z

Poznań

Zapisy do CITY TRAIL 2020/2021 wystartowały!

21.09.2020

Zapisy do CITY TRAIL 2020/2021 wystartowały!

Ruszyliśmy z rejestracją do naszych jesiennych i zimowych wydarzeń. Nieco skomplikowana ta nasza formuła, więc gorąco Was zachęcamy do zapoznania się z regulaminami zawodów oraz biegów indywidualnych na naszych trasach i treningów.

ZAPISY DO CITY TRAIL 2020/2021 (kliknij)

Regulamin jesiennych zawodów (kliknij)

Regulamin biegów indywidualnych i treningów (kliknij)

Najważniejsze informacje o jesiennych biegach:

1. W październiku i listopadzie zorganizujemy 10 biegów na dystansie 5 km z oddzielną klasyfikacją dla każdego z naszych miast. Planujemy limity miejsc: 500 osób dla każdej lokalizacji: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław.

2. Biegi będą podzielone na tury po 250 osób. Godziny startów to 9:30 oraz 12:00. Godzinę wybieracie od razu przy rejestracji, po wyczerpaniu się limitu miejsc na daną godzinę, zapisy na tę godzinę automatycznie zostaną zamknięte. Klasyfikacja będzie łączna dla wszystkich serii, dekoracje odbędą się po zakończeniu ostatniego biegu.

3. Medale otrzymacie od razu na mecie, a w bufecie będzie na Was czekał poczęstunek.

4. Opłata startowa to 37,90 zł.

5. Niestety podczas jesiennych biegów nie będziemy organizować zawodów dla dzieci i młodzieży. Dlaczego? Wyjaśniamy TUTAJ.

Kalendarz jesiennych biegów:


Najważniejsze informacje o zimowych biegach indywidualnych i treningach:

1. W grudniu, styczniu oraz lutym będziemy pojawiać się na naszych trasach i oznaczać je dla Was, abyście mogli sprawdzić się w przełajowej piątce indywidualnie. Trasy będą otwarte od godz. 8:00 do 11:00. Będziemy 3 razy w każdej z naszych lokalizacji. Limity miejsc to zawsze 250 osób. Pojedynczy bieg to opłata 9,90 zł, a jeśli zdecydujecie się zapisać z góry na 3 biegi – 24,90 zł.

2. Tego samego dnia, o godz. 11:00 będziemy prowadzić treningi grupowe. Nie będą to zwykłe treningi biegowe. Gwarantujemy, że z każdego spotkania wyniesiecie nowe ćwiczenia, rady i przemyślenia. Program treningów skomponujemy we współpracy z Centrum Ruchu i Terapii BODYWORK, a każde zajęcia będą podzielone na grupę zaawansowaną i początkującą. Limit miejsc na każdy trening to 50 osób.

3. Na spotkania będziemy zapraszać inspirujących gości, a zajęcia będą odbywać się pod szyldem treningów Salomon How To Trail Run, więc możecie liczyć na wiele wskazówek związanych z bieganiem w terenie. Pojedynczy trening to opłata 9,90 zł, a jeśli zdecydujecie się zapisać z góry na 3 treningi – 24,90 zł. Prace nad naszymi treningami są w toku, wkrótce będziemy informować o kolejnych szczegółach :)

Dzięki współpracy z Nationale-Nederlanden zarówno podczas biegania indywidualnego, jak i treningów będziecie mogli liczyć na zabezpieczenie medyczne, depozyt oraz dostęp do toalet.

Kalendarz zimowych biegów indywidualnych i treningów:


To na pewno nie będzie nudna jesień i zima!

fot. Piotr Oleszak

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni