Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

27.11.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 SIELICKA ASIA 2016 K 00:01:32
2 7 MOJKA ALEKSANDER 2016 M 00:01:40
3 19 WYPIÓR HANA 2016 K 00:01:53
4 13 SUPROŃ JAROSŁAW Suproń Team 2018 M 00:01:55
5 8 ŁAŹNIEWSKA POLA Chaberek 2017 K 00:01:55
6 23 LESZCZYŃSKI BARTŁOMIEJ 2017 M 00:02:04
7 124 TURULA JOANNA 2017 K 00:02:08
8 128 BOMIRSKA KASIA 2017 K 00:02:14
9 1 KACZMAREK MARIA RaDziki 2017 K 00:02:18
10 15 GALA IDA wesoła gromadka 2016 K 00:02:25
11 116 STODÓŁKA KAJETAN Leniwiec 2018 M 00:02:29
12 18 WYPIÓR FRYDERYK 2019 M 00:03:13
13 6 MIŚ FRANCISZEK Przedszkole nr 33 Wrocław 2017 M 00:04:36
14 17 SUKIENNIK JERZYK 2019 M 00:04:49
15 14 BORATYŃSKA KATARZYNA Wosiek Team 2019 K 00:04:49

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 10 KUBICA FILIP MKS Siechnice 2015 M 00:01:07
2 15 SUPROŃ RADOSŁAW Suproń Team 2015 M 00:01:08
3 106 MALESZKA FRANCISZEK KS Arkadia 2014 M 00:01:08
4 3 BUDNIK MALWINA BUDNIK TEAM 2014 K 00:01:11
5 8 KOLEBUK ANTONI 2015 M 00:01:13
6 22 JANUSZKIEWICZ NATALIA 2014 K 00:01:15
7 13 ADAMOWICZ JAKUB SP4 Wrocław 2014 M 00:01:15
8 5 MIŚ ALEKSANDER SP 71 Wrocław 2014 M 00:01:18
9 17 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:01:21
10 12 FRANCZYK KRZYSZTOF ZSP nr 20 ul. Karpnicka 2, Wrocław 2015 M 00:01:22
11 16 MACHOŃ JAGODA KS ARKADIA BIKE ACADEMY 2014 K 00:01:22
12 25 RĄCZKA POLA MKS Siechnice 2014 K 00:01:25
13 21 KOBYLAK ALEKSANDRA ZSP Przedszkole nr 20 2015 K 00:01:27
14 27 ŚWIDKIEWICZ MATEUSZ Przedszkole pod Wierzbami 2015 M 00:01:27
15 20 BARTECZKA KORNELIA Sp 22 2015 K 00:01:28
16 32 ANTONIEWICZ JONASZ 2014 M 00:01:28
17 9 PAJOR ZUZANNA Happy Bees 2015 K 00:01:31
18 34 PACHOWICZ IGOR ZSP nr 5 2015 M 00:01:31
19 11 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:01:32
20 107 LAMPERSKI EMIL 2015 M 00:01:32
21 23 ŻMINKOWSKI OLAF SSP 46 Wrocław 2014 M 00:01:33
22 1 KACZMAREK JOANNA RaDziki 2015 K 00:01:34
23 24 ŻMINKOWSKI TYMOTEUSZ SSP 46 Wrocław 2014 M 00:01:34
24 31 RACZKOWSKA POLA 2014 K 00:01:35
25 30 MICHALSKA MARIA 61 2014 K 00:01:35
26 18 SUKIENNIK HANNA Przedszkole nr 20 Wrocław 2015 K 00:01:40
27 113 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:01:44
28 29 ŻUROWSKA ZUZANNA AZS AWF Wrocław 2015 K 00:01:51

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 104 MALESZKA ANTONI KS Arkadia 2012 M 00:02:22
2 25 JANUSZKIEWICZ DAWID 2012 M 00:02:25
3 8 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:02:26
4 15 SUPROŃ PRZEMYSŁAW Suproń Team 2012 M 00:02:26
5 9 ADAMOWICZ MATEUSZ SP4 Wrocław 2012 M 00:02:29
6 18 ORZECHOWSKA GABRIELA SP 19 2013 K 00:02:34
7 108 POTOCKI MACIEJ SP 8 ŻARY 2012 M 00:02:38
8 4 FLISIŃSKI TYMOTEUSZ LITWIN SPORTS / SP22 2012 M 00:02:39
9 20 BRYŁKA-NADOLSKI ARTUR SP50 2012 M 00:02:40
10 7 KUBICA ZOFIA SP 1 / MKS SIECHNICE 2013 K 00:02:44
11 6 SERAFIN ANTEK SP22 Wrocław 2013 M 00:02:46
12 16 TYNECKI HENRYK SP 45 2013 M 00:02:49
13 112 HAJDASZ NADIA Sp 76 2012 K 00:02:50
14 35 SIELICKI DAREK 2013 M 00:02:52
15 23 BARTECZKA GABRYSIA Sp 22 2012 K 00:02:56
16 5 WAŻNY MAKSYMILIAN Salezjańska Szkoła Podstawowa we Wrocławiu 2013 M 00:02:56
17 30 BANASIAK EMILIA 2013 K 00:02:59
18 13 BIELAWA ADAM SP 22 2013 M 00:03:02
19 114 KOZIŃSKA DARIA SP 8 Wrocław 2012 K 00:03:04
20 32 ŻUROWSKA ZOSIA 2012 K 00:03:05
21 24 KAGAN FRANCISZEK Zespół szkolno- przedszkolny nr 5 Osobowice 2012 M 00:03:07
22 28 BOGUSZ STANISŁAW SP AMS 2013 M 00:03:21
23 2 SERKIES ALICJA 2012 K 00:03:22
24 33 MICHALSKA IGA 61 2012 K 00:03:25
25 116 SAFARYN HANNA Szkoła Podstawowa Primus 2013 K 00:03:31
26 117 PODLEŚNY MARCEL 2012 M 00:03:39
27 36 PACHOWICZ BŁAŻEJ ZSP nr 5 2012 M 00:04:00
28 17 CIĄDER MATEUSZ MKS SIECHNICE 2013 M 00:04:06

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 43 TOMALA MACIEJ MKS MOS Wrocław 2009 M 00:03:43
2 31 KOZACZKIEWICZ EMILIA Litwin Triathlon Elite 2009 K 00:03:43
3 36 BARTOŚ IGNACY Szkoła Podstawowa 2009 M 00:03:48
4 5 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:03:49
5 7 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:04:04
6 1 MIŁEK ALEKSANDRA 2009 K 00:04:07
7 25 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:04:08
8 114 KRZAK NATASZA 2010 K 00:04:11
9 23 HOWLEY KRYSPIN 2009 M 00:04:17
10 41 ANTONIEWICZ MIESZKO 2011 M 00:04:19
11 107 SKRZYPCZAK POLA 2009 K 00:04:19
12 108 EOM SEONGYUN 2009 M 00:04:21
13 30 BOBYK KAROL WKS Śląsk 2011 M 00:04:23
14 10 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO Wrocław 2011 M 00:04:24
15 34 KORNAŚ JAN GóryLasy 2010 M 00:04:26
16 37 ŁOMNICKI SEBASTIAN sp 26 2011 M 00:04:27
17 29 KACZOROWSKA EMILIA Sp 61 2010 K 00:04:29
18 3 CIEŚLA KAROLINA Sp22 2011 K 00:04:33
19 9 MOJKA STANISŁAW 2009 M 00:04:37
20 14 WLIZŁO MICHAŁ MKS Siechnice 2011 M 00:04:38
21 45 KUCZEWSKI STANISŁAW Sp 71 we Wrocławiu 2010 M 00:04:39
22 110 JUNKIEWICZ MICHAŁ SP 74 2011 M 00:04:45
23 12 FRANCZYK ALEKSANDRA SP 22 Wrocław 2011 K 00:04:46
24 42 BACHURSKA KLAUDIA 2009 K 00:04:57
25 13 DREWNICKA JULIA MKS Siechnice 2010 K 00:04:59
26 2 LIPOWICZ MATEUSZ RaDziki 2011 M 00:05:05
27 113 STODÓŁKA KONRAD 2011 M 00:05:22
28 119 BOMIRSKI TOMEK SP 109 Wrocław 2010 M 00:05:25
29 115 SOBKOWSKI KACPER Sp 71 2010 M 00:05:27
30 26 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:05:28
31 109 HAJDASZ OSKAR Sp 76 2010 M 00:05:43
32 27 BRYŁKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 2010 M 00:05:44
33 33 WIKTORSKI MACIEJ SP nr 81 / trenujznami.pl 2010 M 00:06:14

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 212 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:07:49
2 203 KLUCZKA MATEUSZ III LO 2006 M 00:07:58
3 205 KOWALSKI ADAM SP27 2007 M 00:08:20
4 216 BANASIAK ANNA 2006 K 00:08:22
5 214 KORNAŚ FRANCISZEK GóryLasy 2008 M 00:08:46
6 211 WIKTORSKI MICHAŁ SP nr 81 / trenujznami.pl 2008 M 00:08:48
7 308 MENEDEZ JAN 2007 M 00:08:59
8 204 MACHOŃ JULIUSZ KS ARKADIA BIKE ACADEMY 2008 M 00:08:59
9 310 PAESSENS SOPHIA 2007 K 00:09:15
10 210 WYSOCKA HANNA SP 21 2008 K 00:09:29
11 316 KOZIŃSKI KACPER 2006 M 00:09:57
12 213 ROGALA FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2007 M 00:10:05
13 201 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:10:08
14 218 ZDANOWICZ EMILIA 2007 K 00:11:45
15 202 FRANCZYK ANNA SP 22 Wrocław 2008 K 00:12:48
PK 311 BIELAWSKA ALEKSANDRA 2005 K 00:12:09

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni