Katowice

Ostatnie zawody edycji przed nami!

22.03.2024

Ostatnie zawody edycji przed nami!

Nadszedł moment, w którym musimy to napisać: OSTATNI weekend edycji przed nami! W sobotę (23 marca) widzimy się we Wrocławiu, a w niedzielę (24 marca) - w Katowicach. W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.

Stałe elementy

CITY TRAIL charakteryzuje się cyklicznością i stałością wielu elementów. Stałe są trasy, harmonogram, lokalizacja biura zawodów. Poniżej znajdziecie linki do lokalizacji naszych tras, biura zawodów oraz parkingów.

Trasa - Wrocław
Biuro zawodów - Wrocław
Trasa - Katowice
Biuro zawodów - Katowice

Harmonogram - wszystkie biegi

Wręczanie medali

Ze względu na fakt, że medale otrzymujecie za 3 biegi, potrzebujemy chwili weryfikacji, stąd medali nie wręczamy od razu na mecie. Uczestnicy zawodów CITY TRAIL Junior będą mogli odbierać medale po zakończeniu swoich biegów, ale nie wcześniej niż o godz. 10:00 - w specjalnym namiocie, w okolicy którego będzie do dyspozycji podium i tło do pamiątkowych zdjęć. Po medale za ukończenie biegu głównego na 5 km zapraszamy od godz. 11:20. 

W dniu ostatnich zawodów będziemy również wręczać upominki dla Uczestniczek i Uczestników dwóch najmłodszych kategorii CITY TRAIL Junior (kategorie D0 - do 4 lat i D1 - czyli 5-6 lat), w których nie wyłaniamy najszybszych Biegaczek i Biegaczy (nieodebrane upominki będą czekać w Punktach Partnerskich - podobnie, jak medale). Wszystkie pozostałe nagrody (w kategoriach D2, D3, D4, D5 oraz w biegu głównym) będą wręczane w dniu oficjalnego podsumowania. Szczegóły dotyczące tych wydarzeń znajdziecie TUTAJ.

Rejestracja w dniu zawodów

W naszym cyklu nie ma limitów miejsc, zatem zawsze można zapisać się w dniu biegu. Opłata startowa to w biurze zawodów 45 zł w biegu głównym i 25 zł w biegach junior. 

Akcja "Przyprowadź znajomego, pobiegnie za darmo!"

Każda osoba, która ma karnet na nasze biegi, może skorzystać z promocji i jeden raz w edycji zaprosić kogoś bliskiego na bieg - bez opłaty startowej. Wystarczy zgłosić się do biura zawodów ze swoim zawodnikiem bądź zawodniczką. Uwaga - ta osoba nie może mieć nadanego numeru startowego w danym mieście w edycji 2023/2024 - a to oznacza, że z zaproszenia można skorzystać tylko raz. 

Testy butów On i konkurs!

Zapraszamy do skorzystania z możliwości przetestowania "w akcji" butów On. Tym razem do Waszej dyspozycji będzie najnowszy trailowy model marki On - Cloudsurfer Trail! Czym charakteryzuje się ten model? Przede wszystkim amortyzacją, która zapewnia wyjątkowy komfort podczas lądowania. Co więcej, Cloudsurfer Trail  to zupełnie nowa odsłona podeszwy Missiongrip, a to oznacza pewność i bezpieczeństwo w każdych warunkach - dzięki nowemu wzorowi wypustek oraz mieszance gumy gwarantującej przyczepność zarówno na suchych ścieżkach leśnych i szutrowych, jak i mokrej skale. To jeszcze nie wszystko! Aż 97% zastosowanych w butach tworzyw sztucznych pochodzi z recyklingu!

Uwaga! Każdy, kto weźmie udział w naszych testach będzie miał szansę na wygranie tego gorącego jeszcze modelu! Wystarczy opisać/opowiedzieć na swoim profilu na Instagramie wrażenia z testów. Konieczne jest oznaczenie naszego profilu citytrail i running_polska oraz dodanie hasztagów #citytrail #przelajowapiatka #on #oncloudsurfertrail. Post/rolkę - nie relację (!) trzeba wstawić do końca weekendu, czyli 24 marca, do godz. 23:59. Zwycięży najciekawszy opis, a ogłoszenie wyników zabawy odbędzie się na naszych profilach - na Instagramie oraz Facebooku, w ciągu 5 dni od zakończenia przyjmowania zgłoszeń.

Zapoznaj się z regulaminami

Zanim staniesz na linii startu, zapoznaj się z regulaminem. Unikniemy w ten sposób nieporozumień, a biorąc pod uwagę fakt, że CITY TRAIL nie jest klasycznym biegiem, a cyklem Grand Prix - naprawdę warto zerknąć na zasady, jakie ustaliliśmy.

Regulamin biegu głównego
Regulamin CITY TRAIL Junior
FAQ

fot. Tomasz Pawlicki