Katowice

Udany start Grand Prix Katowice zBiegiemNatury

09.11.2013

Udany start Grand Prix Katowice zBiegiemNatury

Piękne jesienne słońce przywitało nas podczas zawodów Grand Prix zBiegiemNatury w Katowicach. Dobra pogoda zapewne nie była bez znaczenia, bo aż blisko 60 spośród wszystkich startujących osób zdecydowało się na bieg dopiero w dniu zawodów.

Jedną z osób, które postanowiły aktywnie spędzić niedzielne przedpołudnie w Lasach Murcowskich była Joanna Bedlicka. - Trzymałam kciuki za to, by zBiegiemNatury zawitało do Katowic. Szczególnie cieszę się z lokalizacji, ponieważ często zdarza mi się tutaj biegać i bardzo lubię to miejsce.

Zwycięzcą inauguracyjnego biegu Grand Prix Katowice zBiegiemNatury został Andrzej Nowak z Sosnowca. Jego wynik to 15:59. Wśród kobiet najszybsza była Sandra Mikołajczyk z Siemianowic Śląskich (19:14).

W niedzielę wystartowali także najmłodsi – w pięciu kategoriach wiekowych – w ramach cyklu „Dzieciaki zBiegiemNatury”. Zapisy do biegów dzieci i młodzieży odbywają się zawsze w dniu biegu w biurze zawodów.

Na uczestników biegu Grand Prix Katowice zBiegiemNatury czekała na mecie herbata oraz ciepły posiłek przygotowany przez ośrodek „Rybaczówka” – partnera katowickiej edycji cyklu.

Rozgrzewkę przed biegiem poprowadziła trenerka Pure Jatomi – klubu fitness, który przygotował dla Was jeszcze jedną niespodziankę – karnety do klubu. Co zrobić, by je wygrać? Jeszcze dzisiaj o godzinie 21:00 na wydarzeniu poświęconemu Grand Prix Katowice zBiegiemNatury pojawi się konkurs, w którym wszystkiego się dowiecie :)

Kolejne zawody w Katowicach odbędą się 7 grudnia (uwaga – sobota!). Zapisy trwają! :)

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni