Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5 - Gdańsk

13.03.2022 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 BARCZAK ADAM Przedszkole 39 Gdańsk 2016 M 00:01:04
2 22 CHOJNACKI MIKOŁAJ Active Flow 2016 M 00:01:11
3 1 KLUCZNIK ANNA 2016 K 00:01:16
4 17 GAŁKA ALEKSANDER Przedszkole nr 13 w Gdańsku 2016 M 00:01:18
5 3 DOBRZENIECKI LEON Słoneczna kraina 2016 M 00:01:21
6 184 GUMIELA MIA przedszkole nr 75 2016 K 00:01:22
7 118 JASINSKI MARCEL 2016 M 00:01:22
8 16 SZYCA BARBARA Przedszkole nr.73 2016 K 00:01:25
9 20 SZWEDEK KAROL SP NR 26 W GDYNI 2016 M 00:01:26
10 23 ROGOWSKI JAN Gedania 1922 Gdańsk 2016 M 00:01:34
11 10 PEŁSZYŃSKA ZOSIA 2016 K 00:01:35
12 176 ŁASKARZEWSKI MAKSYMILIAN 2016 M 00:01:37
13 15 ŁUKWIŃSKI KRZYSZTOF Przedszkole 75 2017 M 00:01:37
14 2 DOBRZENIECKA MAJA Słoneczna Kraina 2017 K 00:01:43
15 178 BICZKOWSKA HANNA Straszyn Biega 2018 K 00:01:44
16 185 TRUSEWICZ-ŻYDOK LEONARD Lamusy 2017 M 00:01:48
17 186 PRASEK TYTUS Przedszkole nr.54 Gdynia 2017 M 00:01:51
18 180 MODZELEWSKI JERZY 2016 M 00:02:01
19 181 ORŁOWSKI FRANCISZEK 2018 M 00:02:05
20 5 CZARNOWSKA RÓŻA 2019 K 00:02:08
21 4 CZARNOWSKA MICHALINA 2017 K 00:02:15
22 11 PEŁSZYŃSKI MIKOŁAJ 2019 M 00:02:59
23 14 ŁUKWIŃSKI GRZEGORZ 2021 M 00:04:01
24 182 TORBICZ ANIELA 2019 K 00:04:42
25 19 BĘTKOWSKA MATYLDA CITY TRAIL Team 2020 K 00:04:50

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 BARCZAK MICHAŁ SP 35 Gdańsk 2014 M 00:00:59
2 157 WEJS BENJAMIN 2014 M 00:01:00
3 4 RASZPUNDA ADA SP 2 w Gdańsku 2014 K 00:01:01
4 156 KAMIŃSKA WIKTORIA Active Flow 2015 K 00:01:02
5 154 BICZKOWSKI JAN Straszyn Biega 2014 M 00:01:06
6 15 TRZASKO OLEG Harpagan/SP81 Gdańsk 2014 M 00:01:06
7 158 BONDARENKO JOANNA SP 85 Gdańsk 2014 K 00:01:09
8 159 GUMIELA WIKTORIA sp27 2014 K 00:01:10
9 169 RYBARCZYK GRZEGORZ KS Barrakuda Gdańsk 2014 M 00:01:10
10 153 NISIEWICZ LIDIA 2015 K 00:01:10
11 160 TRUSEWICZ -ŻYDOK SABINA Lamusy 2015 K 00:01:12
12 155 BICZKOWSKI ANTONI Straszyn Biega 2015 M 00:01:13
13 8 ŁUKWIŃSKA LIDIA Ninja kids 2015 K 00:01:14
14 163 KONKEL WOJTEK 2016 M 00:01:16
15 10 MLECZEK TOBIASZ Przedszkole72 2015 M 00:01:19
16 164 PRASEK LEA Szkoła Podstawowa nr.20 Gdynia 2014 K 00:01:25
17 1 PIECHOCIŃSKI GNIEWKO 2015 M 00:01:27

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 LACHOWICZ SZYMON SP20 Gdynia 2012 M 00:02:18
2 7 MAJEWSKA KONSTANCJA Active Flow / SP 17 2013 K 00:02:20
3 153 PAWLAK LEON 2012 M 00:02:20
4 15 MINKIEWICZ BORYS Żyrafia Osada 2013 M 00:02:23
5 1 PIOTROWSKI TOMASZ UKS Neptun Gdańsk 2012 M 00:02:25
6 19 MIŁOŚ KAROL Los Milos 2012 M 00:02:27
7 149 ŁASKOWSKA ALICJA 2012 K 00:02:28
8 6 WOLAŃSKA LENA Active Flow 2013 K 00:02:30
9 12 JURCZAK FRANCISZEK 2013 M 00:02:30
10 14 JELNICKI JAN SP 89 2012 M 00:02:32
11 2 KLUCZNIK JOANNA GSS 2013 K 00:02:33
12 16 KRYGER JAN CRITERS TEAM 2013 M 00:02:36
13 148 WYSIECKA JULIA 2012 K 00:02:36
14 154 PAWŁOWSKA POLA 2012 K 00:02:42
15 155 MUZA KORNELIA Sp33 2013 K 00:02:53
16 20 SZOSTAK MIKOŁAJ 2012 M 00:02:58

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 20 WALAS DANIEL Sp 75 2009 M 00:03:57
2 15 KRYGER PATRYK CRITERS TEAM 2009 M 00:04:00
3 189 KUCHTA ANTONI Sp 75 Gdańsk 2009 M 00:04:04
4 1 DANCEWICZ MILENA SP 8 2009 K 00:04:17
5 187 CICHY MAJA AMS 2009 K 00:04:21
6 185 ŁAGUNA ANNA 2009 K 00:04:21
7 23 DAWIDOWSKA ZOFIA Akademia Młodego Sportowca 2009 K 00:04:23
8 186 OSTROWSKI KONRAD SP Lubichowo 2010 M 00:04:37
9 8 JANUSZKIEWICZ KINGA SP 27 Gdańsk 2010 K 00:04:39
10 16 KRYGER PAWEŁ CRITERS TEAM 2010 M 00:04:41
11 179 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI KAROL SP 1 Gdańsk 2009 M 00:04:46
12 13 BRZESKI MARCEL 2011 M 00:04:50
13 14 MLECZEK MARTYNA SP75 2010 K 00:04:51
14 18 MIŁOŚ IZA Los Milos 2010 K 00:04:54
15 6 WITOSŁAWSKA WERONIKA 2011 K 00:04:54
16 188 CICHY BARTOSZ AMS 2011 M 00:05:07
17 184 TRUSKOLAWSKI WIKTOR Szkoła Podstawowa nr 37 2011 M 00:05:13
18 5 RASZPUNDA IGA SP 6 w Gdańsku 2011 K 00:05:28
19 9 LEPEK WERONIKA SP 27 2010 K 00:05:30
20 180 RYBARCZYK PIOTR KS Barrakuda Gdańsk 2011 M 00:05:32
21 183 DOBROCHOWSKI FRANCISZEK 2011 M 00:05:32
22 182 GADOMSKA JULIA 2010 K 00:05:36
23 4 GOTARTOWSKA PAULINA 2011 K 00:05:50
24 2 WOLAŃSKA JULIA 2011 K 00:06:10

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 208 RADOMSKI MAKSYMILIAN SKLA SOPOT 2006 M 00:06:46
2 352 KULIK KAJA Tri-Team Rumia/CTS 2007 K 00:06:50
3 354 OSTROWSKI ADAM SP Lubichowo 2008 M 00:07:43
4 201 TESKA PATRYCJA Biegun OCR Team 2008 K 00:07:53
5 206 PEŁSZYŃSKI TOMASZ Gedanensis 2007 M 00:07:55
6 212 LISZEWSKI SZYMON Chwaszczyno 2007 M 00:08:05
7 207 ROGOWSKI WIKTOR Gedania 1922 Gdańsk 2008 M 00:08:12
8 355 BUKOWSKA OLGA 2006 K 00:08:35
9 203 ZWARA JULIA Tri Talent Team Gdańsk 2008 K 00:09:26
10 350 LEYK AGATA 2006 K 00:09:54
11 353 FRONC TYMON 2007 M 00:10:03
12 202 MLECZEK ANTONINA 2008 K 00:11:32
13 351 ELWART KSAWERY 2008 M 00:15:06
14 205 TORŁOP WOJTEK Szkoła podstawowa 26 2006 M 00:15:34

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni