Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

26.03.2022 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 222 WAWRZYNIAK SZCZEPAN 2016 M 00:01:26
2 217 GAWĘCKI KORNEL Przedszkole nr61 ul. Gajowicka 199, 53-150 Wrocław 2016 M 00:01:30
3 31 SIELICKA ASIA 2016 K 00:01:32
4 9 KOWALSKA ZUZANNA CICLISMO Wrocław 2016 K 00:01:35
5 210 BÓB KAROLINA 2017 K 00:01:36
6 25 LENART MAJA Drużyna ML 2016 K 00:01:36
7 200 STANIÓW ROZALIA ZSP nr 23 Wrocław 2017 K 00:01:37
8 11 SIEMIANOWSKI WOJCIECH Przedszkole na każdą pogodę nr 10 2017 M 00:01:38
9 211 ŁON ALEKSANDRA 2016 K 00:01:41
10 23 LESZCZYŃSKI BARTŁOMIEJ 2017 M 00:01:43
11 218 JAKUBOWSKI FILIP Przedszkole 2016 M 00:01:47
12 13 SUPROŃ JAROSŁAW Suproń Team 2018 M 00:01:48
13 213 ŻÓŁTOWSKA ANTONINA P62_Stumilowy Las 2017 K 00:01:49
14 19 WYPIÓR HANA 2016 K 00:01:50
15 1000 00:01:53
16 8 ŁAŹNIEWSKA POLA Chaberek 2017 K 00:01:53
17 1 KACZMAREK MARIA RaDziki 2017 K 00:01:58
18 188 MATKOWSKI ALBERT 2017 M 00:01:58
19 22 BOMIRSKA KASIA 2017 K 00:02:00
20 219 PRZYBYŁKO FILIP Przrdszkole 2018 M 00:02:03
21 216 TURULA JOANNA 2017 K 00:02:11
22 16 MIKOŁAJCZAK FRANCISZEK Przedszkole nr 56 - Niezpominajka 2018 M 00:02:21
23 221 CHYŁEK ANNA 2017 K 00:02:22
24 18 WYPIÓR FRYDERYK 2019 M 00:02:40
25 15 GALA IDA wesoła gromadka 2016 K 00:02:50
26 20 GAŃKO JEREMIASZ 2019 M 00:02:55
27 14 BORATYŃSKA KATARZYNA Wosiek Team 2019 K 00:03:13
28 220 PRZYBYŁKO MARIA Zlobek 2019 K 00:03:14
29 10 FRANCZYK BARTOSZ Żłobek nr 15, ul. Łukowa, Wrocław 2020 M 00:03:38
30 17 SUKIENNIK JERZYK 2019 M 00:03:41
31 177 KOZIŃSKI TYMOTEUSZ 2019 M 00:03:52
32 214 TYCNER MAKSYMILIAN Kuracjusze 2020 M 00:04:35
33 212 ŁON JULIA 2019 K 00:04:50
34 2 SZEWCZUK IZABELLA 2020 K 00:05:03
35 215 GACZOŁ MIRIAM Groszek 2019 K 00:05:05

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 15 SUPROŃ RADOSŁAW Suproń Team 2015 M 00:01:03
2 168 MALESZKA FRANCISZEK KS Arkadia 2014 M 00:01:05
3 3 BUDNIK MALWINA BUDNIK TEAM 2014 K 00:01:05
4 10 KUBICA FILIP MKS Siechnice 2015 M 00:01:06
5 6 FLISIŃSKI TOBIASZ LITWIN SPORTS / SP22 2014 M 00:01:09
6 167 PRZYBYSŁAWSKA JULIA Szkoła Podstawowa nr 4 2014 K 00:01:10
7 8 KOLEBUK ANTONI 2015 M 00:01:13
8 174 ALFAWICKA WIKTORIA 2014 K 00:01:15
9 22 JANUSZKIEWICZ NATALIA 2014 K 00:01:15
10 185 ŚWIĘCIŃSKI LEON 2015 M 00:01:17
11 19 MIKOŁAJCZAK ANTONI Przedszkole nr 56 Niezapominajka 2015 M 00:01:18
12 25 RĄCZKA POLA MKS Siechnice 2014 K 00:01:18
13 2 SZEWCZUK NATAN SP nr. 63 2014 M 00:01:18
14 27 ŚWIDKIEWICZ MATEUSZ Przedszkole pod Wierzbami 2015 M 00:01:19
15 16 MACHOŃ JAGODA KS ARKADIA BIKE ACADEMY 2014 K 00:01:20
16 12 FRANCZYK KRZYSZTOF ZSP nr 20 ul. Karpnicka 2, Wrocław 2015 M 00:01:21
17 24 ŻMINKOWSKI TYMOTEUSZ SSP 46 Wrocław 2014 M 00:01:22
18 165 GOLEC MICHAŁ SP 21 Wrocław 2014 M 00:01:23
19 186 WAWRZYNIAK KORNELIA 2014 K 00:01:23
20 9 PAJOR ZUZANNA Happy Bees 2015 K 00:01:24
21 20 BARTECZKA KORNELIA Sp 22 2015 K 00:01:25
22 14 SIEMIANOWSKA ALICJA 2015 K 00:01:25
23 23 ŻMINKOWSKI OLAF SSP 46 Wrocław 2014 M 00:01:26
24 1 KACZMAREK JOANNA RaDziki 2015 K 00:01:26
25 175 KULCZEWSKA KORNELIA ZSP10 2015 K 00:01:26
26 11 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:01:28
27 34 PACHOWICZ IGOR ZSP nr 5 2015 M 00:01:33
28 31 RACZKOWSKA POLA 2014 K 00:01:37
29 35 BUTYŃSKI STANISŁAW Przedszkole 2015 M 00:01:38
30 184 CHYŁEK LEON 2015 M 00:01:39
31 18 SUKIENNIK HANNA Przedszkole nr 20 Wrocław 2015 K 00:01:39
32 162 JUNKIEWICZ ANDŻELIKA 2015 K 00:01:48
33 183 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:02:34

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 168 MALESZKA ANTONI KS Arkadia 2012 M 00:02:16
2 169 STANIÓW JULIAN ZSP nr 23 we Wrocławiu 2013 M 00:02:17
3 15 SUPROŃ PRZEMYSŁAW Suproń Team 2012 M 00:02:22
4 18 ORZECHOWSKA GABRIELA SP 19 2013 K 00:02:30
5 25 JANUSZKIEWICZ DAWID 2012 M 00:02:32
6 161 PRZYBYSŁAWSKI BARTOSZ Szkoła Podstawowa nr 4 2013 M 00:02:33
7 8 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:02:33
8 170 BÓB JOANNA 2012 K 00:02:38
9 7 KUBICA ZOFIA SP 1 / MKS SIECHNICE 2013 K 00:02:39
10 4 FLISIŃSKI TYMOTEUSZ LITWIN SPORTS / SP22 2012 M 00:02:39
11 1 SZEWCZUK ANTONI SP nr. 63 2012 M 00:02:43
12 10 WLIZŁO FILIP MKS Siechnice 2012 M 00:02:44
13 172 POTOCKI MACIEJ SP 8 ŻARY 2012 M 00:02:45
14 16 TYNECKI HENRYK SP 45 2013 M 00:02:46
15 29 STĘPIEŃ MARTYNA Psp24 Opole 2012 K 00:02:48
16 6 SERAFIN ANTEK SP22 Wrocław 2013 M 00:02:48
17 30 BANASIAK EMILIA 2013 K 00:02:51
18 23 BARTECZKA GABRYSIA Sp 22 2012 K 00:02:52
19 35 SIELICKI DAREK 2013 M 00:02:55
20 124 KOZIŃSKA DARIA SP 8 Wrocław 2012 K 00:02:56
21 26 PALKA ANTONI 2013 M 00:02:57
22 13 BIELAWA ADAM SP 22 2013 M 00:02:58
23 28 BOGUSZ STANISŁAW SP AMS 2013 M 00:03:01
24 178 SAMOL ALICJA 2012 K 00:03:06
25 21 HRISULIDIS MICHAŁ SP 22 Wrocław 2013 M 00:03:13
26 175 PIETRZAK JULIA 2012 K 00:03:14
27 2 SERKIES ALICJA 2012 K 00:03:14
28 27 PALKA FILIP 2013 M 00:03:17
29 179 PODLEŚNY MARCEL 2012 M 00:03:19
30 174 TRUSHYK ANASTASIIA ZSP nr 5 2011 K 00:03:19
31 176 SZOKOWSKA NATALIA 2012 K 00:03:20
32 177 CHASZCZEWSKA AMELIA 2012 K 00:03:21
33 173 TRUSHYK LIZA 2013 K 00:03:32
34 3 JANUS LEON Szkoła podstawowa nr 22 2013 M 00:03:36
35 36 PACHOWICZ BŁAŻEJ ZSP nr 5 2012 M 00:03:45

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:03:39
2 31 KOZACZKIEWICZ EMILIA Litwin Triathlon Elite 2009 K 00:03:40
3 43 TOMALA MACIEJ MKS MOS Wrocław 2009 M 00:03:42
4 36 BARTOŚ IGNACY Szkoła Podstawowa 2009 M 00:03:46
5 7 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:03:47
6 10 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO Wrocław 2011 M 00:03:49
7 216 ŚRÓDKA JADWIGA 2011 K 00:03:49
8 1 MIŁEK ALEKSANDRA 2009 K 00:04:00
9 6 GŁÓD MARIA MKS Parasol Wrocław 2009 K 00:04:05
10 20 GRONOWSKI PIOTR Szkoła Podstawowa w Świątnikach 2011 M 00:04:08
11 217 KIENIK JULIA SP 76 /Klub MKS Parasol Wrocław 2009 K 00:04:13
12 3 CIEŚLA KAROLINA Sp22 2011 K 00:04:19
13 30 BOBYK KAROL WKS Śląsk 2011 M 00:04:23
14 25 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:04:24
15 215 OMASTA MARTA 2009 K 00:04:30
16 14 WLIZŁO MICHAŁ MKS Siechnice 2011 M 00:04:31
17 45 KUCZEWSKI STANISŁAW Sp 71 we Wrocławiu 2010 M 00:04:32
18 2 LIPOWICZ MATEUSZ RaDziki 2011 M 00:04:33
19 34 KORNAŚ JAN GóryLasy 2010 M 00:04:41
20 21 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:04:50
21 26 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:04:55
22 218 BONDAREWICZ DOMINIK 2010 M 00:04:57
23 135 JUNKIEWICZ MICHAŁ SP 74 2011 M 00:05:05
24 24 DĄBROWSKI ANTEK 2011 M 00:05:11
25 27 BRYŁKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 2010 M 00:05:15
26 28 BOMIRSKI TOMEK SP 109 Wrocław 2010 M 00:05:20
27 18 KOWALSKA ZUZANNA SP27 2010 K 00:05:28
28 214 SOBKOWSKI KACPER Sp 71 2010 M 00:05:47
29 11 CABAN WOJCIECH SP Ludwikowice 2011 M 00:06:07
30 198 ILKÓW BARTEK 2011 M 00:06:14

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 212 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:07:36
2 203 KLUCZKA MATEUSZ III LO 2006 M 00:07:55
3 355 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL 2008 M 00:08:02
4 205 KOWALSKI ADAM SP27 2007 M 00:08:08
5 2004
208*
SIPURZYŃSKA HANNA ORKAN OSTRZESZÓW 2006 K 00:08:09
6 216 BANASIAK ANNA 2006 K 00:08:19
7 204 MACHOŃ JULIUSZ Litwin Triathlon Elite 2008 M 00:08:20
8 1557 BIENIEK MIKOŁAJ 2008 M 00:08:32
9 207 GRONOWSKI FRANCISZEK Szkoła Podstawowa w Świątnikach 2007 M 00:08:48
10 211 WIKTORSKI MICHAŁ SP nr 81 / trenujznami.pl 2008 M 00:08:53
11 214 KORNAŚ FRANCISZEK GóryLasy 2008 M 00:09:01
12 210 WYSOCKA HANNA SP 21 2008 K 00:09:14
13 209 KACZMAREK ANNA LO XIII 2007 K 00:12:07

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni