z

Katowice

Ceremonie zakończenia czas zacząć. Na początek - Katowice i Wrocław

24.03.2014

Ceremonie zakończenia czas zacząć. Na początek - Katowice i Wrocław

Pierwsze ceremonie zakończenia cyklu Grand Prix zBiegiemNatury w edycji 2013/2014 już w tym tygodniu! W środę (26.03) zapraszamy do Katowic, a w czwartek (27.03) do Wrocławia.

Ceremonia zakończenia w Katowicach odbędzie się w restauracji "Rybaczówka" nad stawem Janina - tej samej, w której przez cały cykl zlokalizowane było biuro zawodów. Z kolei we Wrocławiu spotkamy się w auli 103 w budynku P1 Akademii Wychowania Fizycznego.

Do budynku P-1 można dojechać bramą od al. I.J. Paderewskiego. Dalej należy kierować się na akademik DS Spartakus, po przejechaniu szlabanu, trzeba dojechać do pergoli i skręcić w prawo. Następnie jechać al. Kąpieliskową do końca, skręcić w lewo przy szlabanach i za budynkiem Hali Wielofunkcyjnej następny budynek to P-1 w w nim sala 103.

W obu miastach rozpoczniemy o godz. 18:30. Na początku nagrodzeni zostaną uczestnicy cyklu "Dzieciaki zBiegiemNatury". Następnie wręczymy nagrody najlepszym biegaczom (w klasyfikacji generalnej 5 kobiet i 5 mężczyzn, w klasyfikacjach wiekowych po 3 kobiety i 3 mężczyzn), a także pamiątkowe medale. Otrzymają je wszyscy, którzy ukończyli co najmniej 4 z 6. biegów.

Przypominamy, że nagrody się nie dublują, stąd zawodniczki i zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-5 w klasyfikacji generalnej, nie są brani pod uwagę w klasyfikacjach wiekowych.

Zwycięzcy w Katowicach:

Klasyfikacja generalna: Barbara Gos i Tomasz Kawik

Kategoria K16: Agata Walesa

Kategoria M16: Marcin Szafarczyk

Kategoria K30:Aleksandra Madeja

Kategoria M30: Marcin Kowalczyk

Kategoria K50: Barbara Chyżyńska

Kategoria M50: Marek Lubnau

Zwycięzcy we Wrocławiu:

Klasyfikacja generalna: Danuta Piskorowska i Jacek Sobas

Kategoria K16: Magdalena Chruszcz

Kategoria M16: Łukasz Zarzycki

Kategoria K30: Marzena Andrzejczuk

Kategoria M30: Tomasz Regimowicz

Kategoria K50: Barbara Paździor

Kategoria M50: Henryk Tomczak

Najlepsi w "generalce" otrzymają bony na sprzęt marki Salomon o wartości (od miejsca 1 do 5): 1000 zł, 800 zł, 600 zł, 500 zł, 400 zł. Będą one do wykorzystania w SklepieBiegacza.pl. Z kolei najlepsi zawodnicy w kategoriach wiekowych otrzymają nagrody rzeczowe.

Do zobaczenia! :)

 

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni