z

Katowice

Kilka dodatkowych informacji o biegu w Katowicach

07.11.2014

Kilka dodatkowych informacji o biegu w Katowicach

Do pierwszego biegu Grand Prix CITY TRAIL w Katowicach zostały już tylko trzy dni, lista startowa zapowiada nowy rekord frekwencji – liczymy, że linię mety przekroczy około 400 osób! Mamy dla Was kilka informacji, które usprawnią organizację biegu.

Biuro zawodów

Biuro zawodów będzie czynne w niedzielę w ośrodku Rybaczówka. Godziny pracy biura: od 08:30 do 10:30. Ze względu na dużą frekwencję zachęcamy do odbierania pakietów startowych jak najwcześniej - aby uniknąć kolejek.

Parkingi

Miejsca parkingowe znajdują się przy kopalni, aby tam trafić należy zjechać z ul. Pszczyńskiej w ul. 73 Pułku Piechoty, a następnie wjechać w ul. Karolinki. Z parkingu do biura zawodów jest ok. 300 metrów. Nie będzie możliwości parkowania w okolicy ośrodka Rybaczówka.

Posiłek po biegu

Ośrodek Rybaczówka zaprasza po biegu wszystkich uczestników na pyszną grochówkę w cenie: 5zł/porcję. Warto wziąć więc ze sobą drobne :) My natomiast tradycyjnie zaprosimy na ciepłą herbatę i słodki poczęstunek.

Przypominamy, że start biegu głównego jest zawsze o godzinie 11:00. Zawody CITY TRAIL Junior rozpoczną się o 9:30. Pod tym linkiem znajdziecie dokładny harmonogram imprezy i mapę biegu.

Do zobaczenia w niedzielę! :) 

fot. Barbara Adamczak

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni