Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

30.10.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 MOJKA ALEKSANDER 2016 M 00:01:34
2 9 KOWALSKA ZUZANNA CICLISMO Wrocław 2016 K 00:01:34
3 6 MIŚ FRANCISZEK Przedszkole nr 33 Wrocław 2017 M 00:01:47
4 3 ŻÓŁTOWSKA ANTONINA P62_Stumilowy Las 2017 K 00:01:48
5 8 ŁAŹNIEWSKA POLA Chaberek 2017 K 00:01:48
6 13 SUPROŃ JAROSŁAW Suproń Team 2018 M 00:01:49
7 15 GALA IDA wesoła gromadka 2016 K 00:01:49
8 24 ŚLIWA TYMON 2016 M 00:01:50
9 25 LENART MAJA Drużyna ML 2016 K 00:01:50
10 16 MIKOŁAJCZAK FRANCISZEK Przedszkole nr 56 - Niezpominajka 2018 M 00:01:50
11 27 HETMAŃSKI LEON Kolorowy Kącik 2017 M 00:01:55
12 1 KACZMAREK MARIA RaDziki 2017 K 00:01:56
13 23 LESZCZYŃSKI BARTŁOMIEJ 2017 M 00:01:57
14 22 BOMIRSKA KASIA 2017 K 00:02:06
15 29 LEKKI OLIWIA ŻYRAFKA 2017 K 00:02:12
16 26 OLACZEK DAWID Tata startuje TEAM 2018 M 00:02:13
17 115 TURULA JOANNA 2017 K 00:02:16
18 114 KARWICKI DAWID 2018 M 00:02:30
19 21 SZCZERBAKOWICZ FILIP 2018 M 00:02:54
20 20 GAŃKO JEREMIASZ 2019 M 00:03:17
21 112 WAJDA ZBIGNIEW 2019 M 00:03:21
22 2 SZEWCZUK IZABELLA 2020 K 00:04:59
23 14 BORATYŃSKA KATARZYNA Wosiek Team 2019 K 00:05:05
24 17 SUKIENNIK JERZYK 2019 M 00:05:10

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 10 KUBICA FILIP MKS Siechnice 2015 M 00:01:02
2 106 MALESZKA FRANCISZEK KS Arkadia 2014 M 00:01:04
3 3 BUDNIK MALWINA BUDNIK TEAM 2014 K 00:01:04
4 15 SUPROŃ RADOSŁAW Suproń Team 2015 M 00:01:04
5 6 FLISIŃSKI TOBIASZ LITWIN SPORTS / SP22 2014 M 00:01:10
6 25 RĄCZKA POLA MKS Siechnice 2014 K 00:01:13
7 22 JANUSZKIEWICZ NATALIA 2014 K 00:01:14
8 8 KOLEBUK ANTONI 2015 M 00:01:14
9 2 SZEWCZUK NATAN SP nr. 63 2014 M 00:01:16
10 12 FRANCZYK KRZYSZTOF ZSP nr 20 ul. Karpnicka 2, Wrocław 2015 M 00:01:16
11 27 ŚWIDKIEWICZ MATEUSZ Przedszkole pod Wierzbami 2015 M 00:01:17
12 5 MIŚ ALEKSANDER SP 71 Wrocław 2014 M 00:01:18
13 19 MIKOŁAJCZAK ANTONI Przedszkole nr 56 Niezapominajka 2015 M 00:01:19
14 20 BARTECZKA KORNELIA Sp 22 2015 K 00:01:22
15 16 MACHOŃ JAGODA KS ARKADIA BIKE ACADEMY 2014 K 00:01:22
16 108 WAJDA KAZIEMIERZ SP 5 Osobowice 2015 M 00:01:22
17 17 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:01:23
18 21 KOBYLAK ALEKSANDRA ZSP Przedszkole nr 20 2015 K 00:01:24
19 105 PACHOWICZ IGOR ZSP nr 5 2015 M 00:01:24
20 109 SAPOŃ KATARZYNA 2015 K 00:01:25
21 7 KOZIURA TYTUS Wysoka Hardcores 2015 M 00:01:25
22 11 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:01:25
23 1 KACZMAREK JOANNA RaDziki 2015 K 00:01:26
24 110 RACZKOWSKA POLA 2014 K 00:01:27
25 26 LAMPERSKI EMIL 2015 M 00:01:29
26 9 PAJOR ZUZANNA Happy Bees 2015 K 00:01:33
27 18 SUKIENNIK HANNA Przedszkole nr 20 Wrocław 2015 K 00:01:38
28 113 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:01:49
29 28 PIWNIK MILENA P62 2015 K 00:02:01
30 29 ŻUROWSKA ZUZANNA AZS AWF Wrocław 2015 K 00:02:03

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 107 MALESZKA ANTONI KS Arkadia 2012 M 00:02:17
2 108 POTOCKI MACIEJ SP 8 ŻARY 2012 M 00:02:21
3 4 FLISIŃSKI TYMOTEUSZ LITWIN SPORTS / SP22 2012 M 00:02:22
4 25 JANUSZKIEWICZ DAWID 2012 M 00:02:23
5 8 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:02:26
6 18 ORZECHOWSKA GABRIELA SP 19 2013 K 00:02:28
7 22 PAINTA KUBA Anatomia Biegania 2013 M 00:02:30
8 9 ADAMOWICZ MATEUSZ SP4 Wrocław 2012 M 00:02:32
9 1 SZEWCZUK ANTONI SP nr. 63 2012 M 00:02:32
10 7 KUBICA ZOFIA SP 1 / MKS SIECHNICE 2013 K 00:02:33
11 16 TYNECKI HENRYK SP 45 2013 M 00:02:35
12 20 BRYŁKA-NADOLSKI ARTUR SP50 2012 M 00:02:35
13 6 SERAFIN ANTEK SP22 Wrocław 2013 M 00:02:40
14 112 KARWICKI FILIP SP 83 Wrocław 2013 M 00:02:40
15 23 BARTECZKA GABRYSIA Sp 22 2012 K 00:02:43
16 5 WAŻNY MAKSYMILIAN Salezjańska Szkoła Podstawowa we Wrocławiu 2013 M 00:02:51
17 27 PALKA FILIP 2013 M 00:02:53
18 30 BANASIAK EMILIA 2013 K 00:02:54
19 114 PAZDEJ WIKTOR 2012 M 00:02:55
20 26 PALKA ANTONI 2013 M 00:02:55
21 12 KANUS NATALIA Sp34 wrocław 2013 K 00:02:55
22 13 BIELAWA ADAM SP 22 2013 M 00:02:57
23 32 ŻUROWSKA ZOSIA 2012 K 00:03:01
24 29 STĘPIEŃ MARTYNA Psp24 Opole 2012 K 00:03:03
25 111 KOZIŃSKA DARIA SP 8 Wrocław 2012 K 00:03:08
26 21 HRISULIDIS MICHAŁ SP 22 Wrocław 2013 M 00:03:10
27 2 SERKIES ALICJA 2012 K 00:03:10
28 28 BOGUSZ STANISŁAW SP AMS 2013 M 00:03:17
29 116 PODLEŚNY MARCEL 2012 M 00:03:24
30 3 JANUS LEON Szkoła podstawowa nr 22 2013 M 00:03:33
31 118 BILYK PLATON 2013 M 00:03:34
32 31 LEKKI MAJA ŻYRAFKA 2013 K 00:03:38
33 104 PACHOWICZ BŁAŻEJ ZSP nr 5 2012 M 00:03:42
34 17 CIĄDER MATEUSZ MKS SIECHNICE 2013 M 00:03:50
35 117 ARTAMANOVA STEPHANIE SP 20 2016 K 00:03:51

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 KOZACZKIEWICZ EMILIA Litwin Triathlon Elite 2009 K 00:03:41
2 36 BARTOŚ IGNACY Szkoła Podstawowa 2009 M 00:03:50
3 6 GŁÓD MARIA MKS Parasol Wrocław 2009 K 00:03:51
4 5 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:03:53
5 7 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:03:57
6 1 MIŁEK ALEKSANDRA 2009 K 00:03:59
7 4 GRZYB ALEKSANDRA SSP 46 Wrocław 2009 K 00:04:07
8 23 HOWLEY KRYSPIN 2009 M 00:04:12
9 25 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:04:13
10 30 BOBYK KAROL WKS Śląsk 2011 M 00:04:16
11 37 ŁOMNICKI SEBASTIAN sp 26 2011 M 00:04:18
12 34 KORNAŚ JAN GóryLasy 2010 M 00:04:23
13 10 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO Wrocław 2011 M 00:04:26
14 16 KANUS PATRYK Sp34 wrocław 2009 M 00:04:27
15 14 WLIZŁO MICHAŁ MKS Siechnice 2011 M 00:04:28
16 21 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:04:30
17 19 KABAŁA HANNA SP3 Wrocław 2009 K 00:04:31
18 9 MOJKA STANISŁAW 2009 M 00:04:33
19 3 CIEŚLA KAROLINA Sp22 2011 K 00:04:34
20 113 SOBCZAK ADAM 2011 M 00:04:41
21 12 FRANCZYK ALEKSANDRA SP 22 Wrocław 2011 K 00:04:43
22 32 ŚLIWA HUBERT 2011 M 00:04:44
23 110 POMIANEK ŁUKASZ SP 34 2009 M 00:04:44
24 2 LIPOWICZ MATEUSZ RaDziki 2011 M 00:04:45
25 20 GRONOWSKI PIOTR Szkoła Podstawowa w Świątnikach 2011 M 00:04:45
26 115 00:04:47
27 109 MAĆKOWIAK LENA SP 25 2011 K 00:04:49
28 22 CABAN MATEUSZ 2010 M 00:04:51
29 24 DĄBROWSKI ANTEK 2011 M 00:04:57
30 28 BOMIRSKI TOMEK SP 109 Wrocław 2010 M 00:04:58
31 13 DREWNICKA JULIA MKS Siechnice 2010 K 00:04:59
32 35 OLACZEK MICHAŁ SP Iskry Wrocław 2010 M 00:05:01
33 114 MURMYŁO FRANCISZEK Zespół Szkolno Przedszkolny nr 5 2011 M 00:05:03
34 103 POŁEĆ LEON SP 21 2011 M 00:05:05
35 104 JUNKIEWICZ MICHAŁ SP 74 2011 M 00:05:05
36 26 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:05:06
37 108 SOBKOWSKI KACPER Sp 71 2010 M 00:05:24
38 33 WIKTORSKI MACIEJ SP nr 81 / trenujznami.pl 2010 M 00:05:27
39 27 BRYŁKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 2010 M 00:05:43
40 8 ILKÓW BARTEK 2011 M 00:06:00
41 11 CABAN WOJCIECH SP Ludwikowice 2011 M 00:06:18

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 212 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:08:08
2 208 SIPURZYŃSKA HANNA ORKAN OSTRZESZÓW 2006 K 00:08:14
3 216 BANASIAK ANNA 2006 K 00:08:18
4 214 KORNAŚ FRANCISZEK GóryLasy 2008 M 00:08:54
5 210 WYSOCKA HANNA SP 21 2008 K 00:09:01
6 306 KOZIŃSKI KACPER LO nr 2 Wrocław 2006 M 00:09:10
7 211 WIKTORSKI MICHAŁ SP nr 81 / trenujznami.pl 2008 M 00:09:16
8 204 MACHOŃ JULIUSZ Litwin Triathlon Elite 2008 M 00:09:30
9 213 ROGALA FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2007 M 00:09:46
10 206 KABAŁA ZOFIA SP3 Wrocław 2007 K 00:10:10
11 201 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:10:13
12 215 OLACZEK WIKTORIA SP Zdrój Wrocław 2008 K 00:10:44
13 218 ZDANOWICZ EMILIA 2007 K 00:11:09
14 209 KACZMAREK ANNA LO XIII 2007 K 00:11:54
15 202 FRANCZYK ANNA SP 22 Wrocław 2008 K 00:12:41
16 217 BROKOS MAJA 2008 K 00:12:43

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni