Lista startowa

Bieg 1

  • 16.10.2016|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 Pasek Damian 1985 M30 TEAM PASEK
3 Włostowski Mateusz 1995 M20 TEAM PASEK
7 Kuciński Benjamin 1982 M30 NIGHT RUNNERS
11 Golba Kasia 1989 K20 NIGTH RUNNERS/1SECOND
16 Michalik Marcin 1977 M30
17 Adamczewski Dariusz 1988 M20
18 Świder Mariusz 1981 M30 #CZELADZBIEGA
19 Gołąbek Joanna 1983 K30 Saint-Gobain Squad
20 Wota Robert 1966 M50 Pszczółkowski Team
21 Wota Zaneta 1983 K30 Pszczółkowski Team
22 Kuligowska Agata 1979 K30
23 Szmukier Marcin 1995 M20 parkrun Katowice
24 Boruta Marcin 1976 M40 #czeladzbiega
25 Szweda Mirka 1959 K50
26 Delewska Dorota 1970 K40 night runners
27 Dudek Paweł 1978 M30 Mordercze Ptaki
28 Krzesiak Michał 1977 M30 3SOFT S.A.
29 Horowski Tomasz 1972 M40 URODZENI BIEGACZE
30 Miszczyk Agnieszka 1978 K30
31 Kępa Krzysztof 1970 M40 ADS Masna Krytyczna
32 Krupa-Szczęsny Izabela 1973 K40 #czeladzbiega
33 Kraska Wiesław 1982 M30 CALIFORNICATION TEAM
34 Szweda Leszek 1958 M50
35 Małkowski Tomasz 1982 M30 NIGHT RUNNERS
36 Majdanik Karolina 1976 K40
37 Dzierżanowska Blanka 1990 K20 Night Runners Zabrze
38 Żychoń Krzysztof 1985 M30 Profi Auto Team
39 Kozok Małgorzata 1976 K40 STS Biegaton Mikołów
40 Potoczny Mirosław 1974 M40
41 Gołąbek Piotr 1983 M30
42 Schmidt Mariusz 1972 M40 Power Silesia
43 Parcheniak Jacek 1968 M40 ARMADA
44 Zych Wioleta 1973 K40
45 Sitko Sylwester 1972 M40
46 Firek Rafał 1975 M40
47 Pytel Marek 1975 M40
48 Małaga Jarosław 1966 M50
49 Pawliczek Mariusz 1979 M30
50 Pawliczek Dagmara 1981 K30
51 Mencewicz Paweł 1972 M40 Forma Wodzisław Śląski
52 Lewandowska Iwona 1975 K40
53 Bryś Krzysztof 1986 M30
54 Frankiewicz Mariusz 1980 M30
55 Buchowicz Agnieszka 1981 K30 MK BIKE
56 Nowak Zbigniew 1964 M50 MK BIKE
57 Pelc Adam 1982 M30 dlabiegaczy.pl
58 Szczygieł Damian 1986 M30 PROFI AUTO TEAM
59 Adamski Robert 1985 M30 Brykająca Grupa Biegowa
60 Piszczek Krzysztof 1980 M30 Profi Auto Team
61 Więczkowski Piotr 1978 M40 Partner 2000
62 Palenta Marek 1971 M40
63 Biernat Mateusz 1987 M20
64 Woda Mateusz 1994 M20
65 Nowak Ewa 1973 K40 ADS Masna Krytyczna
66 Bąk Tadeusz 1955 M60 samotny biegacz
67 Bieniek Adam 1979 M30 Night Runners
68 Perlak Magdalena 1990 K20
69 Żychoń Adam 1986 M30 Profi Auto Team
71 Janko Kamil 1996 M20
72 Janko Karolina 2000 K16 Uks Karlik Chorzów
73 Gwóźdź Michał 1976 M40 #CZELADZBIEGA
74 Oboz Pawel 1981 M30 URODZENI BIEGACZE / Lurbel Polska
75 Gurok Bogusia 1980 K30 NIGHT RUNNERS
76 Błońska-Polak Ewa 1978 K30 BTM Runners
77 Dziamski Ryszard 1976 M40 Fundacja Iskierka - Biegam dla Mirki
78 Kopczyk Arkadiusz 1977 M30 Night Runners
79 Romej Aleksandra 1996 K20 CityTrail Team
80 Solarz Mariola 1977 K30
81 Trzcionka Mirosław 1986 M30 Profi Auto Team
82 Oleksy Krzysztof 1970 M40 ADS Masna Krytyczna
83 Dudzik Zenon 1962 M50 niezrzeszony
84 Szeluga Jerzy 1975 M40
85 Pajączek Dominika 1981 K30
86 Roner Agnieszka 1979 K30
87 Roner Przemysław 1979 M30
88 Giel Wojciech 1987 M20 Californication Team
89 Łukaszewska Agnieszka 1978 K30 STS BIEGATON Mikołów
90 Łukaszewski Przemysław 1975 M40 STS BIEGATON Mikołów
91 Nowicka Aleksandra 1991 K20
92 Grzybek Adrian 1983 M30 SZLACHTA Z SIEMCÓW
93 Gumulak Ania 1983 K30 Cidry Lotajom
94 Augustyn Anna 1981 K30 ADS Masna Krytyczna
95 Koziarz Marta 1983 K30
96 Koziarz Artur 1983 M30 Silesia Skating
97 Kosobudzki Sebastian 1975 M40 Wikoss-Sport
98 Kosobudzka Monika 1976 K40 Wikoss-Sport
99 Moritz Katarzyna 1975 K40
100 Górski Mariusz 1982 M30
101 Leśniak Tomasz 1984 M30 Krzywda Team
102 Kubica Dariusz 1972 M40
103 Mutwil Oliwier 1999 M16 FUNDACJA Myśl POZYTYWNIE Działaj ODWAŻNIE
104 Mutwil Oliwia 1997 K16 FUNDACJA Myśl POZYTYWNIE Działaj ODWAŻNIE
105 Mika Łukasz 1981 M30 Fundacja Myśl Pozytywnie Działaj Odważnie
106 Mrachacz Piotr 1997 M16 TEAM PASEK
107 Parszewska Aleksandra 1991 K20 btm runners
108 Piekoszewski Janusz 1975 M40
109 Łypaczewski Piotr 1991 M20
110 Kozioł Krzysztof 1976 M40 MATNER RUNNING TEAM
111 Dura Magdalena 1979 K30 Duroski
112 Konarski Michał 1982 M30
113 Dura Kamil 1986 M30 Duroski
114 Żero Dagmara 1985 K30 Wściekłe króliki
115 Żero Sebastian 1981 M30 Wściekłe króliki
116 Stajer Tomasz 1978 M30 Endurance Team
117 Walaszczyk Piotr 1978 M30 Endurance Team
118 Kulików Sławomir 1978 M30
119 Adamczyk Mirosław 1970 M40 CSC Adventure Academy
120 Kuczborski Jarosław 1974 M40 Harpagan Sosnowiec
121 Mocny Agnieszka 1993 K20 Duroski
122 Potoczny Michał 1999 M16
123 Ślęczka Radka 1980 K30 Raiffeisen Polbank Sport Team
124 Barańska Anna 1977 K30 Raiffeisen Polbank Sport Team
125 Wosiek Piotr 1986 M30 PROFI AUTO TEAM
126 Zatorski Wojciech 1966 M50
127 Radziejewski Zenon 1971 M40
128 Czeszejko-Sochacka Anna 1982 K30
129 Czeszejko-Sochacki Tomasz 1977 M30
130 Niźnik Marcin 1985 M30
131 Belc Sebastian 1973 M40 Miechowicka Grupa Biegowa
132 Rykalski Damian 1981 M30 EPKT Spotters
133 Czernek Wojciech 1992 M20 AZS Politechnika Śląska
134 Nocoń Marek 1992 M20 NIGHT RUNNERS
135 Grocki Mirosław 1988 M20 HAZOKI
136 Piwowar Jarosław 1985 M30 Parkrun Katowice
137 Dobies Karolina 1984 K30
138 Bugaj Grzegorz 1974 M40 Travois
139 Kania Wioletta 1975 K40
140 Eszyk Jerzy 1968 M40
141 Żuk Andrzej 1970 M40 NFZ WYDZIAŁ BIEGOWY
142 Nawias Albin 1961 M50
143 Ćwikliński Jakub 1977 M30
144 Kałuża Arkadiusz 1973 M40 SPORTRUN Tychy
145 Ormaniec Elzbieta 1989 K20 NIGHT RUNNERS ŚLONSK
146 Pilarski Radek 1976 M40 -
147 Gamza-Błaszczyk Bogusława 1978 K30
148 Gamza Andrzej 1967 M40
149 Motowidło Tomasz 1979 M30
150 Donocik Krzysztof 1982 M30
151 Wołujewicz Paweł 1988 M20
152 Bereska Bartłomiej 1985 M30
153 Filapek Bartosz 1982 M30
154 Hepek Artur 1970 M40
155 Zaborowski Jakub 1980 M30
156 Grela Bożena 1978 K30 Wurth Polska
157 Grela Dariusz 1977 M30 Wujek Biega
158 Kwinta Tomasz 1966 M50 Szwagier Biega
159 Kwinta Joanna 1969 K40 Szwagier Biega
160 Szafarczyk Kinga 1992 K20 LKS Pogórze/ runSZ-Team/FUNDACJA Myśl POZYTYWNIE Działaj ODW
161 Szafarczyk Eugenia 1962 K50 runSZ-Team
162 Szafarczyk Marcin 1990 M20 LKS Pogórze/ runSZ-Team/ FUNDACJA Myśl POZYTYWNIE Działaj OD
163 Szala Janusz 1952 M60 Gůrny Ślůnsk
164 Późniewska Magdalena 1993 K20
165 Solecki Tomasz 1979 M30 Gomola Trans Airco
166 Gąsiorowski Marcin 1978 M30
167 Węgorek Monika 1980 K30 BTM RUNNERS
169 Klimek Sylwia 1987 K20 rise&shine
170 Domański Jarosław 1979 M30
171 Lizak Wojciech 1980 M30
172 Pawelec Sebastian 1973 M40 Harpagan Sosnowiec
173 Czempiel Mateusz 1989 M20 Lecymy Durś
174 Szynawa Adrian 1987 M20 Raiffeisen Polbank Sport Team
175 Sułkowski Olek 1979 M30 Wujek Biega
176 Kuś Małgorzata 1978 K30
177 Białek Mariusz 1984 M30 ENDURANCE TEAM
178 Krzemien Bartosz 1975 M40
179 Wyrobiec Grzegorz 1972 M40
180 Stępień-Wyrobiec Olga 1974 K40
181 Pietrzyk Marcin 1976 M40
182 Marchewka Łukasz 1981 M30 Rocky Balboa Running Club
183 Kubera Andrzej 1968 M40 Biegamy dalej Katowice
184 Hyria Anna 1983 K30 Rocky Balboa Running Club
185 Drożdż Damian 1987 M20 Get Run
186 Michalcewicz Katarzyna 1989 K20 Ja Ich Nie Znam
187 Sobczak Alicja 1987 K20
188 Sokołowska Maja 1988 K20 Night Runners
189 Jarawka Natalia 1986 K30 dodam później
190 Eszyk Aleksandra 1969 K40
191 Mulewski Bogdan 1973 M40 Night Runners
192 Kozieł Grzegorz 1982 M30 Silesia Runners Club
193 Żerdka Michał 1985 M30 Brykająca Grupa Biegowa
194 Kopiecka Joanna 1985 K30 Night Runners
195 Pawełek Krzysztof 1972 M40
196 Pawełek Barbara 1972 K40
197 Malczak Mateusz 1982 M30 The Pirate Cat
198 Szędzielorz Krystian 1982 M30 Silesia Runners Club
199 Majer Błażej 1994 M20
200 Pałka Aleksandra 1992 K20
201 Dziwak Dariusz 1985 M30 Timothy
202 Duda Radosław 1990 M20 GB Gwarek Tarnowskie Góry
203 Szafron Łukasz 1988 M20
204 Makowska Lucy 1983 K30 SBRT
205 Pociennik Justyna 1972 K40 BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWA
206 Pinkawa Agnieszka 1980 K30 Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
207 Szołtys Karolina 1975 K40 8GZ Dzielne Orzełki/87 DH Mroczna Puszcza
208 Kmieciak Mirosław 1962 M50 8 GZ "Dzielne Orzełki"/ 87 DH "Mroczna Puszcz
209 Piguła Daria 1979 K30
210 Bieniek Małgorzata 1983 K30 Sklep biegacza Katowice
211 Wojda Tomasz 1987 M20 sklepbiegacza.pl
212 Kozieł Damian 1983 M30 Silesia Runners Club
213 Żmuda Roksana 1992 K20
214 Nytko Ewelina 1995 K20
215 Nalewajko Joanna 1979 K30 Parkrun Katowice
216 Lassota-Bujak Mariola 1978 K30 #czeladźbiega
217 Laska Rafał 1975 M40
218 Zieliński Marcin 1977 M30 Miechowicka Grupa Biegowa
219 Zielińska Anna 1981 K30 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
220 Matunin Alina 1984 K30 Miechowicka Grupa Biegowa
221 Morcinek Marcin 1978 M30 Bluszcza
222 Saganowski Marcin 1971 M40 ADS Masna Krytyczna
223 Imiołczyk Izabela 1977 K30 Miechowicka Grupa Biegowa
224 Ostrowska Monika 1979 K30
225 Nowiński Wojtek 1984 M30 Night Runners
226 Madej Natalia 1985 K30 ADS Masna Krytyczna
227 Sitek Jakub 1990 M20 Raiffeisen Polbank Sport Team
228 Hirsz Tomasz 1980 M30
229 Bojdoł Marcin 1973 M40 ADS Masna Krytyczna
230 Miszczak Anna 1975 K40
231 Stankowiak Maciej 1978 M30 STS BIEGATON Mikołów
232 Szpek Barbara 1980 K30 ADS MASNA KRYTYCZNA
233 Pietrysiak Stefan 1960 M50 S.A.S Zabrze
234 Pałys Łukasz 1983 M30
235 Ceremuga Mateusz 1991 M20 Sklep Biegacza Running Team Katowice
236 Pyrk Katarzyna 1984 K30 brak
237 Żmijewski Maciej 1985 M30 TomTom Sports
238 Krosny Sebastian 1982 M30 BiegamyZsercem.pl_Biegaton
239 Moćko Grzegorz 1955 M60
240 Kuś Dawid 1987 M20 Ruch Autonomii Śląska
241 Loska Waldemar 1974 M40 Kostuchna Biega
242 Wójcik Benedykt 1983 M30
243 Brzdąk Łukasz 1981 M30 NIGHT RUNNERS
244 Kubisty Anna 1970 K40 -
245 Kamiński Rafał 1984 M30 Night Runners
246 Szczypka Sabina 1988 K20 Kostuchna Biega
247 Sobstel Przemysław 1982 M30
248 Horzela Adam 1986 M30
249 Sójka Sebastian 1973 M40 Night Runners
250 Jędrulok Agnieszka 1994 K20
251 Jasnoch Bogumiła 1958 K50
252 Sowa Andrzej 1972 M40
253 Sowa Mateusz 1997 M16
254 Wilczek Monika 1959 K50 Marszaliki&Wilczki
255 Buksińska Iwona 1968 K40
256 Jarasz Aleksander 1977 M30
257 Sypuła Danuta 1960 K50
258 Tiebler Marlena 1987 K20 STS Biegaton Mikołów
259 Marszalik Anna 1980 K30 Marszaliki&Wilczki
260 Gańczak Waldemar 1978 M30 Silesia Runners Club
261 Gromadzki Kamil 1986 M30
262 Snochowska Gabriela 1988 K20 SKLEPBIEGACZA.PL
263 Snochowski Rafał 1983 M30 Sklepbiegacza.pl
264 Machajska Patrycja 1995 K20
265 Wabnic Klaudia 1994 K20 Night Runners
266 Gadomski Kamil 1998 M16
267 Dziewior Anna 1972 K40
268 Gębska Elżbieta 1959 K50 KSR TKKF OMEGA
269 Kamrowski Łukasz 1978 M30 PAE Goggle Team
270 Potęga Grzegorz 1968 M40
271 Piątek Magdalena 1989 K20
272 Kotas Arek 1975 M40
273 Kurek Beata 1981 K30 Silesia Runners Club
274 Rolnik Remigiusz 1967 M40
275 Rolnik Bartosz 2000 M16
276 Rolnik Marlena 1992 K20
277 Hańczur Jozef 1961 M50 B T M RUNNERS
278 Klimas Kamil 1982 M30
279 Śliwa Grzegorz 1969 M40
280 Stelmaszyk Sebastian 1979 M30 Raiffaisen Polbank
281 Żeliński Michał 1998 M16
282 Suchanek Aleksandra 1988 K20 NIGHT RUNNERS
283 Pinkawa Grzegorz 1979 M30 Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
284 Kos Łukasz 1979 M30
285 Omyła Anna 1990 K20
286 Sewera Sebastian 1983 M30 Kostuchna biega
287 Urbanek Dariusz 1981 M30
288 Chrobok Łukasz 1983 M30 NIGHT RUNNERS
289 Gałązka Adrian 1984 M30
290 Chrobok Mateusz 1988 M20 Night Runners
291 Krawczyk Kamil 1989 M20
292 Szałański Łukasz 1991 M20 Promilki z Piekar
293 Kluska Kinga 1998 K16 CSC adventure academy
294 Gałązka Marek 1961 M50
295 Gil Dominika 1986 K30 endurance team
296 Siejda Daniel 1984 M30
297 Cheluszka Karol 1995 M20
298 Mordarski Piotr 1973 M40
299 Rus Michał 1983 M30
300 Małek Aleksandra 1974 K40 Kostuchna Biega
301 Dzidowski Aleksander 1981 M30 Biegaj Razem z Nami Zawiercie
302 Wieczorek Krzysztof 1968 M40 Truchtacz Mysłowice
303 Pawłowski Czesław 1956 M60
304 Chodzidło Rafał 1981 M30
305 Krumpholz Laura 1994 K20
306 Pelczar Barbara 1994 K20
307 Radczuk Daria 1986 K30 ADS Masna Krytyczna/Brooks Running
308 Badura Ryszard 1959 M50 -
309 Helbin Jakub 1982 M30 Macrologic RunTime
310 Goniwiecha Rafał 1979 M30 ENDURANCE Team
311 Kukucz Bartłomiej 1986 M30 LKS POGÓRZE / OLZA CIESZYN
312 Borek Bogusław 1975 M40 O CO BIEGA W KALETACH
313 Górnik Ireneusz 1989 M20 (www.personalbest.pl) Elektroniczny Pomiar Czasu
314 Basista Justyna 1983 K30
315 Kowalski Sławomir 1983 M30 Biegam Od Wczoraj
316 Janocha Piotr 1979 M30 Libero Myszków
317 Janocha Agnieszka 1979 K30 Ambitni Amatorzy Myszków
318 Dymanus Karolina 1988 K20 TIC
319 Jandzioł Marcin 1982 M30
320 Lewandowski Tomasz 1989 M20 Sklep Biegacza
321 Łukasik Magdalena 1984 K30
322 Kapa Tomasz 1981 M30 #Czeladzbiega
323 Florek Irek 1983 M30
324 Dzierka Aleksandra 1981 K30
325 Maczek-Gądek Monika 1976 K40
326 Kinel Jacek 1982 M30 ADS Masna Krytyczna
327 Szatniewska Agnieszka 1978 K30 niezrzeszona
328 Różyc Barbara 1975 K40 Night Runners
329 Turek Rafał 1977 M30 niezrzeszony
330 Struzik Agata 1974 K40
331 Będkowska Anna 1972 K40 Kostuchna biega
332 Wysota Michał 1978 M30 Galen Team
333 Wojtaszczyk Paweł 1983 M30
334 Osmulska Anna 1986 K30
335 Pietrek Ewelina 1985 K30 ADS Masna Krytyczna
336 Pietrek Dariusz 1985 M30 ADS MASNA KRYTYCZNA
337 Dulian Michał 1982 M30 Bieg z Chrystusem
338 Kadłubek Magdalena 1974 K40
339 Nitka Artur 1980 M30
340 Nowicki Dawid 1982 M30
341 Żyłka Agnieszka 1980 K30
342 Wilk Dawid 1989 M20 Night Runners
343 Ficek Krzysztof 1978 M30 szukam ;)
344 Mroczka Anna 1978 K30
345 Wower Bartłomiej 1982 M30 CSC Adventure Academy
346 Grzela Krzysztof 1983 M30 Nationale Nederlanden
347 Goraus-Głowania Daria 1990 K20 ADS MASNA KRYTYCZNA
348 Witman Ewa 1975 K40 Night Runners
349 Fatyga Rafał 1974 M40
350 Gogolin Jerzy 1947 M60 Parkrun Katowice
351 Bogucki Jacek 1991 M20
353 Gwóźdź Michał 1990 M20
354 Szlendak Justyna 1985 K30
355 Kurz Marek 1976 M40
356 Rzepka Piotr 1993 M20 Parkrun Katowice
357 Kopeć Magda 1982 K30 Night Runners Ślonsk
358 Kocój Dominika 1991 K20 Night Runners
359 Jaskólski Piotr 1980 M30 brak
360 Kacan Sabina 1977 K30 Night Runners
361 Szuster-Kurz Ewa 1976 K40
362 Czyż Łukasz 1982 M30 sklepbiegacza.pl
363 Furich Dariusz 1971 M40
364 Gaim Jacek 1975 M40
365 Sowińska Agata 1985 K30 #JaNadalTymZyje
366 Brol Piotr 1985 M30 Endurance Team
367 Mazur-Gańczak Marta 1983 K30 Silesia Runners Club
368 Józef Marek 1978 M30 Rundomato
369 Czapla Mateusz 1987 M20
370 Fonferek Marek 1973 M40
371 Dzida Tomasz 1975 M40 Bieg z Chrystusem
373 Gierszewski Karol 2000 M16 ADS Masna Krytyczna
374 Plac Klaudia 1988 K20
375 Kucharczyk Robert 1979 M30 Silesia Runners Club
376 Janikowska Aleksandra 1968 K40
377 Łuszczyna Agata 1979 K30
378 Grzyśka Piotr 1982 M30 Night Runners
380 Kotowicz-Grzyśka Małgorzata 1984 K30 Night Runners
381 Czarny Mariusz 1978 M30 Jaworzno ŁBC
382 Czarny Marzena 1979 K30 JaworznoŁBC
383 Orzechowska Iwona 1979 K30
384 Kosmala Katarzyna 1966 K50
385 Warska Marta 1984 K30 -
386 Lewicka Basia 1983 K30
387 Warski Patryk 1983 M30
388 Lipman Wieńczysław 1965 M50
389 Wieczorek Damian 1971 M40 NIGHT RUNNERS
390 Stary Damian 1976 M40 ADS MASNA KRYTYCZNA
391 Stary Mateusz 1997 M16 ADS Masna Krytyczna
392 Kałuski Kuba 1985 M30
393 Strumien Jacek 1962 M50
394 Kunysz Michał 1995 M20
396 Mikołajczyk Rafał 1981 M30 parkrun Katowice
397 Seweryn Jacek 1978 M30 Liga Niezwykłych Dżentelmenów
398 Jarczyk Kamil 1988 M20
399 Bagińska Weronika 2000 K16 CSC Adventure Academy
400 Hajnrich Maciej 1981 M30
401 Suślik Sobiesław 1974 M40
402 Gruszka Ewa 1978 K30 STS Biegaton Mikołów
403 Gajda Paweł 1982 M30
404 Chruściński Maciej 1987 M20
405 Tuchowski Roman 1973 M40
406 Bieniek Adrian 1983 M30
407 Mocny Michał 1987 M20 DUROSKI
408 Urbanowicz Damian 1985 M30 ADS MASNA KRYTYCZNA
409 Sitarz Grzegorz 1986 M30 Leroy Merlin Katowice
410 Kosmala Martyna 1991 K20
411 Pielok Wojciech 1981 M30
412 Jankowski Łukasz 1986 M30 Training- Connecting People
413 Słyszko Adam 1976 M40
414 Machowiak Adam 1984 M30
415 Bulak Witold 1986 M30 parkrun Katowice
416 Siedlecki Paweł 1981 M30 UKS Sprint Katowice
417 Schuster Iwona 1995 K20
418 Kapica Rafał 1975 M40 Parkrun Katowice
419 Kowal Leszek 1966 M50
420 Bednarski Mariusz 1976 M40
421 Jaksik Magdalena 1990 K20 HARPAGAN SOSNOWIEC
422 Flak Henryk 1956 M60
423 Kmera Tomasz 1978 M30 Saint-Gobain-SQUAD
424 Szajbel Joanna 1979 K30 parkrun Katowice
425 Dziubdziela Marcin 1981 M30 Galen team
426 Kucharczyk Kasia 1983 K30 Silesia Runners Club
427 Cheba Dorota 1970 K40
428 Kobel Radosław 1977 M30 BODY MIND EXPERTS KATOWICE
429 Kobel Ania 1978 K30 BODY MIND EXPERTS KATOWICE
430 Chrzanowski Czesław 1960 M50 HDK PCK BASIA PRZY KWK MYSŁOWICE WESOŁA
431 Plich Andrzej 1977 M30 LIGA NIEZWYKŁYCH DZENTELMENÓW
432 Baron Eugeniusz 1964 M50 USNB
433 Baron Aniela 1964 K50
434 Goleczko Mariusz 1993 M20
435 Kinel Agnieszka 1982 K30 ADS MASNA KRYTYCZNA
436 Chrobak Ania 1986 K30 Opel Active Team
437 Podlewska Karolina 1982 K30
439 Ćwikliński Piotr 1980 M30 Klub Żeglarski Zagłębie
440 Wolny Mirosław 1976 M40
441 Mleczko Marian 1962 M50 Aktywne Zabrze
442 Hertling Krzysztof 1998 M16 CSC Adventure Academy
443 Błaszczyk Czesław 1955 M60
445 Bukała Dawid 1994 M20
446 Urbaniak Ania 1980 K30 HUSARIA
447 Glinka Anna 1985 K30
448 Jodłowiec Michał 1999 M16
449 Jodłowiec Czesław 1965 M50
450 Nowak Monika 1976 K40
451 Nowak Łukasz 1978 M30
452 Duczyński Maciej 1975 M40 ADS MASNA KRYTYCZNA
453 Oczkowicz Marta 1991 K20
454 Szmajduch Justyna 1978 K30
455 Pucek Tomasz 1979 M30
456 Szabłowicz Patrycja 1986 K30
457 Bujok Tomasz 1986 M30
458 Wojtyczka Tomasz 1984 M30
459 Zielonka Karolina 1999 K16
460 Snopek Krzysztof 1980 M30 Dębówka
461 Cisło Przemek 1979 M30 Dębówka
462 Kośniak Beata 1985 K30 O co biega w Kaletach
463 Kośniak Sławomir 1984 M30 O co biega w Kaletach
464 Płonka Joanna 1972 K40
465 Szczygieł Julia 2000 K16 KS Victoria Zawiercie
466 Kiszel Szymon 1998 M16 KS Victoria Zawiercie
467 Stachowiak Sebastian 1971 M40
468 Stachowiak Damian 1996 M20
469 Terlikowski Kacper 1993 M20
470 Haas Natalia 2000 K16 KS Victoria Zawiercie
471 Mętlak Małgorzata 2000 K16 Ks.Victoria Zawiercie
472 Zaręba Agnieszka 1977 K30
473 Krupa Agnieszka 1977 K30
474 Józef Mateusz 1993 M20 RUNDOMATO
475 Józef Edward 1954 M60 RUNDOMATO
476 Lachera Bogusław 1959 M50 NIGHT RUNNERS
477 Włodarczyk Beata 1976 K40
478 Lachera Marysia 1960 K50 NIGHT RUNNERS ZABRZE
479 Caniboł Anna 1990 K20
480 Strumiński Emil 1988 M20 Moveman.pl
481 Sprycha Sławomir 1983 M30 #czeladzbiega
482 Kiełbusiewicz Marek 1980 M30
483 Surzyn Michał 1984 M30
484 Rymaszewski Wojtek 1982 M30 trenerbiegania.pl
485 Kiełbusiewicz Adam 1976 M40
486 Zielonka Roman 1973 M40 BREMBO Poland
487 Kumór Jadwiga 1973 K40
488 Hnatów Dorota 1983 K30 Sparta Dąbrowa Górnicza
489 Majda Tomasz 1986 M30 Leroy Merlin Katowice
490 Barczyk Łukasz 1981 M30 Armada
491 Wlodkowski Krzysztof 1979 M30 ARMADA
492 Kamala Sylwia 1980 K30
493 Popielewicz Marek 1961 M50 METAL SERWIS SPORT TEAM
494 Iwanyszyn Tomasz 1982 M30 ADS Masna Krytyczna
495 Depta Martyna 1993 K20
496 Możdżeń Adam 1978 M30 x
497 Kornatowski Tomasz 1977 M30 NIGHT RUNNERS
498 Gruszczyński Artur 1977 M30
499 Zych Katarzyna 1995 K20
500 Obuchowski Robert 1972 M40 Wściekłe króliki
501 Obuchowska Małgorzata 1972 K40 Wściekłe króliki
502 Obuchowska Kinga 1998 K16 Wściekłe króliki
503 Szymczak Arkadiusz 1992 M20 TS AKS Chorzów
504 Cebula Mariusz 1973 M40 Leroy Merlin Katowice
505 Sikora Arkadiusz 1976 M40 Śląski Wydział Biegowy NFZ
506 Błaut-Turczyk Katarzyna 1978 K30
507 Kawik Tomasz 1991 M20 Kawik TEAM/Runspiration
509 Kubiczek Dominik 1982 M30 W Pogoni za Duchem
510 Borcz Tomasz 1973 M40
511 Lysko Jakub 1985 M30 doliniarze
512 Dyrcz Anna 1972 K40
513 Jasiński Julian 1970 M40
514 Jachym Arkadiusz 1976 M40
515 Kuraszyńska Ewa 1980 K30
516 Jankowska Wioletta 1967 K40 MK TEAM SPORT W WIELKIM MIEŚCIE
517 Smyk Ewa 1971 K40
518 Szala Krzysztof 1985 M30 biegamgdziechce.pl
519 Turczyk Tomasz 1978 M30
520 Wydra Bogumiła 1981 K30
521 Wydra Andrzej 1980 M30
522 Ziecina Maciej 1977 M30 ADS Masna Krytyczna
524 Figiel Henryk 1965 M50
525 Segiet Paweł 1979 M30 silesia runners club
526 Klimasara Magdalena 1976 K40
527 Balcarek Michał 1984 M30 Grupa DBK
528 Dziubdziela Jarosław 1957 M50 Galen team
529 Urbanowicz Paweł 1989 M20
530 Wronecka Emilia 1992 K20 SPORT W WIELKIM MIEŚCIE
531 Szymański Bartosz 1981 M30 Niewymiękacze
532 Lysko Agnieszka 1985 K30 Doliniarze.com
533 Piątek Jacek 1976 M40 GRUPA DBK
534 Siarka Jarek 1983 M30
535 Szymański Michał 1979 M30
536 Lubnau Marek 1962 M50 HARPAGAN SOSNOWIEC
537 Gajda Marcin 1978 M30
538 Rogala Klaudia 1979 K30
539 Stańczyk Agnieszka 1978 K30 O co biega w Kaletach
540 Stańczyk Tomasz 1972 M40 O co biega w Kaletach
541 Gałązka Joanna 1987 K20
542 Bieszczad Dawid 2000 M16 Klub Morsów Termoklina Świętochłowice
543 Kaczmarek Dawid 1988 M20
544 Sobczyk Agnieszka 1978 K30 grupa DBK
545 Cich Rafal 1982 M30
546 Stawowa Agnieszka 1989 K20 Pioruny
547 Stawowy Krzysztof 1989 M20 Pioruny
548 Małyszko Dawid 1989 M20
549 Kindler Piotr M. 1974 M40 PARKRUN KATOWICE
550 Sitko-Majka Anastazja 1986 K30
551 Urbański Grzegorz 1984 M30
552 Winkler Agnieszka 1973 K40
553 Kapuścik Beata 1969 K40
554 Bedlicka Joanna 1973 K40 TS Sokół Śląsk
555 Kardacz Mariusz 1977 M30 RockFit
556 Kardacz Anna 1977 K30 RockFit
557 Bober-Ogon Betina 1988 K20 NIGHT RUNNERS ŚLONSK
558 Wysoczański Mateusz 1993 M20
559 Świerczek Łukasz 1977 M30 GALEN TEAM
560 Zięba Adam 1974 M40
561 Świerżyński Karol 1989 M20
562 Thamm Mariusz 1976 M40 5M
563 Rosiński Artur 1993 M20 parkrun Katowice
564 Słomski Maksym 1988 M20 PPNBB
565 Niedzielski Michał 1974 M40
566 Gołda Dorota 1993 K20 RUNDOMATO
568 Jędruch Jacek 1983 M30 jj production
569 Waścińska Dominika 1984 K30 Grupa DBK
570 Nusbaum Ireneusz 1979 M30 Grupa DBK
571 Szydło Maciej 1973 M40 Opel Active Team
572 Sobór Krzysztof 1971 M40 VIACON POLSKA
573 Wota Sergiusz 1968 M40
574 Marcol Mateusz 1989 M20 OTK Rzeźnik
575 Polak Krzysztof 1973 M40 Opel Active Team
576 Augustyn Grzegorz 1978 M30 Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
577 Halemba Anna 1984 K30 Grupa DBK
578 Serafin Marcin 1987 M20 GRUPA DBK
579 Mleczko Urszula 1964 K50
580 Herman Robert 1988 M20
581 Józef Tomasz 1983 M30 RUNDOMATO
582 Wilczek Krystyna 1964 K50
583 Woźniczka Krzysztof 1969 M40
584 Płoska Monika 1988 K20 Galen team
585 Humpa Filip 1986 M30 Galen team
586 Kuchta Alicja 1967 K40 REMAGUM
587 Dąbek Artur 1985 M30 PARKRUN CHRZANÓW
588 Czado Artur 1991 M20
589 Brzdęk Sebastian 1982 M30
591 Brzdęk Anita 1980 K30 Grupa Jura PL, Zawiercie Biega
592 Terka-Nowak Anna 1989 K20 Pioruny
593 Nowak Dawid 1987 M20 Pioruny
594 Borzęcka Anna 1996 K20 PPNBB
595 Bełc Paweł 1999 M16 Miechowicka Grupa Biegowa
596 Dyduch Stanisław 1988 M20 PPNBB
597 Krajecka-Solarz Alina 1972 K40 Harpagan Sosnowiec
598 Wypych Klaudia 1989 K20
599 Madej Marcin 1980 M30
600 Domżoł Radosław 1995 M20 PPNBB
601 Ślęzak Sylwia 1995 K20
602 Waniek Adam 1982 M30
610 Palczewski Przemek 1975 M40 Liga Niezwykłych Dżentelmenów
611 Piętoń Paweł 1988 M20 RockFit
612 Redman Grzegorz 1981 M30
613 Wisełka Andrzej 1979 M30
614 Jankowski Andrzej 1952 M60
615 Thomalla Bogdan 1942 M60 OBR Tomchem, Zabrze
616 Janiczek Tadeusz 1940 M60 TKKF MOSiR Czeladź
617 Nieczypor Roland 1956 M60
618 Iwańczak Stanisław 1966 M50
619 Iwańczak Małgorzata 1995 K20
620 Buss Jakub 1972 M40 Kudowscy Miłośnicy Biegania
621 Bzdyk Katarzyna 1984 K30 Parkrun Katowice
622 Bedlicki Michał 1969 M40 TS Sokół Śląsk
623 Miszczak Damian 1974 M40 Imielin-Biega /Taem Papry 20
625 Pytel Janusz 1958 M50 T.G.Sokół Zakopane Sosnowiec
626 Hora Grzegorz 1980 M30
627 Lazar Grażyna 1974 K40 CSC ADVENTURE ACADEMY
628 Bezner Kamil 1984 M30 TEAM PASEK
629 Bajorek Łukasz 1984 M30
630 Domagalski Ryszard 1958 M50
631 Mykała Rafał 1973 M40
632 Zanoff Elena 1977 K30 Bazantowo
633 Kawa Agnieszka 1979 K30
634 Ulczok Tomasz 1980 M30 Asia Ewa Staś
636 Wosk Mateusz 1987 M20
637 Kania Damian 1980 M30
638 Kania Agnieszka 1980 K30 Liga Niezwykłych Dżentelmenów
639 Dziurowik Marta 1987 K20
640 Gorus Anna 1983 K30 night runners zabrze
642 Tyl Aleksandra 1973 K40
643 Kuszka Katarzyna 1992 K20 Galen Team
644 Szczeponik Klementyna 1989 K20 Galen team
645 Ćmiel Mateusz 1988 M20
646 Stabzyk Joanna 1972 K40 TS SOKÓŁ ŚLĄSK
648 Krzykawski Arkadiusz 1973 M40
649 Kostarek Asia 1989 K20 Galen
722 Waliszak Damian 1975 M40
736 Syguła Łukasz 1982 M30 Harpagan Sosnowiec
770 Stary Natalia 1979 K30 ADS Masna Krytyczna
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
438 Nowak Łukasz 1986 M30 #czeladzbiega
670 Wyleżałek Irek 1973 M40 O co Biega w Kaletach
686 Żak Elżbieta 1982 K30 Raiffeisen Polbank Running Team
709 Jama Radosław 1985 M30
803 Jaworski Janusz 1969 M40
895 Piotrowski Maciej 1990 M20 Saint-Gobain Squad
923 Kęsicki Robert 1982 M30 Night Runners Ślonsk
Baron Tomasz 1976 M40
Block Patryk 1994 M20
Błaszczyk Marek 1976 M40 OPEL ACTIVE TEAM
Brzózka Norbert 1974 M40 Pogoria Biega
Budzyń Rafał 1977 M30
Chećko Anna 1977 K30
Chlewicka Magdalena 1984 K30 Zabiegani Częstochowa
Damps Maria 1982 K30 Kiribati
Dąbrowska Agnieszka 1985 K30 Night Runners
Filipowski Jarosław 1973 M40
Gieroszka Artur 1983 M30 Szybkie trampki Murcki
Gorczycki Arkadiusz 1984 M30 Miechowicka Grupa Biegowa
Guzik Grzegorz 1979 M30
Igła Edyta 1992 K20
Jagieła Adam 1973 M40 KRS Tkkf Jastrząb Ruda Śląska
Jaźwiec Anna 1963 K50
Jureczko Joanna 1991 K20 Miechowicka grupa biegowa
Kabała Sebastian 1973 M40 HiMountain Team
Kapela Mariusz 1977 M30 CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
Kaźmierczak Mateusz 1985 M30
Kistella Paulina 1993 K20 Night Runners Śląsk
Kotarba Katarzyna 1987 K20
Kramza Wojtek 1971 M40
Krawczyk Maja 1980 K30 Night runners Zabrze
Książkiewicz Piotr 1987 M20 CITY TRAIL Team
Kubista Marcin 1980 M30
Kuc Kamila 1993 K20 Mamy ruszamy
Kurzeja Adam 1974 M40 Miś Kuleczka
Liszka Damian 1972 M40
Machura Sebastian 1988 M20
Maj Joanna 1985 K30 -
Malczyk Anna 1977 K30
Małyska Waldemar 1952 M60
Markowski Przemysław 1991 M20 miechowicka grupa biegowa
Myśliwiwc Jan 1965 M50 Amator Ślemień
Olchawa Joanna 1975 K40 N
Parzygnat Sylwia 1996 K20
Pasek Zbigniew 1957 M50 TEAM PASEK
Petryk Jakub 1982 M30
Piskor Karolina 1983 K30 Night Runners
Presnal Agnieszka 1976 K40 NIGHT RUNNERS
Robakowski Robert 1976 M40
Rutkowski Jakub 1994 M20 Night Runners
Salomon Ewa 1972 K40
Stachowicz Karina 1974 K40 42 do Szczęścia
Stępień Dawid 1978 M30
Szczerba Izabela 1985 K30
Szymski Rafał 1979 M30 Cidry Lotajom
Toman Andrzej 1962 M50 LUXTORPEDA Czerwionka
Wais Marcin 1976 M40
Wiener Marcin 1972 M40 czy4
Wildner Kamil 2000 M16 Aktywny Rozbark
Włodarczyk Sławomir 1968 M40