Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

15.01.2022 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 MOJKA ALEKSANDER 2016 M 00:01:33
2 31 SIELICKA ASIA 2016 K 00:01:34
3 6 MIŚ FRANCISZEK Przedszkole nr 33 Wrocław 2017 M 00:01:45
4 19 WYPIÓR HANA 2016 K 00:01:46
5 142 SOWADA KAROL sowadki 2017 M 00:01:52
6 13 SUPROŃ JAROSŁAW Suproń Team 2018 M 00:01:52
7 11 SIEMIANOWSKI WOJCIECH Przedszkole na każdą pogodę nr 10 2017 M 00:01:54
8 137 CIARKOWSKI STANISŁAW 2017 M 00:01:55
9 1 KACZMAREK MARIA RaDziki 2017 K 00:01:59
10 24 ŚLIWA TYMON 2016 M 00:02:01
11 8 ŁAŹNIEWSKA POLA Chaberek 2017 K 00:02:02
12 25 LENART MAJA Drużyna ML 2016 K 00:02:03
13 133 MATKOWSKI ALBERT 2017 M 00:02:05
14 141 ZATOŃ ALICJA 2018 K 00:02:07
15 144 TURULA JOANNA 2017 K 00:02:09
16 16 MIKOŁAJCZAK FRANCISZEK Przedszkole nr 56 - Niezpominajka 2018 M 00:02:10
17 26 OLACZEK DAWID Tata startuje TEAM 2018 M 00:02:24
18 29 LEKKI OLIWIA ŻYRAFKA 2017 K 00:02:29
19 18 WYPIÓR FRYDERYK 2019 M 00:02:33
20 15 GALA IDA wesoła gromadka 2016 K 00:02:56
21 20 GAŃKO JEREMIASZ 2019 M 00:03:05
22 21 SZCZERBAKOWICZ FILIP 2018 M 00:03:10
23 143 ZATOŃ RYSZARD 2018 M 00:04:30
24 10 FRANCZYK BARTOSZ Żłobek nr 15, ul. Łukowa, Wrocław 2020 M 00:04:31
25 116 TYCNER MAKSYMILIAN 2020 M 00:04:50
26 2 SZEWCZUK IZABELLA 2020 K 00:05:05

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 115 MALESZKA FRANCISZEK KS Arkadia 2014 M 00:01:01
2 15 SUPROŃ RADOSŁAW Suproń Team 2015 M 00:01:05
3 8 KOLEBUK ANTONI 2015 M 00:01:07
4 3 BUDNIK MALWINA BUDNIK TEAM 2014 K 00:01:08
5 10 KUBICA FILIP MKS Siechnice 2015 M 00:01:09
6 22 JANUSZKIEWICZ NATALIA 2014 K 00:01:12
7 5 MIŚ ALEKSANDER SP 71 Wrocław 2014 M 00:01:14
8 33 BACHURSKI TYMOTEUSZ 2015 M 00:01:16
9 25 RĄCZKA POLA MKS Siechnice 2014 K 00:01:17
10 2 SZEWCZUK NATAN SP nr. 63 2014 M 00:01:17
11 19 MIKOŁAJCZAK ANTONI Przedszkole nr 56 Niezapominajka 2015 M 00:01:18
12 17 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:01:18
13 13 ADAMOWICZ JAKUB SP4 Wrocław 2014 M 00:01:18
14 116 CIARKOWSKA LENA 2015 K 00:01:19
15 12 FRANCZYK KRZYSZTOF ZSP nr 20 ul. Karpnicka 2, Wrocław 2015 M 00:01:22
16 102 KULCZEWSKA KORNELIA ZSP10 2015 K 00:01:24
17 24 ŻMINKOWSKI TYMOTEUSZ SSP 46 Wrocław 2014 M 00:01:25
18 123 SAPOŃ KATARZYNA 2015 K 00:01:25
19 21 KOBYLAK ALEKSANDRA ZSP Przedszkole nr 20 2015 K 00:01:26
20 11 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:01:27
21 23 ŻMINKOWSKI OLAF SSP 46 Wrocław 2014 M 00:01:28
22 20 BARTECZKA KORNELIA Sp 22 2015 K 00:01:29
23 1 KACZMAREK JOANNA RaDziki 2015 K 00:01:29
24 34 PACHOWICZ IGOR ZSP nr 5 2015 M 00:01:30
25 26 LAMPERSKI EMIL 2015 M 00:01:31
26 124 RACZKOWSKA POLA 2014 K 00:01:33
27 35 BUTYŃSKI STANISŁAW Przedszkole 2015 M 00:01:33
28 9 PAJOR ZUZANNA Happy Bees 2015 K 00:01:34
29 14 SIEMIANOWSKA ALICJA 2015 K 00:01:34
30 18 SUKIENNIK HANNA Przedszkole nr 20 Wrocław 2015 K 00:01:40
31 121 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:01:58

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 106 MALESZKA ANTONI KS Arkadia 2012 M 00:02:17
2 132 STANIÓW JULIAN ZSP nr 23 we Wrocławiu 2013 M 00:02:20
3 15 SUPROŃ PRZEMYSŁAW Suproń Team 2012 M 00:02:21
4 127 POTOCKI MACIEJ SP 8 ŻARY 2012 M 00:02:29
5 8 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:02:29
6 25 JANUSZKIEWICZ DAWID 2012 M 00:02:31
7 4 FLISIŃSKI TYMOTEUSZ LITWIN SPORTS / SP22 2012 M 00:02:37
8 10 WLIZŁO FILIP MKS Siechnice 2012 M 00:02:38
9 18 ORZECHOWSKA GABRIELA SP 19 2013 K 00:02:38
10 1 SZEWCZUK ANTONI SP nr. 63 2012 M 00:02:40
11 9 ADAMOWICZ MATEUSZ SP4 Wrocław 2012 M 00:02:41
12 7 KUBICA ZOFIA SP 1 / MKS SIECHNICE 2013 K 00:02:45
13 6 SERAFIN ANTEK SP22 Wrocław 2013 M 00:02:48
14 13 BIELAWA ADAM SP 22 2013 M 00:02:49
15 16 TYNECKI HENRYK SP 45 2013 M 00:02:51
16 5 WAŻNY MAKSYMILIAN Salezjańska Szkoła Podstawowa we Wrocławiu 2013 M 00:02:52
17 23 BARTECZKA GABRYSIA Sp 22 2012 K 00:02:56
18 35 SIELICKI DAREK 2013 M 00:02:58
19 30 BANASIAK EMILIA 2013 K 00:02:58
20 128 KOZIŃSKA DARIA SP 8 Wrocław 2012 K 00:03:00
21 21 HRISULIDIS MICHAŁ SP 22 Wrocław 2013 M 00:03:00
22 130 BRESZYKOWSKA AMELIA 2012 K 00:03:02
23 29 STĘPIEŃ MARTYNA Psp24 Opole 2012 K 00:03:02
24 120 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:03:05
25 27 PALKA FILIP 2013 M 00:03:09
26 26 PALKA ANTONI 2013 M 00:03:12
27 28 BOGUSZ STANISŁAW SP AMS 2013 M 00:03:17
28 103 SAMOL ALICJA 2012 K 00:03:19
29 2 SERKIES ALICJA 2012 K 00:03:22
30 12 KANUS NATALIA Sp34 wrocław 2013 K 00:03:24
31 129 SROKOWSKA NATALIA 2012 K 00:03:28
32 3 JANUS LEON Szkoła podstawowa nr 22 2013 M 00:03:38
33 31 LEKKI MAJA ŻYRAFKA 2013 K 00:03:45
34 36 PACHOWICZ BŁAŻEJ ZSP nr 5 2012 M 00:04:02

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 43 TOMALA MACIEJ MKS MOS Wrocław 2009 M 00:03:41
2 36 BARTOŚ IGNACY Szkoła Podstawowa 2009 M 00:03:48
3 144 ŚRÓDKA JADWIGA 2011 K 00:04:02
4 7 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:04:03
5 25 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:04:08
6 103 KIENIK JULIA SP 76 /Klub MKS Parasol Wrocław 2009 K 00:04:08
7 141 KRZAK NATASZA 2010 K 00:04:13
8 109 KAŁUŻYŃSKA KINGA MKS Parasol Wrocław 2009 K 00:04:15
9 10 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO Wrocław 2011 M 00:04:15
10 4 GRZYB ALEKSANDRA SSP 46 Wrocław 2009 K 00:04:16
11 20 GRONOWSKI PIOTR Szkoła Podstawowa w Świątnikach 2011 M 00:04:17
12 3 CIEŚLA KAROLINA Sp22 2011 K 00:04:21
13 17 KLUCZKA DOMINIKA SP Parnas 2010 K 00:04:24
14 34 KORNAŚ JAN GóryLasy 2010 M 00:04:30
15 30 BOBYK KAROL WKS Śląsk 2011 M 00:04:34
16 16 KANUS PATRYK Sp34 wrocław 2009 M 00:04:37
17 110 STANIÓW ZOFIA SP nr 39 Wrocław 2011 K 00:04:39
18 127 DĄCER FRANCISZEK 2009 M 00:04:39
19 14 WLIZŁO MICHAŁ MKS Siechnice 2011 M 00:04:40
20 148 BONDAREWICZ DOMINIK 2010 M 00:04:45
21 40 SOBCZAK ADAM 2011 M 00:04:46
22 32 ŚLIWA HUBERT 2011 M 00:04:51
23 29 KACZOROWSKA EMILIA Sp 61 2010 K 00:04:51
24 153 KUCZEWSKI STANISŁAW Sp 71 we Wrocławiu 2010 M 00:04:53
25 12 FRANCZYK ALEKSANDRA SP 22 Wrocław 2011 K 00:04:59
26 21 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:05:01
27 113 POMIANEK ŁUKASZ SP 34 2009 M 00:05:01
28 146 OMASTA MARTA 2009 K 00:05:06
29 2 LIPOWICZ MATEUSZ RaDziki 2011 M 00:05:11
30 18 KOWALSKA ZUZANNA SP27 2010 K 00:05:12
31 26 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:05:13
32 35 OLACZEK MICHAŁ SP Iskry Wrocław 2010 M 00:05:14
33 156 MURMYŁO FRANCISZEK Zespół Szkolno Przedszkolny nr 5 2011 M 00:05:15
34 147 JUNKIEWICZ MICHAŁ SP 74 2011 M 00:05:18
35 22 CABAN MATEUSZ 2010 M 00:05:27
36 104 HAJDASZ OSKAR Sp 76 2010 M 00:05:41
37 33 WIKTORSKI MACIEJ SP nr 81 / trenujznami.pl 2010 M 00:05:43
38 42 BACHURSKA KLAUDIA 2009 K 00:05:56
39 152 ZAJĄC MILENA Brzezia Łaka 2011 K 00:05:57
40 108 CABAN WOJCIECH SP Ludwikowice 2011 M 00:06:26
41 115 SOBKOWSKI KACPER Sp 71 2010 M 00:06:27
42 138 ILKÓW BARTEK 2011 M 00:06:56

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 203 KLUCZKA MATEUSZ III LO 2006 M 00:08:07
2 313 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL 2008 M 00:08:18
3 208 SIPURZYŃSKA HANNA ORKAN OSTRZESZÓW 2006 K 00:08:19
4 216 BANASIAK ANNA 2006 K 00:08:25
5 204 MACHOŃ JULIUSZ KS ARKADIA BIKE ACADEMY 2008 M 00:08:35
6 205 KOWALSKI ADAM SP27 2007 M 00:08:54
7 211 WIKTORSKI MICHAŁ SP nr 81 / trenujznami.pl 2008 M 00:09:07
8 214 KORNAŚ FRANCISZEK GóryLasy 2008 M 00:09:10
9 210 WYSOCKA HANNA SP 21 2008 K 00:09:57
10 213 ROGALA FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2007 M 00:10:18
11 201 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:10:27
12 207 GRONOWSKI FRANCISZEK Szkoła Podstawowa w Świątnikach 2007 M 00:10:36
13 206 KABAŁA ZOFIA SP3 Wrocław 2007 K 00:11:18
14 209 KACZMAREK ANNA LO XIII 2007 K 00:12:16
15 215 OLACZEK WIKTORIA SP Zdrój Wrocław 2008 K 00:12:35

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni