Katowice

Rywalizacja Grand Prix Katowice zBiegiemNatury dobiegła końca

09.03.2014

Rywalizacja Grand Prix Katowice zBiegiemNatury dobiegła końca

W niedzielę (9.03) odbył się 6. bieg w ramach naszego leśnego cyklu w Katowicach. W pięknym stylu zwyciężył Tomasz Kawik (16:07), który tym samym przypieczętował wygraną w klasyfikacji generalnej. Wśród pań pierwsza na mecie była Michalina Mendecka (19:59), ale zwycięstwo w całym cyklu odniosła druga dziś Barbara Gos (20:15).

Barbara Gos ma przeszłość zawodniczą, co dało się zauważyć w jej nienagannej technice i przede wszystkim wysokiej formie. – Biegałam głównie na średnich dystansach począwszy od 1500 metrów. Spektakularnych sukcesów nigdy nie miałam, ale lata treningu na pewno ułatwiają mi dziś bieganie – podkreśliła Barbara.

Wszystkie panie, które ukończyły niedzielny bieg dostały na mecie różę z okazji Dnia Kobiet, jaki świętowaliśmy dzień wcześniej. W niedzielę nie zabrakło także biegaczy-przebierańców :) Był Batman, Spiderman, Superman, Mario i Kobieta-Kot :)

Zakończenie cyklu zawodów oznacza, że czas na podsumowanie i nagrodzenie najlepszych biegaczy. Ceremonia zakończenia edycji 2013/2014 w Katowicach odbędzie się w środę, 26. marca o godz. 18:30 w restauracji Rybaczówka nad stawem Janina. Tego dnia medale odbiorą wszyscy, którzy ukończyli co najmniej 4 z 6. biegów, nagrodzeni zostaną najlepsi biegacze w klasyfikacji generalnej (5 kobiet, 5 mężczyzn) oraz w kategoriach wiekowych (po 3 kobiety i 3 mężczyzn). Nagrody czekają także na młodszych biegaczy, którzy startowali w cyklu „Dzieciaki zBiegiemNatury”.

A jeszcze dziś zapraszamy do śledzenia wydarzenia Grand Prix Katowice zBiegiemNatury na Facebooku, gdzie pojawi się konkurs organizowany wspólnie z klubem Pure Jatomi Fitness.

Sponsor tytularny