błota nie brakowało. Tym razem zapowiada się, że ziemia będzie zmrożona i przyczepna, zatem życzymy Wam życiówek!

ZAPISY I OPŁATY

Elektroniczna rejestracja do sobotniego biegu jest otwarta do końca dnia we wtorek, 27 lutego. Opłata startowa wynosi 20 zł. Po tym terminie zapisy będą możliwe tylko w sobotnim biurze zawodów, a koszt startu wzrośnie do 29 zł.

Oczywiście do biegu mogą zapisać się również osoby, które jeszcze w naszym cyklu nie startowały.

W CITY TRAIL Junior opłata startowa to zawsze 5 zł, z czego połowę przekazujemy na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

CEREMONIA ZAKOŃCZENIA

Podsumowanie edycji, a więc rozdanie medali i nagród odbędzie się 29 marca, o godz. 18:30, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Każdy, kto ukończy minimum cztery biegi (mogą być w różnych miastach) otrzyma pamiątkowy medal, który prezentujemy poniżej.

PLAN MINUTOWY

Harmonogram biegów:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:30 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 – start biegu głównego na 5 km

TRASA

Trasa w Lesie Osobowickim jest płaska, w całym cyklu jest jedną z najszybszych, choć poziom trudności biegu zależy od warunków atmosferycznych, które mają duży wpływ na stan nawierzchni. Trasa będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów naszych biegów działa zawsze w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. We Wrocławiu mieści się ono w okolicy mety zawodów – na boisku leśnym. Przypominamy, że nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

PARKINGI

Parkowanie aut będzie możliwe wzdłuż ulicy Osobowickiej – prosimy o współpracę z osobą z obsługi, która wyznaczy miejsca parkingowe i będzie czuwać nad tym, by samochody nie stwarzały problemu w poruszaniu się ulicą Osobowicką.

ZNAMY ZWYCIĘZCÓW CYKLU

W dotychczas rozegranych biegach trzy razy zwyciężył, raz był drugi, a raz trzeci Kamil Karbowiak i to on jest już pewien wygranej w klasyfikacji generalnej. Podobnie sytuacja wygląda wśród pań – trzy zwycięstwa i dwa drugie miejsca zapewniły ostateczny triumf Małgorzacie Zieleń. Nadal trwa walka o kolejne lokaty oraz miejsca w klasyfikacjach wiekowych, bowiem zawodnicy i zawodniczki (po pięć osób), którzy będą nagrodzeni w klasyfikacji OPEN, nie są nagradzani w kategoriach wiekowych.

SKORZYSTAJ ZE ZNIŻKI W SKLEPIE BIEGACZA

Do końca lutego macie szansę na skorzystanie ze zniżki na leginsy i spodnie przygotowanej przez Sklep Biegacza. Zapraszamy do obejrzenia katalogu produktów. Zakupy ze zniżką są możliwe także w sklepach stacjonarnych – wystarczy przy zakupach podać kod: citytrail17.

W marcu zniżka będzie dotyczyła butów do biegania w terenie.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu funkcjonuje WYDARZENIE dedykowane wrocławskiej edycji naszego cyklu. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym odbędzie się konkurs – zadanie konkursowe opublikujemy w piątek – właśnie na wydarzeniu. Nagrodami będą gadżety marki Salomon.

Pamiętajcie, że każdy z Was ma obowiązek zapoznania się z REGULAMINEM. Zachęcamy także do przeczytania FAQ.

Do zobaczenia! 

fot. Tomasz Pawlicki

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni