Katowice

Ruszamy w Katowicach … zBiegiemNatury!

30.09.2013

Ruszamy w Katowicach … zBiegiemNatury!

Już w sobotę, 19 października odbędą się pierwsze zawody II edycji Grand Prix zBiegiemNatury. Tegoroczny cykl rozpocznie się w Olsztynie. Pierwsze zawody w Katowicach już 10 listopada!

W Katowicach będziemy biegać na Giszowcu. Pierwsze zawody będą okazją do zapoznania się z formułą cyklu. Liczba biegów w każdej z lokalizacji (jest ich 11) to sześć w trakcie trwania cyklu.

Drugie zawody w Katowicach odbędą się 7 grudnia, kolejne 29 grudnia, 19 stycznia, 16 lutego. Zakończenie cyklu w Katowicach planowane jest na 9 marca.

Biegi zBiegiemNatury to zawsze 5 km na leśnej trasie. Dystans ten jest dobry dla każdego. Nie mają z nim kłopotu początkujący biegacze, a ci bardziej doświadczeni wykonują podczas zawodów świetny trening lub sprawdzian. Bieg główny zawsze będzie startował o godzinie 11:00. Wcześniej będą organizowane biegi dzieci i młodzieży – w tym roku pod hasłem „Dzieciaki zBiegiemNatury”.

Elektroniczne zapisy kończą się zawsze na 3 dni przed każdymi zawodami. Jest także możliwość zapisania się w biurze zawodów w dniu biegu.

Biegi zBiegiemNatury w Katowicach będą odbywały się na terenie lasów w dzielnicy Giszowiec. Start i meta biegu zloklalizowane będą przy ośrodku "Rybaczówka", który jest partnerem katowickiej edycji zBiegiemNatury.

Do zobaczenia na starcie! :)

Sponsor tytularny