z

Katowice

Listy startowe

Bieg 2

04.11.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 pasek damian 1985 M30 Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich
3 Włostowski Mateusz 1995 M20 TEAM PASEK
4 Malina Dawid 1991 M20 Inżynieria Biegania TEAM
9 MENDECKA Michalina 1992 K20 Galen Team/MOSiR Łaziska Górne
10 Kosobudzka Monika 1976 K40 Wikoss-Sport
11 Ślęzak Sylwia 1995 K20 CKS Budowlani/ 1 Second Team
16 Walczyński Mariusz 1981 M30 Niewybiegani
17 KOPIECKA JOANNA 1985 K30 Night Runners
18 Kosobudzki Sebastian 1975 M40 Wikoss-Sport
19 Hrabańska-Raczak Beata 1982 K30
20 Malczyk Anna 1977 K40
21 Nowak Monika 1976 K40
22 Janko Anna 1991 K20 Niewybiegani
23 Michalik Marcin 1977 M40
24 Dzięgielowski Paweł 1980 M30 Niewybiegani
25 Janiczek Justyna 1964 K50
26 Trzcionka Mirosław 1986 M30 KochamToRobić
27 KRASKA WIESŁAW 1982 M30 CALIFORNICATION TEAM
28 Tusiński Mirosław 1974 M40
29 Nowak Łukasz 1978 M30
30 MENŻYK JOANNA 1974 K40 Spartan Race Training Group Katowice
31 Kozok Małgorzata 1976 K40 STS Biegaton Mikołów
32 Szulc Tomasz 1979 M30 Innoteam
33 Macharzyński Piotr 1975 M40 KB Fartlek
34 Perlak Magdalena 1990 K20
35 Ślęk Aneta 1985 K30
37 Wilczek Monika 1959 K50 parkrun
38 Nowak Dawid 1987 M30 Pioruny
39 Terka-Nowak Anna 1989 K20 Pioruny
40 Kokot Krzysztof 1974 M40 NIEWYBIEGANI
41 Gorczycki Arkadiusz 1984 M30 Miechowicka Grupa Biegowa
42 Siejda Daniel 1984 M30
43 Kurek Adam 1982 M30
44 Chechelski Piotr 1969 M40
45 Gałązka Adrian 1984 M30
46 Gałązka Marek 1961 M50
47 Radziejewski Zenon 1971 M40
48 Więczkowski Piotr 1978 M30 Parkrun Katowice / W Pogoni za Duchem
49 DULIAN MICHAŁ 1982 M30 Bieg z Chrystusem
50 Dzida Tomasz 1975 M40 Bieg z Chrystusem
51 Skworc Grzegorz 1987 M30
52 Korus Karina 1984 K30 Cidry Lotajom
53 Wawoczny Mateusz 1992 M20 Galen Team
54 Witkowska Maria 1953 K60 Klub Królika Stefana
55 Gromadzki Kamil 1986 M30
56 Haas Natalia 2000 K16
57 Szeląg Olga 1983 K30
58 Bednorz Kamil 1995 M20 Night Runners
59 MARSZALIK ANNA 1980 K30 parkrun
60 Augustyn Anna 1981 K30 ADS Masna Krytyczna
61 dudzik zenon 1962 M50 niezrzeszony
62 Nitka Artur 1980 M30
63 Koziarz Artur 1983 M30 Silesia Skating
65 Kobel Ania 1978 K30 BODY MIND EXPERTS KATOWICE
66 BUCHOWICZ AGNIESZKA 1981 K30
67 NOWAK ZBIGNIEW 1964 M50 MK BIKE
68 Doman Radosław 1972 M40
69 Bojarski Krzysztof 1962 M50 Bbl Mikołów
70 Kotas Arek 1975 M40
71 Wilczek Bogusława 1966 K50 bbl Mikołów
72 kwaśniewski kamil 1979 M30
73 Łuczkiewicz Ewa 1976 K40 Grupa DBK Katowice
74 Kwieciński Mariusz 1976 M40 BRAK
75 SOLARZ MARIOLA 1977 K40
76 Kubisty Anna 1970 K40 parkrun
77 PAUL AGA 1978 K30 Kuźnia Triathlonu
78 Polaczek Marta 1977 K40
79 Adamczewski Dariusz 1988 M20
81 Ligocki Michał 1978 M30 CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
82 Tomczyk Krzysztof 1983 M30 Shadow Dream
83 Hajnrich Maciej 1981 M30
84 Budak Natalia 1974 K40
85 Kołajewicz Patryk 1992 M20
86 Siarka Jarek 1983 M30
87 Miller Natalia 1987 K30 Grupa DBK Katowice
88 Halemba Anna 1984 K30 Grupa DBK Katowice
89 JAROMIN JOANNA 1980 K30
91 KUMÓR JADWIGA 1973 K40
92 Żuk Andrzej 1970 M40
93 Szczygieł Julia 2000 K16
94 Bożek Arkadiusz 2000 M16
95 Żero Dagmara 1985 K30 GHOSTBIKERS
96 Żero Sebastian 1981 M30 Ghostbikers
97 Pieniążek Katarzyna 1983 K30
98 Obuchowski Robert 1972 M40 Leader Fox MTB Team
100 Hawełka Edward 1971 M40 runSZ-Team
101 Nowak Magdalena 1982 K30
102 Sitarz Grzegorz 1986 M30 Leroy Merlin Katowice
103 Michalska Gosia 1989 K20
104 Matula Remigiusz 1982 M30 Grupa DBK Katowice
105 Bednarek Katarzyna 1984 K30
106 Nusbaum Ireneusz 1979 M30 Grupa DBK Katowice
107 Golf Krystian 1986 M30 NIEZRZESZONY
108 Kawulak Kazimierz 1963 M50 MK BIKE
110 kapuścik beata 1969 K40
111 Wolny Mirosław 1976 M40
112 PAWEŁEK Krzysztof 1972 M40
113 Oleksy Krzysztof 1970 M40 ADS Masna Krytyczna
114 Pawełek Barbara 1972 K40
115 Ostrowska Monika 1979 K30
116 Koziarz Marta 1983 K30
118 RACZYŃSKA Aleksandra 1938 K60 STADION ŚLĄSKI
119 Mrachacz Piotr 1997 M20
121 Mleczko Marian 1962 M50 Aktywne Zabrze
123 Witman Ewa 1975 K40 Night Runners
124 Piwowar Jarosław 1985 M30 Parkrun Katowice
125 Ćmiel Adam 1972 M40 Kocham To Robić
126 Cebula Mariusz 1973 M40 Leroy Merlin Katowice
127 Szafarczyk Marcin 1990 M20 runSZ-Team
128 Szafarczyk Eugenia 1962 K50 runSZ-Team
129 Szafarczyk Kinga 1992 K20 runSZ-Team
130 PIECZARA KRZYSZTOF 1981 M30 KB MCKiS Jaworzno
131 Bzdyk Katarzyna 1984 K30 Parkrun Katowice
132 Polakowicz Aleksandra 1977 K40
134 Oboz Pawel 1981 M30 BREMBO
135 Adamski Robert 1985 M30 Brykająca Grupa Biegowa
137 Iwanyszyn Tomasz 1982 M30 Parkrun Katowice
138 Piątek Jacek 1976 M40 GRUPA DBK KATOWICE
139 Kurek Beata 1981 K30 Silesia Runners Club
140 Rudnik Klaudia 1993 K20 Promilki
141 Nogaj Paweł 1970 M40 JAWORZNO RUNNERS
142 Wysota Michał 1978 M30 GALEN TEAM
143 Płonka Mikołaj 1992 M20
144 Herman Anna 1976 K40 Runonline Team
145 SZCZĘŚNIAK MAŁGORZATA 1975 K40 #czeladzbiega
146 Marcinkowska Beata 1970 K40 #czeladzbiega
147 Gębska Elżbieta 1959 K50 #czeladzbiega
151 Tracz Konrad 1986 M30 Leroy Merlin Katowice
152 Kamrowski Łukasz 1978 M30 PAE Goggle Team
153 Mrachacz Dorota 1969 K40 Miechowicka Grupa Biegowa
154 Zober Marek 1985 M30 Chop Że Zelaza TRI TEAM
155 Seget Monika 1992 K20 Promilki
156 Płoska Monika 1988 K20 Galen Team
157 Miliczek Marek 1990 M20 GRUPA DBK KATOWICE
158 Kęsicki Robert 1982 M30 Superbohater
159 Balcarek Michał 1984 M30 Grupa DBK Katowice
160 Humpa Filip 1986 M30 Galen team
161 Pilarski Radek 1976 M40 -
162 Pinkawa Agnieszka 1980 K30 Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
163 Kościółkiewicz Piotr 1982 M30 Parkrun Katowice
164 Pinkawa Grzegorz 1979 M30 Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
165 BIESZCZAD DAWID 2000 M16 Sekcja Morsowania i Lodowego Pływania TERMOKLINA
166 Brol Marcin 1984 M30 Inżynieria Biegania TEAM
171 Galecka Michał 1991 M20 Grupa DBK Katowice
173 Bugaj Grzegorz 1974 M40 Travois
174 Popielewicz Marek 1961 M50 METAL SERWIS SPORT TEAM
175 Popielewicz Karolina 2000 K16 Metal Serwis Sport Team
176 Borek Bogusław 1975 M40 O co biega w Kaletach
177 Stawowczyk Agnieszka 1991 K20 DO PORZYGU - OCR TEAM
178 Świątek Edyta 1984 K30
181 Bukała Dawid 1994 M20 SPLA Tychy
182 Gortel-Maciuk Agnieszka 1977 K40 Niewymiękacze
184 Pajączek Dominika 1981 K30
186 Górski Mariusz 1982 M30
187 Józef Edward 1954 M60 RUNDOMATO
188 Wasylowska Elżbieta 1981 K30
193 Sekta Sylwia 1983 K30
194 Stanaszek Wojciech 1989 M20
195 Bober-Ogon Betina 1988 K20 MK Team
196 Herman Robert 1988 M20
204 ODROBINA Patrycja 1989 K20
206 Majchrzak Monika 1989 K20 Fit Story
207 Majda Tomasz 1986 M30 Leroy Merlin Katowice
208 Boroń Tomasz 1973 M40 Leroy Merlin Katowice
209 figiel henryk 1965 M50
210 Szczygieł Damian 1986 M30 KochamToRobic
211 Mencel Adrian 1996 M20
214 Mutwil Oliwier 1999 M16 FUNDACJA Myśl POZYTYWNIE Działaj ODWAŻNIE
215 Mutwil Oliwia 1997 K20 FUNDACJA Myśl POZYTYWNIE Działaj ODWAŻNIE
217 Kukowka Adam 1982 M30 Bo cię północ ścignie!
219 Leczkowski Sylwester 1979 M30 Leroy Merlin Katowice
220 Piszczek Krzysztof 1980 M30 KochamToRobic
221 Grocki Mirosław 1988 M20 HAZOKI
222 Kowalska Ewelina 1992 K20 Leroy Merlin Katowice
225 Bereska Dawid 1984 M30 Leroy Merlin Katowice
226 Ryszka Karol 1987 M30 CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
227 Pytel Marek 1975 M40
228 Małaga Jarosław 1966 M50
229 Kamala Sylwia 1980 K30
231 Zalejski Bartłomiej 1973 M40 Leroy Merlin Katowice
232 Stuła Filip 1993 M20 Leroy Merlin Katowice
233 Nowak Marcin 1990 M20 Leroy Merlin Katowice
234 Struzik Agata 1974 K40
235 Kuczyk Szymon 1977 M40 CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
236 Bereszko Waldemar 1952 M60 TKKF SATURN CZELADŹ
237 Tarnowski Tomasz 1980 M30
238 Korczak Oliwia 1987 K30 #czeladzbiega
240 Zaremba Wojciech 1990 M20 Grupa DBK Katowice
241 ZIELIŃSKA Malwina 1994 K20
242 Zarańska Izabela 1970 K40 MGB
243 Szędzielorz Krystian 1982 M30 Silesia Runners Club
244 Pstraś Leszek 1983 M30 parkrun Katowice
246 Lata Beata 1973 K40
247 Kucharczyk Robert 1979 M30 Silesia Runners Club
248 Lossa Wojciech 1982 M30
249 Żychoń Krzysztof 1985 M30 KochamToRobić
250 Jandzioł Marcin 1982 M30
251 Wysogląd Gabriela 1992 K20 Grupa DBK Katowice
255 Gwiżdż Marcin 1973 M40
259 Szabłowicz Patrycja 1986 K30
260 Szymański Kamil 1989 M20
261 Janikowska Aleksandra 1968 K40
262 Gajek Justyna 1974 K40 Wake Zone Stawiki
264 Czerniewski Grzegorz 1974 M40 Wake Zone Stawiki
265 Derela Monika 1974 K40
266 WIESIOŁEK Paweł 1981 M30 BAGNO
267 Slomian Monika 1984 K30 KSK Kamionka Luzno Team
268 Waś Tomasz 1991 M20 Grupa DBK Katowice
269 Smoczyński Maciej 1984 M30 Saint-Gobain Squad
270 Jarawka Natalia 1986 K30
271 GAJDA MARCIN 1978 M30
272 Jurasz Łukasz 1993 M20 Grupa DBK Katowice
273 Przyłudzki Janusz 1952 M60
276 Ulczok Tomasz 1980 M30 Asia Ewa Staś
278 Stajer Tomasz 1978 M30 Endurance Team
279 SZAJBEL JOANNA 1979 K30 parkrun Katowice
280 Lossa Agata 1980 K30
285 Bujak Marek 1977 M40 #czeladzbiega
287 Gagat Bartłomiej 1999 M16
289 Porwisz Grzegorz 1984 M30
290 Danielczuk Dominik 1984 M30 DOMAN
291 Hadryan Andrzej 1975 M40
292 Waścińska Dominika 1984 K30 Grupa DBK Katowice
294 Walaszczyk Piotr 1978 M30 Endurance Team
295 Warchala Joanna 1988 K20 FIT STORY
296 KOZIOŁ Krzysztof 1971 M40
297 Czyż Łukasz 1982 M30 sklepbiegacza.pl
298 Juraszczyk Dominika 1993 K20 Sklep Biegacza
299 Thomalla Bogdan 1942 M60 OBR Tomchem, Zabrze
300 SIMKA ŁUKASZ 1979 M30 Promilki
303 Kurczyna Przemysław 1982 M30
307 Kapela Mariusz 1977 M40 CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
351 Juraszczyk Katarzyna 1971 K40
352 Mazurczak Łukasz 1987 M30 Gerda Broker
353 Rosiński Artur 1993 M20 parkrun Katowice
354 Groborz Kinga 1999 K16 Inżynieria biegania team
355 Kurek Edward 1939 M60 M0SIR CZELADZ
356 Nos Łukasz 1983 M30 Run and Travel
357 Jarubas Bartosz 1989 M20 Leroy Merlin Katowice
358 Goliwąs Franciszek 2001 M16
359 Chmielnicki Patryk 1993 M20 niezrzeszony
360 Sylwester-Czapla Anna 1983 K30
361 Czapla Tomek 1976 M40
363 Ferdek Igor 2001 M16
364 Jureczko Monika 1977 K40 Parkrun Katowice
365 Głowa Marek 1991 M20 Leroy Merlin Katowice
366 Korus Piotr 1985 M30 Cidry Lotajom
367 Knol Agnieszka 1973 K40
368 Kołucki Mateusz 1998 M16
369 Kujańska Aleksandra 1988 K20 Inżynieria Biegania
370 Żok Filip 1987 M30
371 Derwiańska Aleksandra 2000 K16
372 Swoszowski Paweł 1996 M20
1001 Kadłubek Magdalena 1974 K40
1002 Klejszta Grzegorz 1974 M40 #Czeladź Biega
1003 Marek Franciszek 1982 M30 Energoprojekt Katowice
1004 Konarski Michał 1982 M30 Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego
1005 Hora Grzegorz 1980 M30
1006 Ormaniec Elzbieta 1989 K20 PwC SDC Katowice
1007 Terlikowski Kacper 1993 M20
1008 Bryś Krzysztof 1986 M30
1009 Małek Aleksandra 1974 K40 Kostuchna Biega
1010 Małek Krzysztof 1975 M40 Kostuchna Biega
1011 Gracz Natalia 1993 K20 Hernik Team
1012 Rura Marcin 1990 M20 Hernik Team
1013 Moritz Katarzyna 1975 K40
1014 Wirkus Łukasz 1980 M30 KochamToRobić
1015 Wyrobiec Grzegorz 1972 M40 JKLA Jawor Jaworzno
1016 Rubiniec Marian 1984 M30
1017 Pałczyk Jarosław 1982 M30
1018 Łypaczewski Piotr 1991 M20
1019 Bąk Tadeusz 1955 M60 samotny biegacz
1020 Froś Karol 1983 M30
1021 Omyła Anna 1990 K20
1022 Kuś Małgorzata 1978 K30
1023 Leśniak Tomasz 1984 M30 THE FLASH IS COMING
1024 Ćwikliński Jakub 1977 M40
1025 Hajda Klaudiusz 1967 M50
1026 Kandora Piotr 1972 M40 Miechowicka Grupa Biegowa
1027 Wołujewicz Paweł 1988 M20
1028 Hajda Olga 1978 K30
1029 Szweda Mirka 1959 K50
1030 Szweda Leszek 1958 M50
1031 Rakoczy Michał 1992 M20
1032 Lech Paweł 1983 M30
1033 Lech Marta 1988 K20
1034 Pietrzak Filip 1995 M20
1035 BADURA Ryszard 1959 M50 -
1036 Mencewicz Paweł 1972 M40 Forma Wodzisław Śląski
1037 Dzwinczyk Zbigniew 1972 M40
1038 Sobczyk Rafał 1992 M20
1039 Bogusz Damian 1985 M30
1040 Kwinta Joanna 1969 K40 Szwagier Biega
1041 Kwinta Tomasz 1966 M50 Szwagier Biega
1042 Madej Marcin 1980 M30
1043 Urban Wiktor 1988 M20 Night Runners Zabrze
1044 Drożdż Damian 1987 M30
1045 Szymczak Arkadiusz 1992 M20
1046 Jarczok Zdzichu 1987 M30 Wkurw_team
1047 Słodkiewicz Grzegorz 1975 M40
1048 Krawczyk Łukasz 1979 M30
1049 Grabowska - Mynarska Sylwia 1985 K30 UKS Orzeł Katowice
1050 Kaczmarek Lukasz 1976 M40
1051 Krystek Bożena 1973 K40 Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
1052 Bednarski Mariusz 1976 M40
1053 Wilk Tomasz 1978 M30 MomNaToCałeŻycie
1054 Szołtys Karolina 1975 K40 Blok Aktywni Razem/87 DH Mroczna Puszcza
1055 SZMUKIER Marcin 1995 M20 parkrun Katowice
1056 Pałyga Agnieszka 1986 K30 PARKRUN KATOWICE
1057 Jędrulok Agnieszka 1994 K20
1058 Dudek Donata 1982 K30 Niewymiękacze / UKS Orzeł Katowice
1059 Tatuś Sebastian 1972 M40
1060 Mazurek Grzegorz 1977 M40
1061 Sobstel Przemysław 1982 M30
1062 Stankowiak Maciej 1978 M30 STS BIEGATON Mikołów
1063 Zacher Dominik 1983 M30 Night Runners
1064 Parcheniak Jacek 1968 M40
1065 Wójcik Bartłomiej 1976 M40
1066 Stępień Grzegorz 1977 M40
1067 Stępień Kamila 1987 K30
1068 Polak Tomasz 1980 M30 Grupa DBK Katowice
1069 Białecki Aleksander 1975 M40
1070 Olszenko Andrzej 1983 M30 ABB
1071 Tokarska-Sobstel Agnieszka 1985 K30
1072 Możdżeń Adam 1978 M30 x
1073 Krzesiak Michał 1977 M40 3SOFT S.A.
1074 Nieczypor Roland 1956 M60
1075 Rzepka Piotr 1993 M20 Parkrun Katowice
1076 Urbanowicz Damian 1985 M30 ADS Masna
1077 Frankiewicz Mariusz 1980 M30
1078 Skomorowski Paweł 1980 M30
1079 Siewniak Marcin 1976 M40 Grupa DBK
1080 Głowiak Lech 1985 M30 doliniarze.com
1081 Landau Jakub 1984 M30 Niewymiękacze
1082 Fonferek Marek 1973 M40
1083 Zorychta Patryk 1988 M20
1084 Koenig Krzysztof 1983 M30 Profiauto.pl
1085 Osmulska Anna 1986 K30 Rats
1086 Zych Wioleta 1973 K40
1087 Sitko Sylwester 1972 M40
1088 Popczyk Ewelina 1976 K40 KochamToRobić
1089 Pająk Anna 1978 K30
1090 Nawias Albin 1961 M50
1091 Kałuża Alicja 1985 K30
1092 ZYCH KATARZYNA 1995 K20
1093 Wydra Andrzej 1980 M30
1094 Kubica Dariusz 1972 M40
1095 Suska Anna 1978 K30
1096 Żyrek Daniel 1985 M30 GRUPA DBK Katowice
1097 Mierzejewski Marek 1960 M50 KS Koziołek
1098 PAJDA DARIUSZ 1966 M50 BREMBO
1099 Wojdyło Dominik 1978 M30 Brembo
1100 Kos Łukasz 1979 M30 KTW // kos.ac
1101 Kos Magdalena 1985 K30 kos.ac
1102 Zielonka Roman 1973 M40 BREMBO
1103 Haładus Marcin 1981 M30 BREMBO
1104 Styrna Bogusław 1957 M60 6300
1105 Stodolski Mateusz 1984 M30 Brembo
1106 PODSIADŁO ŁUKASZ 1984 M30 BREMBO
1107 Zielonka Karolina 1999 K16 Brembo
1108 Pajda Arleta 1988 K20 BREMBO
1109 Świędrych Marek 1987 M30 BREMBO
1110 Wilk Rafał 1978 M30 Brembo
1111 Stacchetti Luca 1975 M40 BREMBO
1112 Szafron Łukasz 1988 M20
1113 Bąk Grzegorz 1988 M20
1114 Maczek-Gądek Monika 1976 K40
1115 Bogacz Monika 1988 K20 ADS Masna Krytyczna
1116 Kmieciak MirosŁaw 1962 M50 87 Drużyna Harcerska Mroczna Puszcza
1117 Krawczyk Kamil 1989 M20
1118 Markowicz Ewelina 1993 K20
1119 POTOCZNY MIROSŁAW 1974 M40 Trail Runners Jaworzno
1120 SCHMIDT MARIUSZ 1972 M40 Power Silesia
1121 Stachowiak Sebastian 1971 M40
1122 Małecka - Smyk Beata 1984 K30
1123 Wypysiński Daniel 1986 M30 Brembo
1124 Garnek Andrzej 1980 M30 Brembo
1125 Stasierski Maciej 1983 M30
1126 Siwek Tomasz 1973 M40 Tomasz Siwek
1127 Stachyra Marzena 1988 K20
1128 Budka Agata 1971 K40 JAWORZNO RUNNERS
1129 Gniza Marcin 1984 M30 DO PORZYGU OCR TEAM
1130 CHWILA TOMASZ 1973 M40 PRIVATE
1131 CHWILA IWONA 1975 K40 PRIVATE
1132 Chwila Bartosz 2000 M16 PRIVATE
1133 Wieczorek Krzysztof 1968 M40 Truchtacz Mysłowice
1134 Żeliński Marek 1968 M40
1135 Damps Maria 1982 K30 Kiribati
1136 Kasprzyk Barbara 1986 K30 Grupa DBK Katowice
1137 Czajka Edward 1969 M40 Night Runners
1138 Uciakiewicz Magdalena 1988 K20
1139 Czarny Weronika 1985 K30
1140 Plucinski Grzegorz 1973 M40 Inzynieria Biegania
1141 jodłowiec czesław 1965 M50
1142 Baranowicz Arkadiusz 1969 M40 ADS Masna Krytyczna
1143 Żyłka Agnieszka 1980 K30
1144 Laska Rafał 1975 M40 Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
1145 Świerczek Łukasz 1977 M40 GALEN TEAM
1146 Gorol Marek 1959 M50 TRAVOIS
1147 Szymański Bartosz 1981 M30 Niewymiękacze
1148 Galant Daria 1985 K30 Niewymiękacze
1149 golba kasia 1989 K20 1second team /AZS AWF Katowice
1150 Habczyńska Justyna 1979 K30
1151 Żeliński Michał 1998 M16 CSC Adventure Academy
1152 Klimas Kamil 1982 M30
1153 Kafarowski Dariusz 1976 M40 Wielkolud Team
1154 Nowak Krzysztof 1962 M50
1155 Kościelniak Artur 1978 M30
1156 Kościelniak Ania 1980 K30
1157 Paszek Barbara 1967 K50 BBL Mikołów
1158 Strumien Jacek 1962 M50
1159 Kurz Marek 1976 M40
1160 Herduś Lucyna 1987 K30 ---
1161 Szułczyńska Beata 1969 K40
1162 Kuczek Krzysztof 1969 M40 MomNaToCałeŻycie
1163 Berencz Radosław 1991 M20 Galen Team
1164 Stępień-Wyrobiec Olga 1974 K40 Jaworzno Runners
1165 Odróbka Stanisław 1979 M30 Chop ze Żelaza Tri Team
1166 Snochowska Gabriela 1988 K20 SKLEPBIEGACZA.PL
1167 Giza Patrycja 1992 K20
1168 Dziad Monika 1983 K30 8 piętro
1169 Kuciński Benjamin 1982 M30 NIGHT RUNNERS
1170 Rybak Remigiusz 1985 M30
1171 Kawa Agnieszka 1979 K30
1172 Lamparski Łukasz 1988 M20