z

Trójmiasto

Finisz Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury

14.03.2013

Finisz Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury

Już w najbliższą sobotę odbędzie się piąty bieg cyklu Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury. Będzie to ostatnia okazja, a by zaliczyć 4 z 5 biegów w Trójmieście i dostać medal za cały cykl. Ostatnia w Trójmieście, nie oznacza, że ostatnia w ogóle! Jeśli udało Ci się zaliczyć jedynie 3 lub 2 biegi to ciągle możesz zostać sklasyfikowanym. Przyjedź poznać nasze trasy w Olsztynie (17 marca) lub Bydgoszczy (30 marca), a przy okazji zaliczysz start w cyklu Grand Prix. Szczegółów szukaj w regulaminie.

Oskar Przysiężny co prawda już sobie zapewnił końcowe zwycięstwo w cyklu Grand Prix, ale rywalizacja na kolejnych pozycjach z pewnością nadal będzie zacięta!

Zapisy internetowe już się zakończyły, ale oczywiście będzie można zgłosić swój udział również w dniu biegu. Biuro zawodów zlokalizowane będzie w okolicy startu/mety biegu w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym na terenie Nadleśnictwa Gdańsk.

Znamy również termin Ceremonii Zakończenia cyklu Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury odbędzie się ona 3 kwietnia w auli Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku o godzinie 18:30. Podczas ceremonii nagrodzimy zwycięzców cyklu, a wszystkim uczestnikom którzy ukończyli co najmniej 4 biegi Grand Prix zBiegiemNatury - wręczymy pamiątkowe medale. Rezerwujcie czas już dziś!

Pamiętajcie, że akcja zBiegiemNatury to także spotkania z trenerami. Marta Krawczyńska i Marcin Richert czekają na Was w każdą niedzielę o godzinie 11:00. Zajęcia zBiegiemNatury trwają do końca sierpnia, więc akcja zBiegiemNatury będzie Wam towarzyszyć jeszcze długi czas!

Plan minutowy sobotnich zawodów:

09:00 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking;
09:45 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;
10:00 – start biegu dzieci kategoria D2;
10:15 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;
10:15 – marsz Nordic Walking;

10:30 – zamknięcie biura zawodów;

10:45 – wspólna rozgrzewka;
11:00 – start biegu głównego Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury;
11:8 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
ok. 11:50 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni