Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

26.02.2022 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 SIELICKA ASIA 2016 K 00:01:32
2 9 KOWALSKA ZUZANNA CICLISMO Wrocław 2016 K 00:01:33
3 143 BÓB KAROLINA 2017 K 00:01:41
4 11 SIEMIANOWSKI WOJCIECH Przedszkole na każdą pogodę nr 10 2017 M 00:01:42
5 1 KACZMAREK MARIA RaDziki 2017 K 00:01:43
6 25 LENART MAJA Drużyna ML 2016 K 00:01:43
7 156 STANIÓW ROZALIA ZSP nr 23 Wrocław 2017 K 00:01:46
8 6 MIŚ FRANCISZEK Przedszkole nr 33 Wrocław 2017 M 00:01:47
9 23 LESZCZYŃSKI BARTŁOMIEJ 2017 M 00:01:49
10 140 ORFIN HANNA 2017 K 00:01:51
11 3 ŻÓŁTOWSKA ANTONINA P62_Stumilowy Las 2017 K 00:01:52
12 13 SUPROŃ JAROSŁAW Suproń Team 2018 M 00:01:54
13 163 MATKOWSKI ALBERT 2017 M 00:01:55
14 157 JAKUBOWSKI FILIP Przedszkole 2016 M 00:01:56
15 24 ŚLIWA TYMON 2016 M 00:01:57
16 167 TURULA JOANNA 2017 K 00:02:05
17 15 GALA IDA wesoła gromadka 2016 K 00:02:11
18 29 LEKKI OLIWIA ŻYRAFKA 2017 K 00:02:16
19 26 OLACZEK DAWID Tata startuje TEAM 2018 M 00:02:26
20 101 PRZYBYŁKO FILIP Przrdszkole 2018 M 00:02:35
21 21 SZCZERBAKOWICZ FILIP 2018 M 00:03:05
22 14 BORATYŃSKA KATARZYNA Wosiek Team 2019 K 00:03:23
23 116 PRZYBYŁKO MARIA Zlobek 2019 K 00:03:30
24 155 GACZOŁ MIRIAM Groszek 2019 K 00:04:32
25 165 TYCNER MAKSYMILIAN Kuracjusze 2020 M 00:04:49
26 2 SZEWCZUK IZABELLA 2020 K 00:05:12

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 BUDNIK MALWINA BUDNIK TEAM 2014 K 00:01:02
2 15 SUPROŃ RADOSŁAW Suproń Team 2015 M 00:01:03
3 6 FLISIŃSKI TOBIASZ LITWIN SPORTS / SP22 2014 M 00:01:06
4 8 KOLEBUK ANTONI 2015 M 00:01:07
5 10 KUBICA FILIP MKS Siechnice 2015 M 00:01:07
6 22 JANUSZKIEWICZ NATALIA 2014 K 00:01:09
7 104 PRZYBYSŁAWSKA JULIA Szkoła Podstawowa nr 4 2014 K 00:01:10
8 5 MIŚ ALEKSANDER SP 71 Wrocław 2014 M 00:01:15
9 2 SZEWCZUK NATAN SP nr. 63 2014 M 00:01:16
10 32 ANTONIEWICZ JONASZ 2014 M 00:01:17
11 132 KULCZEWSKA KORNELIA ZSP10 2015 K 00:01:18
12 21 KOBYLAK ALEKSANDRA ZSP Przedszkole nr 20 2015 K 00:01:19
13 24 ŻMINKOWSKI TYMOTEUSZ SSP 46 Wrocław 2014 M 00:01:22
14 23 ŻMINKOWSKI OLAF SSP 46 Wrocław 2014 M 00:01:23
15 11 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:01:23
16 145 SAPOŃ KATARZYNA 2015 K 00:01:24
17 130 KIENIK MATEUSZ 2015 M 00:01:25
18 14 SIEMIANOWSKA ALICJA 2015 K 00:01:26
19 129 LAMPERSKI EMIL 2015 M 00:01:27
20 34 PACHOWICZ IGOR ZSP nr 5 2015 M 00:01:29
21 1 KACZMAREK JOANNA RaDziki 2015 K 00:01:32
22 35 BUTYŃSKI STANISŁAW Przedszkole 2015 M 00:01:34
23 31 RACZKOWSKA POLA 2014 K 00:01:36
24 133 WNUK KUBA SP 51 Wrocław 2014 M 00:01:41
25 29 ŻUROWSKA ZUZANNA AZS AWF Wrocław 2015 K 00:01:43
26 141 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:01:45
27 124 LEWANDOWSKA ANDŻELIKA 2015 K 00:01:52

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 15 SUPROŃ PRZEMYSŁAW Suproń Team 2012 M 00:02:15
2 132 STANIÓW JULIAN ZSP nr 23 we Wrocławiu 2013 M 00:02:15
3 4 FLISIŃSKI TYMOTEUSZ LITWIN SPORTS / SP22 2012 M 00:02:24
4 18 ORZECHOWSKA GABRIELA SP 19 2013 K 00:02:25
5 8 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:02:27
6 25 JANUSZKIEWICZ DAWID 2012 M 00:02:30
7 129 BÓB JOANNA 2012 K 00:02:34
8 20 BRYŁKA-NADOLSKI ARTUR SP50 2012 M 00:02:35
9 1 SZEWCZUK ANTONI SP nr. 63 2012 M 00:02:36
10 139 POTOCKI MACIEJ SP 8 ŻARY 2012 M 00:02:40
11 10 WLIZŁO FILIP MKS Siechnice 2012 M 00:02:41
12 7 KUBICA ZOFIA SP 1 / MKS SIECHNICE 2013 K 00:02:42
13 5 WAŻNY MAKSYMILIAN Salezjańska Szkoła Podstawowa we Wrocławiu 2013 M 00:02:47
14 16 TYNECKI HENRYK SP 45 2013 M 00:02:49
15 30 BANASIAK EMILIA 2013 K 00:02:51
16 6 SERAFIN ANTEK SP22 Wrocław 2013 M 00:02:51
17 127 KOZIŃSKA DARIA 2012 K 00:02:53
18 13 BIELAWA ADAM SP 22 2013 M 00:02:53
19 26 PALKA ANTONI 2013 M 00:02:55
20 141 HAJDASZ NADIA Sp 76 2012 K 00:02:58
21 142 SROKOWSKA NATALIA 2012 K 00:02:59
22 35 SIELICKI DAREK 2013 M 00:02:59
23 28 BOGUSZ STANISŁAW SP AMS 2013 M 00:03:01
24 27 PALKA FILIP 2013 M 00:03:02
25 12 KANUS NATALIA Sp34 wrocław 2013 K 00:03:05
26 140 SAMOL ALICJA 2012 K 00:03:06
27 32 ŻUROWSKA ZOSIA 2012 K 00:03:07
28 133 PAZDEJ WIKTOR 2012 M 00:03:08
29 2 SERKIES ALICJA 2012 K 00:03:08
30 114 ORFIN JAKUB 2012 M 00:03:15
31 137 OLACZEK NIKODEM SP51 Wrocław 2012 M 00:03:25
32 31 LEKKI MAJA ŻYRAFKA 2013 K 00:03:32
33 3 JANUS LEON Szkoła podstawowa nr 22 2013 M 00:03:39
34 17 CIĄDER MATEUSZ MKS SIECHNICE 2013 M 00:03:49
35 36 PACHOWICZ BŁAŻEJ ZSP nr 5 2012 M 00:03:57

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 43 TOMALA MACIEJ MKS MOS Wrocław 2009 M 00:03:43
2 5 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:03:47
3 6 GŁÓD MARIA MKS Parasol Wrocław 2009 K 00:03:56
4 115 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:03:57
5 156 ŚRÓDKA JADWIGA 2011 K 00:03:58
6 1 MIŁEK ALEKSANDRA 2009 K 00:04:00
7 36 BARTOŚ IGNACY Szkoła Podstawowa 2009 M 00:04:09
8 10 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO Wrocław 2011 M 00:04:12
9 20 GRONOWSKI PIOTR Szkoła Podstawowa w Świątnikach 2011 M 00:04:13
10 41 ANTONIEWICZ MIESZKO 2011 M 00:04:20
11 104 KIENIK JULIA SP 76 /Klub MKS Parasol Wrocław 2009 K 00:04:23
12 147 KRZAK NATASZA WLKS Wrocław 2010 K 00:04:26
13 30 BOBYK KAROL WKS Śląsk 2011 M 00:04:30
14 37 ŁOMNICKI SEBASTIAN sp 26 2011 M 00:04:33
15 17 KLUCZKA DOMINIKA SP Parnas 2010 K 00:04:37
16 16 KANUS PATRYK Sp34 wrocław 2009 M 00:04:39
17 108 STANIÓW ZOFIA SP nr 39 Wrocław 2011 K 00:04:41
18 34 KORNAŚ JAN GóryLasy 2010 M 00:04:42
19 45 KUCZEWSKI STANISŁAW Sp 71 we Wrocławiu 2010 M 00:04:45
20 25 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:04:50
21 159 BONDAREWICZ DOMINIK 2010 M 00:04:51
22 14 WLIZŁO MICHAŁ MKS Siechnice 2011 M 00:04:51
23 3 CIEŚLA KAROLINA Sp22 2011 K 00:04:51
24 29 KACZOROWSKA EMILIA Sp 61 2010 K 00:04:59
25 168 KIERES WOJCIECH 2010 M 00:05:02
26 130 OMASTA MARTA 2009 K 00:05:03
27 32 ŚLIWA HUBERT 2011 M 00:05:04
28 21 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:05:05
29 103 JUNKIEWICZ MICHAŁ SP 74 2011 M 00:05:08
30 153 POMIANEK ŁUKASZ SP 34 2009 M 00:05:10
31 13 DREWNICKA JULIA MKS Siechnice 2010 K 00:05:16
32 26 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:05:17
33 22 CABAN MATEUSZ 2010 M 00:05:18
34 18 KOWALSKA ZUZANNA SP27 2010 K 00:05:19
35 2 LIPOWICZ MATEUSZ RaDziki 2011 M 00:05:19
36 157 TRZCIONKA MACIEJ 2009 M 00:05:22
37 24 DĄBROWSKI ANTEK 2011 M 00:05:23
38 35 OLACZEK MICHAŁ SP Iskry Wrocław 2010 M 00:05:25
39 110 SOBKOWSKI KACPER Sp 71 2010 M 00:05:26
40 33 WIKTORSKI MACIEJ SP nr 81 / trenujznami.pl 2010 M 00:05:31
41 148 HAJDASZ OSKAR Sp 76 2010 M 00:05:42
42 109 WNUK ALEKSANDRA SP 51 Wrocław 2011 K 00:05:56
43 11 CABAN WOJCIECH SP Ludwikowice 2011 M 00:06:10
44 198 ILKÓW BARTEK 2011 M 00:06:17
45 113 KOBUSIŃSKI FILIP Sp 19 2009 M 00:07:15
46 42 BACHURSKA KLAUDIA 2009 K 00:07:25

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 326 WRZESIŃSKI MIKOŁAJ MKS PARASOL WROCŁAW 2007 M 00:07:54
2 304
208*
SIPURZYŃSKA HANNA ORKAN OSTRZESZÓW 2006 K 00:08:28
3 216 BANASIAK ANNA 2006 K 00:08:30
4 337 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL 2008 M 00:08:38
5 205 KOWALSKI ADAM SP27 2007 M 00:08:41
6 204 MACHOŃ JULIUSZ Litwin Triathlon Elite 2008 M 00:08:43
7 211 WIKTORSKI MICHAŁ SP nr 81 / trenujznami.pl 2008 M 00:08:52
8 214 KORNAŚ FRANCISZEK GóryLasy 2008 M 00:09:07
9 267
207*
GRONOWSKI FRANCISZEK Szkoła Podstawowa w Świątnikach 2007 M 00:09:16
10 334 BABIARZ JAGODA 2007 K 00:09:21
11 323 KOZIŃSKI KACPER LO nr 2 Wrocław 2006 M 00:09:24
12 210 WYSOCKA HANNA SP 21 2008 K 00:10:14
13 213 ROGALA FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2007 M 00:10:16
14 331 KALICIŃSKI ALEKSANDER MKS Siechnice 2008 M 00:10:30
15 215 OLACZEK WIKTORIA SP Zdrój Wrocław 2008 K 00:11:42
16 209 KACZMAREK ANNA LO XIII 2007 K 00:12:25
17 329 KUNICKI JAKUB TROPEM ULTRA 2008 M 00:12:42

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni